ביטוח חברת ניקיון

ביטוח חברת ניקיון

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

ביטוח חברת ניקיון הינו ביטוח שמאוד קשה להשיג בשנים האחרונות. הביטוח נחוץ למי שמחזיק עסק בתחום הניקיון והאחזקה ולעיתים קרובות בעל העסק אף נדרש להציג ביטוח לפני שמתחיל לעבוד. להלן כל מה שעליכם לדעת בכדי לכסות את העסק שלכם בביטוח מתאים.

עסקים רבים הצורכים את שירותיהן של חברות הניקיון דורשים אישור קיום ביטוח לפני הזמנת העבודה ושירות הניקיון. כיום חברות ניקיון יכולות לרכוש ביטוח חברות ניקיון ייחודי במסגרת פוליסה לביטוח עסק המאפשר להן לשפות את צד ג' של עבודות הניקיון ואת העובדים במקרה של פגיעה בגוף או ברכוש.

ביטוח חברת ניקיון נחשב נחשב לביטוח בסיכון גבוה, וחברות ביטוח רבות בישראל מסרבות לבטח את הסיכון הנ'ל. למשרדנו יש כיסוי ייחודי לעסקים בתחום הניקיון ועל כך נפרט בהמשך.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

ביטוח חברת ניקיון – איזו פוליסה יש לרכוש?

עיסוק בניקיון באופן מקצועי מביא עימו לא מעט סיכונים הכוללים חשיפה לחומרים מסוכנים, שימוש בציוד כבד, סכנת החלקה ופציעה ועוד. כדי לכסות את כל המקרים הבסיסים ולהיות בטוחים שאתם, כמעסיקים, מכוסים ושהעובדים שלכם מוגנים אף הם, אלו הביטוחים שתצטרכו במסגרת ביטוח חברת ניקיון.

ביטוח צד ג' לחברות ניקיון

כיסוי ביטוח צד שלישי הינו אחד הכיסויים החשובים בפוליסת ביטוח העסק ומגן על בתי עסק במקרים של נזקים לצד שלישי על פי פקודת הנזיקין. הפוליסה הזו מאפשרת לכם להיות מוגנים אם תהיה פגיעה בגוף או ברכוש של כל אדם אשר נפגעו כתוצאה משימוש בשירותי הניקיון שלכם. 

פוליסה מסוג זה גם תאפשר לכם לכסות הוצאות משפטיות על תביעות בגין נזקים לצד ג' הנגרמות כתוצאה משירותי הניקיון שלכם.

אחד הנזקים השכיחים שביטוח צד שלישי לחברת ניקיון מכסה זה החלקה ופציעה של עוברי אורח על משטחים רטובים שזה עתה נוקו.

ביטוח חבות מעבידים לעובדי חברות נקיון

זוהי פוליסה חיונית נוספת שחובה לרכוש במסגרת ביטוח חברת ניקיון. ביטוח חבות מעבידים מעניק לכם הגנה במקרה שאחד העובדים תובע אתכם בגין מחלה או פציעה גופנית שנגרמו לו במסגרת העבודה.

סכום הפיצויים במסגרת ביטוח חבות מעבידים הוא גבוה לעומת הכסף שניתן על ידי המוסד לביטוח לאומי, והוא גם מעניק לכם כיסוי של הוצאות משפטיות בתביעות מסוג זה.

הצעת מחיר לביטוח חברת ניקיון
חברות הניקיון והאחזקה מחזיקות בסיכון רב עקב סיכון גבוהה לפציעת עובדים, נזק לצד ג' ועוד. לנו בסוכנות אנגלמן יש פתרון ייחודי בתחום. פנו אלינו ונשמח לתת מענה.

ביטוח אחריות מקצועית

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית, מכסה את המבוטחים במקרה של תביעת רשלנות מקצועית שמוגשת כנגד חברת הניקיון במסגרת פעילותה השוטפת. לרוב ביטוח מסוג זה מחייב תעודת מקצוע ותעודה. לתחום זה בדרך כלל אינו בר ביטוח בחברות ניקיון, עם זאת – יש יוצאים מהכלל במיוחד כאשר מדובר על פרוייקטים מאוד מיוחדים הדורשים הסמכות מקצועיות מיוחדות.

רכישת ביטוח חברת ניקיון

ביטוח עובדי ניקיון הוא בגדר חובה עבור אלו שיש להם עסק לניקיון, וגם עבור אלו העובדים בחברות מסוג זה. בתחום זה נובעת מכך שישנן מספר חברות ביטוח שאינן מוכנות לבטח חברות ניקיון בשל הסיכון הכרוך בכך. הסיכוי לתביעות של חברות ניקיון הוא גבוה, ומעטות החברות שיהיו מוכנות לשלם למבוטחים שלהן פיצויים במקרים של תביעה כזו או אחרת.

לנו בסוכנות ביטוח אנגלמן יש פתרונות ביטוח מיוחדים – בינהם ביטוח ישירות בחו"ל באמצעות תאגיד הביטוח לוידס ובכך לעקוף את חברות הביטוח השמרניות בישראל. נוכל למצוא לכם פתרון לביטוח העסק בתנאי "ביט" ולעמוד בכל דרישות הביטוח שלכם. פנו אלינו לפרטים נוספים.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח עסק - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח לעסק עושים רק אצל המומחים. סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951 ובעלת ניסיון רב בביטוח עסקים. אנחנו מתמחים בכל סוגי הביטוחים העיסקיים - ביטוח למבנה ותכולת העסק, צד שלישי, חבות מעבידים, אחריות מקצועית, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח סייבר, חבות המוצר ועוד.

ביטוח חברת ניקיון ואחזקה
בשנים האחרונות חל קושי רב של חברות ניקיון למצוא מי שיבטח אותם. לנו בסוכנות אנגלמן יש פתרון יעודי לכך בתנאים משתלמים. צרו איתנו קשר.
דילוג לתוכן