פוליסת ביט לעסקים

פוליסת ביט
במאמר הבא נסביר מהי פוליסת ביט, מדוע כדאי לכם לבדוק אם תנאים אלו חלים על פוליסת ביטוח העסק שלכם ומדוע בעלי עסק נדרשים לעיתים קרובות להוסיף את תנאים אלו מכוח חוזה שכירות או אישור קיום ביטוחים.
שתפו את הפוסט:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

הקמת עסק מכל סוג שהוא דורשת אחריות לפרטים רבים, קטנים וגדולים כאחד, על מנת שהעסק יוכל להתנהל כמו שצריך וללא תקלות. למרבה הצער, ישנם מקרים שבהם אין אפשרות למנוע תקלות ונוצרים נזקים שדורשים תיקון או פיצוי כספי. 

עבור מקרים מהסוג הזה חשוב שתהיה לכם בבתי העסק פוליסת ביטוח שתוכל להגן עליכם בעת הצורך ולשפות אתכם או כל אדם שנפגע (צד ג') בבית העסק שלכם.

מבוטחים רבים רוכשים ביטוח עסק מבלי לשים לב לפרטים הקטנים ורבים הפעמים שהם היו יכולים לבקש "תנאי ביט" ולשפר משמעותית את איכות הכיסויים שלהם.

תנאי ביט – הפוליסה המקיפה ביותר עבור עסקים

הבשורה הטובה והמשמחת בתחום ביטוח העסקים היא קיומה של פוליסה בשם 'פוליסת ביט'. פוליסת ביט היא פוליסה הקיימת במרבית ענפי הביטוח הכללי (ביטוחי עסקים) והיא נועדה לתת כיסויים לעסקים בקנה מידה גדול בדרך כלל בענפי התעשייה שירותים והמסחר. 

תנאי פוליסת ביט הינם תנאים אשר נכתבים על ידי חברת "כלל" ומתחדשים כמידי שנה ולרוב נוהגים יועצי ביטוח לבקש מחברת הביטוח את החלת התנאים הללו בנספח אישור קיום ביטוח מאחר והפוליסה שמותאמת בדיוק עבור בתי העסק ומכסה אותם במקרה שיש בהם נזקים ישירים או עקיפים.

תנאי ביט מהווים מעין סוג של תו תקן בפוליסות עסק אשר חברות אחרות (שאינם כלל) מאמצים לטובתן ומפיקות בתנאי פוליסה אלה.

פוליסת ביט הייחודית היא הפוליסה הנרחבת והמקיפה ביותר כיום עבור עסקים, והיא מומלצת במיוחד עבור עסקים בינוניים וגדולים שרוצים להגן על עצמם בטווח הארוך ולהבטיח את פעילותם השוטפת.

פוליסת ביט – מה חשוב לדעת?

פוליסת ביט היא פוליסה מועדפת בעיקר בגלל רשימת ההחרגות והסייגים (הנמוכה מפוליסת ביטוח עסק רגילה). תנאי ביט עם פחות סייגים ו"אותיות קטנות" מביטוח עסק עם תנאים סטנדרטיים עם זאת, חברות הביטוח לא "מתנדבות" לספק אותן.

  • ככל, המונח פוליסת ביט שייך לענף העסקי (ביטוח כללי) בלבד.
  • את הפוליסה עם תנאי ביט ניתן לבקש מחברת הביטוח ולדרוש זאת באמצעות סוכן ביטוח מיומן.
  • חשוב מאוד לוודא שבפוליסת הביטוח שתקבלו יהיה רשום בדף הרשימה שיש תנאי ביט.
  • ניתן לכלול בפוליסות מסוג: אש מורחב, נזקי טרור, אובדן תוצאתי, צד שלישי, חבות מעבידים, חבות מוצר, סחורות בהעברה, ציוד אלקטרוני, נאמנות עובדים ועוד.
  • במידה ואינכם מסוגלים לבדוק תנאי ביט בחברת ביטוח מסויימת, רצוי לבדוק בחברה אחרת גם אם זה במחיר של ייקור הפוליסה.
  • לעיתים תנאי ביט נדרשים על ידי מסמך דרישות ביטוחים שניתן לבטל או להתמקח על גובה הדרישות. פנו אלינו לנשמח לסייע.
הצעת מחיר לביטוח עסק
במהלך השנים סוכנות ביטוח אנגלמן פיתחה מומחיות במציאת פתרונות לביטוחי עסקים. פנו אלינו ונשמח לתת הצעת מחיר מותאמת אישית לצורך ולאופי העסק שלכם.

כיצד רוכשים פוליסת ביט?

פוליסת ביט יכולה לכלול תת פוליסות רבות שאתם יכולים לבחור ולהתאים בדיוק לבית העסק תנאי ביט שלכם. על מנת שתעשו זאת חשוב שתיוועצו בסוכן ביטוח מיומן שיוכל לטפל עבורכם בניסוח והרחבת תנאי הפוליסה.

בעזרת סוכן ביטוח מנוסה, תוכלו להתמודד בקלות מול דרישות ביטוח לפי חוזה שקיבלתם, תוכלו לוודא שאתם מנהלים את הסיכונים בעסק שלכם בצורה אופטימלית ולקבל פתרון ביטוח המתאים לכם ביותר במסגרת פוליסת ביט או באמצעים אחרים. 

ניהול בתי עסק כולל תמרון של חלקים רבים שצריך לדאוג להם על בסיס יומי, ולעתים עלולים להיות מקרי חירום או תקלות לא צפויות שעלולות להוביל לנזקים קשים לבית העסק. 

על מנת שתהיו מכוסים מכל בחינה אפשרית, חשוב שתהיה לכם פוליסת עסק שמותאמת לצרכים שלכם ושל בית העסק שלכם ושתוכלו להפעיל אותה במקרי הצורך ובמצבי חירום.

שתפו את הפוסט:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מלאו את הטופס ונחזור אליכם

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עשו לנו לייק:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

WhatsApp chat