ביטוח חברת אבטחה

ביטוח חברת שמירה

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

כמו שלקוחותיהם של חברת השמירה זקוקים לשמירה, כך גם החברה עצמה זקוקה להגנה. ביטוח חברת שמירה ואבטחה מכסה נזקים לצד ג', חבות מעבידים ועוד. כל זאת במאמר הבא:

במציאות כפי שהיא כיום, חברות שמירה מהוות גורם חיוני בשמירה על בטיחות הציבור בכל מקום שבו יש כמות גדולה של בני אדם. בעבר, לא היתה בעיה לבטח את תחום זה אך בעקבות תביעות רבות, טענות על התרשלות של חברות שמירה והשאלה אם הן אחראיות לפיצוי לעסק במקרה של פריצה הובילו להתייקרות הביטוח ואף סירוב של חברות ביטוח רבות להכנס לתחום.

אנו בסוכנות הביטוח אנגלמן מספקים פתרונות יחודיים לביטוח עסק בתחום האבטחה. להלן הכיסויים החשובים בביטוח חברת שמירה ואבטחה:

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

אילו כיסויים צריך במסגרת ביטוח חברת שמירה?

ביטוח חברות אבטחה חיוני המגן על צד שלישי במקרה של פגיעה בגוף או ברכוש שנגרמו כתוצאה מהשירות שסיפקתם להם. 

בעסק שבו משתמשים בכלי נשק, ולעיתים גם בריסון פיזי כדי לחסום סכנות מסוימות, ביטוח צד ג' הוא בגדר חובה שלא ניתן לוותר עליה. מלבד כיסוי של נזקים לגוף ולרכוש, ביטוח צד ג' במסגרת ביטוח חברות שמירה גם מכסה הוצאות משפטיות העולות בתביעות מהסוג הזה. 

בנוסף קיים ביטוח צד ג' למשרד חברת השמירה שכסה נפילה של אורחים ולקוחות בשטח המשרד, נזק שנגרם לעסקים השכנים כתוצאה משריפה ועוד.

זהו ביטוח חיוני נוסף שלא ניתן לוותר עליו, והוא מכסה אתכם, המעסיקים, במקרה שאחד העובדים בחברתכם יתבע אתכם על פגיעה פיזית שנגרמה לו במסגרת מילוי תפקידו. 

היתרון המשמעותי של ביטוח חבות מעבידים הוא השיפוי הגבוה שהסכום שלו עולה על הסכום שיוענק לעובד מהביטוח הלאומי, כך שכל הוצאותיו יהיו מכוסות, ויהיה לו סכום כסף נוסף להמשך הדרך.

ביטוח אחריות מקצועית מכסה מעסיקים במקרה שתובעים אותם על רשלנות שהובילה לפגיעה בגוף או ברכוש של העובדים שלהם. הביטוח מכסה במקרים בהם הוכחה רשלנות מקצועית של חברת האבטחה. לרוב ביטוח זה כפוף לתעודת מקצוע וכפוף ללימודים במוסד מוסמך. בחברות שמירה ישנה בעייתיות לבטח כיסוי זה אומנם יש אפשרות למצוא פתרונות לעיסוקים ספציפיים.

בשנים האחרונות אנו רואים מגמה שבה עסקים רבים הדורשים שירות של שמירה ואבטחה – מבקשים כתנאי מקדים מסמך של הוכחת ביטוח בשם אישור קיום ביטוח.

לשם כך, חשוב שתבחרו בחברת ביטוח מקצועית שתעניק לכם את כל הביטוחים שאתם צריכים על מנת שתהיו מכוסים לכל מקרה חירום. לאחר מכן, תצטרכו להגיש אישור על כך שאכן רכשתם ביטוח חברת שמירה באופן מוסדר וחוקי. 

הסכומים המוסכמים עבור ביטוח של חברת אבטחה משתנים ונתונים למשא ומתן במעמד חתימת הסכם העבודה מול מזמין השירות.

הצעת מחיר לביטוח חברת אבטחה
תנו לנו לשמור עליכם כדי שתוכלו לשמור על אחרים בלי חשש. למשרדנו יש פתרון ייחודי לביטוח חברות שמירה ואבטחה. פנו אלינו ונשמח לסייע.

היכן רוכשים פוליסת ביטוח חברת שמירה?

ביטוח חברת שמירה ואבטחה נחשב לביטוח בסיכון גבוה בשל האופי של עבודה בחברות מסוג זה. חשוב שתדעו שישנן מספר חברות שאינן מעוניינות לבטח חברות שמירה מפני שהסיכון לתביעה ותשלום פיצויים גבוהים יותר לעומת תחומי עיסוק אחרים. 

לכן, חשוב שתבחרו בסוכנות ביטוח שתעניק לכם כיסוי מלא עבור העובדים שלכם. ביטוח מסוג זה חשוב ביותר, ולכן רצוי שלא תוותרו הכיסויים שהוזכרו לעיל כאשר אתם רוכשים ביטוח חברת אבטחה.

ודאו שסכומי הביטוח יתאימו לחשיפה של העסק לסיכון וגם לדרישות הביטוח שאתם נדרשים לעמוד בהם. ביטוח חברת שמירה ואבטחה שומר על מעסיקים ועל עובדיהם במקרים שבהם נוצרים נזקים במסגרת מילוי התפקיד. 

ביטוח כזה הוא לרוב חובה כיום במסגרת ההסדרים שנקבעו, ולכן חשוב שתרכשו ביטוח חברת אבטחה בהקדם עבור השקט הנפשי שלכם וגם של עובדיכם.

סוכנות הביטוח שלנו מצאה פתרונות לביטוח חברות אבטחה ושמירה בחברת ביטוח לוידס בחו"ל ובכך אנו מצליחים להגיע לתוצאות רצויות מבחינת הכיסויים הנדרשים. פנו אלינו לפרטים נוספים.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח לעסק עושים רק אצל המומחים. סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951 ובעלת ניסיון רב בביטוח עסקים. אנחנו מתמחים בכל סוגי הביטוחים העיסקיים - ביטוח למבנה ותכולת העסק, צד שלישי, חבות מעבידים, אחריות מקצועית, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח סייבר, חבות המוצר ועוד.

הצעה לביטוח חברת אבטחה
תנו לנו לשמור עליכם כדי שתוכלו לשמור על אחרים בלי חשש. למשרדנו יש פתרון ייחודי לביטוח חברות שמירה ואבטחה. פנו אלינו ונשמח לסייע.
דילוג לתוכן