ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד

ביטוח הנסיעות היחיד שמשלם במקום

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות Passportcard - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד

חברת פספורטקארד היא ללא ספק אחת מהשחקניות הבולטות בארץ בשוק ביטוחי הנסיעות לחו"ל. החברה מציעה כרטיס אשראי ייעודי לתשלום תביעות אשר משנה את כללי המשחק בעולם הביטוח. איך עובד ביטוח passportcard , כמה הוא עולה והאם הוא מומלץ? כל זאת בשורות הבאות.

מתכננים לטוס בקרוב לטיול בחו"ל, ביקור משפחתי או לרגל עסקים? אם כן, עליכם לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל המתאים לאופי הנסיעה המתכוננת ולצרכים האישיים שלכם. כיום ישנן חברות ביטוח רבות המציעות כיסויי ביטוחי כזה או אחר ומטלת בחירת הביטוח המתאים הופכת לקשה יותר.

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

איך בוחרים בין ביטוחי הנסיעות השונים?

ביטוח נסיעות מעניק כיסוי במקרים של אשפוז בחו"ל, ניתוח חירום, הוצאות טיפול נמרץ, פינוי לבית חולים, תרופות, פינוי אווירי לישראל, טיפולי חירום בשיניים, אובדן או גניבה של הכבודה ועוד וזאת בכל חברות הביטוח וע"פ הנחיות משרד האוצר בפוליסה תקנית לביטוח הנסיעות.

ביטוח נסיעות

בעקבות ההיצע הרב של מגוון פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל לכן הבחירה עשויה להיות מעט מבלבלת, ומומלץ לפנות לסוכן ביטוח מנוסה לייעוץ ולהתאמת הפוליסה למאפיינים הייחודיים שלכם ולאופי ולמטרת הנסיעה.

אם אתם מחפשים ביטוח נסיעות מתקדם ומותאם אישית, בלי תביעות וכאבי ראש, ללא ניירת ועם יתרונות רבים אחרים – כדאי לכם להזמין ביטוח נסיעות של פספורט קארד.

מה זה פספורטכארד?

ישראלים רבים כבר הבינו מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לפני כל טיסה, חופשה וביקור בחו"ל. כדי לטוס בראש שקט חשוב לבחור ביטוח נסיעות בהתאמה אישית מלאה, הפוליסה מכסה מגוון אירועים ביטוחיים וסיכונים אפשריים במהלך הנסיעה והשהות בחו"ל, למשל מחלות, תאונות, אובדן או גניבה של המטען, פינוי חירום ועוד.

ביטוח נסיעות פספורט קארד – Passport Card מאפשר לכם לטייל ולנפוש בחו"ל ללא דאגה, אם הגעתם ליעד והמזוודות נגנבו או לא הגיעו, תוכלו באמצעות הכרטיס שהחברה הנפיקה עבורכם למשוך כסף בכספומט קרוב, לשלם במזומן עבור ציוד הכרחי, ולהמשיך לטייל בהנאה. כמו כן, הכרטיס של פספורט כארד מאפשר לכם לשלם מיד ובמקום עבור טיפול רפואי או בדיקה, תרופות, אשפוז וכיוצא בזה, ללא השתתפות עצמית, ובלי ניירת מיותרת, עיכובים והמתנה ארוכה עד לאישור התביעה וקבלת הכסף.

למעשה, ביטוח פספורט קארד הוא ביטוח הנסיעות הראשון בעולם שמשלם במקום. אם המזוודות שלכם איחרו בהגעתן ובמידה ואתם זקוקים לטיפול רפואי בחו"ל, עליכם ליצור קשר עם מוקד השירות הזמין והמאויש 24/7, והחברה טוענת את הכרטיס שלכם כדי שתוכלו לשלם במקום ולהמשיך את הטיול והחופשה שלכם.

כדאי לדעת כי פספורט קארד ישראל היא סוכנות לביטוח כללי עם פייסינג של הפניקס – חברה לביטוח בע"מ. הפוליסה כפופה לחוקי המדינה ונמצאת תחת הפיקוח על ידי משרד האוצר והממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון (פוליסה תקנית לביטוח נסיעות לחו"ל). הפוליסה מתאימה לכל סוגי הנסיעות לחו"ל, הן לאנשי עסקים והן לתיירים, אם אתם עומדים לצאת מהארץ בתנאי רילוקיישן, צרו קשר איתנו לפתרון נכון ומשתלם. לאחר רכישת הפוליסה, כרטיס Passport Card ימתין לכם בעמדה בנמל התעופה בן גוריון, ובדרך לטיסה תוכלו לאסוף אותו.
יתרון נוסף לפספורטקארד הוא שהם מבטחים מצבים רפואיים מורכבים ומבטחים בכל גיל ובכל מצב רפואי.

מהם היתרונות של פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד מעניק לכם יתרונות רבים כגון:

 • זמינות מלאה של החברה מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
 • הטענה של כרטיס הפספורטקארד בעבור תשלום הוצאות טיפול רפואי וכיסוי אשפוז, עזרה ראשונה ועוד, בכפוף לתנאי הפוליסה.
 • ללא בירוקרטיה מיותרת, תשלום תביעה במקום. אין צורך להמתין לחזרה ארצה בכדי להשתמש בביטוח.
 • הביטוח מתאים לכל הגילאים ולכל מצב רפואי, במקרים מסוימים בכפוף לחיתום רפואי.
 • אין הגבלה על שירות רפואי במרכז רפואי כזה או אחר.
 • גבול אחריות גבוה במיוחד עד ל-5,000,000 דולר.
 • רכישת הביטוח באתר מקוון (רכישה און ליין) בכמה קליקים פשוטים.
 • במקרה של איחור הכבודה והמטען ניתן לפנות למוקד החברה והטעין את הכרטיס באופן מיידי ב150$ לרכישת ציוד בסיסי עד לקבלת המזוודה. אפשר לקבל קוד אשראי ואף למשוך את הכספים בכספומט הקרוב אליכם.
 • הפוליסה כוללת הטסה רפואית לארץ במקרי חירום ללא עלות של המבוטח, והטסה של בני משפחה מדרגה ראשונה לארץ בה המבוטח מאושפז.
 • כיסוי במקרים של ביטול או קיצור הנסיעה, בעקבות מצב רפואי בכפוף לתנאי הזכאות שנקבעו בפוליסה.
 • הרחבה לנשים בהריון עד שבוע 32.
 • מגוון הרחבות להתאמה אישית של הביטוח, בין היתר הרחבות לספורט אתגרי, ספורט חורף ועוד.
 • חיוג חינם מחו"ל למוקד השירות ולייעוץ רפואי.
 • התכתבות עם מוקד שירות הלקוחות של החברה באמצעות וואטסאפ, סקייפ, פייסבוק מסנג'ר ובאפיקציית פספורטקארד פוקט.
 • חדר רופאים זמין מסביב לשעון לצורך התייעצות וחוות דעת רפואית – ללא עלות נוספת.
 • כיסוי רפואי רחב בכל העולם.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות Passportcard - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח נסיעות לחו"ל

תהליך הטיפול בתביעה והיתרונות של הכרטיס הנטען

פספורט קארד מציעה גישה מהפכנית ומתקדמת בתהליך הטיפול בתביעה. ורשמה פטנט בין לאומי ביכולתה להטעין את כרטיסי האשראי לתשלום תביעה באופן מיידי. כך זה עובד:

קבלת הכרטיס:

טרם הנסיעה המבוטח רוכש פוליסה ובנסיעתו הראשונה הוא מקבל כרטיס אשראי נטען אשר יהיה בתוקף ל5 שנים. את הכרטיס המבוטח יוכל לקבל בעמדת פספורטקארד בטרמינל 1 ו-3 או לחלופין לקבלו מסוכן הביטוח או בסניפי סטימצקי השונים (במידה וקיבל מסרון על כך).

במידה והלקוח כבר רכש בעבר פוליסה לביטוח נסיעות לחו"ל ומחזיק בידיו את כרטיס הפספורט כארד הכרטיס ישמשו גם לנסיעותיו הבאות והוא לא יצטרך לקחת כרטיס חדש טרום הנסיעה.

כרטיס פספורטקארד הוא כרטיס אשראי נטען, אשר מכובד בכל המדינות ובכל עסק המכבד כרטיסי אשראי מסוג MasterCard או VISA במקרה של מצוקה או בעיה רפואית, ובמקרים של איחור כבודה, עליכם ליצור קשר מיד עם מוקד השירות ולפעול בהתאם להנחיות.

פספורטכארד סטימצקי

במידה וזאת פעם ראשונה שרכשתם ביטוח אצל החברה. תוכלו לקחת את הכרטיס מבעוד מועד מאחד מסניפי סטימצקי שעובדים עם פספורטכארד. להלן הרשימה המלאה:

בירור התביעה:

לאחר בירור מהיר של המקרה, וכל עוד המקרה מכוסה בפוליסה ומאושר על ידי נציגי השירות, החברה תטעין את הכרטיס שברשותכם על מנת לאפשר לכם לשלם מיד ובמקום עבור טיפול רפואי, תרופות או כדי לקנות ציוד הכרחי ראשוני אם המטען מאחר. במקרים רבים החברה מאשרת במקום את התביעה, ואתם יכולים לשלם באמצעות הכרטיס, בלי כאבי ראש וללא צורך לארגן מזומן כדי לשלם ולהמתין זמן רב עד קבלת הפיצוי המגיע לכם מהחברה המבטחת.

חשוב לציין – שישנם מקרים בהם על המבוטח יהיה להגיש תביעה בדרכים הסטנדרטיות ללא הטענת הכרטיס (כמו יתר חברות הביטוח) וזאת מקרים כגון: גניבת טלפון נייד, ביטול נסיעה, אובדן מזוודות וכד'. במקרה תביעה, יש לפנות ליעוץ מול מוקד החברה.

פספורטכארד מחירים:

להלן טבלת המחירים של ביטוח פספורט קארד וההרחבות הכלולות בהן ללא תוספת תשלום.

גילאים 0-60

2.6 $ ליום
 • ביטוח בריאות וקבלת כרטיס PASSPORTCARD
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'

גילאים 60-65

3.4 $ ליום
 • ביטוח בריאות וקבלת כרטיס PASSPORTCARD
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'

גילאים 66-70

4.3 $ ליום
 • ביטוח בריאות וקבלת כרטיס PASSPORTCARD
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'

גילאים 70+

מותאם $ ליום
 • ביטוח בריאות וקבלת כרטיס PASSPORTCARD
 • כולל כיסוי לביטוח כבודה
 • איתור חיפוש וחילוץ
 • ביטוח צד ג'
 • הרחבה למצב רפואי קיים

איך מגישים תביעה בפספורטקארד:

הגשת תביעה לפספורט קארד יכולה להתבצע בכמה דרכים:

איזור אישי באתר:

אם ברצונכם להגיש תביעה כדי לקבל החזר כספי בגין תשלומים לגורמי רפואה בחו"ל ועבור יתר הכיסויים בפוליסת ביטוח הנסיעות, תוכלו להיכנס לאזור האישי באתר של חברת פספורט קארד. באזור האישי עליכם להקליד תעודת זהות  וטלפון נייד המשמש לצורך קבלת הודעת טקסט (SMS) לאימות הנתונים.

שליחת טפסים בדוא"ל למוקד החברה

ניתן להגיש מסמכי תביעה באמצעות שליחתם לכתובת הדואר האלקטרוני של החברה.

דואר אלקטרוני – pcsr@passportcard.co.il

באמצעות סוכן הביטוח

ניתן לשלוח את מסמכי התביעה ישירות לסוכן הביטוח שדרכו רכשתם את הפוליסה. הסוכן כמובן יעביר את המסכים עבורכם לטיפול החברה וייעץ לכם כיצד להתנהל.

אם אינכם בטוחים מיהו סוכן הביטוח שלכם אתם מוזמנים להתייעץ עם אחד מנציגינו בסוכנות ביטוח אנגלמן.

סוגי תביעות ביטוח נסיעות לחו"ל והטיפול של פספורטכארד

חשוב להבדיל בין כמה מקרים וסוגי תביעות, למשל – אובדן מזוודות, גניבת המטען במלואו או בחלקו, קבלת טיפול רפואי בחו"ל, גניבת טלפון נייד בחו"ל ומקרים נוספים.

הגשת תביעה במקרה של אובדן מזוודות:

במקרה של אובדן מזוודות עליכם לגשת לדלפק או לשירות הלקוחות של חברת התעופה שעמה טסתם ולדווח על אובדן המטען שלכם. חשוב לדרוש אישור רשמי מחברת התעופה לרבות הפיצויים שהם מוכנים לשלם לכם (או לא לשלם) בעבור האובדן. במידה והכבודה לא נמצאה על ידי המוביל האווירי – הנכם יכולים להגיש תביעה לחברת פספורטקארד.

כל שעליכם לעשות זה להיכנס לאזור האישי באתר המקוון, או לקבל טפסים מסוכן הביטוח ולמלא טופס פרטי תביעה, לצרף את האישורים הרלוונטיים מחברת התעופה, להוסיף קבלות על רכישת ציוד שאבד, כולל קבלה או מסמך רשמי אחר המתעד את עלות הפריטים שרכשתם.

הגשת תביעה במקרה של גניבה:

אם המטען שלכם נגנב לפני הטיסה, במהלכה או לפני איסוף הכבודה מהמסוע, וכן במקרים של גניבת ציוד במהלך הנסיעה והחופשה בחו"ל אשר ביטחת בהרחבות נוספות בפוליסה (כגון ביטוח גניבת סלולרי, ביטוח מחשב נייד, מצלמה וכד') עליכם למלא טופס תביעה באזור האישי, לצרף דו"ח משטרתי רשמי או אישור מהמוביל הימי/האווירי (בהתאם לנסיבות המקרה ולפרטי התביעה).

הגשת תביעה במקרה של גניבת טלפון נייד:

מבוטח שרכש פוליסה הכוללת כיסוי מיוחד למקרה של גניבת טלפון נייד, חייב ליצור קשר מיידי עם חברת התקשורת ולבקש ניתוק של הקו, לאחר מכן עליכם ליצור קשר עם נציגי השירות של פספורט קארד, ורק אז לגשת למשטרה ולדווח על המקרה. לאחר שובכם ארצה, עליכם להגיש תביעה בדרכים שצוינו ולצרף אישור מהמשטרה, מהמוביל הימי או האווירי ואישור על ניתוק הקו. אם הטלפון הנייד נרכש בשנה האחרונה עליכם לצרף קבלה על רכישת המכשיר.

הגשת תביעה במקרים של טיפול רפואי בחו"ל:

אם קיבלתם טיפול רפואי בחו"ל, ולא השתמשתם בכרטיס הנטען, עליכם להיכנס לאזור האישי ולמלא בדיוק את פרטי התביעה בטופס המתאים, יש לצרף מסמכים שונים כגון קבלות על תשלום עבור הטיפול והתרופות, אישור רשמי על קבלת טיפול רפואי, מסמכים רפואיים רלוונטיים, ובהתאם לצורך יתכן והחברה המבטחת תבקש מסמכים נוספים. הטיפול בתביעה מהיר, לרוב תוך 5 ימי עסקים בלבד (כפוף להגשת כל המסמכים הנדרשים), וכל עוד התביעה אושרה, תקבלו פיצוי כספי באמצעות העברה בנקאית לחשבון הבנק שלכם או בדרך אחרת.

ראוי לציין כי כל מבוטח יכול להוריד באזור האישי את הטופס הנכון להגשת תביעה, בהתאם למקרה. לאחר הורדת הטופס אפשר להדפיס אותו במדפסת הביתית או בעבודה, למלא את כתב התביעה, לצרף מסמכים ואישורים רלוונטיים ולשלוח בדואר או בפקס, אפשר גם לסרוק את כל המסמכים וטופס התביעה ולשלוח באמצעות דואר אלקטרוני.

פספורט קארד טלפון - מוקד השירות

מוקד שירות פספורט קארד זמין 24/7 עבור המבוטחים, המוקד ממוקם בנתניה (איזור תעשיה פולג) במשרדי החברה. ניתן להתקשר למוקד השירות מכל מקום בעולם ובכל שעה, נציגי השירות מסייעים למבוטחים בכל בקשה, בעיה ושאלה.

כדאי לדעת כי מוקד השירות של חברת פספורט קארד הוקם במטרה לספק מענה מקצועי מיידי לכל בעיה, לרבות מקרה של מצוקה רפואית, מקרי חירום, אובדן או גניבת הכבודה וכיוצא בזה. 

פרטים ליצירת קשר:

 • פספורט קארד טלפון – 9912* (מכל טלפון בישראל), 8920930 -9- 972+ לחיוג רגיל.
 • פספורט קארד פקס – 8920931 -9- 972+
 • ניתן להתכתב (בלבד) עם מוקד השירות בוואטסאפ – 050-6708544
 • דואר אלקטרוני – pcsr@passportcard.co.il
 • באמצעות אפליקציית פספורט קארד פוקט
 • באמצעות Sype – שם משתמש passportcard

כתובת החברה – צורן 8 א' נתניה

כתובת לשליחת תביעה ו/או מסמכים – ת.ד 8767, נתניה 42504.

 

פספורט קארד טלפון

להלן רשימת מספרי טלפון חינם של פספורט קארד ברחבי העולם (לשימוש בעת תביעת ביטוח בחו"ל)

במידה ואתם שוהים כעת בחו"ל וברצונכם להתקשר למוקד החברה, תוכלו לעשות זאת באמצעות מספרי הטלפון המקומיים המצורפת. שימו לב, השירות ניתן ללא תשלום מטלפון מקומי נייח בלבד. עלויות שנגרמו עקב שיחה מטלפון סלולרי אינן כלולות בביטוח.

מספרי חינם פספורט קארד

אפליקציית PassportCard Pocket החדשה

פספורט קארד השיקה לאחרונה אפליקציה חדשנית ומתקדמת הנקראת פספורט קארד פוקט (POCKET). זהו הביטוח האוטונומי הראשון מסוגו בארץ ובעולם, לאחר התקנת האפליקציה בסמארטפון שלכם תוכלו ליהנות מהטענה עצמית של הכרטיס כדי לשלם עבור שירותי רפואה ובריאות בחו"ל, ללא צורך לפנות למוקד Passport Card. האפליקציה כוללת בין השאר את התכונות הבאות:

הטענת הכרטיס

הטענת הכרטיס באפליקציה ללא צורך להתקשר למוקד החברה.

מה מסביבי?

איתור רופא ו/או בית חולים בקרבתכם, שגרירויות ועוד באמצעות הGPS.

צ'אט עם נציג שירות של פספורט קארד​

שיחה מיידית מול נציג שירות של החברה הזמין 24/7.​

אפליקציית פספורט קארד פוקט

למידע נוסף על איך מורידים וכיצד להשתמש באפליקציה תוכלו לקרוא במדריך שכתבנו – פספורט קארד פוקט המדריך המלא:

רכישת ביטוח בקלות

אפשר לרכוש את הביטוח טרום החופשה בקלות וביעילות ישירות דרך האפליקציה.

אזור אישי

ניתן לערוך את הפרטים האישיים ולצפות בפוליסת הביטוח ובמסמכי הביטוח.

צפיה במדריכים ועדכונים

מידע חשוב בנושאים של תביעות, מספרי טלפון חירום ועדכונים למבוטחים.

עיקרי הפוליסה של פספורטכארד

ביטוח Passportcard הוא ביטוח מודולרי הכולל מגוון כיסויים וסל הרחבות לבחירה. באפשרותכם להתאים את הפוליסה למטרת ולאופי הנסיעה, הביטוח מתאים לכל גיל ומצב רפואי, המבוטחים זוכים לפטור מהשתתפות עצמית ברוב הכיסויים.

– כפוף לתנאי הפוליסה המעודכנים באתר הרשמי של פספורט קארד.

כיסוים "רגילים" בביטוח נסיעות לחו"ל

 • גבול אחריות לכיסוי הוצאות רפואיות – 5,000,000$.
 • כיסוי הוצאות רפואיות בעת אשפוז בחו"ל – ללא השתתפות עצמית.
 • פינוי אווירי לבית חולים קרוב – ללא עלות נוספת או השתתפות עצמית.
 • כיסוי הטסה רפואית לישראל – ללא השתתפות עצמית.
 • כיסוי הוצאות רפואיות ללא אשפוז, לרבות בדיקות רפואיות, אבחון מקצועי ותרופות – ללא השתתפות עצמית.
 • החזר הוצאות בגין שהות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח – 100 דולר ליום עבור מלון, 1,500$ לכרטיס טיסה למבוטח, 1,000$ למלווה, השתתפות עצמית 50$.
 • כיסוי הוצאות נסיעה של מלווה מישראל – מלון, כרטיס טיסה, נסיעות בתחבורה ציבורית וכדומה, השתתפות עצמית 50$.
 • כיסוי מיוחד לנשים בהריון עד שבוע 12 כלול בגבול האחריות, ללא השתתפות עצמית, כל עוד משלמים באמצעות כרטיס PassportCard.
 • כיסוי איתור, חיפוש וחילוץ עד 250,000$, ללא השתתפות עצמית. ​
 • כיסוי מלא עבור העברת גופה – ללא השתתפות עצמית.
 • חבות כלפי צד שלישי עד 100,000$, השתתפות עצמית 50$.​

הרחבות לבחירה בתוספת תשלום

 • ביטול או קיצור נסיעה, גבול האחריות 4,000-8,000$, המבוטח יחויב בהשתתפות עצמית בגובה 50$.
 • כיסוי הוצאות בגין החמרה של מצב רפואי קיים, בכפוף לאישור החברה. גבול האחריות עד 350,000$, ללא השתתפות עצמית.
 • כבודה עד 2,500$, השתתפות עצמית 50$.
 • הרחבה לכיסוי הריון עד שבוע 32 עד 250,000$, ללא השתתפות עצמית.
 • ספורט אתגרי בגבולות אחריות 2,500,000$, ללא השתתפות עצמית.
 • ספורט חורף כלול בגבול אחריות 2,500,000$, ללא השתתפות עצמית. אפשר לקבל החזר על סקי פס.
 • כיסוי פעילויות ספורט ותחרויות בחו"ל, עד 20,000$, ללא השתתפות עצמית.
 • הרחבה לגניבת טלפון נייד בחו"ל, עד 800$ למכשיר ו-75% לאביזרים נלווים, השתתפות עצמית עד 100$ למכשיר.
 • הרחבה לגניבת מצלמה, מחשב נייד או טאבלט, אפשר לבחור כיסוי בגובה750, 1500 או 2,000 דולר.
 • ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור, עד 1,500$, השתתפות עצמית עד 50% לאירוע.
 • פיצוי בגין מוות או נכות כתוצאה מתאונה, עד 30,000$ לגילאי 18-67, בשאר הגילאים גבול האחריות עד 15,000$, ללא השתתפות עצמית.

הערות חשובות:

 1. התנאים המופיעים בעמוד זה הינם עיקרי הכיסוי של ביטוח נסיעות פספורטקארד. ניתן לעיין בכל הכיסויים בפוליסה המורחבת.
 2. יכולים להיות שינויים בתנאי הפוליסה הכלליים מעת לעת.
 3. כפוף לתנאי הפוליסה המופיעה באתר הרשמי של פספורטקארד.
 4. להן עותק מתנאי פוליסת פספורטקארד מהדורת 2018.

שאלות שנשאלות לגבי הביטוח

מוקד שירות הלקוחות של פספורטקארד פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בכל בעיה, בקשה ושאלה הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המוקד ולקבל מענה מהיר ומיידי לכל בעיה, לרבות גניבת או אובדן המטען, מצוקה רפואית וכדומה.

ביטוח נסיעות פספורט קארד מציע כיסוי בכל מדינות העולם, ניתן לקבל שירותי רפואה בכל המדינות. בכל מקרה ואירוע תוכלו ליצור קשר עם מוקד השירות שילווה אתכם ויסייע לכם במצוקה הרפואית או במקרה ביטוחי אחר.

בכל הקשור לכיסוי איתור חיפוש וחילוץ, ישנן מספר מדינות אשר לא חלה בהן הכיסוי המדובר מאחר ואין איתן קשרים דיפלומטים ו/או חל סיכון ממשי על צוותי החילוץ לבצע את עבודתם. את רשימת המדינות ניתן לאתר בתנאי הפוליסה המורחבים.

בכל מרפאה, בית חולים, קליניקה או בית מרקחת בהם מכבדים כרטיסי MasterCard / VISA ניתן לשלם באמצעות הכרטיס הנטען של פספורט קארד. 

ביטוח פספורט מכסה מקרים וסיכונים רבים, בכל מצוקה רפואית בחו"ל עליכם ליצור קשר עם מוקד השירות, ונציג שירות מיומן יפנה אתכם למרפאה קרובה. לאחר בירור מהיר של המקרה נציג השירות יטעין את הכרטיס הנמצא אצלכם בסכום הנדרש כדי שתוכלו לשלם במקום לרופא, בלי להוציא כסף  וללא צורך לחייב את כרטיס האשראי האישי שלכם.

ביטוח PassportCard מתאים לכל הגילאים, ללא כל מגבלה. כמו כן, הביטוח מתאים לכל מצב רפואי, כולל חולים במחלות כרוניות, נשים בהריון ועוד. חשוב לדעת כי במקרים מסוימים תוכלו לרכוש את הביטוח בכפוף לחיתום רפואי.

לדוגמה – אדם שעבר ניתוח  חודשיים לפני טיסה יידרש להציג מסמכים רפואיים למחלקת החיתום של החברה. אותו אדם לרוב יאלץ לשלוח אישור מהרופא המנתח שהוא כשיר לטיסה וחברת פספורט כארד תתמחר את אותו מצב רפואי באופן אישי למבוטח.

הפוליסה מציעה הרחבה לביטוח לנשים בהריון. חברת פספורטקארד מבטחת נשים בהריון באמצעות הרחבה שיש להוסיף עד שבוע 32 להריון. מעבר לשבוע 32 לא ינתן כיסוי. 

במידה ואתם יוצאים לקרוז ואין ברשותכם כרטיס של פספורטקארד תוכלו לקבל את הכרטיס באחת מתחנות סטימצקי שעובדות עם החברה או לחלופין לבקש בקשה מיוחדת מסוכן הביטוח או מהחברה למציאת פתרון נקודתי.

לאחר השלמת רכישת הביטוח, החברה מנפיקה כרטיס המשויך אליכם. הכרטיס ימתין לכם בעמדות השונות בנתב"ג, סניפי סטימצקי השונים. חשוב לשמור על הכרטיס מאחר והוא רב פעמי.

עליכם לרכוש הרחבה מתאימה כדי להתאים את הפוליסה לנסיעה ולסוג הפעילות המתוכננת. אם אתם טסים לחופשת סקי עליכם לרכוש הרחבה לספורט חורף, ומומלץ לעיין בעיקרי הביטוח כדי לבחון מה כוללת ההרחבה, מהם גבולות הכיסוי ועוד.

במידה ואתם מעוניין להתחרות בתחרות ספורט כלשהי כגון: תחרות רכיבה, טורניר כדורגל מרתון, איירון מן וכד' ניתן לרכוש הרחבה מיוחדת.

חשוב לשמור את כל המסמכים והאישורים לאחר קבלת טיפול רפואי בחו"ל, רכישת תרופות, או קניית ציוד בגלל אובדן או גניבת כבודה.

אם איבדתם את הכרטיס ורכשתם ביטוח, אתם מבוטחים ואין צורך לחשוש. עליכם ליצור קשר עם מוקד השירות והחברה תנפיק עבורכם כרטיס מגנטי חדש.

הכרטיס המגנטי של פספורט קארד הוא רב פעמי, לכן אחרי שובכם ארצה אין להשליך את הכרטיס וכדאי לשמור אותו צמוד לדרכון, עד לנסיעה הבאה. לפני הנסיעה עליכם להפעיל את הביטוח.

יש לשים לב לקראת נסיעתכם הבאה כי תוקף הפספורט קארד בתוקף מאחר ויש לו תוקף עד 5 שנים כמו כל כרטיסי האשראי השונים. במידה והכרטיס איננו בתוקף, יש לאסוף אותו באחת מהדרכים שצויינו.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות Passportcard - סוכנות ביטוח אנגלמן

מדוע אתם חייבים ביטוח פספורט קארד לנסיעה הבא?

כצרכנים נבונים ושקולים לבטח אתם מבצעים סקר שוק ומשווים מחירים לפני רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל. אמנם, העלות של ביטוח פספורט קארד אינה הזולה ביותר בשוק, אך החברה מציעה יתרונות רבים ושירות ברמה גבוהה. מאחר ועלות הביטוח זניחה ביחס להוצאות המתוכננות בחופשה בחו"ל, עדיף לשלם מעט יותר וליהנות מכיסוי מקיף, משירות מעולה ללא תחרות, משקט נפשי ומפתרון נוח ומשתלם לתשלום עבור שירותי רפואה בחו"ל.

לסיכום, לנסיעה הקרובה כדאי גם לכם להזמין ביטוח ספורט קארד, כמו כן, מומלץ להתקין את האפליקציה בנייד וליהנות מכל היתרונות שפספורט קארד מציעה למבוטחיה.

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בביטוחי נסיעות לחו"ל לכל יעד ולכל מטרה. אל תתביישו להשאיר את פרטי הקשר שלכם ונשמח לסייע.

אנגלמן ביטוח

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מאמרי ביטוח נסיעות שאולי יעניינו אתכם (מהבלוג שלנו)

ביטוח נסיעות להודו
בביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות להודו

לאחר שהזמנתם כרטיס טיסה להודו, התחסנתם ורכשתם תיק תרמילאים גדול (מוצ'ילה), לבטח אתם עסוקים בתכנון הטיול ובחירת היעדים. רגע לפני שאתם אורזים את התיק עליכם

קראו עוד:
אפליקציית Air Doctor הפניקס
בביטוח נסיעות לחו"ל

אפליקציית הפניקס חו"ל – Air Doctor

לאחרונה השיקה הפניקס Smart Travel אפליקציה מיוחדת לטיפול במבוטחים השוהים בחו"ל וזקוקים לטיפול רפואי. האפליקציה נועדה לתת לרוכשי ביטוח הנסיעות של הפניקס מענה בזמן אמת

קראו עוד:
ביטוח נסיעות בסיני
בביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לסיני

בסיני אפשר ליהנות מחופשה נפלאה במחיר אטרקטיבי, חלק מהנופשים מתמקדים בחופשת בטן גב בעוד אחרים מטיילים ומנצלים את החופשה לפעילויות אתגריות שונות וכמובן לצלילה. כדי

קראו עוד:
שינוי גודל גופנים