מה זה ערכי סילוק ואיך זה משפיע לכם על הביטוח הסיעודי

ערכי סילוק
במאמר הבא תוכלו להבין מהם ערכי סילוק בביטוח סיעודי ומדוע חשוב להכיר ולהבין את מונח זה כשמשווים בין מוצרי הביטוח השונים.
שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

ברכישת פוליסת ביטוח סיעודי, ישנם שורה של שיקולים ופרמטרים שחשוב לשקול ולהשוות בין חברות הביטוח השונות, על מנת לוודא שאתם רוכשים את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם. יחד עם זאת, ישנו נתון אחד שרבים אינם מכירים אותו ויכול להוות פרמטר מרכזי בבחירת הפוליסה הנכונה לכם. 

נתון זה נקרא ערכי סילוק, והוא מגדיר את היקף הכיסוי שיעמוד לרשות המבוטח, גם לאחר שהחליט להפסיק את הפוליסה ואת התשלומים בגינה, כפי שנסביר מייד.

מהם ערכי סילוק בפוליסת ביטוח סיעודי?

השאלה שמתרוצצת כעת בראשכם היא מה זה ערכי סילוק, וזה בדיוק המקום להסביר את העניין באמצעות דוגמא פשוטה: אדם רוכש פוליסת ביטוח סיעודי המכסה 10,000 שקלים לכל החיים. יחד עם זאת, מסיבות שונות מחליט המבוטח להפסיק את הפוליסה לאחר 20 שנה של תשלום. 

במקרה כזה, הפוליסה הופכת להיות פוליסה מסולקת אך הביטוח אינו יורד לטמיון, ולרשות המבוטח נותר סכום ביטוח שיעמוד לרשותו במידה ויזדקק לשירותי סיעוד. 

סכום זה משתנה בין פוליסה לפוליסה ובין חברת ביטוח לחברת ביטוח, ככל שהביטוח משולם למשך יותר שנים, כך נצברים יותר כספים ב"רזרבה" של ערכי הסילוק, כספים שיעמדו לרשות המבוטח במידה ויהפוך לסיעודי, גם אם יפסיק את תשלום הפוליסה.

למעשה ההגדרה הטובה ביותר לערכי סילוק בביטוח הסיעודי היא צבירת זכויות בביטוח סיעודי.

הצעה מחיר לביטוח סיעודי
כאשר בוחנים הצעות לביטוח סיעודי צריך להתחשב גם במרכיב ערכי הסילוק. למדו עוד היום על פוליסות ביטוח הסיעוד שלנו.

מה המשמעות של הסכומים שנצברים עם השנים?

על פי החוק מחויבות חברות הביטוח לשמור חלק מהתשלומים השוטפים בגין פוליסות סיעוד עם פרמיה קבועה ברזרבה סגורה. רזרבה זו נשמרת למעשה לטובת המבוטח ונצברת עבורו בכל תשלום פרמיה שהוא מבצע. ערכי הסילוק מגדירים למעשה את שיעור הרזרבה מסך הכיסוי המוגדר בפוליסה. 

ככל שהמבוטח משלם את הפרמיה לאורך יותר שנים, כך יגדלו ערכי הסילוק האבסולוטיים שעומדים לטובת המבוטח.

בתמונה - טבלת ערכי סילוק לדוגמה:

מה החשיבות של ביטוח סיעודי?

כמעט כל אחד מאיתנו יגיע לשלב בחייו שבו יזדקק לעזרה חיצונית על מנת להתנהל ביום יום. היקף העזרה הנדרשת תלויה במצבו הבריאותי ובזמינות של בני משפחה לסייע לאדם המבוגר או החולה. במקרים רבים, יש צורך בעובד מקצועי שילווה את אותו אדם למשך מספר שעות בשבוע, ולעיתים מסביב לשעון. 

בהתאם לכך, יכולה העלות של עובד כזה להרקיע לשחקים ולהוות מעמסה רבה, לעיתים בלתי אפשרית, על האדם הנזקק לכך. ביטוח סיעודי מבטיח לכם שבמקרה כזה, תוכלו ליהנות ממימון מלא של שירותי הסיעוד הדרושים לכם על חשבון חברת הביטוח.

כסוכנות ביטוח מובילה ומקצועית, אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות בתחום של ביטוחי סיעוד, ובכלל זה סיוע בגיבוש פוליסת ביטוח אטרקטיבית וכדאית, שלוקחת בחשבון את גובה הפרמיה, היקף הכיסוי, מגוון הכיסויים וכמובן ערכי סילוק בפוליסה. 

השאירו את הפרטים שלכם ואנו נפנה אליכם ונסייע לכם בגיבוש ביטוח סיעודי מושלם עבורכם ועבור בני משפחתכם.

שתפו את הפוסט:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:
עשו לנו לייק:
שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

דילוג לתוכן