איך מזמינים רופא פרטי עד הבית בשעה 2 בבוקר?

איך מזמינים רופא פרטי עד הבית בשעה 2 בבוקר
מוצאים את עצמכם מתמודדים עם בעיה רפואית כזו או אחרת בשעת לילה מאוחרת או בשעות בהן סניף קופת החולים סגור? מתקשים לצאת מהבית ולהגיע לקופת החולים לנוכח מצבכם הבריאותי?
שתפו את הפוסט:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מתלבטים האם לפנות את עצמכם באמבולנס לחדר המיון לנוכח העלויות הגבוהות אותן תדרשו לשלם במידה וסיבת פנייתכם למיון אינה מצריכה אשפוז? שירות ביקור רופא עד הבית יכול לפתור לכם את הבעיה.

מהיום, גם אתם תוכלו לאפשר לעצמכם רופא פרטי עד הבית בכל שעה ולהבטיח לעצמכם שירותי רפואה נוספים במתכונת של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ו-365 ימים בשנה.

אנחנו בסוכנות הביטוח –אנגלמן ובניו, עוסקים ומתמחים במתן פתרונות יצירתיים לכל סוגי הביטוחים, לרבות, תחום ביטוחי הבריאות. בתחום ביטוחי זה, אנו מעמידים לרשותכם "מנוי לשירותי רפואה 24/7"- מוצר ביטוחי המאפשר לכם להסתייע בשירותי רפואה למשפחה -24 שעות ביממה!

מנוי לשירותי רפואה 24/7- מהו כולל?

מנוי לשירותי רפואה 24/7  הינו מוצר ביטוחי המאפשר לכם ליהנות ממענה רפואי המותאם לכל אותם מקרים בהם לא עומדת בפניכם האפשרות לקבלת שירותים רפואיים מטעם קופות החולים מכל סיבה שהיא.

מוצר ביטוחי זה משלב בתוכו שלושה מרכיבי שירות עיקריים:
  • שירות רופא פרטי עד הבית

מחזיקי המנוי יהיו זכאים לקבלת שירות רופא עד הבית לאורך כל ימות השנה (למעט יום כיפור) ולאורך כל שעות היממה. שירות זה יינתן למנויים בתוספת תשלום בסך 30 ₪ בלבד בגין הפעלת קריאה לצרכי הזמנת רופא פרטי עד הבית.

  • שירות רופא און ליין

מחזיקי המנוי רשאים לפנות למוקד הטלפוני העומד לרשותם ולהיוועץ עם רופא כללי בכל סוגיה רפואית. השירות עומד לרשות המנויים לאורך כל ימות השנה (למעט יום כיפור) ולאורך כל שעות היממה. שירות זה עומד לרשות המנויים ללא כל הגבלה של מספר הפניות למוקד וללא כל תשלום מעבר לעלויות המנוי.

  • שירות פינוי באמבולנס

מחזיקי המנוי יהיו זכאים להחזר כספי מלא בגין פינויים באמצעות אמבולנס לחדרי המיון ובתי החולים. ההחזר הכספי בגין פינוי באמבולנס יינתן בכל אותם מקרים בהם רופא ההסכם שבדק אותם בעקבות קריאתם לקבלת שירות רופא עד הבית, יחליט על המשך טיפול בבית החולים ו/או חדרי המיון.

קבלו הצעת מחיר לשירות - רופא עד הבית
במסגרת השירות, תמורת דמי מנויי חודשיים תוכלו לקבל שירותי רפואה פרטיים הכוללים בין היתר הזמנת רופא פרטי עד הבית, יעוץ און ליין ועוד.

מנוי לשירותי רפואה 24/7 - כי בריאות המשפחה מעל הכול!

מנוי לשירותי רפואה 24/7 (רופא עד הבית) הינו מוצר ביטוחי המותאם לכל אחד ואחת מכם בכל גיל ובכל מצב בריאותי. 

מוצר ביטוחי זה מאפשר לכם ליהנות מפתרון רפואי מיידי בכל אותם מקרים בהם אתם נזקקים לקבלת טיפול רפואי וקופת החולים אליה אתם משתייכים סגורה ו/או אינכם יכולים לגשת לרופא המשפחה בשל "מצוקת תורים" או לנוכח מצבכם הבריאותי שאינו מאפשר לכם לצאת מהבית.

שירות זה מבטיח לכם קבלת טיפול רפואי בכל שעה וללא תלות בקביעת תורים ו/או הגעה לקופת החולים כאשר מצבכם הרפואי אינו מאפשר זאת. מוצר זה הינו מוצר משלים לביטוח בריאות, פנו אלינו לקבל מידע ופרטים נוספים.

שתפו את הפוסט:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מלאו את הטופס ונחזור אליכם

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עשו לנו לייק:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

WhatsApp chat