ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

שתפו את העמוד:

חשמלאים, כחלק מתפקידם הוא להתעסק עם חשמל ומתח גבוה הטומנים בחובם המון סיכונים הפוקדים אותם יום יום במהלך עבודתם. במאמר זה נדבר על הסיכונים הקיימים עבור חשמלאים ועל ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים שיגן עליהם במצבים אלו.

הסיכונים שקיימים עבור חשמלאים

חשמלאי הוא מקצוע נדרש כיום בעולם שכולו פועל על חשמל. חשמלאים כחלק מתפקידם, מתקנים או מתקינים מידי יום מערכות חשמל שונות ומגוונות אצל אנשים פרטיים, חברות ועסקים. התקנה או תיקון של מכשירים חשמליים עלולה להיות מסוכנת, במיוחד אם מדובר בעבודה עם מתח רב, על החשמלאי להיזהר בעצמו מהתחשמלות, שריפה וכדומה ועליו גם לבצע את עבודתו, כך שלא תפגע בבני הבית או העסק שבו הגיע להתקין או לתקן.

שריפה בארון חשמל שקרתה בדיוק לאחר התיקון של החשמלאי, שריפה שהתלקחה כתוצאה מהתיקון והתפשטה לכיוון בית השכנים, דוד חשמלי שהותקן ומקצר, עבודה לקויה שגרמה חס וחלילה למקרה של התחשמלות ומוות ועוד מקרים נוספים שעלולים לקרות מתוקף המקצוע, עלולים לגרור את החשמלאי לתביעות נזיקין גדולות ולנזק כלכלי רחב כתוצאה מכך. על מנת להיות מוגנים במקרים אלו, מומלץ שלחשמלאי יהיה ביטוח לחשמלאי שיוכל להפעיל בעת תביעה.

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים
חשמלאים חשופים לסיכון של תביעה עקב עבודה לקויה. ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים נועד לכסות את כל הסיכונים המקצועיים ויאפשר לכם לעבוד בראש שקט.

כיסויים מומלצים לביטוח חשמלאים

כאשר אתם רוכשים ביטוח מקצועי לחשמלאים אתם צריכים לקחת בחשבון את כיסויי הביטוח הבאים:

ביטוח אחריות מקצועית לעבודות חשמל

ביטוח אחריות מקצועית הינו ביטוח שמטרתו לספק לבעלי המקצועות השונים הגנה מפני תביעות נזיקין שמוגשות נגדם מצד לקוחות, עובדים וכדומה.

ביטוח זה יוצא מנקודת הנחה כי בכל מקצוע יש סיכונים וכל בעל מקצוע הוא בן אדם שעלול לטעות ולא בכוונת זדון, אלא מכורח סיכוני התפקיד. טעויות אלו מתפרשות לעיתים כרשלנות מקצועית המלווה בתביעות עם פיצויים והוצאות כספיות גדולות. באמצעות ביטוח אחריות מקצועית, יכול בעל המקצוע להשתמש בכספי הביטוח עבור הוצאות המשפט.

ביטוח אחריות מקצועית הוא ביטוח מיוחד שלוקח בחשבון כי לכל מקצוע יש את הסיכונים שלו. לכן בביטוח זה מתאימים את הכיסויים על פי המקצוע ומאפייניו. ריכזנו כאן מספר כיסויים שמומלצים לחשמלאיים:

ביטוח לחשמלאי

ביטוח צד שלישי לחשמלאים

כחלק מהתיקונים שמבצע החשמלאי, עלולים להיות נזקים נוספים תאונתיים. סיכונים אלו עלולים לפגוע באנשים שעברו בסביבה כמו למשל נפילת ארגז כלים מגובה ופגיעה מכלי רכב או בעובר אורח, נזק לרכוש של השכנים ובמבנים הסובבים את המקום שבו החשמלאי ביצע את עבודתו.

ביטוח צד שלישי לחשמלאים הוא כיסוי שניתן להוסיף לפוליסה בתשלום נוסף. זהו ביטוח שידאג לעלויות שיצטרך החשמלאי לשלם עבור התיקונים או האנשים שניזוקו.

ביטוח חבות מוצר להתקנת מערכות חשמל

חשמלאים מבצעים גם התקנות של ארונות חשמל, דודים חשמליים, מערכות חכמות לבית וכדומה. לעיתים מוצרים אלו מותקנים במצב פגום מכל מיני סיבות. לקוח שנעשתה אצלו עבודת חשמלאי לקויה ושהמוצר שסופק לו לא היה תקין, יכול לתבוע את החשמלאי. ביטוח חבות מוצר יגן על החשמלאי במקרי תביעות מסוג זה.

איפה כדאי לרכוש ביטוח לחשמלאים

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים בפרט וביטוחי אחריות מקצועית בכלל, מומלץ לרכוש בסוכנות ביטוח שמכירה היטב את המקצוע שלכם ויודעת להתאים עבורכם את הכיסויים הנכונים. כמו שאתם מבינים, סוכן מיומן הוא סוכן שידע להאריך את הסיכונים שאתם עומדים בפניהם וידע להתאים עבור כל סיכון את הכיסוי שיגן עליכם במידה ותיקלעו למצבים של תביעות.

סוכנות הביטוח אנגלמן ובניו עוסקת במשך שנים בנושא של ביטוחי אחריות מקצועית. אנו מכירים היטב את הסיכונים איתם מתמודד החשמלאי. יחד איתכם נוכל להרכיב פוליסת ביטוח לעבודות חשמל רחבה שתספק עבורכם רשת הגנה מצוינת.

הצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח

אנו, באנגלמן ביטוח, בעלי ותק וניסיון של עשרות שנים בתחום הביטוחים המקצועיים. אנו משתפים פעולה עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, מספקים מענה מקצועי ומותאם אישית גם בביטוחים מורכבים, ועם השנים מצאנו פתרונות ייחודיים ויצירתיים ללקוחות דרך חברות הביטוח המובילות בחו"ל – במחירים ובתנאים שלא ניתן למצוא בארץ.

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית המתאימה ביותר עבורכם!

ביטוח מקצועי לחשמלאים
חשמלאים חשופים לסיכון של תביעה עקב עבודה לקויה. ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים נועד לכסות את כל הסיכונים המקצועיים ויאפשר לכם לעבוד בראש שקט.
דילוג לתוכן