עבירות תנועה, מהם העונשים בחוק וכמה עולה עורך דין?

עבירות תנועה
ישראלים משלמים על דוחות עבירות תנועה והרבה. בשנה ממוצעת, מקבלים נהגי ישראל למעלה מ650,000 דוחות תנועה על עבירות כמו נסיעה במהירות מופרזת, שליחת SMS בנהיגה, נהיגה ברמזור אדום ועוד.
שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

כמה אנחנו משלמים על עבירות תנועה בשנה ומה ניתן לעשות

דוחות אלו מסתכמים בקנסות בגובה של עשרות מיליוני שקלים, וגורמות לשלילת רישיון, קבלת נקודות ועוד.

אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן מצענו עבורכם פתרון אידיאלי שיכול להגן עליכם בכל נושא התעבורה, על כך במאמר הבא:

כמובן שאנו מאמינים בנהיגה זהירה ולפי החוק אך לפעמים אנחנו לא מושלמים. כשבכל זאת אנו מבצעים עבירת תנועה אנחנו חשופים לנזק כלכלי כבד ולעיתים גם לעונשי מאסר. לכן, הצורך בעורכי דין שימתיקו את עונשי הנהגים הוא גבוה מאי פעם.

מדוע כדאי לפנות לעורך דין לתעבורה כאשר אנחנו מקבלים דו"ח תנועה? ריכזנו לפניכם פירוט עבירות ו"המחיר" שלהם בענישה ולצידם את התעריף הממוצע אותו נוהגים עורכי הדין לגבות בכל עבירה (שכר טרחה):

נהיגה בשכרות / סירוב לבדיקת שכרות
נהיגה בפסילה / שלילה
נהיגה במהירות מופרזת
תאונת דרכים עם פגיעה נפגעי גוף

להלן פירוט עלויות נוספות של עורך דין תעבורהבמקרים שונים:

עצר אותך שוטר? קיבלת דו"ח מנופח או לא מוצדק? האם תלך לערער בבית משפט לבדך?

טעות נפוצה מאוד של נהגים היא להתייצב בבית משפט לתעבורה לבדם אל מול התובע המשטרתי. במצב זה יכול להיגרם נזק אפילו יותר גדול לנהג שבחר לייצג את עצמו מאחר והוא אינו בקיא בשפה המשפטית ויכול "לחפור לעצמו בור" יותר עמוק ממה שהוא היה מתחילה. 

כך לדוגמה, להגיד לשופט "לא שמתי לב לרמזור" – אינה פותרת את הנהג מאחריות. שאלה נוספת הנשאלת רבות היא האם בשביל דוח כספי עם מספר נקודות זעום שווה לבזבז יום בבתי המשפט? האם זה שווה את כאב הראש? 

ישראלים רבים מעדיפים לשלם את הדוחות ולשים את המקרה מאחוריהם אפילו אם הם משוכנעים שהם אינם אשמים בעבירה. המשטרה יודעת זאת ומכניסה בצורה זו מיליוני שקלים בשנה שהיו יכולים להיחסך מהציבור לולא היו מערערים על הדוח המשטרתי שקיבלו.

כשאנו מקבלים דוחות תנועה לפעמים אנחנו לא יודעים אם לערער או לא. היום באמצעות שירות חדש תוכלו לדעת בדיוק מה לעשות:​

רובנו למדנו תיאוריה לפני שנים רבות ואנחנו לא תמיד בהכרח בטוחים אם הדו"ח שקיבלנו מוצדק או לא, במצב זה, ברגע שקיבלנו עבירות תנועה יעוץ עם עורך דין, אפילו בשיחה טלפונית יוכל לעזור לנו מאוד בכדי להבין אם יש "קייס" או לא.

אנו מציעים שירות מהפכני בעולם הרכב – רכישת מנוי עורך דין לכל נהג

באמצעות שירות עורך דין לכל נהג ניתן להתייעץ עם עורך דין מובחר לענייני תעבורה ולבחון אופציה האם שווה או לא לגשת לבית משפט. באמצעות שירות עורך דין לכל נהג  התשובה היא בוודאי שכן, כל שעליכם לעשות זה להתייעץ או לשלוח את עורך הדין מטעם השירות ואתם מסודרים.

הצעת מחיר לשירות עורך דין לכל נהג
קבלו הצעה לשירות מיוחד האפשר לכם לקבל "מנוי" לעורך דין שיטפל בכם בכל מה שקשור לדרכים כמו נזקי גוף, דוחות וקנסות ועוד. לפרטים נוספים צרו קשר.

עורך דין לכל נהג, איך השירות עובד

רוכשים מנוי בעלות של החל משקל ליום, בוחרים עורך דין מתוך רשימת אפשרויות בפריסה ארצית ונותנים למקצוענים לעשות את העבודה בשבילכם. במידה וביצעתם עבירות תנועה תוכלו לשלם השתתפות עצמית מזערית ולקבל שירות מעורך דין מקצועי.

אנו מציעים את פתרון זה כחלק מהשירותים המשלימים בתחום ביטוח הרכב. עלות המנוי הינה החל משקל ליום והוא מתאים לכל מי שנוסע בכבישי ישראל. לקבלת פרטים נוספים השאירו את פרטיכם.

שתפו את הפוסט:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:
עשו לנו לייק:
שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

קבלו הצעת מחיר מיידית:

דילוג לתוכן