ביטוח נסיעות מגדל

ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל מסע עולמי

שתפו את העמוד:

ביטוח נסיעות מגדל מסע עולמי | ביטוח Low cost

מגדל חברה לביטוח מציעה מספר מסלולי ביטוח נסיעות לחו"ל תחת המותג מסע עולמי. מגדל היא אחת החברות הוותיקות, המובילות והיציבות במשק הישראלי ולכן רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ממגדל מבטיחה לכם שקט נפשי, כיסוי רחב ושירות מקצועי.

ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל מבטיח לכם כיסוי ביטוחי רחב ומקיף ביותר, הפוליסה מגנה עליכם במגוון אירועים ומקרים רפואיים במהלך החופשה או הטיול בחו"ל, הביטוח מכסה גם אובדן כבודה או נזק שנגרם למטען האישי שלכם ופיצוי גבוה במקרה של מוות או נכות מלאה כתוצאה מתאונה וכמובן כיסוי נרחב להוצאות רפואיות, ביקורי רופא, בתי חולים, הטסה לארץ וכל זאת ללא השתתפות עצמית!

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח נסיעות מגדל:

מגדל מסע עולמי

אם החלטתם לרכוש פוליסה של מגדל נסיעות לחו"ל עליכם לבחור את מסלול הביטוח הנכון עבורכם. במסגרת מגדל מסע עולמי ניתן לבחור 3 מסלולים עיקריים:

מגדל ביטוח נסיעות low cost

ביטוח מסע עולמי LOW COST הינו מסלול במחיר מוזל המיועד לנוסעים עד גיל 44 הטסים לתקופה של עד 14 ימי נסיעה וללא בעיות בריאות.

מגדל מסע עולמי פלטינום

ביטוח מגדל פלטינום מיועד לכל גיל ולמגוון מצבים רפואיים ותקופות נסיעה גמישות. ניתן לבטח עד לתקופה של עד 365 ימי נסיעה ובמחירים אטרקטיבים.

מגדל מסע עולמי ביטוח תרמילאים

ביטוח מסע עולמי תרמילאים מיועד לנוסעים בגילאים 18-44 השוהים מעל 30 ימי נסיעה. הביטוח כולל מגוון הרחבות במחיר אחיד ומוזל.

כיסויים כלולים במחיר

כל שלושת מסלולי הביטוח במסגרת פוליסת "מסע עולמי" כוללים חבילת כיסויים ושירותים זהים אשר הינם בברירת המחדל הבסיסית של הפוליסה וללא ההשתתפות עצמית.

כיסוים אלה הם:
הצעה לביטוח נסיעות מגדל Low Cost
קבלו הצעת מחיר לביטוח הנסיעות המתקדם של מגדל מסע עולמי. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

הרחבות הניתנות לרכישה בתוספת תשלום

במסגרת ביטוח הנסיעות של מגדל, ישנן תוספות אשר ניתן לרכוש בתוספת תשלום. להלן רשימת התוספות:

מגדל ביטוח תרמילאים

חברת הביטוח מגדל דואגת גם לתרמילאים. החברה מציעה ביטוח נסיעות ייחודי מסוגו המיועד לכל התרמילאים הנוסעים לתקופה מעל 30 יום. הביטוח כולל כיסוי איתור וחילוץ הגבוה ביותר (500,000 דולר) הכולל כיסוי בלעדי נפרד לנפגעי סמי הזיה של עד 15,000 דולר בהשתתפות עצמית של 2,000 דולר. 

הכיסוי בחברת מגנוס, החברה המובילה בישראל לאיתור ולחילוץ ישראלים בכל מקום בעולם. הפוליסה לתרמילאים מבטיחה שקט נפשי וכיסוי רחב ומקיף לתרמילאי וראש שקט גם לבני המשפחה שנשארים בארץ. 

התוכנית כוללת את כל הכיסויים של פוליסת מסע עולמי ובנוסף נותנת מגוון הרחבות הכלולות במחיר אחיד ומוזל:
הצעה לביטוח נסיעות מגדל Low Cost
קבלו הצעת מחיר לביטוח הנסיעות המתקדם של מגדל מסע עולמי. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

אפליקציית מגדל PAY

האפליקציה כוללת בין השאר את התכונות הבאות:
החזר כספי מהיר

קבלת החזר מהיר ישירות לכרטיס האשראי שלכם.

פיצוי מידי עבור איחור בכבודה

המזוודה לא הגיעה? כנסו לאפליקציה, צלמו אישור מחברת התעופה וקבלו 150 דולר.

איתור מהיר של רופאים בחו"ל

חיפוש במאגר רופאים עצום בכל העולם, ובחירת רופא מקצועי ומומלץ ביעד בו אתם שוהים.

למידע נוסף על אפליקציית ביטוח הנסיעות של מגדל, יש להכנס לעמוד הבא: אפליקציית מגדל PAY

התייעצות עם רופא

ניתן לקבל יעוץ מרופא בכל שלב במייל ובטלפון. השירות זמין 24/7.

מצב תביעה

באמצעות האפליקציה תוכלו להתעדכן בתביעתכם בלחיצת כפתור.

צפיה במידע ביטוחי חשוב

מידע חשוב בנושאים של תביעות, מספרי טלפון חירום ועדכונים למבוטח.

שאלות שנשאלות אודות ביטוח מגדל מסע עולמי

כן. מומלץ לרכוש את הפוליסה בעזרת סוכן הביטוח האישי שלכם כיוון שיש מספר מסלולים, ובהתאם לצורך עליכם לעבור חיתום רפואי, לרכוש הרחבות וכדומה.

ביטוח מסע עולמי מחברת מגדל מתאים לכל סוגי המבוטחים, גם לנשים בהריון ולבעלי מצב רפואי קיים. 

עם זאת, חברת הביטוח עשויה להגביל את תקופת הביטוח בהתאם לגיל המבוטח ומצבו הרפואי. סוכן הביטוח הוא שימצא את הפתרון שמתאים לכל מבוטח בהתאם למצב רפואי.

ביטוח מגדל מסע עולמי פלטינום מיועד גם לנשים בהריון, אך יש לרכוש הרחבה ייעודית. ניתן לרכוש הרחבה להריון שאינו בסיכון עד לשבוע 32. 

הפוליסה מכסה החמרה בלתי צפויה במהלך ההריון השגרתי המחייבת את המבטחות לקבל טיפול רפואי בחו"ל, כל עוד היא רכשה את ההרחבה להריון והביטוח בתוקף.

שימו לב, בעת הרחבה לביטוח הריון, לא ניתן רכוש את כל ההרחבות או המסלולים. 

בנוסף, הביטוח הבסיסי של מגדל מכסה הריון שהתגלה לראשונה בחו"ל עד שבוע 12.

תקופות הביטוח משתנות בהתאם לגיל ולמצב הרפואי. שימו לב שביטוח נסיעות לחו"ל במגדל ניתן לרכוש 180 יום מראש. וכל מבוטח צריך לעבור הצהרת בריאות.

כמו כן, במידה ויש מצב רפואי קיים / הריון. חברת הביטוח יכולה לתת הגבלות ואף החרגות.

ניתן לרכוש את הפוליסה לתקופה של החל מיום 1 ועד לתקופה של 365 ימים, בכפוף למגבלות ועל פי מדיניות החברה, אופי הטיול, גיל המבוטח ומצבו הרפואי. 

מגיל 66 ומעלה תקופת הביטוח המירבית שניתן לרכוש קצרה יותר והחברה מגבילה את תקופת הביטוח גם לנשים בהריון ולמבוטחים הרוכשים הרחבה למצב רפואי קיים.

לפני כל נסיעה לחו"ל עליכם לרכוש ביטוח נסיעות, מומלץ להשוות בין חברות הביטוח כדי לקבל החלטה נכונה, אך אין לרכוש את הפוליסה רק לפי המחיר, אלא יש להתייחס לפרמטרים נוספים כגון: מדד השירות, גבול אחריות המבטח, הרחבות אפשריות ועלותן, השתתפות עצמית, זמינות מוקד שירות ותביעות, נוחות ושירות.

חברת הביטוח מציעה מוקד זמין ומאויש מסביב לשעון, המוקד פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. באפשרותכם להתקשר ישירות למוקד השירות והתמיכה, אפשר לפנות למוקד גם באמצעותה אפליקציה ובאזור האישי באתר.

לאחר השיחה עם מוקד השירות נציג חברת הביטוח יסייע לכם לפעול נכון כדי לקבל שירות רפואי איכותי תוך זמן קצר וליהנות מכיסוי מלא, בהתאם לתנאי הפוליסה והמקרה.

ביטוח מגדל מסע עולמי מציע מגוון כיסויים והרחבות:

 • ספורט חורף: סקי, סנובורד, מזחלות, מגלשיים, גלישה במישור ואופנוע שלג.
 • ספורט אתגרי:
  • ספורט ימי – גלישה, קייט סרף, רפטינג, גלישת גלים, צלילה, קיאקים, גלישת רוח, בננות, שיט ביאכטה.
  • טיפוס הרים, טיפוס צוקים, סנפלינג, גלישה, סנפלינג, קפיצה מצוקים. 
  • צניחה דאיה באוויר, כדור פורח, טיסה (למעט שירות מטוסים סדיר), רחיפה.
  • רכיבת אופניים בסגנונות שונים, פרקור, רכיבה על סוסים, נסיעה בדרכי עפר ברכב 4X4, רכיבה על פילים ועוד.
 •  ספורט תחרותי – השתתפות בתחרויות כמו: מרתון, איש הברזל, משחקי כדורגל, כדור יד וכו'.

עליכם לרכוש הרחבה לספורט חורף או לספורט אתגרי או תחרותי, בהתאם לפעילות שאתם מתכננים במהלך הטיול בחו"ל.

לכן, אם אתם מתכננים לטוס לחופשת סקי עליכם לרכוש מראש הרחבה לספורט חורף, ואם אתם מתכננים פעילויות אקסטרים כמו טיפוס, גלישה, סנפלינג, רפטינג וכיוצא בזה – אל תשכחו לרכוש הרחבה לספורט אתגרי.

לא בטוחים? יש לבדוק מול סוכן הביטוח.

לאור החלטת המחוקק הישראלי, חברות הביטוח מחויבות כיום לכלול בביטוחי הנסיעות כיסוי איתור וחילוץ כברירת מחדל. 

יחד עם זאת, כל מבוטח רשאי להודיע לחברת הביטוח על רצונו להסיר את הכיסוי. אנחנו, באנגלמן ובניו, ממליצים לא להסיר את הכיסוי החשוב, עלותו זניחה, ועדיף לטוס לחופש או לטיול בחו"ל עם כיסוי רחב יותר הכולל בין השאר איתור וחילוץ.

בכל שאלה, בעיה ובקשה תוכלו ליצור קשר עם חברת הביטוח מגדל בדרכים הבאות:

 • באמצעות אפליקציית מגדל PAY
 • פנייה אונליין באמצעות טופס דיגיטלי באתר החברה.
 • בוט לשירות עצמי באתר מגדל חברה לביטוח בע"מ.
 • שליחת מייל ל-mokedbi@migdal.co.il.
 • שיחת טלפון למוקד שירות לקוחות – 8865866–076.
 • שליחת מסרון (SMS) לטלפון: 700083–055.
 • קבלת קהל בסניפי החברה בימים א' – ה', בין השעות 08:00 – 15:00.

אם רכשתם ביטוח מגדל לחו"ל דרכנו, עליכם לפנות לסוכן הביטוח והוא ידאג לייצג אתכם מול חברת הביטוח ולארגן את התביעה והמסמכים הנדרשים.

לאחר שרכשתם פוליסה של מגדל ביטוח חו"ל תוכלו להיכנס לאזור האישי באתר של חברת הביטוח המובילה כדי לבצע פעולות שונות, לרבות הגשת תביעה. יש אפשרות להגיש תביעה בקלות ובמהירות באמצעות אפליקציית מגדל PAY, עליה נרחיב בהמשך.

להגשת תביעה באתר עליכם להכנס לעמוד "שירות לקוחות ותמיכה" בעמוד זה עליכם לבחור את נושא התביעה, יש שתי אפשרויות – תביעה בגין הוצאות רפואיות, ביטול או קיצור נסיעה, או הגשת תביעה בגין כבודה או שחזור מסמכים.

מבוטחי מגדל ביטוח חו"ל רשאים להגיש תביעה בגין החזר הוצאות רפואיות או בגין ביטול או קיצור נסיעה, בכפוף לתנאי הפוליסה.

יש למלא את טופס התביעה במלואו ולחתום עליו, לצרף מסמכים כמו תצלום כרטיס טיסה או תצלום הדרכון עם חותמות כניסה ויציאה מהארץ, וחשוב לצרף דו"ח אשפוז או דו"ח רפואי מהרופא שטיפל בכם בחו"ל, חשבון וקבלות תשלום שביצעתם, טופס ויתור על סודיות רפואית, ואם אתם מגישים תביעה בגין נכות עליכם לצרף אישורים ומסמכים רלבנטיים מביטוח לאומי או חוות דעת מרופא מומחה.

כאשר אתם מגישים תביעה בגין ביטול או קיצור נסיעה עליכם למלא את הטופס ולחתום עליו, ויש לצרף מסמכים בהתאם להנחיות, למשל קבלות עבור הנסיעה, מלון וכדומה, העתק של תוכנית הנסיעה, דו"ח עם אישור רפואי המעיד כי אינך יכול לטוס, דו"ח אשפוז או הודעת פטירה אם הנסיעה בוטלה או קוצרה בגלל אירוע רפואי שקרה לבן משפחה קרוב.

את המסמכים, בצירוף פרטים אישיים, עליכם לשלוח למגדל חברה לביטוח בע"מ, בכתובת ת.ד. 3063 קרית אריה, פתח תקווה (מיקוד: 4951106). אפשר לשלוח את הטופס והמסמכים השונים לתיבת הדואר האלקטרוני: tviotnesiot@migdal.co.il.

אנחנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, ממליצים ללקוחות הרוכשים ביטוח נסיעות מגדל להגיש תביעה באמצעות אפליקציית PAY. 

האפליקציה נוחה וידידותית למשתמש, לאחר התקנתה בטלפון הנייד עליכם לבצע רישום מהיר ואז תוכלו להגיש את התביעה בקלות ובמהירות. את האפליקציה אפשר להוריד בחנות גוגל פליי או ישירות מחנות ה-App Store של אפל, בהתאם למכשיר שלכם.

כמו כן, לאחר רכישת הפוליסה תקבלו מייל או הודעת SMS עם קישור להורדת האפליקציה. האפליקציה מאפשרת לכם לקבל החזר כספי במהירות, כאשר פיצוי עד 150 דולר יועבר ישירות לכרטיס האשראי שלכם. 

באמצעות האפליקציה תיהנו ממעטפת שירותים מתקדמת ומגוונת כמו איתור מהיר של רופאים בחו"ל, ייעוץ רפואי (בעברית) אונליין, מספרי חירום חשובים בכל העולם ובמדינה אליה נסעתם, פיצוי בגין איחור בקבלת הכבודה, החזר הוצאות מהיר גם עבור הילדים, ההחזר יועבר ישירות לכרטיס האשראי של המבוטח.

 למידע נוסף על האפליקציה היכנסו לכאן

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות - מגדל מסע עולמי

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות מגדל מסע עולמי
הצטרפו לתוכנית ביטוח הנסיעות המתקדמת של מגדל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן