ביטוח פנסיה

ביטוח פנסיה

שתפו את העמוד:

היום במדינת ישראל לכל אדם ישנו סוג של ביטוח פנסיוני בין אם הוא שכיר ובין אם הוא עצמאי. חשוב לבחון את הפנסיה ברצינות משום שמדובר בסכומי כסף לא קטנים. פנו אלינו ונשמח לעזור.

ביטוח פנסיה

היום במדינת ישראל לכל אדם ישנו סוג של ביטוח פנסיוני בין אם הוא שכיר ובין אם הוא עצמאי.

לאורך חיי עבודה של כל אדם ישנם לא מעט שינויים במצב התעסוקתי שלו (מעבר בין עצמאי לשכיר ולהיפך ,עזיבות עבודה ,הסכמי עבודה חדשים וכו)

אנו באנגלמן בעלי ותק רב בטיפול בביטוחים אלו הדורשים מקצועיות ,מיומנות וידע מאחר ולאורך השנים היו המון שינויים בקרנות ובביטוחים עצמם (מקדמי קצבה ,קנות פנסיה ותיקות/חדשות ,סוגי ביטוח וכו).

נשמח שתפנו אלינו…

מעוניינים לבצע סדר בתיק הפיננסי שלכם?
לכל אדם יש שאיפות ורצונות משלו בכל הקשור לתחום הפיננסי. פנו אלינו לקבלת יעוץ ממתכנן פיננסי מוסמך שיעזור לכם לסלול דרך להגשמת המטרות והיעדים שלכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח פנסיה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
אנגלמן פיננסים - תכנון פיננסי לכל המשפחה
אנגלמן פיננסים - תכנון פיננסי לכל המשפחה

אנו אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח הקמנו את מחלקת "אנגלמן פיננסים" על מנת לתת פתרון מתקדם והוליסטי ללקוחותינו המבקשים לבנות אסטרטגיה פיננסית להגשמת המטרות והיעדים הכלכליים.

אנו מציעים בניית תהליך "תכנון פיננסי" ללקוחותינו הכולל - תכנון פרישה, מקסום הטבות מס בחסכון, התאמה של תוכניות חיסכון, פוליסות חיסכון וקופות גמל, השקעות אלטרנטיביות ללקוחות ועוד.

תתנו לכסף שלכם לעבוד
האם אתם מנהלים את כספכם בצורה נכונה? האם אתם מנצלים את כל הטבות המס שאתם זכאים להם? האם הסיכון הפיננסי שלכם תואם את הגיל ורמת הסיכון הנכונה עבורכם? היכן כדאי להשקיע? ראוי לתכנן את העתיד הכלכלי שלכם באמצעות איש מקצוע.​
דילוג לתוכן