ביטוח מצלמה בחו"ל

ביטוח מצלמה בחו"ל

שתפו את העמוד:

אחת התופעות הרווחות בחו"ל היא תופעת הכייסות ומטיילים רבים מאבדים כך את הארנק שלהם, התיק, הטלפון הנייד, המצלמה ועוד דברי ערך יקרים. במאמר זה אנו נדבר על מצב שבו המצלמה שלכם נגנבה במהלך הטיול ואיך ניתן להיות מכוסים במצב זה באמצעות ביטוח מצלמה בחו"ל.

מהו ביטוח מצלמה בחו"ל?

ביטוח גניבת מצלמה בחו"ל הוא למעשה הרחבה שניתן להוסיף בתשלום כחלק מפוליסת ביטוח הנסיעות. ביטוח זה מיעד עבור מטיילים אשר לקחו איתם לטיול מצלמה יקרה לצילום תמונות מקצועיות ובעבור צילום ספורט אקסטרים.

מצלמה היא מכשיר מאוד יקר ובייחוד אם מדובר במצלמה מקצועית הכוללת ציוד נלווה כמו עדשות מיוחדות. בשל ערכן הגבוה, הן נחשבות למוצר אשר כייסים רבים ישמחו לגנוב ולמכור לאחר מכן תמורת כסף. ועבור המטייל שנגנבה ממנו המצלמה, זו למעשה הוצאה כספית בעלות גבוהה אשר מגיעה לפעמים לאלפי שקלים.

מטייל שעשה ביטוח מצלמה בחו"ל יוכל להיות מכוסה במצב של גניבה ולקבל החזר בעבור המצלמה או העדשה של המצלמה. בביטוח זה חשוב לציין כי במצב בו המצלמה שלכם נגנבה, עליכם לדווח על כך לתחנת המשטרה המקומית ולקבל אישור דיווח. ללא אישור הדיווח לא תוכלו להפעיל את הכיסוי הביטוחי.

ביטוח מצלמה בחו"ל כהרחבה לביטוח נסיעות

הערות חשובות:

  • כיסוי ביטוח מצלמה ניתן להוסיף כהרחבה גם בביטוח תכולת דירה, תחת קטגוריית כל הסיכונים ולכסות כיסוי של שבר, גניבה ואובדן מצלמה בחו"ל. מומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח שלכם.
  • חלק מהציוד כמו תיקים וציוד היקפי ניתן לכלול תחת הרחבת ביטוח כבודה.
  • חלק מחברות הביטוח מנכות בלאי סביר מערך המצלמה.
  • קיימת השתתפות עצמית בכל חברות הביטוח (נע בין 50-100 דולר).
  • חובה להביא אישור משטרה מקומי במקרה של גניבה.
  • בחלק מחברות הביטוח ניתן לרכוש "דרגות כיסוי" כמו לדוגמה בפוליסה של Passportcard – יש אפשרות לרכוש ביטוח מצלמה בשווי 750$, 1,500$ ו-2,000$. ככל ששווי המצלמה יקר יותר כך גם המחיר של הביטוח יעלה.
  • במידה ואתם צלמים מקצועיים, תוכלו לשקול לרכוש ביטוח מקצועי לצלמים עם כיסויים מיוחדים בארץ ובעולם.

מה לא מכוסה בביטוח גניבת מצלמה (חריגים)

  • במידה ואתם צלמים מקצועיים ואתם זקוקים לביטוח שיכסה אתכם גם בארץ וגם בחו"ל צרו איתנו קשר.
ביטוח מצלמה בחו"ל בפוליסת ביטוח נסיעות
מצלמה היא ציוד יקר ערך. למדו כיצד תוכלו לכסות אותה בפוליסת ביטוח הנסיעות שלכם. צרו איתנו קשר ונשמח למצוא את הכיסוי הטוב ביותר עבורכם.

האם כדאי לרכוש כיסוי זה?

ביטוח למצלמה בחו"ל נועד עבור אותם מטיילים אשר יש להם מצלמה מקצועית יקרה מאוד. לרוב אלו יהיו צלמים מקצועיים או חובבנים אשר המצלמה שלהם היא בשווי של אלפי שקלים. במצב זה הכיסוי הביטוחי הוא משתלם עבורם ואף חשוב.

אך אם מדובר במצלמה דיי פשוטה שהעלות שלה נמוכה, לא בטוח שזה מצדיק לעשות עבורה כיסוי זה. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי רוב חברות הביטוח מבקשות השתתפות עצמית (ממוצע של 50$ בין כל חבורת הביטוח) כמו כל ביטוח של מכשירים חשמליים. אם המצלמה שלכם ישנה מאוד, כנראה שסוכן הביטוח לא ימליץ לכם על הרחבה זו. בכל מקרה חשוב להתייעץ בנושא עם סוכן ביטוח מנוסה בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל.

לסיכום, אם אתם צלמים מקצועיים או חובבנים ויש ברשותכם מצלמה יקרת ערך, הרחבה של ביטוח מצלמה בחו"ל הוא ביטוח חשוב עבורכם. שתפו את סוכן הביטוח האישי שלכם והוא ידע להכווין אתכם בקשר להרחבה זו וכדאיותה עבורכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח מצלמה בחו"ל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות עם הרחבה לגניבת מצלמה
מצלמה היא ציוד יקר ערך. למדו כיצד תוכלו לכסות אותה בפוליסת ביטוח הנסיעות שלכם.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן