ביטוח קייטנות – נושא רציני שאינו קייטנה

חופשת הקיץ שוב מגיעה ואיתה גם עונת הקייטנות והטירוף. על ההורים למצוא פתרון לילדיהם מתוך שלל אלפי קייטנות .

הקייטנות של היום כבר ממזמן אינן סובבות את השוקו והלחמנייה המסורתיים ויש בהן פעילויות שונות ומגוונות הכוללות התמחויות ספציפיות. על מפעילי הקייטנות האחריות רק הולכת וגוברת כלפי שלום הילדים ועובדי הקייטנה וקיימים סיכונים גדולים שהם ממש לא קייטנה!

אנו באנגלמן ובניו מומחים בביטוח קייטנות ויש לנו פוליסה מוזלת וייעודית לכם בעלי הקייטנות.

מה זה ביטוח קייטנה?

ביטוח צד שלישי לקייטנות

נושא האחריות  כלפי הורי הילדים הוא נושא שאסור להקל בו ראש, במידה וילד נפצע במהלך פעילות הקייטנה בעל הקייטנה יהיה חשוף לתביעת נזיקין שיכולה למוטט אותו כלכלית. למעשה אחריות בעל הקייטנה היא כל כך קריטית שהמון מפעילי קייטנות בשנים האחרונות הפסיקו את פעילותם עקב היעדר פתרון ביטוחי שמספק את הורי הילדים ואת צוות הקייטנה.

ביטוח צד ג' לקייטנה מעמיד לרשות בעל הקייטנה סכום כספי במקרה ואכן יתבע בבית משפט. את סכומי הביטוח (גבולות האחריות) ניתן לבחור בהתאם לצורך וככל שגבולות האחריות נמוכים יותר כך גם מחיר הפוליסה. כאמור, לכל קייטנה יש את האופי שלה ומספר המשתתפים משתנה מאחת לשניה. התייעצו איתנו ונעזור לכם לבחור את סכומי הביטוח המתאימים לכם.

ביטוח תאונות אישיות לילדי הקייטנה

  • כולנו יודעים שילדים אוהבים לרוץ ולהשתולל עם כל הסכנות הכרוכות בכך.ומפעילי הקייטנה נמצאים שם בשביל שייהנו בביטחה. אך מה קורה אם הם בכל זאת נפצעים?כשרוכשים ביטוח לקייטנה מומלץ מאוד להצטייד בכיסוי תאונות אישיות לילדים הכולל פיצוי כספי עבור הוצאות רפואיות מאירוע תאונה או פיצוי כספי למקרים כמו מוות  ונכות מתאונה.מניסיוננו עשיר השנים למדנו שכיסוי תאונות אישיות מורחב למשתתפי הקייטנה מספק מאוד את ההורים ומראה להם שהקייטנה רצינית.

חבות מעבידים למדריכי הקייטנה

חשוב לדעת שבעל הקייטנה חשוף לתביעה לא רק מצד הורי הילדים אך גם מצד עובדיו. כאשר עובד נפגע במהלך הפעילויות בקייטנה יש תהליך של תביעה מול ביטוח הלאומי. לעיתים קרובות בנוסף לתביעת העובד מול ביטוח לאומי נתבע גם המעסיק בתביעת נזיקין נפרדת,  סכום התביעה יכול להיות אסטרונומי וחשוב מאוד להיערך בהתאם.

פעילויות הקייטנות הנתינות לביטוח

  • רכיבה על סוסים
  • שחיה בים ובבריכה
  • משחקי כדור: כדורגל, כדורסל, כדורעף

ועוד.

פנו אלינו עוד היום כדי שנמצא עבורכם כיסוי במחיר מנצח.

מה לא ניתן לבטח

על מפעיל קייטנה נדרש להמציא רשיון להפעלת קייטנה בתוקף ו/או רשיון עסק בתוקף לחוגים שבהם מתנהלים קייטנות.

צרו קשר עוד היום ותיהנו מהטבות משתלמות

שינוי גודל גופנים