ביטוח אחריות מקצועית לקואצ'ינג | ביטוח מאמנים ויועצים 

תפקידו של מאמן אישי הינו לסייע להגדיר ולהשיג מטרות עבור אנשים פרטיים, ארגונים ומוסדות. בדומה לבעלי מקצועות חופשיים אחרים כדוגמת יועצי מס, אדריכלים או עורכי דין, גם מאמן (קאוצ'ר) זקוק לביטוח המכסה אותו מבחינת אחריותו המקצועית.

ביטוח לקואצ'ינג מתאים למאמנים אישיים, מאמנים עסקיים, אימונים בקבוצה וארגונים וכד ביטוח למאמנים של מאמנים (סופרויז'ן) ועוד. במאמר הבא נעשה לכם סדר בנושא זה.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית:

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

לחצו כאן לניווט מהיר:

ביטוח אחריות מקצועית לקאוצ'ינג – הגנה מפני תביעה

מדוע בעצם זקוק מאמן אישי לביטוח? מטרתו של האימון הינה לסייע ולהוביל קדימה אדם (המכונה "מתאמן") שזקוק לעזרה בהיבטים שונים וממוקדים כגון ניהול הקריירה או ניהול יחסי אנוש. מתאמן עשוי להזדקק לאימון גם בכדי לשפר תקשורת בין אישית או ללמוד לנהל משא ומתן. מאמן עשוי להתבקש לסייע בקידום מטרות אישיות או ארגוניות רציניות ביותר, כגון מציאת בני זוג לחיים, הטלת משמעת הורית ועוד.

ביטוח אחריות מקצועית לקאוצ'ינג לא נדרש באותם המקרים שבהם המטופלים חווים את תהליך האימון כהצלחה אלא כאשר הם חווים משהו כלא מוצלח ולעיתים אפילו מזיק. במקרים שבהם הקאוצ'ר נתפס כמי שגרם לנזק, בין אם אמיתי ובין אם מדומיין, הוא עשוי להיתבע בבית המשפט, בדיוק כפי שעורך דין או רופא עשויים להיתבע. ביטוח אחריות מקצועית שומר על המאמן מפני הכורח לשלם סכומי כסף גבוהים בשל טענות שונות שהעלו מתאמנים לשעבר בבית המשפט.

מה חשוב לדעת כשרוכשים ביטוח לקאוצ'ינג

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית כוללת כוללת סכומי ביטוח שיעמדו לצד המאמן בשעה של תביעה. סכום ביטוח זה נקרא "גבולות אחריות". ככל שגבולות הביטוח יותר גבוהים, כך גם המחיר בדרך כלל יעלה בגלל הסיכון הגדול יותר של חברת הביטוח. סכומי הביטוח יקבעו לפי חשיפת המאמן לסיכון ונפח העבודה שלו.

הביטוח מציע:

ביטוח קאוצ'ינג ומאמנים

  • כיסוי הוצאות משפט שנובעות מהגנה משפטית במקרה של תביעה
  • כיסוי להגנה בהליכים פליליים הקשורים באימון שבוצע ועבורו המאמן נתבע
  • תשלום תביעות שנפסקו כנגד המאמן במידה ונפסק כנגדו לשלם פיצויים לנפגע.
דבר נוסף שחשוב להכיר: גבול אחריות לכיסוי נזק – זהו בעצם סכום הביטוח שחברת הביטוח תעמיד בפניכם במקרה תביעה. חשוב לרכוש סכום ביטוח מתאים שמצד אחד יכסה אתכם במקרה של תביעה ומצד שני לא יכביד עליכם בהוצאות כספיות גבהות (פרמיית ביטוח גבוהה).

כיסוי לביטוח צד ג' של קאוצ'ינג

סיבה נוספת ברכישת פוליסת ביטוח ביטוח לקואצ'ינג ואימון היא ביטוח צד שלישי למתאמנים. לעיתים עשויות לעלות טענות ליצירת נזק לצד שלישי כלשהו וגם את זה – הביטוח מכסה. למשל פגיעה של מתאמן או קרוב משפחה של מתאמן שהחליק ושבר את ידו בזמן שהותו בקליניקה של המאמן.

הביטוח לצד שלישי נכלל כחלק מביטוח עסק וכולל גם את ציוד המשרד והקליניקה ועוד. אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן נשמח לסייע לך ולמצוא עבורך את הפתרון שיתאים ביותר עבורך.

הכל מתחיל מטופס יצירת הקשר הבא: 🙂

לשיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

אנגלמן ביטוח

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

כתבות שנוספות שאולי יעניינו אותך:

שינוי גודל גופנים