ביטוח לנוודים דיגיטליים

ביטוח לנוודים דיגיטליים
בעידן הטכנולוגי של היום כבר לא חייב לעבוד רק מהמשרד. סוגים מגוונים של עבודות אשר נעשות על גבי המחשב מאפשרות לאדם לעבוד עם מחשב נייד בכל מקום, גם בחו"ל ויש אנשים רבים כיום שבוחרים באפשרות זו. אנשים אלו נקראים כיום נוודים דיגיטליים. הנוודים הדיגיטליים נהנים מעבודה וטיול בו זמנית, אך מבחינה רפואית בחו"ל הם אינם יכולים לקבל שירותי רפואה. בעניין זה הם זקוקים לפתרונות שהתשובה להם קיימת בביטוח נסיעות מיוחד עליו נדבר במאמר זה.
שתפו את העמוד:

למה ביטוח נסיעות "רגיל" אינו מתאים לנוודים הדיגיטליים?

ביטוחי הנסיעות הסטנדרטים ברוב החברות אינם מיועדים לתקופות ארוכות של מעל לשנה וברובם הפוליסה תקפה רק להוצאות של מצבים רפואיים במצבי חירום. הנוודים הדיגיטליים בדרך כלל יוצאים לטיולים ארוכי טווח בחו"ל, אם חלילה יזדקקו לטיפול רפואי שגרתי, יאלצו לחזור לארץ לזמן קצר ולשוב לטיול.

כמו כן, תקופה ארוכה יותר של שהייה בחו"ל עלולה ליצור להם מצב של ניתוק תושבות. במצב כזה הם אינם זכאים לטיפול רפואי גם בארץ לתקופה של שישה חודשים, עד שיוכלו לחדש את הביטוח של קופות החולים בארץ או לשלם סכום כסף של כמה עשרות אלפי שקלים כדי לקבל את ביטוח הבריאות שלהם חזרה.

אלו אתגרים חשובים שעל הנווד הדיגיטלי לקחת בחשבון ולהתייעץ עם סוכנות ביטוח מקצועית שמכירה היטב את תחום ביטוח הנסיעות לתקופות זמן ארוכות מן הרגיל.

סוכנות ביטוח מקצועית תוכל לתת לנווד הדיגיטלי את כל הפרטים הקטנים במצבים השונים ולייצר עבורו פתרונות מותאמים.

ביטוח בריאות לנוודים דיגיטלים

אילו ביטוחי נסיעות יהיו יעילים עבור הנוודים הדיגיטליים?

כמו שאתם מבינים אופי עבודתם של הנוודים הדיגיטליים הוא דינאמי, על כן הוא מחייב ביטוח נסיעות מיוחד בעל דינאמיות כזו גם כן. תחילה יש לבחון את יעדי הטיול, האם מדובר בטיול ביבשת אחת או מספר יבשות, כמו כן, יש לבחון את זמן השהייה המדובר.

מה ההבדל בין ביטוח רילוקיישן לבין ביטוח נסיעות לחו"ל?

סוכנות ביטוח מקצועית תוכל להתאים עבור הנווד הדיגיטלי ביטוח לנוודים דיגיטליים, בעל גמישות המאפשר מעבר לביטוח רילוקשיין במידת הצורך ולאחר החזרה לארץ, אפשרות למעבר לביטוח עבור תושבים חוזרים אשר יקנה עבורו זכויות רפואיות עד לזמן שיחזור להיות תושב ישראל בעל ביטוח בריאות ממלכתי.

גמישות המעבר בין הביטוחים השונים היא חשובה מאוד עבור הנווד הדיגיטלי והיא אינה מתאפשרת בכל חברות הביטוח. אצלנו באנגלמן ובניו עוסקים בביטוחי נסיעות שנים רבות, אנו מכירים את התופעה היטב ומתאימים את ביטוח נוודות דיגיטלית על פי הצרכים של הנווד ואופי הטיול שלו.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לחו"ל
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

הרחבות וכיסויים מומלצים עבור נוודים דיגיטליים

מעבר לנושא הרפואי החשוב שדיברנו עליו, יש מספר כיסויים מומלצים בתשלום נוסף שכדאי להוסיף לביטוח הנסיעות המיוחד המוצע לנוודים דיגיטליים.

כך לדוגמא, הנווד הדיגיטלי שמתבסס על עבודת המחשב הנייד, ללא המחשב לא יוכל לנהל את עבודתו בחו"ל. במהלך הטיול המחשב עלול להיגנב, זאת לאור תופעת הכייסות הרווחת. כיסוי המבטח את הנווד מפני גניבת מחשב נייד בחו"ל יהווה רשת ביטחון כספית לקניית מחשב חדש. כיסוי נוסף שניתן להוסיף הוא ביטוח למצב רפואי קיים. כיסוי זה טוב לכל אותם נוודים שנוסעים לטיול בחו"ל כאשר בריאותם אינה תקינה. כיסוי זה יאפשר מימון של הוצאות רפואיות אלו בחו"ל.

אם גם אתם בחרתם להיות נוודים דיגיטליים, לטייל ביעדים שונים בעולם ולעבוד תוך כדי, צרו עם סוכנות אנגלמן ובניו קשר. אנו ניתן לכם את כל המידע הנחוץ לכם ונתאים לכם פוליסת ביטוח בריאות לנוודים דיגיטלים בעלת דינאמיות המותאמת לאופי חייכם בתקופת הנוודות בחו"ל.

שתפו את הפוסט:

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:
עשו לנו לייק:
שתפו את העמוד:

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן