ביטוח אחריות מקצועית לטכנאי גז

ביטוח אחריות מקצועית לטכנאי גז

שתפו את העמוד:

גז הוא חומר גלם שכיום אנו משתמשים בו רבות לבישול ויש כאלה שאף משתמשים בו לחימום הבית. הגז מגיע לכל בית באמצעות בלוני גז שטכנאי הגז הוא האיש המוסמך לחבר.

לשימוש בגז סכנות רבות, מספיקה דליפת גז קלה על מנת שתתחיל שריפה או שאחד הבלונים יתפוצץ. מצב זה עלול להביא להשלכות חמורות על אנשים בסביבה ואפילו לגרימת מוות חלילה.

 במצב של נזק או אפילו אסון, כמו שקרה לפני כמה שנים בפיצוץ בלוני הגז בנתניה, האשמים העיקריים יהיו טכנאי הגז, הם הראשונים שיזומנו לחקירת האירוע ועל כן חשוב שלמקרים אלו יהיה להם ביטוח לטכנאי גז.

מהו ביטוח אחריות מקצועית וצד ג' לטכנאי גז?

ביטוח לחלוקת גז הוא למעשה כיסוי ביטוחי אשר מהווה רשת ביטחון עבור טכנאי הגז, חברות הגז, חברות התקנת בלוני גז, מחלקי גז וספקים בתחום, בגין אותם מקרים חלילה של תקלה אשר הביאה לפגיעה באדם או חלילה במספר אנשים.

 

תאונת גז קטלנית בנתניה
17/06/11 - כתבה מתוך אתר
Y-net.co.il

לרוב אלו פגיעות מסוכנות מאוד וחמורות בשל ההדף שפיצוץ בלון כזה יכול לעשות או השריפה שעלולה להתלקח. במצבים אלו סביר שכל העוסקים במלאכת הגז יהיו חשופים לתביעות נזיקין חמורות שהנזקים הכספיים שלהם בסכומי עתק.

כיסוי ביטוח לחברות גז יאפשר שימוש בכספי הפוליסה על מנת לכסות את הוצאות המשפט, הפיצויים ותשלום בגין פגיעות ונזקים שקרו לצד ג' מבחינת ציוד אישי ומצב רפואי. חשוב לציין כי בנושא של ביטוח צד ג', יש חברות שכיסוי זה הוא חלק מביטוח האחריות המקצועית ויש כאלו שיבקשו תשלום נוסף.

כיסויים ודגשים חשובים לביטוח חברות גז וטכנאים

ישנם מספר דגשים שחשוב להקפיד לבצע בביטוח זה:

  • וודאו כיסוי ביטוחי בסכומים נכונים. סכום זה נקרא "גבולות אחריות". זהו הסכום שיעמוד לרשותכם במקרה של תביעה.
  • ניתן גם להוסיף בתוספת תשלום כיסוי עבור חבות מעבידים, אשר מגן במצבים בהם העובד תובע את חברת הגז על נזק פיזי או נפשי שנגרם לו בעת האירוע.
  • לביטוח אחריות מקצועית חשיבות מאוד גדולה עבור טכנאי הגז וכל העוסקים במלאכה בשל הסיכונים החמורים וההשלכות שלהם. בידקו מול סוכן הביטוח שלכם שהביטוח מכסה אתכם גם רטרו אקטיבית, בכדי למנוע מצב שתביעה "תתעורר" מתקופה קודמת ולא יהיה לכם כיסוי.
  • הביטוח מיועד לטכנאי גז מוסמכים, לא נוכל לבטח ללא הגשת תעודות מתקין גז 1 או מתקין גז 2.
  • אנו מציעים כיסוי באמצעות חברת ביטוח לוידס העולמית.
ביטוח אחריות מקצועית לטכנאי גז
טכנאים וחברות גז מחזיקים בסיכון מיוחד עקב האופי המסוכן של עיסוק זה. לשם כך חשוב מאוד לרכוש ביטוח אחריות מקצועית לטכנאי גז. אנו מציעים כיסוי יחיד במינו. צרו קשר לקבלת הצעה.

איפה ניתן לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית וצד ג' לטכנאי גז?

כמו שכבר הבנתם מדובר באחד המקצועות בהם הסיכונים הם חמורים מהרגיל והשכיחות שלהם עלולה להיות גבוהה. כל מצב של נזילת גז עלול להפוך לאסון מיידי.

בשל כך, חברות הביטוח בארץ חוששות להפעיל פוליסות ביטוח עבור טכנאי גז. אז איפה בכל זאת ניתן לרכוש פוליסה כזו? אנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו מודעים לחוסר בביטוחים אלו בחברות הישראליות ועל כן אנו מבטחים את לקוחותינו בחברת הביטוח בלוידס בחו"ל באמצעות הנציגות הרשמית שלהם בארץ. אתם כלקוחות שלנו תוכלו לקבל פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לטכנאי גז וצד ג' בעברית ובליווי של שירות מקצועי ונגיש מאיתנו.

אם אתם טכנאי גז, חברת גז או עוסקים במלאכת הגז בדרך זו או אחרת, ואתם רוצים ליצור לכם רשת ביטחון כזו שתכסה אתכם מפני סיכוני המקצוע, פנו אלינו לסוכנות אנגלמן ובניו ונשמח לתת לכם הצעה לביטוח טכנאי גז וללוות אתכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית לטכנאי גז

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח

אנו, באנגלמן ביטוח, בעלי ותק וניסיון של עשרות שנים בתחום הביטוחים המקצועיים. אנו משתפים פעולה עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, מספקים מענה מקצועי ומותאם אישית גם בביטוחים מורכבים, ועם השנים מצאנו פתרונות ייחודיים ויצירתיים ללקוחות דרך חברות הביטוח המובילות בחו"ל – במחירים ובתנאים שלא ניתן למצוא בארץ.

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית המתאימה ביותר עבורכם!

ביטוח לטכנאי גז
טכנאים וחברות גז מחזיקים בסיכון מיוחד עקב האופי המסוכן של עיסוק זה. לשם כך חשוב מאוד לרכוש ביטוח אחריות מקצועית לטכנאי גז. אנו מציעים כיסוי יחיד במינו. צרו עם צוות המקצוענים שלנו קשר לקבלת הצעה.
דילוג לתוכן