ביטוח גני ילדים

ביטוח גני ילדים

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

גני הילדים בארץ מתקיימים בתוך מבנים בהם הילדים משחקים, אוכלים ואף ישנים. כחלק מההתנהלות, הגן מכיל ציוד רב, גננות וסייעות.

גן ילדים כמו כל עסק טומן בחובו סיכונים שונים ומגוונים. על מנת להגן על הגן בעת הסיכונים, מומלץ מאוד לבטח את הגן בביטוח לגני ילדים שעליו נדבר במאמר הבא.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

הסיכונים המיוחדים בגני ילדים בישראל

גני הילדים בארץ מתחילים כבר בגיל הינקות ומסתיימים בסביבות גיל חמש. בכל קבוצת גיל יש כמות ילדים משתנה לפי גודל הגן. הילדים בגן משחקים במהלך היום בחלקו הפנימי של הגן וגם בחצר הגן. במהלך המשחק עומדים בפניהם סיכונים רבים כמו נפילות ממתקנים, ריבים בין ילדים וכדומה.

סיכונים אלו ואחרים עלולים להיות חמורים יותר בגיל הרך, שבו אין לילדים עדיין את ההבנה לגבי המשחקים. כך לדוגמא ילד בגיל הרך יכול בטעות להכניס לפיו חלק של משחק וחלילה להיחנק. מעבר לילדים שבגן, יש גם גננות וסייעות שחשופות לסיכונים כמו כל עובד במקום עבודה.

עד כה מנינו את הסיכונים שיכולים להיות לאנשים שנמצאים בגן הילדים, אך קיימים סיכונים נוספים הקשורים למבנה הגן, תכולתו ולמבנים שנמצאים בסביבת הגן. כך למשל אם פורצת שריפה בגן, חלק מהמבנה או רובו עלולים להישרף וכך גם הציוד שנמצא בו. כמו כן, במצבים אלו גם מבנים שכנים או אנשים שהיו בסביבת הגן עלולים להינזק. ביטוח לפעוטונים יבטח את המבנה ותכולתו.

ביטוח לגן חובה

גן ילדים שחווה אחד מהסיכונים שקיימים לא יוכל להמשיך לתפקד עד תיקון הנזק. חוסר התפקוד של הגן וההערכות להכנת הגן מחדש גוררים הוצאות גדולות רבות. כמו כן, ההשלכות של סגירת הגן עד לתיקונו, משפיעים גם על הורי הילדים שבזמן זה צריכים לדאוג לסידור עבור ילדיהם.

בכדי להגן על הגן פני מגוון תרחישים, חשוב שבכל גן יהיה ביטוח שבאמצעותו יהיה ניתן להחזיר את הגן להיות כשיר במהירות. חשוב לציין כי הסיכונים שהזכרנו עלולים לקרות גם בצהרונים ומשפחתונים ולכן חשוב לעשות ביטוח לצהרון ולמשפחתון בדומה לגן הילדים.

הצעת מחיר לביטוח גני ילדים
לגני ילדים יש סיכונים רבים אשר דורשים ביטוח. פנו לצוות המקצוענים שלנו לקבלת הצעה הכוללת ביטוח למבנה ותכולת הגן, ביטוח לילדי הגן, הגננות ועובדי הגן ועוד.

פתרונות ביטוחיים מומלצים עבור גני ילדים

גן הילדים הוא עסק לכל דבר ועניין ולכן נדרשת רכישת פוליסת ביטוח לעסקים. להלן הכיסויים החשובים בביטוח גן ילדים תחת הביטוח העסקי:

כיסוי מבנה הגן

מדובר בכיסוי כספי שתוכלו להפעיל במצבים בהם מבנה הגן ניזוק מסיבות לא צפויות כמו שריפה, רעידות אדמה ונזקי טבע, רטיבויות שהרסו את מבנה הגן וכדומה. אלו הם מצבים שמשביתים את עבודת הגן בשגרה ומצריכים תיקונים בהיקף רחב. בעזרת הביטוח תוכלו להשיב את עלויות התיקונים ולהחזיר את הגן להיות כשיר במהרה.

כיסוי תכולת הגן

בדומה לכיסויים של ביטוח המבנה, חשוב לבטח את תכולת הגן. גן ילדים מכיל בתוכו ציוד רחב הכולל צעצועים, פינות ספרים, פינת אוכל, קוביות עץ , כיסאות, שולחנות, מטבחון ועוד. מדובר על ציוד רב שעלותו יקרה והוא חלק נכבד מסדר היום בגן הילדים. אם חלילה ציוד זה ניזוק או נגנב, ביטוח תכולת הגן יוכל לעזור לכם בקניית ציוד חדש עבור הגן מבלי שתסתבכו בהוצאות גדולות.

ביטוח צד שלישי לגן ילדים

כיסוי צד ג' הוא כיסוי חשוב במיוחד המבטח את הגן מפני נזקים שקרו לצד שלישי או לרכוש של צד שלישי כתוצאה מנזקים שקרו בתוך הגן או למבנה שלו. כך לדוגמא, אם מדובר בגן ילדים שהייתה בו הצפה והמים הגיעו גם למבנה הצמוד ויצרו אצלו רטיבויות, כיסוי צד ג' יכסה את תיקון הנזק.

ביטוח צד שלישי לגן כולל גם פציעות של אורחי הגן וילדי הגן ולכן הוא אחד הכיסויים החשובים ביותר בכל ביטוח.

כיסוי חבות מעבידים

בגני הילדים יש גננות וסייעות בכל קבוצת גיל על פי כמות הילדים. כמו בכל מקום עבודה, גם בגן ילדים עובדות ועובדי הגן עלולים להינזק שלא בכוונה.

כך לדוגמא, בגיל הרך, סייעת שמרימה כל הזמן ילדים על ידיה, עלולה לסבול מבעיות קשות בגב וכתוצאה מכך להפסיק את עבודתה לזמן מסוים. ביטוח לגיל הרך במקרה זה יהיה מצוין, את כיסוי זה תוכלו להפעיל במידה ועובדת גן ניזוקה במהלך עבודתה.

ביטוח תאונות אישיות לעובדי הגן או הילדים

ביטוח תאונות אישיות יכול להיות גם לילדי הגן וגם לעובדי הגן. הביטוח מאפשר פיצוי מיידי במקרים של מגוון רחב של פציעות, קבלת פיצוי במקרה של נכות מתאונה או חלילה מוות.  ביטוח זה יעזור לכם לשלם פיצוי מיידי בלי הוכחת רשלנות וידאג לכיסוי הטיפולים ועוגמת הנפש עבור הנזקים.

היכן תוכלו לבטח את הגן שלכם?

אם אתן בעלות גן ילדים או גננות בגן, אתן ודאי מכירות היטב את הסיכונים שהזכרנו וודאי מכירות סיכונים רבים נוספים שעלולים לקרות במהלך היום.

אנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו מבטחים גני ילדים רבים, אנו נשמח לשבת איתכן לשיחה, להבין את הסיכונים הייחודיים לגן שלכן ולהתאים עבורכן ביטוח לגן ילדים רחב היקף שיגן עליכן במצבי הסיכון השונים. נשמח לעמוד לשירותכן.

ביטוח למשפחתון

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח לעסק עושים רק אצל המומחים. סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951 ובעלת ניסיון רב בביטוח עסקים. אנחנו מתמחים בכל סוגי הביטוחים העיסקיים - ביטוח למבנה ותכולת העסק, צד שלישי, חבות מעבידים, אחריות מקצועית, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח סייבר, חבות המוצר ועוד.

הצעת מחיר לביטוח גן ילדים
לגני ילדים יש סיכונים רבים אשר דורשים ביטוח. פנו לצוות המקצוענים שלנו לקבלת הצעה הכוללת ביטוח למבנה ותכולת הגן, ביטוח לילדי הגן, עובדיו ועוד.
דילוג לתוכן