רופא און ליין – איך אפשר להתייעץ עם רופא בכל שעה

פבר 15, 2018 (0) comment

רופא און ליין

רופא און ליין – מומלץ לכל משפחה

מערכת הבריאות בישראל מוצעת ללא תשלום לכל אזרחיה. עם זאת, לעיתים קרובות ישנו עומס גבוהה על קופות החולים השונות והפעולה הפשוטה של לפגוש רופא הופכת מאתגרת ומתישה (במיוחד כאשר מדובר באדם חולה שבאותו הרגע הוא אינו בשיאו). בעקבות זאת, נוצר כתב שירות שאמור להקל על החולים ולאפשר להם לדבר עם רופא און ליין בכל שעה וכן אפשרות להזמין רופא פרטי הביתה.

ישנם מספר חברות שמספקות מענה במסגרת פרטית לכל מי שמבקש שירותי רפואה משלימים שאינם נכללים במסגרת מערכת הבריאות הציבורית. שירותים אלה מקנים למנויים אפשרות להתייעץ עם רופאים בכל שעה ביממה דרך הטלפון או צ'אט וכן אפשרות להזמין רופא פרטי הביתה בתשלום של השתתפות עצמית סמלית.

מי צריך שירות רופא און ליין?

הזמנת רופא און ליין

  • אנשים חולים או מוגבלים המתקשים בלצאת מהבית.
  • אנשים הסובלים ממחלות כרוניות מגבילות.
  • אנשים שלא יכולים לחכות בתורים הצפופים של קופת חולים.
  • אנשים שנמנעים מלהגיע למקומות עם אנשים חולים מחשש להדבקות.
  • הורים לילדים קטנים.
  • קשישים המרותקים לבתיהם.
  • אנשים המבקשים התייעצויות קטנות שאינן מחייבות פגישה עם רופא

ילדים קטנים וקשישים- שירות רופא עד הבית

ידוע הוא כי קבוצות הסיכון לחלות או להיפגע חלילה מתאונה בבית, הם ילדים קטנים וקשישים, שני קהלים שזקוקים לליווי והנחייה כדי לטפל בעצמם. גם אם מדובר בהורה קשיש עם מטפלת, חשוב לעשות כתב שירות רפואי של הזמנת רופא הביתה, במידה וקורה חלילה משהו חריג ויש צורך להיוועץ עם רופא שיחליט בהמשך מהו הטיפול הדרוש ולעיתים למנוע נסיעות מיותרות לחדר המיון.

הורים לילדים קטנים נתקלים בבעיה, כאשר ילד שלהם חלש שלא בטוב והם לא יכולים לצאת אתו לרופא ולהזניח את שאר הילדים. לכן- ביטוח בריאות שכולל שירות של רופא עד הבית או הזמנת רופא הביתה זה בדיוק מה שאתם חייבים לילדים שלכם ולהורים שלכם.

רכישת מנוי זה מומלצת לכל המשפחה ובמיוחד לאנשים בעלי חולי או מגבלה רפואית המגבילה מהם את היכולת להגיע לרופאי הקופה שלהם בקלות. שירות רופא און ליין או עד הבית הוא שירות שכל אדם בישראל חייב שיהיה לו. אומנם ביטוח בריאות פרטי מכסה סוגיות חשובות אבל, שירות כזה שמקל על אנשים מוגבלים או חולים להיפגש או להיוועץ עם רופא, כדי להיות בפיקוח וביקורת על מצבם הבריאותי מאפשר שיפור באיכות החיים.

השירות המוצע ניתן 24/7 ומונע את הטרטור וההמתנה הממושכת בתורים של מוקד קופת חולים. בנוסף אפשר רק להיוועץ ברופא און ליין, ולקבל משוב על מצבכם כדי לפעול באחריות.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים