ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית

שתפו את העמוד:

כיום יותר מתמיד ישנם מקרים בהם לקוחות מגישים תביעות של רשלנות מקצועית כנגד בעלי מקצוע. קוסמטיקאי/ת חשוף לסיכון גבוהה לתביעת רשלנות. במאמר הבא תלמדו מה זה ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית ומדוע הנושא חשוב.

הביטוח הטוב ביותר עבור קוסמטיקאית יכלול כיסויים מכמה סוגים. נזכור כי גם קוסמטיקאית מנוסה עשויה לעמוד בפני טענות על כך שהיא פעלה ברשלנות או באופן בלתי מקצועי. קל וחומר הדבר כאשר מדובר בקוסמטיקאית פחות מנוסה ופחות ותיקה. 

גם אם אלף לקוחות טופלו באופן הטוב ביותר והמעולה ביותר, גם אם אלף לקוחות יוכלו להעיד על מקצועיות בלתי מתפשרת, עדיין עלולה הלקוחה האלף ואחת לטעון כי אין היא מרוצה מתוצאות הטיפול וכי הקוסמטיקאית פעלה ברשלנות. ביטוח מקצועי לקוסמטיקאית מבטיח כיסוי למקרים שבהם לקוחות טוענים שנוצרו להם נזקים בשל רשלנות.

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית – בהתאם לצורך שלך

הפוליסה מכסה נזקים בתחומי הקוסמטיקה הטבעית והקלאסית, שיטת אפילציה, עבודה עם איפור קבוע והורדת שיער ללא שימוש בלייזר. כיום ישנם מגוון פתרונות ביטוח שמצעים חברות הביטוח השונות במחירים הוגנים למדי. מחיר הביטוח נקבע לפי פרמטרים כמו סוג ההכשרה המקצועית, וותק במקצוע וגבולות האחריות הנדרשים. 

גבולות האחריות הנם סכום הביטוח שהמבוטח רוכש שיעמוד לצידו במקרה תביעה. לדוגמה – ביטוח אחריות מקצועית של קוסמטיאית בגובה 1,000,000 יכסה תביעות עד סכום זה. אנו רואים מגמה מדאיגה בישראל שבה מוגשות תביעות כנגד עסקים ובעלי מקצוע רבים בעקבות נזקים שמקורם במקצועות של נותני שירות. 

חשוב לציין כי טיבם של הנזקים הללו מגוון, אך יש לשים לב כי תביעה בסך מאות אלפי שקלים עלולה ליצור משבר כלכלי חמור. חשוב להוסיף כי ביטוח עבור קוסמטיקאית עשוי לספק כיסוי לא רק למקרי רשלנות.

מכיוון שכולנו בני אדם, קוסמטיקאית עשויה לטעות או לשגות בתום לב וגם במקרה זה, עשויה לקוחה לטעון כי נגרמו לה נזקים ולתבוע פיצוי. 

פוליסת אחריות מקצועית חשובה גם במקרה  זה וכן גם אם עולות טענות על כך שהתוצאות אומנם לא גרועות אך נופלות מאלו שהובטחו. טענות כאלה קיימות במסגרת טיפולי יופי שונים, טיפולי הסרת שיער וכיוצא בזה.

ביטוח לקוסמטיקאית ומכוני יופי
טיפולי היופי השונים חושפים את הקוסמטיקאית לסיכון בפני תביעות רשלנות. צרו קשר עם המומחים שלנו לקבלת הצעה לביטוח אחריות מקצועית וביטוח למכון היופי.​

ביטוח לקליניקה של קוסמטקאית

מלבד ביטוח שמספק כיסוי מפני טענות של טעות או רשלנות, חשוב לבטח גם את מבנה הקליניקה עצמו. בדיוק כפי שחשוב לבטח דירת מגורים, כך חשוב לבטח כל מבנה המשמש לפעילות עסקית מפני שריפה או פריצה. זאת ועוד, יש חשיבות גם למה שנקרא "ביטוח צד ג' לקליניקה". 

כאן, המשמעות היא שהביטוח ישלם את הפיצוי הנדרש לגורם כלשהו שניזוק בזמן שהותו בקליניקה, לרבות לקוחות מתעניינים או לקוחות קיימים שניזוקו בשל אירוע בלתי צפוי בשעה שהמתינו לפגישה או לטיפול בקליניקה. לקוחה שמעדה, ילד של לקוחה שנפצע ממים חמים שנשפכו מבלי משים – ביטוח מתאים יכסה אירועים מסוג זה וגם אחרים.

חשוב לדעת, ניתן לבטח את מבנה ותכולת הקליניקה באמצעות ביטוח עסק. הביטוח יציע לכם כיסויים לרכוש בפני נזקים כמו: שריפה, הצפות ונזקי טבע, פריצה ועוד.

איפה כדי לך לבטח את עצמך?

אנשים מגיעים לקוסמטיקאית בכדי לעבוד טיפולים מקיפים כגון פילינג או מסיכות פנים, כאשר המטרה היא להיראות טוב ולהרגיש טוב. אך כדי שגם הקוסמטיקאית תרגיש טוב וחופשיה מדאגות כבעלת עסק עצמאית, עליה להבין את החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח

אנו, באנגלמן ביטוח, בעלי ותק וניסיון של עשרות שנים בתחום הביטוחים המקצועיים. אנו משתפים פעולה עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, מספקים מענה מקצועי ומותאם אישית גם בביטוחים מורכבים, ועם השנים מצאנו פתרונות ייחודיים ויצירתיים ללקוחות דרך חברות הביטוח המובילות בחו"ל – במחירים ובתנאים שלא ניתן למצוא בארץ.

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית המתאימה ביותר עבורכם!

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית
טיפולי היופי השונים חושפים את הקוסמטיקאית לסיכון בפני תביעות רשלנות. צרו קשר עם המומחים שלנו לקבלת הצעה לביטוח אחריות מקצועית וביטוח למכון היופי.
דילוג לתוכן