ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס | Smart Travel

ביטוח נסיעות הפניקס, בכל מקום - בכל מצב

הצטרפו לביטוח הנסיעות המתקדם מבית הפניקס חברה לביטוח. הביטוח פניקס Smart Travel הוגדר כאחד מהמוצרים המתקדמים בענף ביטוח הנסיעות לחו"ל וכל זאת במחיר שפוי. מדוע זה כדאי, כמה זה עולה ומה מייחד את פוליסת ביטוח נסיעות בפניקס? כל זאת בעמוד הבא:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות פניקס Smart Travel - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס

ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס מעניק לכם שקט נפשי וכיסוי רחב ומקיף להוצאות רפואיות בכל פעם שאתם יוצאים לחו"ל. אמנם, תושבי המדינה זוכים על פי חוק לביטוח בריאות ממלכתי המאפשר להם לקבל שירותי בריאות מגוונים באמצעות קופת החולים אליה משתייכים, אך כאשר יוצאים מגבולות המדינה הביטוח אינו תקף, לכן אין לוותר על רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, ובין הפוליסות המומלצות ניתן למצוא את ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס.

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
הפניקס

הפניקס חברה לביטוח בע"מ הוקמה בשנת 1949 ע"י דוד חכמי, החברה עוסקת בכל תחומי הביטוח ומציעה בין השאר מגוון פוליסות לביטוח נסיעות לחו"ל. הפניקס מציעה שלושה סוגי פוליסות ביטוח לחו"ל עם מגוון הרחבות כדי להתאים את הביטוח באופן אישי למאפייני ולצורכי המבוטח. ניתן לרכוש ביטוח חול הפניקס במסלולים הבאים:

הפניקס Mochiler

ביטוח נסיעות מקיף לתרמילאים, הפוליסה מעניקה הגנה וביטחון לישראלים היוצאים לטרקים ולטיולי תרמילאות ארוכים בחו"ל. הפוליסה כוללת בין השאר כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל עד לסך 1.2 מיליון דולר, איתור וחילוץ, פעילות אקסטרים וכדומה.

הפניקס Business

פוליסת הפניקס ביזנס מיועדת לאנשי עסקים המרבים לטוס לחו"ל, בין השאר הפוליסה מציעה כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל עד 5,000,000 דולר, את הפוליסה רוכשים לשנה וניתן לרכוש הרחבות שונות לצורך התאמת הביטוח למאפייני המבוטח.

הפניקס Smart Travel

מסלול הפניקס סמארט טרוול נחשב לפוליסה מודולרית הכוללת פתרונות ביטוח מגוונים ומתקדמים בהתאמה אישית, לרבות כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל עד 5 מיליון דולר, איתור וחילוץ, הטסה רפואית ועוד.

מהם היתרונות של ביטוח נסיעות הפניקס

ביטוח נסיעות הפניקס הוא ביטוח מודולרי המציע פתרונות ביטוח מתקדמים ומגוונים בהתאמה אישית מלאה. מבוטחי הפניקס חול זוכים לכיסוי מקיף בזמן שהותם בחו"ל, להגנה מקיפה, לתחושת ביטחון ולשקט נפשי. לרשות המבוטחים מוקד חירום וסיוע זמין המאויש מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מוקד החירום של הפניקס מסייע למבוטחים בכל מקרה של אשפוז בחו"ל, פינוי רפואי, הטסה רפואית ובמגוון אירועים נוספים.

היתרונות העיקריים של ביטוח נסיעות הפניקס הם:

 • כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל עד לתקרה של 5,000,000$.
 • הפוליסה רחבה ומקיפה, בין השאר היא כוללת כיסוי לאירועים כגון איתור וחילוץ, הטסה רפואית לישראל, פינוי אווירי לבית חולים קרוב בחו"ל, כיסוי חבות כלפי צד שלישי ועוד.
 • מוקד שירות זמין 24/7 המסייע בכל אירוע ובקשה.
 • מגוון הרחבות להתאמה אישית של הפוליסה, למשל כיסוי רחב למטען האישי, כיסוי לספורט חורף או לספורט תחרותי, כיסוי ייחודי לנשים בהריון, כיסוי למצב רפואי קיים ועוד.
 • ניתן לרכוש את הפוליסה באתר המקוון, בקלות ובמהירות, גם בדקה ה-90 ורגע לפני הטיסה.
 • תהליך מקוון להגשת תביעה בקלות.
 • אפשרות להארכת ביטוח נסיעות הפניקס באופן מקוון וללא המתנה לנציג שירות.
 • מחיר ביטוח הנסיעות של הפניקס הוא מהזולים הקיימים היום בשוק ביטוח הנסיעות

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות פניקס Smart Travel - סוכנות ביטוח אנגלמן​

airbus-159588_640

פוליסת הפניקס Smart Travel

הפניקס חברה לביטוח משווקת את פוליסת smart travel כמוצר הדגל שלה בתחום ביטוח הנסיעות לחו"ל. פוליסת הפניקס סמארט טרוול מעניקה כיסוי רחב בהתאמה אישית, זו פוליסה המתאימה לכל ישראלי, לנשים ולגברים, ולכל הגילים. ניתן לרכוש הרחבות וכיסויים נוספים כדי להתאים את הפוליסה למאפייני המבוטח, למצבו הרפואי הקיים, לסיכונים אפשריים ביעד ולסוג הטיול המתוכנן.

הפוליסה מציעה כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל עד לסך של 5,000,000 $, ולרשות המבוטחים מוקד חירום זמין ומאויש 24 שעות ביממה, המוקד מציע סיוע חשוב למבוטחי הפניקס חול בכל אירוע וצורך, ללא עלות נוספת. בהתאם לצורך ניתן לרכוש הרחבות רבות ומגוונות כגון:

 • כיסוי רחב לכבודה.
 • כיסויים לספורט חורף, תחרותי או אתגרי.
 • כיסויים מיוחדים לגניבת מצלמה, טלפון נייד, מחשב נייד, טאבלט.
 • כיסוי ייחודי ומקיף לאישה בהריון.
 • כיסוי למצב רפואי קיים.
 • כיסוי הוצאות רפואיות בישראל.
 • כיסוי לתאונות אישיות בחו"ל (מוות או נכות מלאה וקבועה).
 • כיסוי הוצאות ביטול או קיצור נסיעה.
הפניקס

פוליסות מיוחדות מבית הפניקס ביטוח חו"ל

פוליסת ביטוח חו"ל של הפניקס עומדת בתקנות המחמירות של הפיקוח על הביטוח במשרד האוצר והיא נותנת מענה מקיף לכל סוגי האוכלוסיה ובכל סוג של נסיעה. עם זאת, עם השנים החברה פיתחה מומחיות במתן פתרונות ביטוח לקהלים מיוחדים ונותנת כיסויים שחברות ביטוח אחרות אינן מתמחות בהם כגון:

ביטוח תרמלאים הפניקס Mochiler

הפניקס Mochiler היא פוליסה מתקדמת ומקיפה המיועדת לתרמילאים בגילים שונים, זהו ביטוח לתקופה ארוכה הכולל כיסוי להוצאות רפואיות בחו"ל עד לתקרה של 1,200,000 $. הפוליסה מעניקה שקט נפשי לתרמילאי ולהוריו, אך חשוב לציין כי זו פוליסה ששווקה בעבר, וכיום המבוטח נדרש לרכוש ביטוח נסיעות הפניקס travel הכולל איתור וחילוץ, עם הרחבות כגון כיסוי ספורט אתגרי.

הפניקס ביזנס – Phoenix Business

"הפניקס ביזנס" היא פוליסה רחבה ומקיפה המותאמת לצורכי אנשי עסקים המרבים לטוס לחו"ל ליעדים שונים. זו פוליסה שנתית שתוכננה במיוחד לאנשי עסקים ישראלים המרבים לטוס ויוצאים לחו"ל מספר פעמים בשנה. ניתן לבחור בין שני מסלולים עיקריים – מסלול לתקופה של עד 30 ימי נסיעה או מסלול של עד 60 ימי נסיעה. תוכנית הביטוח מציעה תעריפים מוזלים למרבים בטיסות לחו"ל, אם גם אתם טסים מעל 30 ימים בשנה, תוכלו לקבל תנאים מיוחדים. 

ביטוח אופניים בחו"ל

ביטוח הנסיעות הפניקס טרוול נותן לספורטאים ישראלים כיסוי להשתתפות בתחרויות ספורט שונות ובמגוון תחומים והם גם מבין חברות הביטוח היחידות בארץ שמוכנות לבטח גם את הספורטאי וגם את האופניים עצמם. 

הרחבת הביטוח לתחרויות ספורט בחו"ל של הפניקס בצירוף המחיר המעולה וגובה הכיסוי מובילה אלפי ספורטאים חובבים לבחור בביטוח הSmart Travel.

שאלות ותשובות

לאחר שרכשתם ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס תקבלו את הפוליסה במייל יחד עם פרטים ליצירת קשר בכל אירוע ומקרה. הפניקס מפעילה מוקד חירום מאויש וזמין 24/7, בכל מקרה בו נדרשים לטיפול רפואי בחו"ל יש ליצור קשר עם המוקד כדי לקבל מענה מקצועי וסיוע מיידי. כמובן תמיד מומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח במקרים מורכבים בכדי למקסם את הטיפול בתביעה.

כדי לצאת לחופשה, לטיול או לביקור משפחתי בחו"ל בראש שקט, מומלץ לרכוש הרחבה לכיסוי כבודה לפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מבית הפניקס. ההרחבה כוללת כיסוי בגין גניבה או אובדן של המטען האישי הנלווה, בכפוף לגבולות האחריות של המבטח. ההרחבה כוללת גם שיפוי בגין קניית פריטים חיוניים עקב איחור בהגעת הכבודה לחו"ל. 

בין אם אתם תרמילאים השוהים בחו"ל תקופה ארוכה ובין אם אתם מעוניינים להאריך את תקופת שהייתכם בחו"ל, הפניקס מאפשרת לכם להאריך את הפוליסה בקלות ובמהירות, ומעבר לתקופת הביטוח הנקובה בפוליסה שרכשתם לפני הטיסה. ניתן להאריך את הפוליסה עד לתום תקופת הביטוח המירבית.

נושא זה מאוד רגיש מבחינת הסיכון שיכול לחול עליכם במקרה של חוסר ביטוח. אנא הקפידו לדווח לסוכן הביטוח שלכם בפניקס או דרך מוקד ביטוח נסיעות לחו"ל פניקס Travel  כמה שיותר זמן לפני תום הביטוח.

במידה ואתם חורגים מתקופת הביטוח המקסימלית ומדובר בשהות ארוכה בחו"ל תוכלו לקבל מענה מיוחד דרך הביטוח Davidsheild

מוקד הסיוע של הפניקס למבוטחים שרכשו מהחברה ביטוח נסיעות לחו"ל זמין עבורם 24/7. ניתן ליצור קשר עם מוקד הסיוע בשתי דרכים עיקריות: בטלפון –  7331177 – 03 – 972+, במייל – info@medassis.org.

במידה ואתם מעוניין להתחרות בתחרות ספורט כלשהי כגון: תחרות רכיבה, טורניר כדורגל מרתון, איירון מן וכד' ניתן לרכוש הרחבה מיוחדת.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות פניקס Smart Travel - סוכנות ביטוח אנגלמן

מאמרי ביטוח נסיעות שאולי יעניינו אתכם (מהבלוג שלנו)

PassportcCrd App
בביטוח נסיעות לחו"ל

אפליקציית PassportCard Pocket – המדריך המלא למשתמש

לאחרונה השיקה חברת פספורטקארד אפליקציה מיוחדת למבוטחיה אשר שוהים בחו"ל. באמצעות האפליקציה ניתן לאשר תביעות בלחיצת כפתור. מהי אפליקציית Passportcard Pocket איך משתמשים בה ומדוע היא מומלצת, כל זאת במאמר הבא:

קראו עוד:
הרפורמה בביטוח נסיעות
בביטוח נסיעות לחו"ל

התייקרות של ביטוח נסיעות לחו"ל – מהי הרפורמה בביטוח נסיעות החדשה?

הרפורמה בביטוח נסיעות כבר כאן! הרפורמה בביטוח נסיעות התחילה בתאריך 03/09/17. במסגרת הרפורמה חלו שינויים במבנה פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל בכל חברות הביטוח בישראל. לאחרונה
קראו עוד:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות פניקס Smart Travel - סוכנות ביטוח אנגלמן

שינוי גודל גופנים