ביטוח נסיעות הראל

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל First Class

שתפו את העמוד:

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל First Class | דרכון פרימיום וביטוח ביטול טיסה

פוליסות ביטוח הנסיעות של הראל הינה אחת מביטוחי הנסיעות המומלצים בישראל. הראל חברה לביטוח הינה חברה המתמחה בביטוחי בריאות ולכן טבעי שביטוח הנסיעות בהראל הוא מהמקיפים והטובים ביותר בארץ.

הראל מציעה פוליסה רחבה ומעניקה כיסוי מקיף למגוון הוצאות רפואיות, כמו כן רכישת הפוליסה מאפשרת למבוטח לבחור כיסויים בהתאם למצבו הרפואי, מטרת הנסיעה ואופי הנסיעה לחו"ל.

חברה משווקת בין היתר פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל הנקראת דרכון First Class, זו פוליסה המיועדת לכל סוגי הנוסעים, הגילאים ומטרת הנסיעה. בנוסף הראל מציעה את פוליסת דרכון פרימיום וביטוח ביטול טיסה מכל סיבה. 

הראל מציעה פוליסה רחבה ומעניקה כיסוי מקיף למגוון הוצאות רפואיות, כמו כן רכישת הפוליסה מאפשרת למבוטח לבחור כיסויים בהתאם למצבו הרפואי, מטרת הנסיעה ואופי הנסיעה לחו"ל.

ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח הנסיעות של הראל. לחצו לגישה מהירה:
הראל חברה לביטוח מציעה מסלולים שונים לביטוח נסיעות:
ביטוח נסיעות הראל first class

ביטוח הנסיעות המקיף של הראל נותן מענה למגוון רחב של אירועים רפואיים בחו"ל ומעניק כיסוי רפואי של 5,000,0000 דולר, ביטוח כבודה, איתור וחילוץ ועוד כל זאת תוך שימוש באפליקציה נוחה וידידותית.

ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה בהראל

ביטוח מיוחד הנועד לכסות מקרים בהם המבוטח איננו יכול לטוס לחופשה מכל סיבה ונותנת החזר כספי להוצאות טיסה, בתי מלון והוצאות חופשה נלוות. ניתן לרכוש את הביטוח הזה בנפרד לביטוח הנסיעות.

ביטוח נסיעות הראל דרכון פרימיום

מסלול מיוחד המיועד למבוטחי ביטוח הבריאות של הראל במסלול פרימיום. התוכנית כוללת מגוון הטבות כגון 30 ימי חו"ל בשנה ללא עלות נוספת, כיסוי למצב רפואי קודם (כפוף לתנאי הפוליסה) ועוד.

הראל FIRST CLASS

פוליסת דרכון First Class של הראל מבטיחה לכם כיסוי רחב למגוון הוצאות רפואיות, גבול אחריות המבטח הוא 5,000,000$. ניתן להרחיב את הפוליסה עם מבחר כיסויים נוספים כגון ביטוח או קיצור נסיעה, כבודה, החמרה למצב רפואי קודם, הריון (עד שבוע 32), ספורט אתגרי ועוד.

ראוי לציין כי הפוליסה הבסיסית של הראל ביטוח נסיעות כוללת מבחר כיסויים להוצאות רפואיות בחו"ל וכיסויים להוצאות מיוחדות כגון הטסה רפואית לישראל, חיפוש, איתור וחילוץ וכיסוי מיוחד לחבות צד ג'. כדי להוזיל עלויות באפשרותכם להסיר מהפוליסה כיסוי עבור חיפוש, איתור וחילוץ וכיסוי בגין חבות צד ג'.

עם זאת, מומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח שלכם לפני הסרת הכיסויים, כיוון שיש להתאים את הפוליסה לאופי הנסיעה, לסיכונים הקיימים וכיוצא בזה.

פוליסת דרכון First Class המיועדת לכלל הנוסעים לחו"ל, בהתאם לקריטריונים של חברת הביטוח, כוללת מבחר רחב של כיסויים, ביניהם:

מחיר ביטוח נסיעות הראל פירסט קלאס

גילאים | 0-17
$ 2.35
ליום
 • ביטוח נסיעות מורחב הראל
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'
 • תקופת ביטוח מירבית לפוליסה: 365 ימים
 • ביטוח ביטול וקיצור נסיעה
גילאים | 18-60
$ 2.4
ליום
 • ביטוח נסיעות מורחב הראל
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'
 • תקופת ביטוח מירבית לפוליסה: 365 ימים
 • ביטוח ביטול וקיצור נסיעה
גילאים | 61-65
$ 3.5
ליום
 • ביטוח נסיעות מורחב הראל
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'
 • תקופת ביטוח מירבית לפוליסה: 90 ימים
 • ביטוח ביטול וקיצור נסיעה

גילאים | 66-70

$ 5
ליום
 • ביטוח נסיעות מורחב הראל
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'
 • תקופת ביטוח מירבית לפוליסה: 90 ימים
 • ביטוח ביטול וקיצור נסיעה
הערות חשובות:

ביטוח ביטול נסיעה לחו"ל מכל סיבה הראל

יש מקרים בחיים בהם אנו נאלצים לבטל את הטיסה או לקצר את השהות בחו"ל, מסיבות שונות ומגוונות. פוליסת ביטוח ביטול נסיעה לחו"ל ע"י המבוטח מיועדת רק ללקוחות הרוכשים לפחות 15 ימים מראש את כרטיסי הטיסה או שירותי תיירות אחרים מישראל לחו"ל.

הפוליסה מאפשרת למבוטח לבטל את נסיעתו מכל סיבה ולקבל שיפוי בגין הוצאות טיסה ומרכיבי נסיעה נוספים שהמבוטח רכש, למשל השכרת רכב, מלונות, שייט, חבילת נופש, כרטיסים למופעים שונים ועוד.

את הפוליסה ניתן לרכוש תוך 15 ימים ממועד רכישת כרטיסי הטיסה, חבילת הנופש (חבילה הכוללת טיסה + מלון) או חבילת השייט, וכל עוד נותרו לפחות 7 ימים עד מועד הנסיעה לחו"ל. 

חשוב להדגיש כי הפוליסה מעניקה כיסוי לביטול הנסיעה לחו"ל ביוזמת המבוטח ועד ידו בלבד. הפוליסה לא כוללת כיסויים בגין הוצאות רפואיות, כיוון שמקרים אלו מכוסים במסגרת ביטוח נסיעות שעל המבוטח לרכוש בנפרד.

ביטוח ביטול נסיעה לחו"ל כולל מבחר כיסויים, ביניהם:

הפוליסה מכסה רק מקרים של ביטול הנסיעה על ידי המבוטח, כל עוד הסיבה אינה מוחרגת בפוליסה, וכל עוד בעקבות ביטול הנסיעה נגרמו למבוטח הוצאות בגלל ביטול כרטיס הטיסה הראשון ו/או ביטול חבילת הנופש על מרכיביה השונים כגון טיסה, לינה, השכרת רכב, שירותי קרקע וכיוצא בזה.

המבוטח יזכה להחזר הוצאות רק אם הנסיעה בוטלה ביוזמתו וכל עוד הביטול בוצע בתקופת הביטוח. כדי לקבל החזר הוצאות יש להגיש לחברה העתק מהודעת הביטול שהמבוטח שלח לספק שירותי התיירות, כולל אסמכתא על מועד שליחת ההודעה.

ראוי לציין כי הפוליסה כוללת השתתפות עצמית בגובה של 20% עד 40% בהתאם למקרה. ניתן להגיש תביעה עד 3 שנים מקרות האירוע הביטוחי, אחרת חלה תקופת התיישנות והמבטח רשאי להתנער מאחריותו.

חשוב לדעת כי ניתן לרכוש ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה גם ללא רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל או מחברה אחרת. זהו ביטוח העומד בפני עצמו ומיועד לכל הלקוחות.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות הראל
ביטוח הנסיעות של הראל first class ודרכון פרימיום מציעים כיסויים בלעדיים החל מכיסוי רפואי בארץ היעד שלכם ועד כיסוי מיוחד הממשיך בחזרתכם לישראל. צרו קשר עם מומחי הביטוח שלנו לקבלת הצעה.​

כיצד מגישים תביעה בהראל ביטוח חו"ל

כדי להגיש תביעה עליכם לפנות לסוכן הביטוח שלכם, אם רכשתם דרכו את הפוליסה. אם רכשתם את הביטוח ישירות מהחברה עליכם לגלוש לאתר של הראל ביטוח וללחוץ על הקישור – "הגשת תביעה ביטוח נסיעות לחו"ל".

בטופס המקוון עליכם למלא פרטים אישיים כמו שם המבוטח, תעודת זהות, מספר פוליסה ותאריך האירוע בגינו אתם מגישים את התביעה.

כמו כן, הטופס המקוון להגשת תביעה כולל פרטים ליצירת קשר, ועליכם לציין את סיבת התביעה, לדוגמה אובדן או גניבת מטען אישי, שיפוי בגין הוצאות רפואיות בחו"ל עם או ללא אשפוז, נכות קבועה עקב תאונה בחו"ל או ביטול/קיצור נסיעה. 

יש לפרט את פרטי האירוע, לצרף מסמכים שונים ולפעול בהתאם להנחיות נציגי השירות של הראל חברה לביטוח בע"מ. את המסמכים כמו קבלות בגין אשפוז רפואי בחו"ל, תרופות, טיפול, בדיקה וכדומה, יש לשלוח להראל באמצעות פקס, מייל או דואר רגיל.

ניתן לבדוק במערכת סטטוס קבלת מסמכים האם החברה קיבלה את כל המסמכים הנדרשים. חברת הראל ביטוח מחויבת למסור הודעה בכתב למבוטח התובע אותה, ההודעה נשלחת בהקדם האפשרי וכוללת פירוט המסמכים שהתקבלו בחברה. 

אם הראל זקוקה למסמכים נוספים המבוטח נדרש לספק אותם תוך 14 ימי עסקים. לאחר הגשת התביעה, הראל תמסור למבוטח התובע, תוך 30 ימים ממועד קבלת המידע והמסמכים, עדכון בדבר הטיפול בתביעה. 

החברה יכולה לשלוח עדכון הכולל פירוט תשלום מלא או חלקי, הצעת פשרה למבוטח או מידע אודות המשך הטיפול או דחיית התביעה. כללים אלה אינם תקפים אם הדיון מתנהל בבית משפט. 

כדי להתחיל בהליך הגשת התביעה מומלץ לבדוק את הזכאות על פי תנאי הפוליסה, עדיף לבצע פעולה זו על ידי סוכן הביטוח שלכם.

לפני הגשת התביעה עליכם לוודא כי יש ברשותכם את המסמכים הבאים:

יש למלא את טופס התביעה, לצרף את מסמכי התביעה הנחוצים, וניתן לשלוח את החומר באמצעות סוכנות הביטוח שלכם, בפקס (7348168- 03) או לכתובת ה דואר של הראל בכתובת – אבא הלל 3 רמת גן, ת.ד. 3600, מיקוד 5211802, לידי הראל חברה לביטוח (כדאי לציין לידי מחלקת תביעות ביטוח נסיעות לחו"ל). 

בנוסף, ניתן לשלוח את טופס התביעה והמסמכים הנחוצים באמצעות דוא"ל, לכתובת: tvioth@harel-ins.co.il, ובמקרים מסוימים ניתן לצרף את המסמכים באמצעות שליחת מסרון בוואטסאפ, למספר: 3236508–052.

חברת הראל מציעה למבוטחים המכוסים באחת הפוליסות לביטוח נסיעות לחו"ל של הראל לקבל כיסוי עבור אשפוז במקרי חירום ללא צורך לשלם במקום. 

במקרה שהמבוטח אינו יכול לשלם עבור האשפוז, יש לפנות למוקד הסיוע ונציגי השירות של חברת הביטוח הראל יפנו למרכז הרפואי בחו"ל כדי לקבל דו"ח רפואי. 

אחרי קבלת הדו"ח הרפואי הראל תעביר התחייבות כספית למרכז הרפואי בחו"ל כדי להסדיר את התשלום, כל עוד החברה יכולה לעשות זאת ובכפוף לתנאי הפוליסה שהמבוטח רכש.

דרכי יצירת קשר - הראל חו"ל טלפון

אם רכשתם פוליסת ביטוח חול הראל דרך סוכן הביטוח, הוא יטפל בכל הנדרש כדי שתוכלו לקבל פיצוי ושיפוי מלא, בהתאם לגבולות האחריות שנקבעו בפוליסה.

אם רכשתם את הביטוח ישירות מהחברה, באפשרותכם ליצור עמה קשר בדרכים הבאות:

שעות פעילות

ראשון - חמישי: 08:30 - 16:00

שעות פעילות

ראשון - חמישי: 08:30 - 16:00

שעות פעילות

המוקד פועל מסביב לשעון: 24/7

שאלות ותשובות ביטוח חו"ל הראל

כאשר רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל מחברת הראל, יש לענות על מספר שאלות לבירור המצב הבריאותי של המבוטח, טרם רכישת הפוליסה. בהתאם לתשובות שהמבוטח מספק, הוא יקבל הנחיה לגבי רכישת הרחבה לכיסוי בגין החמרת מצב רפואי קודם.

דוגמאות למצב רפואי קודם: אשפוז או ניתוח מכל סוג הנערך מספר חודשים לפני הטיסה, נכות מכל סוג, נטילת תרופות מסוגים שונים ועוד. חשוב לציין כי הפוליסה הבסיסית אינה מכסה מקרים ואירועים הנובעים ממצב רפואי קודם של המבוטח, לכן אין לקחת סיכונים מיותרים, יש לענות על השאלות בדיוק ובכנות, אחרת החברה יכולה להתנער מהתביעה ומתשלום פיצויים.

במידה ותתבקשו לשלוח מסמכים רפואיים הקפידו לשלוח את המסמכים העדכניים ביותר ותת לחברת הביטוח את כל המידע הרפואי הרלוונטי. לאחר מכן, תקבלו מחיר מותאם אישית בהתאם למצב הרפואי הקודם שלכם ותוכלו לנסוע בראש שקט.

חברת הביטוח הראל מאפשרת למבוטחים שרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל להגיש מסמכים שונים באמצעות מספר דרכים שונות:

ניתן לשלוח מסמכים כגון תביעה, בקשה לשינויים בפוליסה ועוד, באמצעות סוכן הביטוח או לחלופין כניסה לקטגוריית ביטוח בעמוד הראשי באתר החברה, ובחירת סוג הפעולה שהמבוטח מעוניין לבצע.

מומלץ לעיין במדריכים באתר החברה כדי לפעול בהתאם להנחיות לשליחת מסמכים, ברוב המקרים אפשר לשלוח מסמכים באמצעות הודעת וואטסאפ, וכמובן באמצעות פקס, דואר אלקטרוני או בדואר רגיל.

חשוב לציין שהדרך הקלה ביותר להעברת מסמכים מסוגים שונים היא באמצעות סוכן ביטוח מורשה של הראל חברה לביטוח.

באפשרותך לרכוש את הפוליסה החשובה במגוון דרכים:

 • מערכת מקוונת לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל באתר זה או באתר החברה
  (חשוב לציין שהמחיר יהיה זהה בכל אחת מהאפשרוית).
 • בעזרת סוכן ביטוח מורשה של הראל.
 • באמצעות פניה למוקד הביטוחים של הראל.
 • דרך מוקד מאוחדת אם אתם חברי קופת חולים מאוחדת.

הראל חברה לביטוח בע"מ מפעיל מוקד שירות זמין ומאויש מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. 

בעת הצורך המבוטח יכול לפנות למוקד החירום של הראל בטלפון: 03-7547030. מבוטחים השוהים בארצות הברית יכולים להתקשר למוקד ייעודי בטלפון: 1-800-694-9665.

אם חזרתם לישראל וברצונכם להגיש תביעה, באפשרותכם לפנות לסוכן הביטוח דרכו רכשתם את הפוליסה, לחלופין עליכם להגיש תביעה במערכת המקוונת להגשת תביעות ביטוח נסיעות לחו"ל. לחצו כאן להגשת תביעה במערכת אונליין להגשת תביעות.

מומלץ לעיין בפוליסה כדי לבדוק זכאות ולבחון מהי ההשתתפות העצמית, במידה ויש. חשוב לשמור את כל המסמכים והקבלות ששילמתם בחו"ל עבור אשפוז, טיפול, בדיקות, תרופות וכדומה עד אשר תמומש תביעתכם מול הראל.

מועד תחילת הביטוח הוא המועד בו המבוטח רכש את הפוליסה, תוך 15 ימים ממועד רכישת הטיסה או חבילת הנופש לחו"ל. יש לרכוש את הפוליסה לפחות 7 ימים לפני הנסיעה לחו"ל, ועד 365 ימים לפני מועד הנסיעה. תום תקופת הביטוח הוא המועד בו המבוטח היה מתוכנן לצאת לחו"ל.

חברת הביטוח הראל מציבה שני תנאים עיקריים לקבלת החזר בגין ביטול הנסיעה מכל סיבה על ידי המובטח. התנאים הם:

 • המבוטח רכש את הביטוח תוך 15 ימים ממועד רכישת כרטיס הטיסה לחו"ל, או מועד הזמנת חבילת הנופש, עבורם הוא שילם מראש.
 • ביטול הנסיעה בוצע על ידי המבוטח, כל עוד הוא ביטל את הנסיעה כאשר הפוליסה בתוקף, ובכפוף לביטול כרטיס הטיסה הראשון מישראל ליעד מסוים בחו"ל.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות הראל​ First Class

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות הראל
ביטוח הנסיעות של הראל first class ודרכון פרימיום מציעים כיסויים בלעדיים החל מכיסוי רפואי בארץ היעד שלכם ועד כיסוי מיוחד הממשיך בחזרתכם לישראל.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן