"סוכנות השנה בפיננסים" – זכיית אנגלמן בוועידת "עדיף" – דצמבר 2019

סוכנות השנה בפיננסים ועידת עדיף
בדצמבר 2019 התקיימה ועידת עדיף ה-19 בה זכתה סוכנות הביטוח אנגלמן באחד מפרסי הביטוח היוקרתיים בענף הביטוח והפיננסיים בישראל. במאמר זה אנו נסביר מהי ועידת עדיף ומשמעות הפרס, מהו התחום הפיננסי וחשיבותו ואיזה ערך אתם יכולים לקבל במחלקת הפיננסים של סוכנות אנגלמן ובניו.
שתפו את העמוד:

ועידת עדיף 2019

עדיף תקשורת בע"מ היא חברת תקשורת מובילה בתחום הביטוח והחיסכון הפיננסי. החברה מרכזת עבור ענף הביטוחים חדשות ומידע עדכני בתחום. כחלק מפעילות החברה מופקים כחמישה כנסים בשנה שבניהם גם כנס ועידת עדיף. כנס זה הוא למעשה הועידה המרכזית של התחום.

זהו אירוע פסגה אליו מגיעים בכירים רבים מענפים אלו. במהלך האירוע מוענקות לחברות השונות תעודות הוקרה כמובילות בתחומים רבים מענף הביטוחים והפיננסים.

זכיה בתואר "סוכנות השנה" - נבחרי השנה של עדיף

ארץ ישראל התברכה בחברות ביטוח רבות, בכל שנה סוכנויות ביטוח ופיננסים רבות מגיעות להציג את פעילותם בתחומים שונים הקשורים בענף.

המועמדים נמדדים על פעילותם על פי פרמטרים שונים ומגוונים ולאחר הצבעה של כ- 1200 אנשים בפנל רחב המורכב מוועדות מקצועיות, עיתונאים בתחום ונבחרי ציבור, נבחרות מספר סוכנויות אשר הצטיינו בשנה זו בתחום מסוים בענף.

נבחרי השנה - ועידת עדיף 2019

השנה גם אנחנו באנגלמן סוכנות לביטוח היינו חלק מהמועמדים. בייצוגו של גדי אנגלמן, אשר קיבל את פרס סוכן השנה בענף הפיננסים.

אנו שמחים מאוד על הזכייה ורואים בכך הוקרה על שנים של עבודה רצינית ומקיפה בתחום מול לקוחות ויצרנים.

מהו התחום הפיננסי?

גיל הפרישה בגילאים הצעירים מרגיש לעיתים רחוק, אך חשוב לדאוג לו בטווח הארוך על מנת שבגיל הפרישה יוכל האדם לשמור על רמת חיים נאותה. בשל כך, חלק מסוכנויות הביטוח מציעות ללקוחותיהם שירות של תכנון פיננסי, אשר תפקידו להבטיח את עתידם הכספי של האנשים ועתיד משפחותיהם כאשר יצאו לגמלאות באמצעות תהליך שירות תכנון פרישה ועוד.

התכנון הפיננסי בענף הביטוחים מאפשר ללקוחות ליווי מקצועי שמכווין בנושאים של קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל ועוד פרמטרים חשובים כמו דמי הניהול, התשואה והשקעות טובות לעתיד.

אצלנו באנגלמן ובניו קיימת מחלקה אשר כל עיסוקה הוא תכנון פיננסי אישי. אנו מלווים את הלקוחות שלנו באופן צמוד ועוזרים להם ביצירת תכנית עתידית מותאמת אישית לאורך זמן.

נבחרי השנה ועידת עדיף ה19

האהבה שלנו לתחום והיכולת שלנו לתת ערך ללקוחות ולעזור להם בתכנון הפיננסי

אנו באנגלמן ובניו מודעים מאוד לחשיבות התחום הפיננסי עבור כל ישראלי כיום. יש לנו את היכולת המקצועית וההסמכות המקיפות ללוות יחידים ומשפחות ישראליות בדרך לתכנית פיננסית אשר תותאם להם אישית ותבטח את עתידם ועתיד המשפחות שלהם.

לצורך כך, הקמנו את מחלקת אנגלמן פיננסים אשר מתמחה בכל השירותים הפיננסים שקיימים כיום. מחלקה זו נועדה לתת פתרונות ייחודיים לכל לקוח ולקוח על פי הפרמטרים הנכונים לו. זהו תהליך מורכב בו היועץ הפיננסי יחד עם הלקוח בונה תכנית עתידית מותאמת לאורך זמן, תוך מציאת המסגרות המתאימות וההשקעות הנכונות להפניית כספי הלקוח.

בחברה שלנו מודעים היטב לרגישות של התחום, היות ומדובר בכספי לקוחות, על כן, אנו פועלים בהגינות ושקיפות מקסימלית ומתוך אהבה ורצון אמיתי לעזור ללקוחות שלנו בהבטחת עתידם.

סוכנות הביטוח אנגלמן ובניו שמחה מאוד על השתתפותה בוועידת עדיף השנתית וקבלת הפרס בתחום הפיננסי, אנו רואים את תחום זה כחשוב מאין כמוהו ושמחים להיות מובילים בו. אנו נמשיך כמובן לתת לקהל לקוחותינו שירות מקצועי, הגון ואמין בהבטחת העתיד הכלכלי שלהם.

עשו לנו לייק:
שתפו את העמוד:

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

דילוג לתוכן