ביטוח לצלמים

ביטוח לצלמים

שתפו את העמוד:

אחד המקצועות המעניינים ובוודאי הפופולאריים שקיימים בשוק העבודה, הוא צלם. בין אם מדובר על צלם אירועים, צלם מוצרים, צלם עיתונות או כל סוג אחר של עבודת צילום. צעירים וצעירות רבים נמשכים לתחום זה וחלקם עוסקים בו במשך עשרות שנים באופן מקצועי.

הרבה פעמים כשאנשים נכנסים לעולם הצילום, הם לא חושבים על הסיכונים שעלולים להיות בתחום זה, ובעיקר חושבים על ההנאה והחוויה שקיימת בעת הצילום וכמובן על התוצאה שהם יכולים להפיק ולייצר ללקוחות שלהם במהלך הצילומים. אך כפי שאנחנו יכולים להניח, יש לא מעט סיכונים, כמו בתחומים רבים אחרים, ולכן, יש צורך לרכוש ביטוח לצלמים.

תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

באילו סיכונים מדובר ומדוע חשוב לקנות ביטוח לצלמים?

בשביל להבין מדוע חשוב לקנות ביטוח לצלמים, צריך להבין את הסיכונים שעומדים בפניהם במהלך עבודתם. סיכונים אלו מגיעים לרוב, משני מקורות עיקריים:

מקור אחד לסיכון, הוא להיתבע על ידי הלקוח, בגין עבודה רשלנית ותאונתית או מכל סיבה אחרת שקשורה לאופי העבודה, אופי השירות שניתן ללקוח וכן איכות העבודה. הרבה מאוד לקוחות, כמו בתחומי עיסוק אחרים, עלולים לתבוע את בעל המקצוע בגין טענה לרשלנות, עוגמת נפש, עבודה לא מקצועית או מכל סיבה אחרת.

מקור שני לסיכון, נזקים כאלה ואחרים שעלולים להיגרם במהלך העבודה או בסיטואציות אחרות. דברים שעלולים לגרום לנזק מקצועי אך גם לנזק אישי. כלומר, סיכונים שעלולים לפגוע ביכולת לבצע את העבודה בצורה סדירה.

בשני המקרים מה שיכול לעזור לצלם, הוא ביטוח שמיועד ספציפית עבורו. פוליסה זו אשר ניתן לרכוש אצל סוכן ביטוח מקצועי, מספקת את כל הכיסויים הנדרשים על פי הסיכונים שהצגנו באופן ספציפי ומדויק ותוכל לסייע לצלמים אשר נדרשים להגיש למזמין העבודה אישור ביטוח תקין לפי בהתאם לחוזה העבודה.

ביטוח לצלמים
צלמים חשופים לסיכון של תביעות עקב עבודה לקויה וגרימת נזקי גוף ורכוש לצד ג'. ביטוח אחריות מקצועית וצד ג' לצלמים נועד לכסות את כל הסיכונים המקצועיים ולאפשר לעבוד בראש שקט.​

איזה מקצועות צילום ניתן לבטח?

ישנם מספר תחומים בעולם הצילום שחשוב לרכוש ביטוח עבורם. אנו מציעים ביטוח בעבור העיסוקים הבאים:

ביטוח לסטודיו צילום

אילו כיסויים צריכים להיות בביטוח לצלמים

ישנם מספר ביטוחים שונים שחשוב להקפיד ולשים לב אליהם כשרוכשים כשרוצים לרכוש ביטוח לענף הצילום. להלן סקירה של הביטוחים:

ביטוח אחריות מקצועית 

על מנת לכסות את הסיכון הראשון שהצגנו, יש צורך לרכוש ביטוח אחריות מקצועית לצלם, בין אם זה צלם אירועים או כל סוג אחר של צלם. ביטוח זה מגן עליו מפני תביעות אפשריות בעתיד של לקוחות, אשר אינם מרוצים מעבודתו, שירותו ומרגישים שנפגעו וניזוקו בגללו. הביטוח יעזור לו לכסות את התביעה וכל מה שקשור אליה ובכך הוא יוכל להמשיך לעבוד בראש שקט וללא חשש לנזק כלכלי.

חשוב לציין כאן, כל צלם צריך לרכוש ביטוח אחריות מקצועית על פי סוג העבודה שלו (יש הבדל, נניח, בין צלם אירועים לבין צלם טבע) וכן בהתאם לגודל המחזור. חשוב לוודא שהביטוח יכסה את ההוצאות האפשרויות בהתאם לגובה הסיכון שהצלם נמצא בו.

את שלושת הכיסויים הבאים ניתן לבטח באמצעות פוליסה לביטוח עסק. להלן הכיסויים:

ביטוח לציוד צילום

צלם מקצועי, כידוע, עובד עם ציוד מגוון ורחב אשר הכרחי עבורו בשביל לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בלי ציוד זה הוא לא יכול לצלם בכלל או באופן ספציפי. על כן, הוא צריך לרכוש ביטוח שיכסה כל נזק שעלול להיגרם לציוד, כולל תכולה עם הרחבה לכל הסיכונים האפשריים. חשוב לציין שבמידה ואתם מתכננים לטוס לחו"ל עם המצלמה, ניתן לרכוש הרחבה מיוחדת בביטוח נסיעות לחו"ל של כיסוי למצלמה בחו"ל.

ביטוח צד ג' לצלמים

הכוונה לביטוח שמכסה את כל מה שיכול להתרחש ללקוחות או לגורמים אחרים במהלך הצילומים, וייתכן ויהיה לו קשר לכך. זה נכון לגבי צילום בסטודיו ובכל מקום אחר.

ביטוח לסטודיו צילום

ביטוח זה מגן עליו מפני נזקים, שריפות, נזקי טבע או כל נזק אחר שעלול להיגרם לסטודיו ולתכולה שבתוכו. מדובר על ביטוח למבנה ולכל מה שיש בתוכו.

התאמה אישית של כיסויים בהתאם לעיסוק

הדרך הטובה ביותר לרכוש פוליסות ביטוח לצלמים, היא דרך סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה. הוא ידע להתאים את הפוליסה הנכונה, במחיר הנכון עבור כל צלם באופן ספציפי. הפוליסה תכלול את כל הכיסויים הנדרשים עבורו וכמובן הוא יספק לו שירות אישי, זמין ונגיש בכל עת לכל עניין. לכן משתלם לעבוד ישירות עם סוכן ביטוח.

חשוב לוודא שהוא מבין בתחום של אחריות מקצועית בכלל ובפרט בכל מה שקשור לתחום של ביטוח אחריות מקצועית לצלמים על כל מה שמשתמע ונדרש מכך עבור הצלם.

הצעת מחיר לביטוח לצלמים

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח
ביטוח אחריות מקצועית - אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח

אנו, באנגלמן ביטוח, בעלי ותק וניסיון של עשרות שנים בתחום הביטוחים המקצועיים. אנו משתפים פעולה עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל, מספקים מענה מקצועי ומותאם אישית גם בביטוחים מורכבים, ועם השנים מצאנו פתרונות ייחודיים ויצירתיים ללקוחות דרך חברות הביטוח המובילות בחו"ל – במחירים ובתנאים שלא ניתן למצוא בארץ.

צרו עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר לביטוח אחריות מקצועית המתאימה ביותר עבורכם!

ביטוח מקצועי לצלמים
צלמים חשופים לסיכון של תביעות עקב עבודה לקויה וגרימת נזקי גוף ורכוש לצד ג'. ביטוח אחריות מקצועית וצד ג' לצלמים נועד לכסות את כל הסיכונים המקצועיים ולאפשר לעבוד בראש שקט.
דילוג לתוכן