ביטוח נזקי צנרת

ביטוח נזקי צנרת

שתפו את העמוד:

נזקי מים הם אחד מהנזקים הכי נפוצים במסגרת פוליסת ביטוח הדירה. בין אם זה קרה בביתנו בעבר או שאנו מכירים מישהו שזה קרה לו, כולם מסכימים שזוהי חוויה לא נעימה. 

תופעה זו היא בלתי נמנעת עקב בלאי טבעי של הצנרת ומתקני האינסטלציה בבית. מדריך זה נועד להכין אתכם לטיפול בנזק מול חברת הביטוח במקרה של תביעת ביטוח נזקי צנרת.

תביעת ביטוח נזקי צנרת

דליפת מים בצנרת? עובש בקיר הדירה? רטיבות? כדאי שתדעו – ניתן לבטח את עצמכם בביטוח שרברב פרטי ולחסוך מעצמכם עוגמת נפש מול ספקי השירות "הזולים" בפוליסה. כיום, 70% ממבוטחי הדירה בישראל מכוסים בנזקי מים דרך ספק חיצוני של חברת הביטוח. 

נושא נזקי המים ושירות שרברבי חברת הביטוח הינו אחד מתפוחי האדמה הלוהטים ביותר בענף הביטוח. רבים מהמבוטחים בישראל עוברים חווית שירות לא נעימה במקרה הטוב ויש כאלה שיגדירו אותה כגרועה מאוד במקרה הרע ולכן, לא מפתיע שהמפקחת על הביטוח במשרד האוצר מקבלת אלפי תלונות בשנה.

אילו אפשרויות ניתנות לרכישה כנגד נזקי צנרת בפוליסת ביטוח לבית

כאשר רוכשים ביטוח לדירה המושכרת לטווחים קצרים, הסיכונים גבוהים יותר בגלל התחלופה התכופה ואופן השימוש בנכס. השכרת הדירה לטווח קצר מאפשרת לבעל הנכס למקסם רווחים בהשוואה להשכרת הדירה לתקופה ממושכת.

הצעה לביטוח דירה עם כיסוי לנזקי צנרת
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן רוצים לעזור לך לשמור על הנכס שלך. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר לביטוח דירה הכולל כיסוי לנזקי מים ונזקי צנרת במחיר משתלם.

הפתרון – קניית כיסוי ביטוח לשרברב פרטי

רכישת פוליסת ביטוח בית עם כיסוי לאינסטלטור פרטי נותן למבוטח אפשרות לא להסתמך על שרברב הניתן כברירת מחדל על ידי חברת הביטוח אלה לבחור שרברב אישי משלו. שרברב פרטי נותן את הכוח לצרכן משום שהוא יכול לעשות סקר שוק מקיף ולמצוא ספק שירות לבחירתו המלאה.

רכישת ההרחבה לשרברב פרטי בבטוח הדירה נותן למבוטח את היתרונות הבאים:

רפורמת ביטוח נזקי צנרת

במסגרת תלונות רבות של הציבור החליט המחוקק לבצע רפורמות בענף נזקי הצנרת החל מ 09/2017.

להלן השינויים שיחולו בעקבות הרפורמות הללו:

הרעיון שעומד מאחורי רפורמה זאת הוא שבמשך הזמן שרברבים לא ראויים יפסיקו לעבוד מול חברות הביטוח וכל הזמן יכנסו שרברבים חדשים. רק אלו שיהיו בעלי חו"ד חיוביות מהמבוטחים ימשיכו להיות ברשימת השרברבים. 

רפורמה זו תכנס לתוקף בכל החידושים של 01/10/2017 או בפוליסות שמועד תחילתן 03/09/2017 אתם מוזמנים לפנות אלינו ולבדוק כמה עולה ביטוח שרברב פרטי ואת יתר הכיסויים הביטוחיים שלכם. השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נזקי מים במסגרת פוליסת ביטוח דירה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח דירה - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח דירה - אנגלמן סוכנות לביטוח

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בכל סוגי הביטוחים לדירה ובניהם: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, כיסויים מיוחדים לתכשיטים ולדברי ערך, ביטוח לשוכרי דירה ועוד. אל תתביישו להשאיר את פרטי הקשר שלכם ונשמח לסייע.

ביטוח נזקי מים בפוליסת דירה
נזקי מים הינם אחד מהנזקים השכיחים ביותר במסגרת ביטוח הדירה. ניתן לבחור כיסוי נזקי מים באמצעות שרברב פרטי או שרברב בהסדר חברת הביטוח. פנו לצוות המומחים שלנו לקבלת הצעה לביטוח נזקי מים מותאמת אישית.
דילוג לתוכן