ביטוח רילוקיישן DavidShield - Relocation Insurance

לקבלת הצעת מחיר לביטוח רילוקיישן DavidShield - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח Davidshield

ישראלים רבים מעתיקים את מקום מגוריהם (רילוקיישן) למגוון יעדים בחו"ל מסיבות כמו עבודה, לימודים, אהבה וזוגיות, אזרחות זרה המאפשרת מגורים ביעד וממגוון סיבות נוספות. נכון להיום יש מאות אלפי ישראלים החיים בחו"ל, ורבים מתכננים רילוקיישן בעתיד הקרוב מסיבות שונות, בעיקר עבודה, לימודים ועסקים.

רגע לפני שעוזבים את המדינה לתקופה קצרה או ארוכה, חשוב לדאוג לנושאים רבים כמו עדכון רשויות המס, הרשות המקומית והבנקים, שינוי כתובת, שירות הפניית דואר וכדומה. עם זאת, בגלל הלחץ, ההכנות, הסידורים הרבים וההתרגשות לקראת המעבר, עלולים לשכוח את אחד הנושאים החשובים ביותר – ביטוח רפואי לחו"ל.

חשוב לזכור כי אזרחי המדינה זוכים לשירותי בריאות מקופות החולים בהתאם לזכויות הקבועות בחוק ביטוח בריאות ממלכתי, התשנ"ד-1994. כאשר יוצאם מגבולות הארץ, הביטוח אינו תקף לכן חשופים לסיכונים רבים ולהוצאות כבדות ויקרות אם צריך לקבל טיפול רפואי בחו"ל. אם טסים לתקופה קצרה, בדרך כלל למטרות כמו טיול, פגישות עסקיות או ביקור משפחתי, אפשר לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, אך הפוליסה אינה מתאימה לישראלים המתכננים רילוקיישן או כבר גרים בחו"ל. לכן, הפתרון המומלץ על ידי סוכנות ביטוח אנגלמן ובניו הוא לרכוש באמצעותנו ביטוח רילוקיישן דיויד שילד.

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
davidshield

ברכישת ביטוח רילוקיישן של דיוויד שילד תקבלו לידכם כרטיס "דיוויד קארד" אשר ישמש אתכם בכל ההוצאות הרפואיות בחו"ל מבלי לשלם כסף מהכיס. 

תכונה זאת ועוד מציבה את דייוד שילד כמובילה בתחומה בעולם. השאירו פרטיכם והצטרפו להצלחה!

מה זה ביטוח רילוקיישן דיויד שילד?

ביטוח רילוקיישן דיויד שילד (david shield) מיועד לישראלים המתכננים רילוקיישן ולישראלים הגרים כבר בחו"ל וזקוקים לביטוח רפואי מקיף ורחב לתקופת שהייתם בחו"ל. הפוליסה מונפקת על ידי חברת DavidShield, החברה הוקמה בשנת 1999 ותוך זמן קצר הובילה למהפכה של ממש בתחום ביטוחי הבריאות הבינלאומיים. כיום, דיוויד שילד נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום זה, היא פעילה בלמעלה מ-150 מדינות ברחבי העולם, ולחברה המובילה יש משרדים בישראל, בארצות הברית ובאירופה.

ביטוח לישראלים בחו"ל

בדומה לביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח רפואי לחו"ל מבית דיויד שילד מתאים למתכננים רילוקיישן ולישראלים המתגוררים בחו"ל – במסגרת עבודתם או באופן פרטי. הפוליסה מעניקה שקט נפשי וראש שקט למבוטחים, הביטוח מכסה החל מביקורים אצל רופא, בדיקות שגרתיות ובדיקות ומעקב התפתחות בקרב ילדים ובני נוער, ועד כיסוי הוצאות אשפוזים בחו"ל, ניתוחים, השתלת איברים וכיסוי הוצאות בגין מחלות קשות.

ראוי לציין כי ללא כיסוי רפואי בחו"ל, כל ישראלי חשוף לסיכונים רבים ולהוצאות רפואיות כבדות ומשמעותיות. ללא ביטוח מתאים, הישראלי השוהה בחו"ל ייאלץ לשלם מכיסו הפרטי את הוצאות האשפוז, הטיפול הרפואי, הניתוח או רכישת התרופות, ההוצאה הכספית עלולה להגיע לעשרות אלפי דולרים ולמעלה מכך, לכן אין לוותר על ביטוח רפואי לחו"ל, והפתרון המומלץ ביותר הוא ביטוח בריאות לחול דיויד שילד. 

דיווד שילד

למי מיועד הביטוח - ביטוח בריאות בחו"ל

כאמור, ביטוח רפואי דיויד שילד מיועד לישראלים המתגוררים בחו"ל ולכל מי שמתכנן רילוקיישן. חשוב להדגיש כי ישראלים השוהים בחו"ל מעל שנתיים ואינם משלמים ביטוח בריאות, וכן ישראלים המתגוררים בחו"ל למעלה מ-5 שנים וכבר אינם מוגדרים כתושבי ישראל, לא יכולים לקבל שירותים רפואיים בארץ ללא תקופת צינון, וכאשר הם מבקרים בישראל הם אינם זכאים לשירותי רפואה מתוקף חוק בריאות ממלכתי, לכן כדאי לדעת כי ביטוח של דיויד שילד פותר בעיה זו. מבוטחי דיוויד שילד זוכים להטבה המאפשרת להם לקבל שירותים רפואיים גם בביקורי מולדת, דרך קופת חולים כללית.

החברה מציעה מגוון תוכניות ביטוח המותאמות לישראלים השוהים בחו"ל בתנאי רילוקיישן, שתי התוכניות העיקריות הן:

תוכנית גלובלית – Global insurance:

התוכנית הגלובלית מיועדת לישראלים הנמצאים ברילוקיישן או מתכננים רילוקיישן לכל מדינה בעולם, למעט ארצות הברית. התוכנית כוללת גם כיסוי רפואי כאשר המבוטח שוהה בישראל. המבוטח זוכה לכיסוי רפואי נרחב, ובאמצעות כרטיס נטען "דיוידקארד" הוא יכול לשלם עבור מגוון שירותים רפואיים על פי בחירתו האישית, וללא כל צורך לשלם עבור השירות הרפואי מכיסו, ובלי להגיש תביעה לחברה המבטחת או להמתין עד לקבלת הפיצוי. 

תוכנית ארה"ב – PPO 

 • חברת דיוידשילד מציעה לישראלים המתכננים רילוקיישן לארצות הברית או נמצאים כבר ברילוקיישן במדינה, ביטוח בריאות פרטי PPO – זהו הביטוח הפרטי הפופולרי ביותר בארה"ב, זהו גם אחד מביטוחי הבריאות המקיפים ביותר בארה"ב. בנוסף, התוכנית כוללת כיסוי רפואי כאשר שוהים בישראל וכיסוי זהה גם כאשר מטיילים מחוץ לגבולות ארה"ב (בכפוף לתנאי הפוליסה).
 •  כדאי לדעת כי חברת Davidhield דואגת לכיסוי רפואי רחב בכל העולם, החברה מציעה תוכניות ביטוח המותאמות באופן מושלם לצורכי הביטוח הרפואי של הלקוח, כולל תוכניות שנבנו במיוחד עבור יחידים, זוגות בכל הגילים וכמובן משפחות עם ילדים. המבוטחים זוכים לשירות מהיר ויעיל בכל שאלה, בקשה ובעיה, ניתן לפנות למוקד השירות (בעברית) 24/7, במגוון דרכי התקשרות, ובשפה העברית לנוחות המבוטחים. אגב, אפשר לקבל ייעוץ מרופא מומחה במוקד השירות הזמין והמאויש מסביב לשעון, זהו יתרון משמעותי עבור המבוטחים.

כדי להבין יותר את הצורך בביטוח רפואי בחו"ל אנחנו ממליצים לכם לצפות בסרטון הבא:

מהם היתרונות של ביטוח דיוויד שילד

ב-davidshiled דואגים למבוטחים בכל מקום בעולם, החברה מציעה תוכניות מותאמות לצרכים הייחודיים של המבוטח, בהתאם למצב המשפחתי והרפואי, ובהתאמה ליעד.
ביטוח הרילוקיישן של דייויד שילד מעניק לכם יתרונות רבים כגון:

 • קבלת כרטיס נטען "דיויד קארד - Davidcard" איתו ניתן לשלם כמו כרטיס אשראי.
 • כיסוי עלויות ביקור אצל רופאים
 • כיסוי בדיקות שגרתיות
 • כיסוי עבור בדיקות התפתחות ילדים ובני נוער
 • חיסוני ילדים
 • הריונות, לידות והפלות (מצורך רפואי)
 • כיסוי הוצאות אשפוז ביעד ובמדינות נוספות, בהתאם לתוכנית
 • כיסוי עלויות ניתוחים
 • החזר כספי בגין רכישת תרופות, עד לתקרת גבול האחריות של המבטח
 • פתרונות יחודיים לתינוקות פונדקאות
 • כיסוי הוצאות השתלות איברים בחו"ל
 • חופש לבחור רופא, בית חולים, בית מרקחת או ספק שירותים רפואיים אחר
 • ספקים רפואיים בהסכם חיוב ישיר ללא צורך בתשלום (ללא השתתפות עצמית)
 • שירותים רפואיים גם בישראל דרך קופת חולים
 • כיסוי רפואי גם בטיולים מחוץ למדינה בה מתגוררים, בכפוף לתנאי הפוליסה
 • מוקד שירות זמין 24/7, הכולל רופא, בשפות עברית ואנגלית
 • עומד בדרישות קבלת ויזה של האיחוד האירופי ומוסדות אקדמאים
 • קבלת החזר כספי תוך 5 ימי עסקים בלבד
 • פינוי חירום רפואי בהטסה
 • כיסוי הוצאות בריאות הנפש עד לתקרת גבול האחריות

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות DavidShield - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח נסיעות לחו"ל

מה ההבדל בין ביטוח נסיעות לחו"ל רגיל לביטוח בריאות לחו"ל Davidshield?

ביטוח נסיעות לחו"ל מיועד לישראלים היוצאים לחו"ל לתקופה קצרה יחסית, לצורך טיולים, ביקורים משפחתיים, אירועים שונים או פגישות עבודה. ביטוח נסיעות לחו"ל מקנה ראש שקט למבוטח ומכסה מגוון מקרים ואירועים כאשר נדרשים לטיפול רפואי בחו"ל או במקרה של אובדן הכבודה או גניבת המטען אישי. הביטוח מיועד לתקופה יחסית קצרה וידועה מראש, ניתן להרחיב את הפוליסה על ידי הרחבות שונות ובהתאם לצורך, ויש להתייחס גם לנושא גבולות הכיסוי וההשתתפות עצמית.

ביטוח בריאות לחו"ל Davidshield מיועד לישראלים היוצאים לחו"ל לתקופה ארוכה, ולישראלים המתכננים רילוקיישן ליעד מסוים לתקופה לא ידועה או בלתי מוגבלת בזמן. לכן, לסטודנטים המתכננים ללמוד בחו"ל או לומדים כבר במוסד אקדמי או בבית ספר מקצועי, ולישראלים המתכננים רילוקיישן באופן פרטי או מטעם עבודתם, כדאי להזמין ביטוח רפואי לחול של חברת דיוידשילד, מעבר לביטוח נסיעות המוגבל בזמן ובהיקף הכיסוי. ביטוח רפואי לחו"ל נדרש גם למטרת קבלת ויזה ליעד, או כדרישה מטעם מוסד ללימודים גבוהים בחו"ל.ביטוח ליורדים מהארץ

כמו כן, אחד ההבדלים המשמעותיים בין ביטוח נסיעות לחו"ל לבין ביטוח רפואי ליורדים מהארץ הוא מגבלת הזמן לשירותים רפואיים בחו"ל, חשוב לזכור כי זכותה של חברת הביטוח בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לדרוש מהמבוטח לשוב לישראל לצורך המשך טיפול, בעוד שבביטוח רפואי דיויד שילד אין דרישה כזו, מאחר והחברה מודעת לכך שהמבוטח חי ביעד ולא יכול לשנות את התוכניות לפי רצון החברה המבטחת. 

למעשה, הביטוח לחו"ל של דיויד שילד מחליף את שירותי הבריאות הניתנים לאזרחי המדינה דרך קופות החולים, על פי חוק בריאות ממלכתי. זו פוליסה רחבה ומקיפה העומדת בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים במיוחד. התוכנית של דיויד שילד כוללת כיסוי רחב של מגוון תרופות, ניתוחים, הוצאות אשפוז, פינוי חירום, השתלת איברים, בדיקות שגרתיות ועוד, כמו כן התוכנית כוללת כיסוי רפואי במהלך ביקורים בישראל ובמדינות אחרות, בכפוף לתנאים שנקבעו בפוליסה.

ביטוח רילוקיישן

כרטיס נטען "דיוידקארד" - Davidcard

כדי להקל על המבוטחים ועל מנת לספק שירות חדשני ומתקדם יותר, חברת דיוידשילד מציעה למבוטחים את כרטיס אשראי מיוחד – "דיוידקארד". כרטיס DavidCard הוא כרטיס נטען באמצעותו המבוטח יכול לשלם עבור שירותים רפואיים שונים, כולל תרופות, בכל מקום ועל פי בחירתו של המבוטח.

זהו שירות נוח ויעיל עבור המבוטחים, הם אינם נדרשים להוציא כסף מכיסם הפרטי, להגיש תביעה ולהמתין לקבלת הפיצוי. ניתן להטעין את הכרטיס החכם בעזרת אפליקציית דיוידשילד, הכרטיס דומה לשירות הניתן על ידי פספורט קארד.

חשוב לציין כי נכון להיום, השירות ניתן רק מחוץ לארה"ב.

באמצעות כרטיס נטען דיוידקארד אפשר לשלם עבור שירותים רפואיים כגון: 

 • ביקור אצל רופא
 • בדיקות מעבדה
 • בדיקות הדמיה
 • חדר מיון
 • רכישת תרופות מרשם

באמצעות כרטיס דיוידקארד אפשר לשלם לכל ספק רפואי בחו"ל שמקבל אשראי.  בדיוק כמו כרטיס אשראי הנטען של פספורטכארד, הכרטיס החכם כולל את פרטי המבוטח, ומשמש אותו כאשר הוא מקבל שירותים רפואיים בחו"ל.

כרטיס דיווד קארד

אפליקציית Davidshield

אפליקציית davidshield מתאימה לכל סוגי המשכירים ומערכות ההפעלה, זו אפליקציה חדשנית ומתקדמת המאפשרת למבוטחי החברה לקבל גישה ישירה למגוון רחב של שירותים מתקדמים בכל העולם. בין השאר, בעזרת האפליקציה הייחודית והידידותית למשתמשים אפשר לאתר ספקים רפואיים במדינת היעד בה שוהים או מתגוררים, ובקרבת מקום.

כמו כן, האפליקציה המתקדמת מאפשרת למבוטחים לצפות בכיסויים השונים בפוליסה, לבדוק מהי ההשתתפות העצמית אם קיימת, לבדוק מהם גבולות הכיסוי של החברה לפי סעיפים שונים בפוליסה, וכמובן אפשר להגיש תביעה, לבדוק מהו סטטוס הטיפול בתביעה, וניתן להעלות מסמכים ולסרוק קבלות, חשבוניות ומסמכים רלוונטיים נוספים באמצעות המצלמה של הסמארטפון.

את אפליקציית דיויד שילד תוכלו להוריד ישירות מאתר החברה, או דרך חנות גוגל פליי לבעלי סמארטפונים עם מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד, או דרך החנות של אפל, לבעלי סמארטפונים של חברת Apple.

הטענת הכרטיס

הטענת הכרטיס באפליקציה ללא צורך להתקשר למוקד החברה.

מה מסביבי?

איתור רופא ו/או בית חולים בקרבתכם, שגרירויות ועוד באמצעות הGPS.

צ'אט עם נציג שירות של פספורט קארד​

שיחה מיידית מול נציג שירות של החברה הזמין 24/7.​

רכישת ביטוח בקלות

אפשר לרכוש את הביטוח טרום החופשה בקלות וביעילות ישירות דרך האפליקציה.

אזור אישי

ניתן לערוך את הפרטים האישיים ולצפות בפוליסת הביטוח ובמסמכי הביטוח.

צפיה במדריכים ועדכונים

מידע חשוב בנושאים של תביעות, מספרי טלפון חירום ועדכונים למבוטחים.

הערות חשובות:

 1. תנאי הכיסוי של דיווד שילד המופעים בעמוד זה הינם עיקרי הכיסוי. לקריאת רשימת הכיסויים המלאה יש  לעיין בכל הכיסויים בפוליסה המורחבת.
 2. רצוי לבדוק שינויים בפוליסה באתר הרשמי של החברה מעת לעת.
 3. כפוף לתנאי הפוליסה המופיעה באתר הרשמי של דיוויד שילד.
 4. להן עותק מתנאי הביטוח של דיויד שילד

שאלות ותשובות

חברת דיויד שילד מפעילה מוקד שירות לקוחות העומד בכל עת ומכל מקום בעולם לרשות המבוטחים, ניתן ליצור קשר עם המוקד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ההתקשרות למוקד אינה כרוכה בתשלום עבור המבוטח, לאחר רכישת הפוליסה מקבלים מהחברה המבטחת רשימת מספרי חיוג בחינם ממגוון יעדים בעולם, יש אפשרות להתקשר למוקד ללא כל עלות באמצעות שיחת סקייפ.

כמו כן, אפשר ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות דואר אלקטרוני, פייסבוק, וואטסאפ או בשיחה ישירה: מוקד שירות לקוחות דיויד שילד טלפון – 8920950 -9- 972+.

דיויד שילד מציעה מגוון תוכניות לביטוח רפואי בחו"ל, התעריף משתנה לפי פרמטרים כגון סוג התוכנית, גיל המבוטח, מצב רפואי, מין, מדינת היעד בה עומדים להתגורר או מתגוררים כבר.

כל המבוטחים של דיויד שילד זוכים לשירות לקוחות מתקדם, השירות כולל בין השאר חדר רופאים מאויש מסביב לשעון. בכל בעיה ושאלה ניתן להתקשר לחדר הרופאים של דיויד שילד על מנת לשוחח עם רופאי משפחה, ילדים או רופאים מומחים אחרים, ולקבל ייעוץ מקצועי וסיוע ראשוני. אפשר לקבל מענה מרופאים במגוון תחומים, בשפה העברית או באנגלית, לבחירת המבוטח.

חשוב לציין כי הייעוץ הרפואי בחדר הרופאים אינו מחליף את הייעוץ הרפואי שהמבוטח מקבל במקום מגוריו או שהייתו, אך זהו שירות חשוב המקנה שקט נפשי ומענה מקצועי למגוון בעיות.

דיויד שילד הוקמה במטרה לספק מענה לישראלים המתגוררים במגוון יעדים בחו"ל או מתכננים לצאת מהארץ בתנאי רילוקיישן לתקופה ארוכה. החברה המבטחת העומדת מאחורי דיויד שילד היא הפניקס חברה לביטוח – אחת מקבוצות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל. חברת דיויד שילד משרתת לקוחות פרטיים רבים ואת רוב החברות המובילות במשק המקומי, למשל חברות הייטק השולחות עובדים בתנאי רילוקיישן לחו"ל וכדומה.

כאשר רוכשים ביטוח רפואי לחול דיויד שילד, החברה קובעת את דמי הביטוח ותנאי הפוליסה. התעריף של הביטוח מבוסס בין היתר גם על גיל המבוטח, לכן כאשר חוצים את טווח הגילים לפיו חושבה הפוליסה, דיוידשילד מעדכנת את דמי הביטוח בהתאם. כמו כן, תעריפי ביטוח רפואי בינלאומי עשויים להשתנות כתוצאה מהתייקרות שירותי הרפואה בחו"ל ומסיבות נוספות, אך החברה יכולה לעדכן את המחיר של הביטוח רק בכפוף לאישור המפקח על הביטוח בישראל.

ביטוח לחול דיויד שילד אינו מוגבל בזמן, לעומת המגבלה הקיימת ביטוחי נסיעות רגילים. את הפוליסה אפשר לרכוש לפני הרילוקיישן ליעד מסוים או כאשר מתגוררים מחוץ לישראל, גם אם חלפו מספר שנים מאז עזיבת המדינה. זהו יתרון חשוב למבוטחים, כיוון שהחברה המבטחת אינה מורשית לבטל את הפוליסה, גם במקרים בהם מצבו הרפואי של המבוטח השתנה. למעשה, רק המבוטח יכול להחליט לסיים את החוזה, ובאפשרותו לבטל את הביטוח בכל עת.

ביטוח לחו"ל דיוידשילד הוא ביטוח בריאות לכל דבר ועניין, לכן יש תקופות המתנה במספר נושאים וכיסויים. תקופת ההמתנה קצובה בזמן שנקבע מראש, בתקופה זו הביטוח אינו מכסה נושאים שונים, לדוגמה כיסוי הוצאות הנוגעות לבריאות הנפש (תקופת המתנה של שנה) וכיסוי הוצאות הקשורות להריון ולידה.

ביטוח לחו"ל מבית david shield כולל כיסוי רפואי נרחב בעת ביקורים במולדת. ניתן לקבל שירותים רפואיים מגוונים דרך קופת חולים כללית, כולל שירותי רפואת שיניים בחירום בכל הארץ. הפוליסה מבטיחה שמירה של רצף ביטוחי מלא אם המבוטח מחליט לשוב לישראל.

גבול האחריות של דיויד שילד לכל מקרי הביטוח, ולכל תקופת הפוליסה, הוא 3,800,000 אירו, בתוכנית כלל עולמי. יש מקרים בהם גבול האחריות שונה, לכן מומלץ לעיין היטב בפוליסה.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות DavidShield - סוכנות ביטוח אנגלמן

מומחים לביטוח רילוקיישן בשבילכם

לסיכום, צוות סוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מלווה אתכם בארץ ובחו"ל, ודואג לכל הצרכים הביטוחיים שלכם, בהתאמה אישית מלאה. אם אתם מתגוררים בחו"ל ואין לכם ביטוח רפואי או במידה ואתם מתכננים רילוקיישן ליעד מסוים בעולם, אנו נסייע לכם לבחור בביטוח רפואי לחו"ל המותאם בדיוק לצרכים ולמאפיינים הייחודיים שלכם. למידע נוסף צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ליצירת קשר, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בביטוחי נסיעות לחו"ל לכל יעד ולכל מטרה. אל תתביישו להשאיר את פרטי הקשר שלכם ונשמח לסייע.

אנגלמן ביטוח

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מאמרי ביטוח נסיעות שאולי יעניינו אתכם (מהבלוג שלנו)

ביטוח נסיעות להודו
בביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות להודו

לאחר שהזמנתם כרטיס טיסה להודו, התחסנתם ורכשתם תיק תרמילאים גדול (מוצ'ילה), לבטח אתם עסוקים בתכנון הטיול ובחירת היעדים. רגע לפני שאתם אורזים את התיק עליכם

קראו עוד:
אפליקציית Air Doctor הפניקס
בביטוח נסיעות לחו"ל

אפליקציית הפניקס חו"ל – Air Doctor

לאחרונה השיקה הפניקס Smart Travel אפליקציה מיוחדת לטיפול במבוטחים השוהים בחו"ל וזקוקים לטיפול רפואי. האפליקציה נועדה לתת לרוכשי ביטוח הנסיעות של הפניקס מענה בזמן אמת

קראו עוד:
ביטוח נסיעות בסיני
בביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לסיני

בסיני אפשר ליהנות מחופשה נפלאה במחיר אטרקטיבי, חלק מהנופשים מתמקדים בחופשת בטן גב בעוד אחרים מטיילים ומנצלים את החופשה לפעילויות אתגריות שונות וכמובן לצלילה. כדי

קראו עוד:
שינוי גודל גופנים