ביטוח משכנתא למעשנים

ביטוח משכנתא למעשנים – ביטוח חיים למעשנים

שתפו את העמוד:

כשאנחנו מחליטים לקחת הלוואה לרכישת בית, קרי משכנתא, מהבנק, אנו מחויבים לרכוש ביטוח משכנתא. ביטוח זה נועד להגן על ההשקעה של הבנק ולמנוע מצב שהוא לא יקבל את כספו חזרה, אם יקרה משהו לנו או לנכס.

ביטוח משכנתא כולל בתוכו ביטוח מבנה וביטוח חיים של הלווה. באופן טבעי, ביטוח חיים נבנה על פי פרמטרים בהתאם למצב בריאותו של בעל הפוליסה וכן בהתאם לשגרת החיים שלו והרגלים מסוימים שהוא רגיל לבצע. למשל, עישון. זו הסיבה שאנחנו יכולים למצוא ביטוח משכנתא שכולל התייחסות של ביטוח חיים למעשנים אשר משפעים מאוד על עלויות הביטוח (פרמיה). במאמר הבא, נסקור את לכם את האופציות העומדות לרשותכם בכל הקשור לביטוח חיים למעשנים.

תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

מדוע מעשנים צריכים לקחת ביטוח חיים ובתנאים מיוחדים?

ביטוח חיים, מתייחס למאפיינים שונים שקשורים למבוטח ולשגרת חייו. בין היתר, מתייחסים לנקודות כמו גיל, מין, תחום עיסוק (עבודה בבניין לדג' לעומת עבודה משרדית וכד'), היסטוריה רפואית, משקל, הרגלי תזונה וכאמור גם לשאלה האם הוא מעשן או לא.

מבוטחים שמעשנים צריכים לשלם יותר על ביטוח חיים מאשר מבוטחים שאינם מעשנים, וזאת בגלל שהם נמצאים בקבוצת סיכון גבוהה יותר. כידוע, סיגריות גורמות למחלות ובפרט מגדילות את הסיכון למחלת הסרטן. לכן מי שמעשן ונדרש לרכוש ביטוח חיים במסגרת ביטוח משכנתא (או ביטוח חיים רגיל), יצטרך לשלם יותר מאשר מי שאיננו מעשן.

חשוב להבהיר, כאשר רוכשים ביטוח חיים בכלל ובפרט לצורך ביטוח משכנתא, יש להצהיר על כך שמעשנים, אם חברת הביטוח דורשת, אז יש גם לציין כמה זמן וכמה סיגריות ביום.

הסיבה היא שאם לא מצהירים על היות המבוטח אדם שמעשן, במקרה שהמבוטח נפטר (חס וחלילה), המוטב בפוליסה הבנק / יורשי המבוטח יהיו בבעיה שיכולה לגרום לאי כיסוי ביטוחי, במצב זה  חברת הביטוח תדחה את התביעה והבנק לא יקבל את הסכום שמגיע לו. במצב כזה, המוטב יישאר עם החוב בגובה המשכנתא שנותרה.

המטרה של ביטוח חיים למשכנתא, היא לייצר מצב בו אם המבוטח הולך לעולמו אז אפשר להמשיך לסגור את המשכנתא דרך הפוליסה והיורשים נשארים עם דירה בבעלותם ללא שום חוב לבנק. במידה ומצהירים בפני הביטוח הצהרות לא נכונות, אזי שעלולות להיווצר בעיות עם התביעה, ואז הפוליסה מאבדת מערכה והופכת חסרת משמעות.

ביטוח חיים מוזל למעשנים
מעשנים מתמודדים עם עליה גבוה בתעריפי ביטוח המשכנתא וביטוח חיים במסלול הרגיל. צרו קשר עם המקצוענים שלנו למציאת פתרון מותאם אישי לביטוח משכנתא מוזל למעשנים.​

כיצד רוכשים ביטוח משכנתא למעשנים?

לפני שנציג מספר טיפים בנושא, חשוב להבהיר, למרות שהבנק מציע לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא דרכו, הרי שאין חובה לעשות כך. ניתן ועדיף, לפנות אל סוכן ביטוח ולרכוש את הפוליסה דרכו. זה הרבה יותר זול, יעיל ומשתלם.  

ראשית, דרך סוכן ביטוח נוכל ליהנות משירות ישיר, אמין, נוכל לפנות אליו בכל שאלה ושאלה, להתייעץ איתו בדבר רכישת הפוליסה באופן כללי וכמובן לגבי סעיפים שונים שרלוונטיים עבורנו, בפרט כשאנחנו רוצים לרכוש ביטוח משכנתא למעשנים. במידה ויש לכם מצב רפואי בעייתי, אתם נוטלים תרופות כדרך קבע ואתם מוגדרים כחולים במחלה כרונית, יש לרכוש לרכוש ליידע את סוכן הביטוח ולרכוש פוליסה ייעודית של ביטוח משכנתא לחולים כרוניים.

שנית, חשוב מאוד לעשות סקר שוק בין חברות הביטוח השונות. זאת נוכל לעשות בעזרת הסוכן שלנו. הוא יבחן את ההצעות של המבוטח במספר חברות ביטוח שונות, תנאים, מחירים, וכן התייחסות לגבי כמות הסיגריות שאנחנו מעשנים. לכל חברה יש תנאים שונים בהקשר זה. מסיבה זו, חשוב לעבוד מול סוכנות ביטוח גדולה המתמחה בביטוחי משכנאות אשר עובדת עם מספר רב של חברות ביטוח על מנת שהם יוכלו לבצע את הבדיקה האופטימלית.

שלישית, חשוב לבחון האם הסוכן יכול לספק לנו הצעה טובה יותר אצל חברות ביטוח מסוימות, בהתאם לסוג הקשר שקיים בין החברה לסוכנות הביטוח. סוכנות ביטוח גדולה יכולה להביא תנאים יותר טובים מאשר לקוח מעשן יפנה לחברת ביטוח באופן עצמאי.  

ביטוח למעשנים

בדיקת זכאות להנחות לביטוח חיים למעשנים

אם אתם מעשנים ורוצים לקחת משכנתא לרכישת בית, כאמור, עליכם לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא למעשנים. חשוב שתדעו זאת דרך סוכנות ביטוח מנוסה, איכותית, ואמינה. לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים והצוות שלנו בסוכנות אנגלמן תספק לכם פוליסת ביטוח משכנתא ברמה גבוהה, בפרט אם אתם מעשנים.

לקבלת הצעת מחיר ביטוח משכנתא למעשנים – ביטוח חיים למעשנים

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
Picture of ביטוח משכנתא - סוכנות ביטוח אנגלמן
ביטוח משכנתא - סוכנות ביטוח אנגלמן

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים במתן פתרונות בביטוח חיים למשכנתא וביטוח מבנה למשכנתא. למשרדנו ישנו יתרון משמעות בלתת כיסויים לבעלי מצב רפואי קודם וכל זאת במחירים מעולים.

הצעה לביטוח חיים למעשנים
מעשנים מתמודדים עם עליה גבוה בתעריפי ביטוח המשכנתא וביטוח חיים במסלול הרגיל. צרו קשר עם המקצוענים שלנו למציאת פתרון מותאם אישי לביטוח משכנתא מוזל למעשנים.
דילוג לתוכן