האם צריך שירותי רפואה פרטיים בישראל?

במאמר הבא ננסה אחת ולתמיד לענות על השאלה – מדוע נולד הצורך בשירותי רפואה פרטיים ומה נותן הכיסוי הניתן לכל אזרחי מדינת ישראל מתוקף חוק ביטוח הבריאות הממלכתי. מידע חשוב לכל הציבור בישראל:
שתפו את הפוסט:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

עומס על מערכת הבריאות הציבורית

מערכת הבריאות בישראל נמצאת תחת עומס גדול מאוד ויש שיגידו ששירותי הרפואה הציבורית על סף קריסה. בתי החולים מלאים עד אפס מקום, חולים ממתינים חודשים רבים לבדיקות חשובות. 

מצב זה נוצר בעיר בגלל מחסור ברופאים ובתקציבים של מערכת הבריאות. בהחלט יכול להיות מצב, שבגלל העומס, התורים הארוכים והכאוס שנוצר יש מי שמשלם פה בחיי אדם, וזה לחלוטין לא מקובל. לא ב-2020.

בעיה זו היא זו שהובילה להקמת שירותי רפואה פרטיים. אין ספק כי בריאותו של אדם עומדת מעל לכל, לכן יש מי שמבין שהוא לא יכול להיות תלוי במערכת הבריאות הציבורית, בסל התרופות הממלכתי או לתלות את תקוותיו לשירות רפואי מקיף רק באמצעות קופת חולים או בביטוח בריאות משלים מטעם קופת החולים.

משום כך אנשים פונים לרכישת שירותי רפואה פרטיים במסגרת ביטוח בריאות פרטי או בתשלום מכיסם מבלי שיהיה להם כיסוי ביטוחי (סכומי עתק), ובכך יכולים להרגיש סמוכים ובטוחים שחלילה על כל מקרה שלא יקרה, הם יקבלו את הטיפול הטוב ביותר.

אילו כיסויים ניתנים במסגרת מערכת הבריאות הציבורית?

לכל תושבי מדינת ישראל יש סל שירותי בריאות בסיסי במסגרת "חוק ביטוח בריאות ממלכתי" ויש גם שב"ן (שירותי בריאות נוספים) באמצעות קופת החולים. לשב"ן ניתן להצטרף דרך קופות החולים בתשלום נוסף. תוכניות הביטוח

של שב"ן כוללות שירותים של בחירת מנתח, רפואה משלימה, רפואת שיניים, השתתפות ברכישת אביזרים ותרופות. קבלת חוות דעת ממומחים ועוד. 

עד כאן הכול בסדר, אבל בואו נראה מה קורה אם חלילה מישהו חלה והוא זקוק לניתוח דחוף בחו"ל, להשתלה, לטיפול מיוחד שלא ניתן בארץ או לחלופין קובעים לו תור לניתוח דחוף בארץ בעוד שנה כנ"ל לגבי בדיקות.

האם הביטוחים הממלכתיים דרך קופות החולים מעניקים מענה בריא לאנשים מאוד חולים? התשובה היא לא! בגלל זה מעת לעת אנו נדרשים להכניס את היד לכיס ולתרום לאנשים שחלו ואין להם ברירה אלא לגייס כספים כי לקבל את הטיפול המתאים להם. 

לפעמים זה בכלל לא קורה בארץ, זה קורה בחו"ל ואז משפחה שלמה עלולה למצוא את עצמה על מזוודות, עם אדם מאוד חולה ובלי שום כיסוי רפואי.

קבלו הצעת מחיר לביטוח בריאות פרטי
ביטוח בריאות פרטי כולל יעוץ עם רופאים פרטיים מומחים, בדיקות הדמיה, שירותים רפואיים פרטיים ללא תלות במערכת הבריאות הציבורית, כיסוי תרופות שלא בסל הבריאות, ניתוחים, השתלות ועוד.

ביטוח בריאות פרטי מאפשר קבלת שירותי רפואה פרטיים!

רק ביטוח בריאות פרטי, מותאם להיסטוריה הרפואית שלכם ושל בני המשפחה שלכם, שמעניק לכם את כל סוגי הכיסוי בכל המקרים הרלבנטיים, יכול לתת לכם ביטחון רפואי ובריאותי.

ביטוחי בריאות פרטיים כוללים מימון של תרופות יקרות שאינן כלולות בסל התרופות הממלכתי. ניתוחי השתלות בחו"ל, השתלבות בטיפולים ניסיוניים בכל מיני בתי חולים בחו"ל. ציוד מתקדם כמו MRI ו-CT.

כאשר יש לכם ביטוח בריאות פרטי, אתם יכולים לקבל שירותי רפואה פרטיים כמו למשל MRI במכון פרטי והביטוח שלכם יכסה את זה.

הקלות הבלתי נסבלת של החולי!

אנו מאחלים לכם ולבני המשפחה שלכם בריאות טובה. אבל מי יודע באמת מה יקרה לו מחר? לו, לבני משפחתו. דברים עלולים לקרות, ובדיוק כמו שאנו דואגים שתהיה לנו קורת גג שתגן עלינו, כך אנו חייבים לדאוג לנו ולבני המשפחה שלנו, לביטוח בריאות פרטי הכולל שירותי רפואה פרטיים.

אנחנו בסוכנות הביטוח אנגלמן בעלי ניסיון עשיר שנים במציאת פתרונות ביטוח בריאות מתקדמים. אתם מוזמנים להשאיר הודעה בטופס הבא ונשמח לסייע.

שתפו את הפוסט:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מלאו את הטופס ונחזור אליכם

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עשו לנו לייק:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

WhatsApp chat