הארכת ביטוח נסיעות לחו"ל

הארכת ביטוח נסיעות

לעיתים אנו רוצים להישאר בחו"ל מעבר לזמן שהגדרנו מראש ונקוב בביטוח הנסיעות שרכשנו. במקרה כזה נצטרך לעדכן את חברת הביטוח.

איך עושים זאת ועל מה לשים דגש? בכתבה זו נדבר על הארכת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל.

שתפו את העמוד:
תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

מי זקוק להארכת ביטוח נסיעות לחו"ל?

יש המון מקרים בהם אדם מעוניין להמשיך את השהייה בחו"ל. לעיתים יהיה מדובר בתרמילאים שהחליטו להמשיך את הטיול שלהם לאזורים או מדינות נוספות. לעיתים נרצה להישאר בעקבות הארכת לימודים בחו"ל או בעקבות מצבים לא מתוכננים שבהם אין לנו ברירה ואנו צריכים להישאר זמן נוסף.

בכל המקרים הללו עלינו להאריך את ביטוח הנסיעות לחו"ל על מנת להמשיך ולקבל את מעטפת ההגנה הביטוחית שחשובה לנו כל כך כאשר אנו בחו"ל.

הארכת ביטוח לחופשה

איך מבצעים הארכת ביטוח נסיעות לחו"ל?

הארכת ביטוח נסיעות לחו"ל מצריכה עדכון של חברות הביטוח. כאשר עושים ביטוח ובמיוחד ביטוח נסיעות לחו"ל, מתאימים את הפוליסה על פי המצב הרפואי והמעודכן של הנוסע. הארכת הביטוח תלויה בעדכון זה ומצריכה לעיתים הצהרות בריאות לביטוח חדשות.

מכיוון שאתם נמצאים בחו"ל, דבר זה עשוי להיות בעייתי מעט ויש להכיר היטב את התנאים והדרישות שמבקשים בחברת הביטוח שבה ביצעתם את הפוליסה וגם את דרך הביצוע המקובלת. 

מהם הדגשים כאשר רוצים לבצע הארכת ביטוח נסיעות לחו"ל?

וידוא פרוצדורת הארכה

יש לשאול טרם הנסיעה את סוכן הביטוח שלכם איך מבצעים הארכת ביטוח בחברה בה רכשתם את הפוליסה במקרה ותהיו במצב זה ותצטרכו לנהל זאת מרחוק.

מינוי אדם אחראי בארץ

יש למנות אדם שאתם סומכים עליו מהארץ שיהיה אחראי לעזור לכם ולטפל בכך כאשר אתם בחו"ל. חשוב לתת לאדם זה את כל פרטי הפוליסה, צילום תעודת זהות שלכם וטלפונים חשובים של סוכן הביטוח וחברת הביטוח.

הארכת תוקף ביטוח נסיעות

שמירה של תאריך סיום הפוליסה

יש לכתוב לכם במספר מקומות ועדיפות בטלפון הנייד ובמייל את תאריך סיום הפוליסה, על מנת שתדעו מתי היא מסתיימת ומתי יש להאריך אותה.

הארכת הביטוח טרם מועד הסיום

בקשו מסוכן הביטוח שלכם לבצע הארכה של ביטוח הנסיעות יומיים לפני הסיום. דבר זה ימנע מצבים של נתק מהפוליסה ואפשרות של הערכה מהירה ללא המתנה של מספר ימים. 

בצעו הצהרת בריאות מדוייקת ובמהירות

כאשר בוצע נתק רצף ביטוחי כשאתם כבר בחו"ל, תדרשו פעמים רבות לבצע הצהרת בריאות מחודשת ולהתחייב בפני חברת הביטוח שלא היו לכם שום תביעות או טענות כלפי המבטחת בתקופת הנתק. חשוב מאוד לא לחכות יותר מידי זמן משום שככל שתתעכבו, חברת הביטוח פחות תשמח לבצע את הארכת תקופת הביטוח.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לחו"ל
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

איך מבצעים הארכת ביטוח בחברות הביטוח השונות ?(מעודכן ל2023)

בכל חברה יש פרוצדורה אחרת של הארכת פוליסת ביטוח הנסיעות, ריכזנו עבורכם את הדרישות של מספר חברות ביטוח העוסקות בביטוחי נסיעות.

חשוב להדגיש, חלים מידי פעם שינויים בהגדרות של חברות הביטוח ויש להתעדכן ישירות מול סוכן הביטוח.

פספורט קארד

הארכת ביטוח נסיעות בפספורטכארד מתאפשרת למטיילים בלבד. אנשים הנמצאים במדינות לצורכי לימודים או עבודה אינם יכולים לבצע הארכה של הביטוח. בחברה זו הארכת הביטוח עד 180 יום אינה מצריכה אישור מיוחד, אלא אם יש לכם עדכון חדש על מצבכם הרפואי. מעל 180 יום, החברה תשקול את הארכה וזאת בתנאי שהארכה לא עולה על תקופה של שנה.

את הארכה תוכלו לבצע באמצעות פנייה פשוטה לסוכן הביטוח או חברת הביטוח ותקבלו את האישור באופן פשוט ומהיר למייל.

חשוב לציין שלחברה יש פתרון ייעודי לתקופות ארוכות בחו"ל לצורכי עבודה ולימודים. ביטוח זה נקרא דיויד שילד.

הפניקס

ניתן לבצע הארכה ל-365 ימים, כלומר עד שנה באופן דיי פשוט וללא הצהרות מיוחדות, אלא אם יש לכם עדכון משמעותי על מצבכם הרפואי או שנסעתם למדינת נפאל המצריכה שינוי בעלות הביטוח. את הארכה תוכלו לבצע באופן פשוט על ידי פניה לסוכן הביטוח שלכם או לחברת הביטוח ותקבלו את האישור אליכם למייל. לפרטים נוספים יש לקרוא את פוליסת הפניקס סמארט טראוול.

הראל

הארכה של ביטוח הנסיעות בהראל מתאפשר עד 180 יום ללא אישורים מיוחדים, אלא אם יש לכם עדכון על מצב רפואי חדש ומשמעותי. באופן כללי חשוב לדעת שניתן לבצע הארכה עד שנה. את הארכה יש לבצע באמצעות טופס הארכה אותו יש למלא ולשלוח לחברת הביטוח.

מגדל

פוליסת "מסע עולמי" מציעה לנוסעים שני סוגים של ביטוח נסיעות. ביטוח התרמילאים הרגיל מאפשר 180 יום הארכה ובהתאם לשינויים מהותיים במצב הרפואי. ניתן לרכוש פוליסת ביטוח יקרה יותר המאפשרת הארכת ביטוח נסיעות מגדל עד שנה ללא תנאים. את הארכה מבצעים באמצעות טופס הארכה.

שירביט

הארכת ביטוח הנסיעות מותנה ברצף ביטוחי וחוסר בתביעות על הפוליסה הקודמת. הפוליסה מתארכת אוטומטית ל-48 שעות לכל אותם מקרים בהם יש עיכוב בטיסות. את הארכת הפוליסה מעל הימים הנקובים ניתן לבצע באמצעות פניה לסוכן הביטוח או חברת הביטוח. פרטים נוספים בפוליסת שירביט.

למה חשוב להיעזר בסוכן ביטוח מתחום הנסיעות?

סוכן ביטוח נסיעות יוכל לעזור לכם לבצע הארכת פוליסת הביטוח בקלות ולדאוג לכך מהארץ. כאשר יש לכם למי לפנות בנושא בקלות, אתם יכולים לנסוע בשקט ולדעת שזו יכולה להיות פרוצדורה פשוטה. צרו קשר עם סוכני ביטוח הנסיעות שלנו באנגלמן ובניו וסעו בשקט ובבטחה לחו"ל כאשר אתם יודעים שיש מי שדואג לכם.

שתפו את הפוסט:

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:
עשו לנו לייק:
שתפו את העמוד:

הרשמו לעדכוני הסוכנות!

הרשמו לחדשות הסוכנות ותשארו מעודכנים בכל מידע מקצועי חדש שיוצא.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן