ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

שתפו את העמוד:

בכל הנוגע לביטוח מחלות קשות יש משפט אחד מצויין שמסביר את הצורך בביטוח: "המדע מצא מזור לרוב התחלואים, אך לא מצא תרופה לרע שבהם – האדישות של בני האדם"- הלן קלר. 

מחלה קשה עלולה ליצור סכנה כלכלית עבור המשפחה. ביטוח מחלות קשות נותן פיצוי במקרה מחלה שידאג לכך שתוכלו להתמקד בבריאות ומבלי לדאוג כלכלית.

במאמר הזה תלמדו על חשיבותו של הביטוח והאם כדאי לרכוש אותו.

תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

מהות ביטוח מחלות קשות

פוליסת ביטוח מחלות קשות, מעניקה פיצוי כספי הנקבע בהתאם לסכום הביטוח שרכש המבוטח, בעת גילוי אחת מתוך רשימה של מחלות קשות המכוסות בפוליסה (מספר המחלות הנקובות משתנה בין חברה לחברה ויכול להגיע עד כ 53  מחלות).

בין המחלות המכוסות: אירוע מוחי, מחלת לב, התקף לב חריף, ניתוח מעקפים בלב, סרטן מסוגים שונים,  אי ספיקת כליות, השתלות איברים שונים, שיתוק, חירשות, עיוורון, קטיעת גפיים, פרקינסון ועוד (לפירוט מלא , מומלץ להיכנס לתנאי הפוליסה ולראות את רשימת המחלות המלאה).

סכום הפיצוי נועד לסייע למבוטח ולמשפחתו להתמודד עם ההוצאות הכספיות הרבות הכרוכות בתקופת גילוי המחלה, בין השאר – הוצאות על נסיעות לבתי חולים, התייעצות עם מומחים ומימון תרופות, עזרה שתידרש בבית, התאמת הבית לצרכי החולה.

כל חברות הביטוח משווקות תכנית לביטוח מחלות קשות. אנו משווקים את כל חברות הביטוח ולכן מגוון התוכניות המוצע הינו הרחב ביותר.

ההחלטה לגבי בחירת התוכנית תלויה בעיקר פרמטרים הבאים:

  • היקף הכיסוי
  •  עלות הכיסוי
  • מועד תום תקופת הביטוח.

מימוש הביטוח (תביעה) תתבצע בעת גילוי המחלה והגשת אישורים מתאימים. לאחר מכן המבוטח יהיה זכאי לקבל את סכום הביטוח שרכש בפוליסה באופן מידי.

קבלו הצעת מחיר לביטוח מחלות קשות
מחלה קשה עלולה ליצור סכנה כלכלית עבור המשפחה. ביטוח מחלות קשות נותן פיצוי במקרה מחלה ויאפשר לכם להתמקד בבריאות ומבלי לדאוג כלכלית. פנו אלינו ונמצא עבורכם פתרון.

הסיכוי והסטטיסטיקה למימוש פוליסת מחלות קשות

מרבית הציבור חי בתפיסת עולם אדישה כלפי דברים אשר מסכנים את חייהם והם אינם מודעים לכך. במקרים רבים לתפיסה האישית הסובייקטיבית אין כל כך קשר למציאות. לדוגמה: הידעתם כי הסיכוי להיפגע בתאונת דרכים גבוה פי 200 מאשר להיפגע באירוע טרור? ועובדה שרוב הציבור חושש יותר מאירועי טרור מאשר מתאונות דרכים.

הילדים שלנו – הדבר הכי חשוב לנו בחיים, נכון? האם ידעתם שבכל שנה מאובחנים מאות של מקרי סרטן בילדים. כאשר סרטן הדם מהווה 30% מכלל סוגי הסרטן בקרב אוכלוסייה זו וגידולים סרטניים במוח בין 15% ל 20%.

אלו נתונים שקשה להתמודד איתם ויש להניח כי רבים מהאנשים אינם מעוניינים כלל לחשוב על נתונים אלה למרות שמדובר בנקודה רגישה מאוד. הציבור מעדיף את האלטרנטיבה – להישאר אדיש.

לצד ההתמודדות הנפשית הכרוכה במחלה קשה, קיימת גם התמודדות פיננסית לא פשוטה איתה גם נאלצים להתמודד החולה ובני משפחתו. ביטוח מחלות קשות נועד לסייע לכם להתמודד עם הוצאות הטיפול הכבדות ולאפשר לכם וליקרים לכם לשמור על רמת החיים אליה הורגלתם טרם גילוי המחלה.

בנוסף, הביטוח מאפשר למשפחה להתחיל את המאבק ביתר קלות ובראש יותר שקט, לפחות מבחינה פיננסית.

למי הביטוח מומלץ במיוחד?

ביטוח מחלות קשות ניתן ומומלץ לרכוש גם עבור ילדים ולא רק למבוגרים. סביר להניח כי חלק מן המבוגרים מבטחים את עצמם בפוליסה זו, אך אין מנוס מלשאול: האם כדאי לעשות ביטוח מחלות קשות עבור ילדיהם?

כאשר חס וחלילה מתגלה המחלה אצל הילד, ההורים נכנסים באופן מידי למצוקה וקושי מנטלי. מעבר לכך, ישנה באופן טבעי, פגיעה במצב הכלכלי המשפחתי. שני ההורים מקדישים עצמם באופן מידי לדאגה לבריאותו והחלמתו של ילדם וכושר ההשתכרות שלהם נפגע.

לכן כדאי לרכוש ביטוח מחלות קשות עבור הילד ובכך לנטרל באופן מיידי את הפגיעה במצב הכלכלי והעיסוק בהישרדות כלכלית ולאפשר להורים להתמקד אך ורק בתהליך החלמתו של הילד.

עיקרי התנאים של הפוליסה

במידה ורכשתם סכום כיסוי לביטוח מחלות קשות והמחלה התפרצה חס וחלילה, כל שעליכם לעשות הוא לקבל אישור רשמי מרופא מוסמך על גילוי המחלה. הפוליסה מאפשרת קבלת פיצוי בסכום שנרכש עם גילוי מחלה קשה, בהתאם לתנאי הפוליסה.

בביטוח מחלות קשות ניתן לרכוש סכום ביטוח מ 100,000 ₪ ועד 600,000 ₪ (תלוי בחברת הביטוח). בנוסף, ישנן חברות ביטוח המאפשרות לרכוש כיסוי למחלת הסרטן בלבד בסכום ביטוח נוסף של עד 400,000 ₪.

  • גיל הכניסה הינו: עד גיל 65.
  • תקופת הביטוח הינה: עד גיל 75 או בהתאם לתנאי הפוליסה.
  • תקופת האכשרה לאירוע ביטוחי ראשוני הינה: 90 ימים.
  • תקופת האכשרה לאירוע ביטוחי שני הינה 12 חודשים ממועד קרות האירוע הראשוני.
  • פרמיה: משתנה אחת ל 5 שנים.
  • זכאות לתשלום סכום ביטוחי תקפה בגין מקרה ביטוחי אשר אירע בסיום תקופת אכשרה של 90 ימים. קביעת זכויות המבוטח תיערך בהתאמה לאופי האירוע הביטוחי.

איפה כדאי לרכוש ביטוח מחלות קשות?

ישנן חברות ביטוח המאפשרות רכישת ביטוח מחלות קשות עם אפשרות למספר תביעות. כלומר, אם חלה המבוטח בסוג מסוים של מחלה והבריא ממנה הוא יכול להמשיך ולהיות מבוטח על שאר המחלות ללא הגבלה (כמפורט בדף פרטי הביטוח בחברת הביטוח). 

בריאות היא משאב יקר, ועלינו לעשות כל מה שניתן על מנת לשמור על גופנו בריא. ברם, למרות כל המאמצים שנעשה, חלקנו ניאלץ להתמודד עם המחלה חלילה וחס. ההתמודדות עם מחלה קשה תובעת כוחות נפש רבים, ואף משאבים כספיים.

מי שאינו מעוניין להגיע למצב של קריסה כלכלית בעקבות הוצאות כספיות גבוהות בעת מחלה קשה חשוב שישאל את עצמו האם כדאי לעשות ביטוח מחלות קשות. טוב יעשה אם ירכוש בהקדם האפשרי ביטוח מתאים, שיבטיח לו תמיכה כלכלית בשעת הצורך.

אל תאפשרו למשפחתכם להפוך לאחד מבתי האב שקרסו כלכלית עקב מחלה קשה של אחד מבני המשפחה.

מניסיוננו רב השנים, התמודדות עם מחלה קשה גובה מהחולה וממשפחתו מחיר כספי כבד. התמיכה והפיצוי אותם מקבל החולה מן המדינה מינימאליים, וכך יוצא שחולים רבים ובני משפחותיהם הזקוקים למזור בעת צרה נקלעים למצוקות כלכליות בעקבות המחלה.

ביטוח מחלות קשות נותן מענה לבעיה זו ומעניק כיסוי ביטוחי רחב במקרה של מחלה קשה. על מנת שלא תמצאו את עצמכם מול שוקת שבורה בעת צרה וכדי שלא תיאלצו לשלם מחיר כה גבוה עבור טיפול רפואי הולם בבן משפחה שאיתרע מזלו ולקה במחלה, ביטוח מחלות קשות מבטיח לכם פיצוי כספי שיבטיח את היציבות הכלכלית של המשפחה שלכם.

כעת לאחר שענינו על השאלה האם כדאי לעשות ביטוח מחלות קשות  אל תישארו אדישים, הקדימו רפואה למכה ורכשו פוליסת ביטוח מחלות קשות בהקדם האפשרי. והעיקר – שתהיו בריאים.

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן פועלים בענף ביטוחי הבריאות במשך עשרות שנים ויודעים כיצד להתאים למבוטחים שלנו את סוג הפוליסה הטובה ביותר מבין כל חברות הביטוח ואת סכום הביטוח המתאים למבוטח בהתאם לצרכים, הגיל ולמצב הכלכלי.

פנו אלינו עוד היו לקבלת הצעה לביטוח מחלות קשות המותאמת לצרכים שלכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח מחלות וביטוח בריאות פרטי

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
Picture of ביטוח בריאות - סוכנות אנגלמן
ביטוח בריאות - סוכנות אנגלמן

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בביטוחי בריאות פרטיים הכוללים: בדיקות וייעוץ עם רופאים מומחים, כיסוי תרופות שלא בסל הבריאות, כיסוי ניתוחים, כיסוי השתלות ושירותי רפואה נוספים. פנו אלינו ונשמח לסייע לכם בהגנה על משפחתכם.

הצעת מחיר לביטוח מחלות
מחלה קשה עלולה ליצור סכנה כלכלית עבור המשפחה. ביטוח מחלות קשות נותן פיצוי במקרה מחלה ויאפשר לכם להתמקד בבריאות ומבלי לדאוג כלכלית. פנו אלינו ונמצא עבורכם פתרון.
דילוג לתוכן