ביטוח אחריות מקצועית לקאוצינג

ביטוח אחריות מקצועית לקואצ'ינג, מאמנים ויועצים

שתפו את העמוד:

תפקידו של מאמן אישי הינו לסייע להגדיר ולהשיג מטרות עבור אנשים פרטיים, ארגונים ומוסדות. בדומה לבעלי מקצועות חופשיים אחרים כדוגמת יועצי מס, אדריכלים או עורכי דין, גם מאמן (קאוצ'ר) זקוק לביטוח המכסה אותו מבחינת אחריותו המקצועית.

ביטוח לקואצ'ינג מתאים למאמנים אישיים להצלחה, מאמנים עסקיים, אימונים ומתן מוטיבציה לקבוצה וארגונים, ביטוח למאמני בתהליך סופרויז'ן ועוד. במאמר הבא נעשה לכם סדר בנושא זה.

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח אחריות מקצועית לקואצ'ינג

ביטוח אחריות מקצועית לקאוצ'ינג – הגנה מפני תביעה

מדוע בעצם זקוק מאמן אישי לביטוח? מטרתו של האימון הינה לסייע ולהוביל קדימה אדם (המכונה "מתאמן") שזקוק לעזרה בהיבטים שונים וממוקדים כגון ניהול הקריירה או ניהול יחסי אנוש. מתאמן עשוי להזדקק לאימון גם בכדי לשפר תקשורת בין אישית או ללמוד לנהל משא ומתן. 

מאמן עשוי להתבקש לסייע בקידום מטרות אישיות או ארגוניות רציניות ביותר, כגון מציאת בני זוג לחיים, הטלת משמעת הורית ועוד. ביטוח אחריות מקצועית לקאוצ'ינג לא נדרש באותם המקרים שבהם המטופלים חווים את תהליך האימון כהצלחה אלא כאשר הם חווים משהו כלא מוצלח ולעיתים אפילו מזיק. 

במקרים שבהם הקאוצ'ר נתפס כמי שגרם לנזק, בין אם אמיתי ובין אם מדומיין, הוא עשוי להיתבע בבית המשפט, בדיוק כפי שעורך דין או רופא עשויים להיתבע. ביטוח אחריות מקצועית שומר על המאמן מפני הכורח לשלם סכומי כסף גבוהים בשל טענות שונות שהעלו מתאמנים לשעבר בבית המשפט.

ביטוח מקצועי למאמנים ויועצים להצלחה
ישנו סיכון מקצועי גדול לקוצ'אינג ומאמנים להצלחה. בכדי להגן על עצמכם בפני תביעות רשלנות, עליכם רכוש ביטוח אחריות מקצועית ייעודית.​

מה חשוב לדעת כשרוכשים ביטוח לקאוצ'ינג

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית כוללת כוללת סכומי ביטוח שיעמדו לצד המאמן בשעה של תביעה. סכום ביטוח זה נקרא "גבולות אחריות". ככל שגבולות הביטוח יותר גבוהים, כך גם המחיר בדרך כלל יעלה בגלל הסיכון הגדול יותר של חברת הביטוח. סכומי הביטוח יקבעו לפי חשיפת המאמן לסיכון ונפח העבודה שלו.

ביטוח מקצועי למאמנים ויועצים מציע:

דבר נוסף שחשוב להכיר: גבול אחריות לכיסוי נזק – זהו בעצם סכום הביטוח שחברת הביטוח תעמיד בפניכם במקרה תביעה. חשוב לרכוש סכום ביטוח מתאים שמצד אחד יכסה אתכם במקרה של תביעה ומצד שני לא יכביד עליכם בהוצאות כספיות גבהות (פרמיית ביטוח גבוהה).

כיסוי לביטוח צד ג' של קאוצ'ינג

סיבה נוספת ברכישת פוליסת ביטוח ביטוח לקואצ'ינג ואימון היא ביטוח צד שלישי למתאמנים. לעיתים עשויות לעלות טענות ליצירת נזק לצד שלישי כלשהו וגם את זה – הביטוח מכסה. למשל פגיעה של מתאמן או קרוב משפחה של מתאמן שהחליק ושבר את ידו בזמן שהותו בקליניקה של המאמן.

הביטוח לצד שלישי נכלל כחלק מביטוח עסק וכולל גם את ציוד המשרד והקליניקה ועוד. אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן נשמח לסייע לך ולמצוא עבורך את הפתרון שיתאים ביותר עבורך.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית לקוצ'רים

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח

אנו, באנגלמן ביטוח, בעלי ותק וניסיון של עשרות שנים בתחום הביטוחים המקצועיים. אנו משתפים פעולה עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, מספקים מענה מקצועי ומותאם אישית גם בביטוחים מורכבים, ועם השנים מצאנו פתרונות ייחודיים ויצירתיים ללקוחות דרך חברות הביטוח המובילות בחו"ל – במחירים ובתנאים שלא ניתן למצוא בארץ.

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית המתאימה ביותר עבורכם!

ביטוח אחריות מקצועית לקוצ'ינג ויועצים
ישנו סיכון מקצועי גדול לקוצ'אינג ומאמנים להצלחה. בכדי להגן על עצמכם בפני תביעות רשלנות, עליכם רכוש ביטוח אחריות מקצועית ייעודית.
דילוג לתוכן