ביטוח מחשב נייד וטאבלט בחו"ל

ביטוח מחשב נייד וטאבלט בחו"ל

שתפו את העמוד:

אנשים רבים לוקחים איתם לנסיעה בחו"ל מחשב נייד או טאבלט. לרוב אלו יהיו אנשים שטסים לחו"ל לצורכי עבודה ועסקים או כל אדם שהמחשב או הטאבלט משמשים אותו באופן קבוע.

מחשבים ניידים וטאבלטים לרוב יהיו מכשירים יקרים ובמידה והם נגנבו במהלך הנסיעה, כדאי שיהיה לכם ביטוח לטאבלט בחו"ל.

מהו ביטוח מחשב נייד וטאבלט בחו"ל?

ביטוח גניבת מחשב נייד בחו"ל, הוא למעשה אחת מההרחבות בתוספת תשלום לביטוח הנסיעות הרגיל ומהווה פתרון מעולה לאנשים אשר לוקחים עימם ציוד יקר ערך ודואגים שיגנב.

המחשב שלכם או הטאבלט מכילים בתוכם מידע אישי רחב, תמונות וקבצים אשר חשובים מאוד ולפעמים אף רגישים, כמו כן, אם מדובר במחשב של עבודה, סביר שתזדקקו לו מאוד במהלך הנסיעה. כאשר המחשב הנייד או הטאבלט נגנבים ההרגשה מאוד לא נעימה, גם בגלל מה שהמחשב מכיל בתוכו וגם בגלל העלות שלו, שלא תמיד זולה.

אנשי עסקים ונוודים דיגיטלים רבים אשר נוסעים לנסיעת עבודה, לוקחים איתם את המחשב הנייד שלהם ולאור תופעת הגניבות בחו"ל, הם עלולים להיתקל במצב בו המחשב הנייד שלהם נגנב וכעת אין להם מחשב חלופי לעבוד עליו. כמו כן, גם משפחות או מטיילים אשר לקחו עימם טאבלט לטיול עלולים להיתקל בתופעה ולחוות אירוע גניבה.

ביטוח למחשב נייד בחו"ל למעשה יכול לתת לכם כיסוי כספי במידה והמחשב הנייד שלכם או הטאבלט נגנבו במהלך הנסיעה שלכם לחו"ל. בעת גניבה, יהיה עליכם לפנות לעמדת המשטרה הקרובה ולדווח על כך. דבר זה חשוב על מנת שתוכלו להציג לחברת הביטוח את אישור המשטרה, אשר בלעדיו לא תוכלו להפעיל את הכיסוי הביטוחי.

מה כלול בתוך ההרחבה?

הערות חשובות:

  • קיימת השתתפות עצמית בכל חברות הביטוח (נע בין 50-100 דולר).
  • על המבוטח להשגיך ככך הניתן ולדאוג לאחסן את המחשב במקום מאובטח.
  • ניתן לכלול תיקים וחלק מהציוד הנוסף תחת הרחבת ביטוח כבודה.
  • חובה להביא אישור משטרה מקומי במקרה של גניבה.
  • בחלק מהחברות הביטוח ניתן לרכוש סכום ביטוח שונה בהתאם לשווי המכשיר כמו לדוגמה – בחברת פספורט קארד המציעים כיסוי של 750$, 1,500$ או 2,000$ שווי מכשיר (ככל שסכום הביטוח גבוהה יותר כך גם עלות ההרחבה.

מה לא מכוסה בביטוח גניבת מחשב נייד בחו"ל וטאבלט

הרחבה לביטוח מחשב נייד וטאבלט בחו"ל
מחשב נייד וטאבלט הם פריטים יקרי ערך. למדו כיצד תוכלו לכסות אותם בפני גניבה בנסיעתכם הבאה לחו"ל.​

האם כדאי לרכוש ביטוח מחשב נייד או טאבלט בחו"ל?

רכישת כיסוי ביטוחי זה היא חשובה ויכולה להציל את כל אותם האנשים שהמחשב הנייד או הטאבלט חשובים להם מאוד ובייחוד כאשר עלותם היא יקרה. הכיסוי הכספי יכול לעזור להם לקנות את אותו הדגם מחדש. אך אם מדובר במחשבים ניידים או טאבלטים אשר אינם יקרים או שהם ישנים מאוד וירד מהם אחוזים גבוהים של בלאי סביר בעת חישוב הכיסוי הביטוחי, סביר מאוד שסוכן הביטוח לא ימליץ לכם על הרחבה זו.

כאשר תעשו ביטוח נסיעות אצל סוכן הביטוח שלכם, שתפו אותו בפרטים על המחשב הנייד שלכם או הטאבלט והוא ידע להכווין אתכם בנושא.

לסיכום, ביטוח גניבת טאבלט בחו"ל הוא הרחבה חשובה אשר מומלץ להוסיף לביטוח הנסיעות כאשר שווי המכשירים הוא גבוה או שהם חשובים לכם מאוד עבור שהייתכם בחו"ל. בנושא של כיסוי זה, מומלץ מאוד להתייעץ עם סוכן ביטוח אשר מכיר היטב את תחום הנסיעות.

אצלנו בסוכנות אנגלמן עוסקים רבות בתחום זה, אנו נשמח מאוד לעזור לכם לקבל את המידע הנחוץ ורכישת ההרחבות המתאימות עבורכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח מחשב נייד וטאבלט בחו"ל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות עם הרחבה לגניבת מחשב נייד וטאבלט
המחשב והטאבלט הם פריטים יקרי ערך. למדו כיצד תוכלו לכסות אותם בפני גניבה בנסיעתכם הבאה לחו"ל.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן