כפל ביטוח: למה לשלם פעמיים עבור אותו כיסוי ביטוחי?

אוק 24, 2017 (0) comment

בדיקת כפל ביטוח

כפל ביטוח: עשרות אלפי ישראלים משלמים מידי חודש ללא כל תמורה

כיצד תוכלו להבטיח לעצמכם שבתיק הביטוחי לא תשלמו כפול עבור כיסוי ביטוח זהה? האם ידעתם שבמידה ויש לכם כפל ביטוח לא תוכלו לקבל סכום פיצוי כפול בשעת הצורך? כתבה חובה לכל מי שלא רוצה לצאת פראייר.  

דמיינו את הסיטואציה הבאה: בדרכם לרכב עם עגלת הקניות אתם בודקים את חשבונית הקנייה ולהפתעתכם אתם מגלים כי הקופאי חייב אתכם בתשלום כפול עבור אחד מפריטי הקנייה. ברגע זה, קרוב לוודאי שרבים מכם יבצעו פניית פרסה עם עגלת הקניות וימהרו לגשת לעמדת שירות הלקוחות על מנת להשיב לעצמם את הכסף הכפול אותו הם נדרשו לשלם עבור המוצר נרכש.

בעולם הביטוח סיטואציה מעין זאת ידועה בשם: כפל ביטוח, כאשר בניגוד לעולם הצרכנות הקמעונאית (בו אתם מקבלים לידכם את החשבונית ברגע הקניה), בענף הביטוח קרוב לוודאי שרבים מכם לא יודעים בכלל על קיומה ולכן קיימת סבירות גבוהה לכך שרבים מכם נדרשים לשלם פעמיים עבור אותו כיסוי ביטוחי אותו רכשתם.

כפל ביטוח –כיצד הוא מתרחש ומהם הסיכויים שלכם "לעלות" עליו?

כפל ביטוח הינה סיטואציה ביטוחית במסגרתה מבוטח מסוים מחזיק במספר פוליסות ביטוח עבור אותו מקרה ביטוחי. במקרים אלו, המבוטח נדרש לשלם יותר מפעם אחת עבור הכיסוי ביטוחי המוצע לו וזאת ללא השפעה על התשלום אותו הוא יהא זכאי לקבל במידת הצורך.

כפל ביטוחי עלול להיווצר בין היתר בתחום ביטוחי הבריאות במסגרתו רבים מאיתנו מבוטחים גם באמצעות פוליסות בריאות פרטיות גם באמצעות ביטוחי שירותי בריאות נוספים (שב"ן) של קופות החולים וגם לעיתים בביטוח קבוצתי מהעבודה. כפל ביטוח עלול להיווצר בפוליסות א.כ.ע (אובדן כושר עבודה) במסגרתן החוק בישראל מתיר קבלת תשלומי ביטוח בהתאם לשיעור מסוים מגובה ההכנסה הממוצעת בתקופה המקדימה לאובדן כושר העבודה.

מבוטחים משלמים במשך שנים רבות עבור כפל ביטוחים וזורקים לפח עשרות אלפי שקלים

כסוכנות שמתמחה בתחום, אנו מבצעים בדיקות כפל ביטוח ללקוחות על בסיס קבוע ולמרות זאת אנחנו לא מפסיקים להיות מופתעים מהיקף התופעה ואנו נאלצים לבשר למבוטחים שנגרם להם עוול שהמשיך והתגלגל לאורך שנים רבות ואז נותר לנו רק לעשות את ההתאמות הביטוחיות בכדי לתקן את מחדלי העבר. לא תאמינו כמה אפשר לחסוך בבדיקת תיק ביטוח פשוטה.

לקבלת הטבה בבדיקת תיק ביטוח ללא עלות השאירו את פרטיכם

במסגרת ההטבה תקבלו את סיכום התיק הביטוחי שלכם והסבר של של אנשי מקצוע ללא כל התחייבות

הפתרון מתחיל בהחלטה לצאת מהאדישות

מה אתם הייתם עושים אילו גיליתם מאוחר מידי ששילמתם סתם? מה הייתם קונים עם הכסף שהתבזבז? בדיקת כפל ביטוח יכולה לחסוך מכם את העוול הזה. כפל ביטוחי מאלץ אותנו לשלם פעמיים עבור כיסוי ביטוחי מבלי שנדע זאת לאורך שנים רבות. לא ניתן לטפל בבעיה ללא בדיקה לעומק מהם הכיסויים הביטוחיים עליהם אנו משלמים ורמת הכיסוי בהם.

כיצד ניתן לבדוק כפל ביטוחי?

כיום ניתן לבצע בדיקות ראשוניות באופן עצמאי על מנת לראות אם ישנם כיסויים זהים שעליהם אנו משלמים כפול. לבדיקת חסכונות פנסיוניים יש היום את המסלקה הפנסיונית שניתן לקבל ממנה את פרטי כל החסכנות הפנסיוניים שלנו מכל חברות הביטוח/ קופות הגמל/ קרנות הפנסיה בארץ. לבדיקת ביטוחי פרט ניתן להכנס להר הביטוח ושם לראות היכן אנו מבוטחים ומה סוג הכיסוי המבוטח. לבדיקת חסכונות פרטיים ניתן להכנס להר הכסף ושם לראות כל חסכון שלנו בכל בנק. חשוב לציין כי הבדיקות שלעיל הינן בדיקות מקדמיות ושטחיות בלבד, הנותנות לנו כיוון להתחלה של בדיקה מקיפה ומעמיקה יותר עם איש מקצוע מנוסה.

במידה ואינכם נמנים על סוג הלקוחות הפדאנטיים המקפידים לעקוב בעיון רב אחר כל אחד מסעיפי הפוליסה ובמידה ואינכם מודעים לזכויות העומדות לרשותכם בכל הנוגע למימוש תנאי הפוליסה במידת הצורך, קרוב לוודאי שאתם נמנים על ציבור המבוטחים הנדרש לשלם כפול והוא אפילו איננו מודע לכך.

אתם בטח שואלים "איזה ביטוחים יש לי?", אנחנו נשמח לעזור לכם לבדוק זאת

לכל אילו מבינכם המעוניינים לעשות (אחת ולתמיד) סדר בתיקי הביטוח העומדים לרשותם, ולכל אילו מביניכם המעוניינים להפסיק "לצאת פראיירים" ולשלם כפול עבור אותו כיסוי ביטוחי, אנחנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו בע"מ, מציעים לכם הטבה זמנית במסגרתה יועץ ביטוח מקצועי מטעמנו יגיע אליכם לצורך קיומה של פגישת איתור מצבי כפל ביטוחי ללא עלות כלל.

במהלך הפגישה, היועץ הביטוחי המיומן שלנו יאפיין את תיקי הביטוח העומדים לרשותכם, יאתר עבורכם מצבי כפל ביטוח בהם אתם נדרשים לשלם כפול עבור אותו כיסוי ביטוחי ולבסוף ינפיק עבורכם דו"ח ביטוחי המותאם לצרכי הביטוח האישיים של כל אחד ואחת מכם, וכל זאת במטרה לשפר ולהוזיל את תנאי ותעריפי הביטוח מבלי לפגוע ברמת וגובה הכיסוי הביטוחי.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים