מה זה רכיב OBD לרכב וכיצד ניתן לחסוך באמצעותו בביטוח הרכב?

OBD ביטוח רכב
אתם נוסעים מעט ברכב שלכם ולא רוצים לשלם הרבה על ביטוח מקיף? אתם נהגים צעירים או נהגים זהירים ורוצים לזכות בפרמיה ביטוחית טובה? אתם רוצים להגיע למוסך כאשר אתם יודעים איפה נמצאת התקלה שלכם במערכת החשמל? כנראה שרכיב OBD הוא הפתרון המושלם עבורכם. בכתבה הבאה נדבר על רכיב ה-OBD ואפשרויות הביטוח שניתן להפעיל באמצעותו.
שתפו את העמוד:
תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

מה זה OBD ומה תפקידו במערכת החשמל של הרכב?

OBD לרכב הוא רכיב שמתחבר לשקע של הרכב ובאמצעותו, יחד עם אפליקציה מותאמת, ניתן לקרוא תקלות חשמל ברכב ולבצע מדידה של נתונים כמו קילומטרים של נסיעה. רכיב ה-OBD מאפשר לכם לדעת היכן נמצאת התקלה במערכת החשמל ברכב שלכם וכך להגיע למוסך כאשר אתם יודעים בבטחה מה צריך לתקן. מעבר לכך, התקנת רכיב OBD ברכב פותחת בפניכם אפשרויות ביטוח שיהיו מאוד משתלמות עבור נהגים מסוימים. על אפשרויות אלו נדבר כעת.

טכנולוגית OBD בביטוח הרכב
הצעת מחיר לביטוח רכב מבוסס שימוש
כיום ניתן באמצעים להוזיל באופן משמעותי את ביטוח הרכב באמצעות התקנת אמצעים ברכב כמו ODB. פנו אלינו ונשמח לבדוק עבורכם אפשרות להוזיל את ביטוח הרכב.

חיבור רכיב OBD לצרכים ביטוחיים

חברות הביטוח כיום מעודדות שימוש באמצעים טכנולוגיים בביטוח הרכב ונהיגה לפי שימוש כדי לייצר תרבות נהיגה זהירה עם פחות נזקים יחד עם עלויות מוזלות כצ'ופר על נהיגה זהירה וכמובן לאפשר לנהגים שנוהגים מעט לקבל הנחה בביטוח הרכב.

חיבור של רכיב ה-OBD ברכב מאפשר לרכוש ביטוח לפי קילומטרים עבור נהגים שנוסעים מעט כמו חיילים לדוגמא, שמגיעים הביתה כל שבת שניה. כמו כן, כיום חברת הפניקס מציעה עבור נהגים צעירים בגילאי 17-23, פוליסת ביטוח לנהג צעיר שמופרדת מפוליסת ביטוח הרכב של ההורים.

לדבר זה מספר יתרונות. תחילה, לנהג הזעיר תהיה מוגדרת חבילת ביטוח עם כמות קילומטרים מסוימת שמתאימה לזמן הנסיעה שההורים מגדירים עבור הילד. שנית, מכשיר ה-OBD מאפשר ניתור מלא של נסיעת הילד, כך שהוריו יכולים לראות את נסיעתו בזמן אמת ולהשפיע על תרבות הנהיגה שלו. ולבסוף, התשלום על הפוליסה תהיה בהתאם לקילומטרים שנסע הילד הצעיר. זו אפשרות מצוינת עם המון יתרונות עבור ההורים ועבור הנער שמעוניין לנהוג ברכב של הוריו רק מידי פעם.

בשנים האחרונות חברות הביטוח מעודדות את השימוש באמצעים טכנולוגיים עבור נסיעה בטוחה וחינוך של הדור הצעיר. הן עושות זאת על ידי התקנת לרכיב OBD לצורך ביטוח, שיודע לנתר בזמן אמת את נתוני הנסיעה ואף לאמוד אותה על פי קילומטרים. כמו כן, חברות הביטוח דואגות לצ'פר את המשפחות שרוכשות עבור הנהג הזעיר שלהן ביטוח עם רכיב ה-OBD ובמידה ונהיגתו זהירה, הן דואגות לתת מחירי ביטוח רכב טובים יותר.

עשו לנו לייק:
שתפו את העמוד:

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

קבלו הצעת מחיר מיידית:

דילוג לתוכן