ביטוח בתי מלאכה

ביטוח בתי מלאכה

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

עסק של בית מלאכה ופעילותו טומנים בחובם סיכונים גדולים. מהי הדרך הנכונה לרכישת ביטוח בתי מלאכה ואילו כיסויים חשוב לבטח? כל זאת תוכלו לקרוא במאמר הבא.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

ביטוח בית מלאכה בישראל

בית מלאכה על פי פוליסת ביטוח עסק יכול להיות מפעל, בית חרושת, סדנא, מקום לייצור מוצרים או ביצוע עבודות תחזוקה למוצרים ושירותים בתחומי התעשיה.

הביטוח שנדרש בכדי לבטח את הפעילות של בית מלאכה הוא פוליסת ביטוח עסקים הכוללת כיסויים המותאמים באופן אינדיבידואלי לסוג בית המלאכה.

ביטוח לבית מלאכה

הביטוח יהיה תקף גם לבית המלאכה עצמו וגם לאזור החצר של בית המלאכה, במידה והוא פועל לצורכי העסק. כמו כן, נכללים בתוך החצר גם אזורי מחסנים שנמצאים בתחום החצר. מעבר להגדרת העסק, מגדירה הפוליסה את הרכוש שעליו יבוטח בית המלאכה.

רשימת התחומים של בתי העסק המוגדרים כבתי מלאכה:

הצעת מחיר לביטוח בתי מלאכה
לכל בתי המלאכה יש את הסיכונים המיוחדים שמאפיינים אותם. פנו לצוות המקצוענים שלנו למתן פתרון ביטוח עסקי שמתאים לאופי העסק שלכם.

מהם הסיכונים שחלים על בתי מלאכה?

בעבר היותר רחוק, בתי המלאכה בתחומים השונים היו יוצרים מוצרים בעבודת יד עם כלי מלאכה ייחודיים לכל תחום. עם כניסת הטכנולוגיה, מכונות תעשייתיות החליפו את כלי העבודה הקטנים בהרבה מבתי המלאכה. מכונות אלו כוללות גיליוטינות מגוונות, מכונות שונות של עיבוד שבבי ומכונות ענק ליצירת מוצרי מזון, תרופות ועוד.

כל המכונות מופעלות על ידי האדם בלחיצת כפתור, אך קיימים בהן הסיכונים של פציעות עובדים ונזקים למכונות השונות במצבים של שריפה, הצפה, רעידות אדמה וכדומה. סיכוני פציעות עלולים לגרום לנזקים כבדים עבור העובד שנפצע והסיכונים לתכולת בית המלאכה, עלולים להשבית את פעילותו ולגרום לנזקים כספיים רחבים.

סיכונים נוספים קשורים בנזקים שמוצרים תקולים או מקולקלים עלולים לגרום ללקוחות מהרגע שיצאו מבית המלאכה. במצבים אלו, לקוח עלול לתבוע את בית המלאכה או המפעל בתביעת נזיקין חמורה שתגרור אחריה פיצויים כספיים גדולים,הוצאות בית משפט וכמובן, השבתה של העסק.

הסיכונים של בתי המלאכה הם גדולים ולעיתים אף חמורים, לכן אנשים שעוסקים במקצועות המלאכה ופסי הייצור השונים, חייבים שיהיה להם ביטוח רחב לבתי מלאכה שיגן עליהם במצבים אלו.

אילו כיסויים מומלץ לרכוש בפוליסת ביטוח של בתי מלאכה?

ביטוח מבנה

כמו בכל עסק, גם בתי מלאכה שוכנים במבנים. מבנה העסק עלול להינזק במצבים של שריפה, רטיבויות, רעידות אדמה וכדומה, על כן ביטוח בתי מלאכה מכיל בתוכו פוליסת ביטוח שתבטח את המבנה ותהווה הגנה כספית במקרה הצורך.

ביטוח תכולה לציוד העסקי

בתי המלאכה מכילים בתוכם ציוד רב ומכונות יקרות ערך. במצבים לא צפויים כמו שריפה, רטיבויות, רעידות אדמה ואובדן הציוד עקב פריצה לבית העסק. תכולת המפעל או בית המלאכה עלולים להינזק או להיגנב. נזק רחב ישבית את העסק ויגרור אחריו הוצאות גדולות. ביטוח תכולה יכול לעזור לבעל העסק להשלים את התכולה מבלי להוציא כסף רב.

ביטוח צד ג' לבית המלאכה

בתי מלאכה לרוב נמצאים באזורי תעשיה ליד מפעלים נוספים ומגיעים אליהם קבלנים, סיורים ולקוחות. לעיתים כאשר מבנה בית המלאכה ניזוק מכל סיבה שהיא, הנזק עלול להגיע גם למבנה השכן או לפגוע באדם שהגיע לבית המלאכה. כך למשל, במצבי רטיבות חמורים, הבניין השכן עלול לקבל רטיבויות בדומה לבית המלאכה. ביטוח צד ג' ידאג למבנים או לקוחות שניזוקו ויעזור לכם לשלם את כספי הפיצויים.

במידה ומתבצעת פעילות מחוץ לחצרי העסק – חשוב לרכוש הרחבה לביטוח צד ג' המכסה את פעילות העסק בכל הארץ.

ביטוח חבות מעבידים

בכל בית מלאכה יש גם עובדים. העבודה במפעלים אלו עלולה להיות מסוכנת עבור העובדים. אלו יכולים להיות מקרי פציעה מגוונים. לדוגמא, בבית מלאכה שמייצר מטבחים, עלולים הנגרים להיחתך מהמכונות השונות. ביטוח חבות מעבידים ידאג לכסות תביעה של עובד כנגד בעל בית המלאכה.

ביטוח חבות מוצר לבית מלאכה שמייצר מוצרים

בתי מלאכה מייצרים מוצרים שונים ומגוונים, הם מעוניינים להוציא תחת ידם את המוצר הטוב ביותר, אך לעיתים קורה שהמוצר יצא אל הלקוח פגום וכתוצאה מכך הלקוח נפצע או נפגע. במצבים אלו עלול הלקוח לתבוע את ספק המוצר. ביטוח חבות מוצר יגן על בעל בית המלאכה במצבים אלו ויכסה את כספי הפיצויים והוצאות המשפט.

הרחבות נוספות הניתנות לרכישה

בשל הסיכונים הרבים והמיוחדים אשר עומדים בפני בעלי בתי מלאכה, קיימות בחברות הביטוח גם הרחבות נוספות אפשריות לביטוח. ההרחבות המוצעות הן רבות, אנו נזכיר מספר דוגמאות להרחבות שמוצעות בתוספת תשלום.

להלן הרחבות הניתנות לרכישה:

לסיכום, אם העסק שלכם הוא בית מלאכה או שהוא אחד מבתי העסק שמוזכרים ברשימה, כנראה שאתם מכירים היטב את הסיכונים שמנינו. אם אתם מעוניינים לבטח את בית המלאכה שלכם וליצור עבורכם קשת הגנה רחבה, פנו אלינו לסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו.

אנו סוכנות ביטוח בעלת ניסיון של שנים בתחומי ביטוח אלו. אנו נשמח לשבת יחד איתכם ולהרכיב את הביטוח שהכי נכון עבור בית המלאכה שלכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח לעסק עושים רק אצל המומחים. סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951 ובעלת ניסיון רב בביטוח עסקים. אנחנו מתמחים בכל סוגי הביטוחים העיסקיים - ביטוח למבנה ותכולת העסק, צד שלישי, חבות מעבידים, אחריות מקצועית, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח סייבר, חבות המוצר ועוד.

הצעה לביטוח בית מלאכה
לכל בתי המלאכה יש את הסיכונים המיוחדים שמאפיינים אותם. פנו לצוות המקצוענים שלנו למתן פתרון ביטוח עסקי שמתאים לאופי העסק שלכם.
דילוג לתוכן