עורך דין לכל נהג

עורך דין לכל נהג

שתפו את העמוד:

אנו גאים להציג את שירות המהפכני בעולם ביטוח הרכב – " עורך דין לכל נהג ", באמצעות שירות זה מי שירכוש לעצמו "מנוי" יקבל פתרון משפטי מבלי לשלם הון לעורכי דין ומבלי ללכת לבית המשפט.

הערה חשובה – מעת לעת חלים שינויים בסעיפי כתב השירות – ט.ל.ח – בקשו מאיתנו את כתב השירות המעודכן.

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח הנסיעות של פספורטכארד:

עורך דין לכל נהג – כתב שירות שנועד להגן עליכם ועל רשיון הנהיגה שלכם.

בשנה ממוצעת משטרת ישראל מחלקת כ-600,000 דוחות תנועה על עבירות תנועה שונות. הציבור הישראלי משלם מחיר כבד על האכיפה בכבישים ועקב זאת מתפתח צורך ענק בעורכי דין בתחומים הקשורים ברכב ונהיגה לייצוג ראוי בבתי המשפט.

מהו שירות עורך דין לכל נהג?

אנו גאים להציג את שירות המהפכני בעולם ביטוח הרכב – "עורך דין לכל נהג", באמצעות שירות זה מי שירכוש לעצמו "מנוי" יקבל פתרון משפטי מבלי לשלם הון לעורכי דין ומבלי ללכת לבית המשפט השירות משווק כחלק משירותים משלימים לביטוח הרכב.

קיבלתם SMS בנהיגה ונגעתם בטלפון? עברתם באור כתום / אדום? שתיתם כוס יין מיותרת בארוחה משפחתית ועצרו אתכם משטרה – כל העברות הללו גורמות לעשרות אלפי ישראלים להיכנס לחובות עקב גובה הקנסות ו/או עלות עורכי הדין המטפלים במצבים אלו.

אנו איננו מעודדים נהיגה לא זהירה אך במידה והיא קורת, מגיע לכל אחד עורך דין שייצג אותו בצורה נאמנה ומקצועית. 

שירות עורך דין לכל נהג מקנה לבעל המנוי (הנהג) עורך דין בכל בעיה שתתעורר הקשורה לרכב ותעמיד לרשותו עורך דין מקצועי ומיומן (לבחירתו ובפריסה ארצית) שילווה אותו בבתי המשפט לתעבורה, טיפול בתביעות נזיקין ופליליים.

באילו צמתים אנו נזדקק לעורך דין בדרכים?

כאשר אתם עולים על ההגה אתם חושפים את עצמכם לסכנות רבות. בישראל ישנים 3,294,000 רכבים (!!) אין זה סוד שהציון של ישראל במדדים של צפיפות רכבים בכבישים ואיכות התשתיות הוא מהנמוכים בהשוואה למדינות המערב. כל אלו גורמים להמון מקרים לא נעימים בכבישי הארץ.

בתאונת דרכים אחת אתם יכולים לעיתים להזדקק לשלושה עורכי דין שונים (סוגי התמחויות) אשר ייצגו אתכם בערכאות בית משפט שונות.

הצעת מחיר לשירות עורך דין לכל נהג
קבלו הצעה לשירות מיוחד האפשר לכם לקבל "מנוי" לעורך דין שיטפל בכם בכל מה שקשור לדרכים כמו נזקי גוף, דוחות וקנסות ועוד. לפרטים נוספים צרו קשר.

עורך דין לענייני נזיקין

מטפל בכל הנוגע לתביעות הרכוש הפיזי – במקרה תאונה, לעיתים לא ברור על מי מוטלת האשמה וכל אחד מאשים את הצד השני.

גם כאשר ישנו ביטוח מקיף לא מומלץ להפעיל אותו מאחר והפעלת ביטוח תגרום לבעיות הבאות:

 ישנה השתתפות עצמית על תיקון הרכב שלכם והשתתפות עצמית על תיקון רכב צד ג'.

ברגע שנרשמת תביעת ביטוח, המבוטח "גורר" במשך 3 שנים עבר ביטוחי לא נקי ומשלם דמי ביטוח גבוהים יותר, לעיתים כאשר יש 2 תביעות במהלך 3 שנים, המבוטח לא יוכל במצב זה לחדש את הביטוח בחברת הביטוח וזה יגרום לו להרבה כאבי ראש ועוגמת נפש.

תחושה לא נעימה שלא נעשה צדק עם מי שפגע ברכבנו והתחמק מאחריותו.

במסגרת כתב השירות עורך דין לכל נהג, אתם רשאים להתייעץ עם עורך הדין, תוכלו להבין את התמונה המלאה, האם כדאי לכם או לא להיגרר לבית המשפט. במידה והלקוח יחליט ללכת לבית המשפט, יזכה לשירות משפטי של כתיבת כתב תביעה או הגנה בבית דין לתביעות קטנות.

 

עורך דין לענין פלילי

תאונות דרכים לצערנו הרב לעיתים גורמות לפצועים קשה ואף להרוגים. בכל הנוגע לתאונה שיש בה חשד לרשלנות פושעת, כמו לדוגמה נהיגה תחת שימוש בסמים או אלכוהול, נהיגה במהירות מופרזת ועקב כך פגיעה באדם וכד', הנהג חשוף במשפט פלילי. 

לדג', נהג הפגע בהולך רגל והביא להריגתו יכול להיאשם בהריגה ולקבל עונש מאסר בבית כלא. אילו הייתם ניגשים לעורך דין מסוג זה הייתם צריכים לשלם 50,000-450,000 ₪. זהו משפט מורכב, המצריך הקצאת משאבים בקנה מידה גדול והעסקת עורכי דין ברמה הגבוהה ביותר. 

טיפול זה הוא היקר ביותר ולא אחת גרם למשפחות למשכן את ביתם בכדי לממן את הוצאות המשפט. תחת שירות עורך דין לכל נהג, הנהג הפוגע יקבל הגנה מעורכי דין מהשורה הראשונה, יבסס תיק הגנה כנגד התביעה מטעם המדינה ויוכל לקבל ייצוג ראוי.

עורך דין לענייני תעבורה

איננו מעודדים נהיגה בלתי חוקית. תפקידי חוקי התנועה בסופו של דבר נועדו להגן על ציבור הנהגים והולכי הרגל. בישראל יש אלפי תאונות קטלניות בשנה אשר היו יכולים להימנע עם אכיפה מוגברת של אותם חוקי תנועה. 

עם זאת, לא אחת יש מקרים בהם החוק גורם לנו לשלם על עבירות שלא בהכרח ביצענו או שהוא מעניש באופן לא שקול ולא מידתי.

לכן, כאשר מקבלים דוח תנועה – חשוב מאוד להגיב ולערער. ברגע שמוגש דו"ח למבצע העבירה, יש לו כ-30 ימים לערער עליו אך האם למקבל הדו"ח יש "קייס"? לפעמים אנו לא יודעים אם לערער או לא לערער.

להלן רשימת עבירות התעבורה הנפוצות ביותר

לרשימת "מחירים" של עבירות תנועה תוכלו להיכנס למאמר הבא – עורך דין לכל נהג- כמה עולות לציבור עבירות תנועה?

באמצעות כתב השירות עורך דין לכל נהג מיד בקבלת הדוח תוכלו ליצור קשר במספר הטלפון של השירות ולהתייעץ עם עורך הדין. במידה והוחלט לערער על דו"ח התנועה, עורך הדין של השירות יכנס לתמונה באופן מידי, ישלח אליכם מסמך ייפוי כוח אותו תמלאו ותקבלו ייצוג משפטי בבית משפט לתעבורה.

כמה עולה המנוי ואיך זה עובד

עלות כתב השירות הינה החל משקל אחד ליום. ללא התחייבות או קנסות (ניתן לבטל מתי שרוצים).

בכתב השירות עורך דין לכל נהג ישנה אפשרות לבטח שני סוגים של נהגים:

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לכתב שירות עורך דין לכל נהג

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בענף ביטוח הרכב - ביטוח מקיף, צד ג' וחובה לכל סוגי הרכבים. עם השנים צברנו מומחיות בביטוח לרכבי יוקרה, משאיות, כלים הנדסיים ועוד.

דילוג לתוכן