למה צריך סוכן ביטוח?

יול 27, 2015 (0) comment

סוכן ביטוח – לא מה שחשבתם

לא פעם שאלת את עצמך למה אני בכלל צריך סוכן ביטוח? למה אני לא יכול להתנהל ישירות מול חברת הביטוח? נשמע כמו שאלה טריוויאלית , אז זהו שלא ! סוכן טוב נמדד בדיוק בזמן שאתה הכי זקוק לו – בזמן תביעה.

לא פעם ולא פעמיים ראינו תביעות שנדחו ע"י חברת הביטוח בגלל חוסר תשומת לב ופזיזות מצד המבוטח , שרק בסה"כ רצה להעביר תביעת בריאות לחברת הביטוח אבל לא ידע שמידע רפואי רב מידי יכול להרוס לו הכול ולגרום לדחיית התביעה ואף גרוע מזאת להוצאת החרגה רפואית בפוליסה שלא תאפשר לו בחיים לתבוע מקרה רפואי ספציפי. לפעמים מילה קטנה שנוסחה לא נכון בטופס תביעה יכולה להפיל תביעה גדולה.

סוכן ביטוחמאידך גיסא , חוסר בניירת יכול לגרום לסחבת רצינית בתהליך התביעה ויגרום לבלבול אצל המבוטח שלא יבין מה בכלל עוד חברת הביטוח דורשת ממנו , דבר שיכול להוביל לתסכול עמוק וכעס על החברה שלא נדבר על כך שאדם בשעת תביעה הוא במצוקה והוא זקוק נואשות לכספי הביטוח.

אז כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה – סוכנות ביטוח אנגלמן ובניו. בסוכנות אנגלמן ובניו ייעדנו רפרנטית שאחראית על כל תביעות הבריאות והחיים. תפקידה הוא לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הסוכן והמבוטח.

חובה לעבוד עם סוכן ביטוח מנוסה ומוכר

עם הידע הרב והמקצועיות של אנגלמן ובניו, אנו יודעים בדיוק איזה ניירת רפואית להגיש כפי שנדרש לא יותר מדי ולא פחות. אנו יודעים בדיוק איזה סעיף בפוליסה כדאי לתבוע, לדוגמה : ייתכנו מקרים שלא ניתן לתבוע כיסוי "תרופה מחוץ לסל" אבל כן יהיה אפשר לתבוע את אותו המקרה על סעיף "טיפול מחליף ניתוח" וכך למצות את זכויותיו מול חברת הביטוח.

זוהי דוגמה חלקית ביותר שממחישה שיש חשיבות לעבוד מול סוכן ביטוח מקצועי שרואה את טובת הלקוח ולא רק את טובתה של חברת הביטוח וכל זאת בכדי להשיג למבוטח את מקסימום הפיצוי הכספי ו/או מיטב התמורה המגיעה לו וכמובן על הצד הטוב ביותר ובמהירות האפשרית.

אז רגע לפני שתגיע תביעה, כדאי שכבר יהיה לצידך סוכן שידע לטפל בך לשביעות רצונך – סוכנות אנגלמן ובניו. אנחנו כאן בשבילך. בכל שאלה או התייעצות נשמח לעזור.

 

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

אנגלמן ביטוח

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים