ביטוח אחריות מקצועית למדבירים

ביטוח אחריות מקצועית למדבירים

שתפו את העמוד:

אחד לכמה זמן, מוזמנים מדבירים לבתי עסק, מוסדות ציבור, בתי מגורים, על מנת לבצע עבודות הדברה. מדובר הן על עבודות מניעה (קרי מתוך כוונה למנוע הופעה של מזיקים מסוגים שונים) והן כתוצאה מהופעה של גורם מסכן ומזהם שיש לטפל בו באופן מיידי.

כל אחד אשר עובר לעבוד בהדברה, מכל סוג שהיא, צריך להחזיק ברשותו ביטוח אחריות מקצועית למדבירים. כך הוא יכול להגן על עצמו, אם חס וחלילה הוא ייתבע על ידי לקוח או על ידי גורם אחר, עקב רשלנות או גרימת נזק כתוצאה מאופי ביצוע עבודתו.

תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

מה זה ביטוח אחריות מקצועית וכיצד היא יכולה לעזור למדבירים

ביטוח אחריות מקצועית נועד להגן על בעלי מקצוע במקרה של תביעת נזיקין מצד לקוחות או תביעות אחרות מצד גורמים שונים בדברים שקשורים לעסק שלהם. במקום שהם יצטרכו לשלם פיצויים מכיסם הפרטי, דבר שיכול לגרום להם לפגיעה כלכלית משמעותית, אזי שהם יכולים לממש את הפוליסה שברשותם ואז חברת הביטוח תשלם את הפיצויים הנדרשים על פי תנאי הפוליסה והסכומים שנקבעו בה.

למשל, ביטוח אחריות מקצועית למדבירים אמורה להגן על המדביר אם בטעות לקוחות שלו נפגעו באופן כזה או אחר כתוצאה משימוש מחומרי הדברה מסוכנים, פגיעה בבעלי חיים או גורמים אחרים כתוצאה מחשיפה לחומרים אלו. ענף ההדברה טומן בחובו לא מעט סיכונים, בגלל העובדה שנעשה בו שימוש בחומרים בעלי מרכיבים שונים, ואם נעשה בהם שימוש בצורה לא אחראית ולא מקצועית, הנזק יכול להיות משמעותי.

במהלך השנים נחשפנו לא פעם בכלי תקשורת שונים למקרים של הרעלות, כאלו שהובילו לנזקים בריאותיים משמעותיים וכן למוות, עקב שימוש וחשיפה לחומרי הדברה מסוכנים בצורה לא אחראית. למשל, לא פעם אנחנו שומעים על תביעות עקב שימוש בחומר הדברה מסוכן, חומר שפג תוקפו או שימוש בכמויות לא מותאמות.

חשוב להדגיש, בחלק מהתביעות הנזקים לא היו בהכרח לאנשים פרטיים אלא ליישובים או חברות מסחריות שנפגעו כתוצאה מכך.

ביטוח הדברה
ביטוח אחריות מקצועית למדבירים
מדבירים חשופים במסגרת העיסוק שלהם לתביעות נזיקין של צד ג' ולקוחתיהם בעקבות החשיפה לחומרים המסוכנים בהדברה. קבלו הצעה לביטוח מדבירים שתיתן לכם מענה לעסק.

מה כולל ביטוח אחריות מקצועית למדבירים?

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית כולל בעיקרון שני חלקים עיקריים. חלק אחד מתייחס, כאמור, לשירות שמקבל הלקוח מהמדביר והנזק המקצועי שנגרם לו כתוצאה מכך. הביטוח מגן מפני תביעות של נזיקין ורשלנות. הפוליסה מתייחסת להיבטים שונים של נזקין ורשלנות, על פי המקרה, הן באופן פיזי, הן לרכוש ולהיבטים אחרים שקשורים לעסקה שבין המדביר ללקוח.

החלק השני הוא ביטוח צד ג' למדבירים. הכוונה היא למקרים בהם כתוצאה מעבודתו של המדביר נגרם נזק לרכוש, מבנה או כל דבר אחר של גורם כתוצאה מאירוע תאונתי לא צפוי. למשל, אם כתוצאה מפעילות ההדברה נפל ארגז הכלים של המדביר ופגע בשכן ליד, אזי שהוא ירצה להגיש תביעה.  במקרה כזה, המדביר יוכל לממש את הפוליסה שלו ולהשתמש בה בשביל לשלם את הפיצויים שהוא נדרש לשלם.

חשוב להבהיר, ביטוח צד ג' למדבירים מתייחס להיבטים שונים שקשורים לתהליך העבודה ויכולים להשפיע על גורמים שונים וכן לנכסים או לרכוש שלהם.

כיצד רוכשים פוליסה בצורה חכמה

כל מדביר אשר מעוניין לרכוש ביטוח אחריות מקצועית למדבירים, צריך לבחון שהפוליסה אותה הוא מבקש לקנות מתבססת על סכום המחזור הכספי של המדביר, זאת על מנת שהוא יידרש לשלם פרמיות גבוהות יותר ממה שנדרש.

כמו כן, חשוב לוודא שהפוליסה מכסה גם על תביעות כתוצאה ממקרים ישנים (אם נניח לקוח מחליט לתבוע אותו עקב אירוע ישן שהתרחש לפני שהוא רכש את הפוליסה) ושיש המשכיות לביטוחים הקודמים של המדביר.

למי מתאים הביטוח שלנו וכמה זה עולה ביטוח הדברה?

  • מחיר שנתי לביטוח – החל מ3,500 ש"ח.
  • גובה הכיסוי 550,000 דולר – אחריות מקצועית + 550,000 דולר כיסוי צד ג' למדביר.
  • השתתפות עצמית 3,000 דולר לאירוע נזק.
  • חבות מעבידים: 50$ לעובד.
  • חשוב להדגיש, לא חייבים להיות חברים בארגון המדבירים בשביל לקבל הצעת מחיר ולרכוש את הפוליסה. כל מי שיש לו רישיון הדברה ומוסמך לעסוק במקצוע, יכול לרכוש אותו.
  • רישיון מדביר בתוקף – יש לשלוח צילום רישיון בתוקף.
  • הכיסוי מחריג: איוד ו\או חימום בתוך בתי מגורים,  הדברה חקלאית, הדברה תוך שימוש ברחפנים, עבודות בגובה.
  • מחזור פעילות עד 500,000 ש"ח בשנה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום והצוות שלנו בסוכנות אנגלמן ישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל המידע הרלוונטי ולעזור לכם לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מתאימה לצרכים שלכם. אנחנו מתמחים בכל היבט שקשור לביטוח אחריות מקצועית בכל התחומים, בפרט בתחום ההדברה.

הצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית למדבירים

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח

אנו, באנגלמן ביטוח, בעלי ותק וניסיון של עשרות שנים בתחום הביטוחים המקצועיים. אנו משתפים פעולה עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, מספקים מענה מקצועי ומותאם אישית גם בביטוחים מורכבים, ועם השנים מצאנו פתרונות ייחודיים ויצירתיים ללקוחות דרך חברות הביטוח המובילות בחו"ל – במחירים ובתנאים שלא ניתן למצוא בארץ.

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית המתאימה ביותר עבורכם!

ביטוח מקצועי למדבירים
מדבירים חשופים במסגרת העיסוק שלהם לתביעות נזיקין של צד ג' ולקוחתיהם בעקבות החשיפה לחומרים המסוכנים בהדברה. קבלו הצעה לביטוח מדבירים שתיתן לכם מענה לעסק.
דילוג לתוכן