פוליסת ביט לעסקים – בדקו שאתם מכוסים

יונ 07, 2018 (0) comment

פוליסת ביט

במאמר הבא נסביר מהי פוליסת ביט ומדוע כדאי לכם לבדוק אם תנאים אלו חלים על פוליסת ביטוח העסק שלכם.

הקמת עסק מכל סוג שהוא דורשת אחריות לפרטים רבים, קטנים וגדולים כאחד, על מנת שהעסק יוכל להתנהל כמו שצריך וללא תקלות. למרבה הצער, ישנם מקרים שבהם אין אפשרות למנוע תקלות ונוצרים נזקים שדורשים תיקון או פיצוי כספי. עבור מקרים מהסוג הזה חשוב שתהיה לכם בבתי העסק פוליסת ביטוח שתוכל להגן עליכם בעת הצורך ולשפות אתכם או כל אדם אחר בבית העסק שלכם על נזקים שנגרמו. מבוטחים רבים רוכשים ביטוח עסק מבלי לשים לב לפרטים הקטנים ורבים הפעמים שהם היו יכולים לבקש "תנאי ביט" ולשפר משמעותית את איכות הכיסויים שלהם.

תנאי ביט – הפוליסה המקיפה ביותר עבור עסקים

הבשורה הטובה והמשמחת בתחום ביטוח העסקים היא קיומה של פוליסה בשם 'פוליסת ביט'.

פוליסת ביט היא פוליסה הקיימת במרבית ענפי הביטוח הכללי (ביטוחי עסקים) והיא נועדה לתת כיסויים לעסקים בקנה מידה גדול בדרך כלל בענפי התעשייה שירותים והמסחר. תנאי פוליסת ביט מתחדשים כמידי שנה ולרוב נוהגים יועצי ביטוח לבקש מחברת הביטוח את החלת התנאים הללו מאחר והפוליסה שמותאמת בדיוק עבור בתי העסק ומכסה אותם במקרה שיש בהם נזקים ישירים או עקיפים.

פוליסת ביט הייחודית היא הפוליסה הנרחבת והמקיפה ביותר כיום עבור עסקים, והיא מומלצת במיוחד עבור עסקים בינוניים וגדולים שרוצים להגן על עצמם בטווח הארוך ולהבטיח את פעילותם השוטפת.

פוליסת ביט – מה חשוב לדעת?

פוליסת ביט היא פוליסה מועדפת בעיקר בגלל רשימת ההחרגות והסייגים (הנמוכה מפוליסת עסק רגילה). תנאי ביט עם פחות סייגים ו"אותיות קטנות" מביטוח עסק עם תנאים סטנדרטיים עם זאת, חברות הביטוח לא "מתנדבות" לספק אותן.

  • את הפוליסה עם תנאי ביט ניתן לבקש מחברת הביטוח ולדרוש זאת באמצעות סוכן ביטוח מיומן.
  • חשוב מאוד לוודא שבפוליסת הביטוח שתקבלו יהיה רשום בדף הרשימה שיש תנאי ביט
  • במידה ואינכם מסוגלים לבדוק תנאי ביט בחברת ביטוח מסויימת, רצוי לבדוק בחברה אחרת גם אם זה במחיר של ייקור הפוליסה.

כיצד רוכשים פוליסת ביט?

פוליסת ביט יכולה לכלול תת פוליסות רבות שאתם יכולים לבחור ולהתאים בדיוק לבית העסק

תנאי ביט

שלכם. על מנת שתעשו זאת חשוב שתיוועצו בסוכן ביטוח מיומן שיוכל לטפל עבורכם בניסוח  והרחבת תנאי הפוליסה.

בעזרת סוכן ביטוח מנוסה, תוכלו לוודא שאתם מנהלים את הסיכונים בעסק שלכם בצורה אופטימלית ולקבל פתרון ביטוח המתאים לכם ביותר במסגרת פוליסת ביט.

ניהול בתי עסק כולל תמרון של חלקים רבים שצריך לדאוג להם על בסיס יומי, ולעתים עלולים להיות מקרי חירום או תקלות לא צפויות שעלולות להוביל לנזקים קשים לבית העסק. על מנת שתהיו מכוסים מכל בחינה אפשרית, חשוב שתהיה לכם פוליסת ביט שמותאמת לצרכים שלכם ושל בית העסק שלכם ושתוכלו להפעיל אותה במקרי הצורך ובמצבי חירום.

במידה ואתם זקוקים להפקה של פוליסה עם תנאי ביט, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטופס הבא:

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים