פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד

שתפו את העמוד:

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד

חברת פספורטקארד היא המובילה בארץ בשוק ביטוחי הנסיעות לחו"ל. החברה מציעה כרטיס אשראי ייעודי לתשלום תביעות אשר משנה את כללי המשחק בעולם הביטוח.

איך עובד ביטוח passportcard , כמה הוא עולה והאם הוא מומלץ? כל זאת בשורות הבאות.

מתכננים לטוס בקרוב לטיול בחו"ל, ביקור משפחתי או לרגל עסקים? אם כן, עליכם לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לאופי הנסיעה המתכוננת ולצרכים האישיים שלכם. כיום ישנן חברות ביטוח רבות המציעות כיסויי ביטוחי כזה או אחר ומטלת בחירת הביטוח המתאים הופכת לקשה יותר.

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח הנסיעות של פספורטכארד:
תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

איך בוחרים בין ביטוחי הנסיעות השונים?

ביטוח נסיעות מעניק כיסוי במקרים של אשפוז בחו"ל, ניתוח חירום, הוצאות טיפול נמרץ, פינוי לבית חולים, תרופות, פינוי אווירי לישראל, טיפולי חירום בשיניים, אובדן או גניבה של הכבודה ועוד וזאת בכל חברות הביטוח וע"פ הנחיות משרד האוצר בפוליסה תקנית לביטוח הנסיעות.

בעקבות ההיצע הרב של מגוון פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל לכן הבחירה עשויה להיות מעט מבלבלת, ומומלץ לפנות לסוכן ביטוח מנוסה לייעוץ ולהתאמת הפוליסה למאפיינים הייחודיים שלכם ולאופי ולמטרת הנסיעה.

אם אתם מחפשים ביטוח נסיעות מתקדם ומותאם אישית, בלי תביעות וכאבי ראש, ללא ניירת ועם יתרונות רבים אחרים – כדאי לכם להזמין ביטוח נסיעות של פספורט קארד.

מה זה פספורטכארד?

ישראלים רבים כבר הבינו מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לפני כל טיסה, חופשה וביקור בחו"ל. כדי לטוס בראש שקט חשוב לבחור ביטוח נסיעות בהתאמה אישית מלאה, הפוליסה מכסה מגוון אירועים ביטוחיים וסיכונים אפשריים במהלך הנסיעה והשהות בחו"ל, למשל מחלות, תאונות, אובדן או גניבה של המטען, פינוי חירום ועוד.

ביטוח נסיעות פספורט קארד – Passport Card מאפשר לכם לטייל ולנפוש בחו"ל ללא דאגה, אם הגעתם ליעד והמזוודות נגנבו או לא הגיעו, תוכלו באמצעות הכרטיס שהחברה הנפיקה עבורכם למשוך כסף בכספומט קרוב, לשלם במזומן עבור ציוד הכרחי, ולהמשיך לטייל בהנאה. 

כמו כן, הכרטיס של פספורט כארד מאפשר לכם לשלם מיד ובמקום עבור טיפול רפואי או בדיקה, תרופות, אשפוז וכיוצא בזה, ללא השתתפות עצמית, ובלי ניירת מיותרת, עיכובים והמתנה ארוכה עד לאישור התביעה וקבלת הכסף. 

למעשה, ביטוח פספורט קארד הוא ביטוח הנסיעות הראשון בעולם שמשלם במקום. אם המזוודות שלכם איחרו בהגעתן ובמידה ואתם זקוקים לטיפול רפואי בחו"ל, עליכם ליצור קשר עם מוקד השירות הזמין והמאויש 24/7 והחברה טוענת את הכרטיס שלכם כדי שתוכלו לשלם במקום ולהמשיך את הטיול והחופשה שלכם.

 

פספורטכארד מתאים לכל סוגי הנסיעות לחו"ל, הן לאנשי עסקים והן לתיירים, אם אתם עומדים לצאת מהארץ בתנאי רילוקיישן, צרו קשר איתנו לפתרון נכון ומשתלם. לאחר רכישת הפוליסה, כרטיס Passport Card ימתין לכם בעמדה בנמל התעופה בן גוריון בטרמינל 1, טרמינל 3, נמל התעופה רמון ובחנויות סטימצקי הנבחרות.

מהם היתרונות של פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד מעניק לכם יתרונות רבים כגון:
לקבלת הצעה לביטוח נסיעות פספורט קארד
הגיע הזמן לדאוג לביטוח הנסיעות לחופשתכם הבאה. באמצעותנו תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות של פספורטכארד, להינות משירות של סוכן וכל זאת במחיר ישיר.

פספורטכארד מחיר

להלן טבלת המחירים של ביטוח פספורט קארד וההרחבות הכלולות בהן ללא תוספת תשלום.

הרחבות בתוספת שתשלום: ספורט אתגרי, ספורט חורף, כיסוי למחשב נייד, מצלמה, מכשיר סלולרי, ביטוח מצב רפואי קיים וכיסויים נוספים. בפוליסה של גילאי 70 ומעלה תחול הרחבה אוטומטית של מצב רפואי קיים (תרופות וכד'). ניתן ללמוד על כל ההרחבות האפשריות לרכישה בעמוד הבא:

גילאים | 0-60
$ 2.7
ליום
 • ביטוח בריאות וקבלת כרטיס פספורטכארד
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'
 • תוספת ארה"ב 0.6 דולר ליום
גילאים | 61-65
$ 4.1
ליום
 • ביטוח בריאות וקבלת כרטיס פספורטכארד
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'
 • תוספת ארה"ב 2 דולר ליום
גילאים | 66-70
$ 5
ליום
 • ביטוח בריאות וקבלת כרטיס פספורטכארד
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'
 • תוספת ארה"ב 4 דולר ליום
גילאים | 71 +
$ מותאם
ליום
 • ביטוח בריאות וקבלת כרטיס פספורטכארד
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'
 • תוספת ארה"ב - מותאם אישית

אפליקציית PassportCard Pocket

פספורט קארד השיקה לאחרונה אפליקציה חדשנית ומתקדמת הנקראת פספורט קארד פוקט (POCKET). לאחר רכישת פוליסה והתקנת האפליקציה בסמארטפון שלכם תוכלו ליהנות מהטענה עצמית של הכרטיס כדי לשלם עבור שירותי רפואה ובריאות בחו"ל, ללא צורך לפנות למוקד Passport Card בטלפון.

האפליקציה כוללת בין השאר את התכונות הבאות:
הטענת הכרטיס

הטענת הכרטיס באפליקציה ללא צורך להתקשר למוקד החברה.

מה מסביבי?

איתור רופא ו/או בית חולים בקרבתכם, שגרירויות ועוד באמצעות הGPS.

צ'אט עם נציג שירות של פספורט קארד​

שיחה מיידית מול נציג שירות של החברה הזמין 24/7.​

למידע נוסף כיצד מורידים ואיך משתמשים באפליקציה תוכלו לקרוא במדריך שכתבנו – פספורט קארד פוקט המדריך המלא:

רכישת ביטוח בקלות

אפשר לרכוש את הביטוח טרום החופשה בקלות וביעילות ישירות דרך האפליקציה.

אזור אישי

ניתן לערוך את הפרטים האישיים ולצפות בפוליסת הביטוח ובמסמכי הביטוח.

צפיה במדריכים ועדכונים

מידע חשוב בנושאים של תביעות, מספרי טלפון חירום ועדכונים למבוטחים.

עיקרי הפוליסה של פספורטכארד

ביטוח Passportcard הוא ביטוח מודולרי הכולל מגוון כיסויים וסל הרחבות לבחירה. באפשרותכם להתאים את הפוליסה למטרת ולאופי הנסיעה, הביטוח מתאים לכל גיל ומצב רפואי, המבוטחים זוכים לפטור מהשתתפות עצמית ברוב הכיסויים – כפוף לתנאי הפוליסה המעודכנים באתר הרשמי של פספורט קארד.

כיסוים "רגילים" בביטוח נסיעות לחו"ל
הרחבות לבחירה בתוספת תשלום
הערות חשובות:
לקבלת הצעה לביטוח נסיעות פספורט קארד
הגיע הזמן לדאוג לביטוח הנסיעות לחופשתכם הבאה. באמצעותנו תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות של פספורטכארד, להינות משירות של סוכן וכל זאת במחיר ישיר.

שאלות ותשובות

מוקד שירות הלקוחות של פספורטקארד פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

בכל בעיה, בקשה ושאלה הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המוקד ולקבל מענה מהיר ומיידי לכל בעיה, לרבות גניבת או אובדן המטען, מצוקה רפואית וכדומה.

ביטוח נסיעות פספורט קארד מציע כיסוי בכל מדינות העולם, ניתן לקבל שירותי רפואה בכל המדינות. 

בכל מקרה ואירוע תוכלו ליצור קשר עם מוקד השירות שילווה אתכם ויסייע לכם במצוקה הרפואית או במקרה ביטוחי אחר.

בכל הקשור לכיסוי איתור חיפוש וחילוץ, ישנן מספר מדינות אשר לא חלה בהן הכיסוי המדובר מאחר ואין איתן קשרים דיפלומטים ו/או חל סיכון ממשי על צוותי החילוץ לבצע את עבודתם.

 את רשימת המדינות ניתן לאתר בתנאי הפוליסה המורחבים.

בכל מרפאה, בית חולים, קליניקה או בית מרקחת בהם מכבדים כרטיסי MasterCard / VISA ניתן לשלם באמצעות הכרטיס הנטען של פספורט קארד.

ביטוח פספורט מכסה מקרים וסיכונים רבים, בכל מצוקה רפואית בחו"ל עליכם ליצור קשר עם מוקד השירות, ונציג שירות מיומן יפנה אתכם למרפאה קרובה.

 לאחר בירור מהיר של המקרה נציג השירות יטעין את הכרטיס הנמצא אצלכם בסכום הנדרש כדי שתוכלו לשלם במקום לרופא, בלי להוציא כסף וללא צורך לחייב את כרטיס האשראי האישי שלכם.

ביטוח PassportCard מתאים לכל הגילאים, ללא כל מגבלה. כמו כן, הביטוח מתאים לכל מצב רפואי, כולל חולים במחלות כרוניות, נשים בהריון ועוד.

 חשוב לדעת כי במקרים מסוימים תוכלו לרכוש את הביטוח בכפוף לחיתום רפואי. לדוגמה – אדם שעבר ניתוח חודשיים לפני טיסה יידרש להציג מסמכים רפואיים למחלקת החיתום של החברה. 

אותו אדם לרוב יאלץ לשלוח אישור מהרופא המנתח שהוא כשיר לטיסה וחברת פספורט כארד תתמחר את אותו מצב רפואי באופן אישי למבוטח.

הביטוח הבסיסי מציע כיסוי להריון עד שבוע 12 ללא תוספת תשלום במידה וההריון התגלה במהלך הנסיעה. בנוסף הפוליסה מציעה הרחבה לביטוח לנשים בהריון שהתגלה לנפני הנסיעה. 

 חברת פספורטקארד מבטחת נשים בהריון באמצעות הרחבה שיש להוסיף עד שבוע 32 להריון. 

מעבר לשבוע 32 לא ינתן כיסוי.

במידה ואתם יוצאים לקרוז ואין ברשותכם כרטיס של פספורטקארד תוכלו לקבל את הכרטיס באחת מתחנות סטימצקי שעובדות עם החברה או לחלופין לבקש בקשה מיוחדת מסוכן הביטוח או מהחברה למציאת פתרון נקודתי.

לאחר השלמת רכישת הביטוח, החברה מנפיקה כרטיס המשויך אליכם. הכרטיס ימתין לכם בעמדות השונות בנתב"ג, סניפי סטימצקי השונים. חשוב לשמור על הכרטיס מאחר והוא רב פעמי. למידע נוסף היכנסו למדריך לקבלת כרטיס ה-Passportcard שכתבנו.

עליכם לרכוש הרחבה מתאימה כדי להתאים את הפוליסה לנסיעה ולסוג הפעילות המתוכננת. אם אתם טסים לחופשת סקי עליכם לרכוש הרחבה לביטוח ספורט חורף, ומומלץ לעיין בעיקרי הביטוח כדי לבחון מה כוללת ההרחבה, מהם גבולות הכיסוי ועוד.

במידה ואתם מעוניין להתחרות בתחרות ספורט כלשהי כגון: תחרות רכיבה, טורניר כדורגל מרתון, איירון מן וכד' ניתן לרכוש הרחבה מיוחדת.

חשוב לשמור את כל המסמכים והאישורים לאחר קבלת טיפול רפואי בחו"ל, רכישת תרופות, או קניית ציוד בגלל אובדן או גניבת כבודה.

אם איבדתם את הכרטיס ורכשתם ביטוח, אתם מבוטחים ואין צורך לחשוש. עליכם ליצור קשר עם מוקד השירות והחברה תנפיק עבורכם כרטיס מגנטי חדש.

הכרטיס המגנטי של פספורט קארד הוא רב פעמי, לכן אחרי שובכם ארצה אין להשליך את הכרטיס וכדאי לשמור אותו צמוד לדרכון, עד לנסיעה הבאה. לפני הנסיעה עליכם להפעיל את הביטוח.

יש לשים לב לקראת נסיעתכם הבאה כי תוקף הפספורט קארד בתוקף מאחר ויש לו תוקף עד 5 שנים כמו כל כרטיסי האשראי השונים. במידה והכרטיס איננו בתוקף, יש לאסוף אותו באחת מהדרכים שצויינו.

מדוע אתם חייבים ביטוח פספורט קארד לנסיעה הבא?

כצרכנים נבונים ושקולים לבטח אתם מבצעים סקר שוק ומשווים מחירים לפני רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל. אמנם, העלות של ביטוח פספורט קארד אינה הזולה ביותר בשוק, אך החברה מציעה יתרונות רבים ושירות ברמה גבוהה. 

מאחר ועלות הביטוח זניחה ביחס להוצאות המתוכננות בחופשה בחו"ל, עדיף לשלם מעט יותר וליהנות מכיסוי מקיף, משירות מעולה ללא תחרות, משקט נפשי ומפתרון נוח ומשתלם לתשלום עבור שירותי רפואה בחו"ל.

לסיכום, לנסיעה הקרובה כדאי גם לכם להזמין ביטוח ספורט קארד, כמו כן, מומלץ להתקין את האפליקציה בנייד וליהנות מכל היתרונות שפספורט קארד מציעה למבוטחיה.

מדריכים בנושא Passoprtcard:

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות פספורטכארד

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות פספורטכארד
הגיע הזמן לדאוג לביטוח לנסיעה הקרובה שלכם. באמצעות פספורטכארד תהנו מהכרטיס שמשלם הוצאות רפואיות עבורכם מבלי להוציא שקל מהכיס. צרו קשר עם צוות המקצוענים שלנו לקבלת הצעה מותאמת אישית.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן