מגדל מסע עולמי | ביטוח נסיעות Low cost

ביטוח הנסיעות הדיגיטלי המתקדם של מגדל חברה לביטוח

חברת הביטוח מגדל מציעה מספר מסלולי ביטוח נסיעות לחו"ל תחת המותג מסע עולמי. מגדל היא אחת החברות הוותיקות, המובילות והיציבות במשק הישראלי ולכן רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ממגדל מבטיחה לכם שקט נפשי, כיסוי רחב ושירות מקצועי.  

אז למה כדאי לכם להצטייד בביטוח מסע עולמי של מגדל? פרטים בעמוד הבא:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות מגדל מסע עולמי - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח נסיעות מגדל

ביטוח נסיעות לחו"ל מגדל מבטיח לכם כיסוי ביטוחי רחב ומקיף ביותר, הפוליסה מגנה עליכם במגוון אירועים ומקרים רפואיים במהלך החופשה או הטיול בחו"ל, הביטוח מכסה גם אובדן כבודה או נזק שנגרם למטען האישי שלכם ופיצוי גבוה במקרה של מוות או נכות מלאה כתוצאה מתאונה וכמובן כיסוי נרחב להוצאות רפואיות, ביקורי רופא, בתי חולים וכל זאת ללא השתתפות עצמית!

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
מגדל ביטוח

מסע עולמי

אם החלטתם לרכוש פוליסה של מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל עליכם לבחור את מסלול הביטוח הנכון עבורכם. במסגרת מגדל מסע עולמי ניתן לבחור 3 מסלולים עיקריים:

מסע עולמי LOW COST

ביטוח מסע עולמי LOW COST הינו מסלול במחיר מוזל המיועד לנוסעים עד גיל 44 הטסים לתקופה של עד 14 ימי נסיעה.

מסע עולמי פלטינום

ביטוח מגדל פלטינום מיועד לכל גיל ולמגוון מצבים רפואיים ותקופות נסיעה גמישות. ניתן לבטח עד לתקופה של עד 365 ימי נסיעה.

מסע עולמי תרמילאים

ביטוח מסע עולמי תרמילאים מיועד לנוסעים בגילאים 18-44 השוהים מעל 30 ימי נסיעה. הביטוח כולל הרחבות במחיר מוזל.

כיסויים כלולים במחיר:

כל שלושת מסלולי הביטוח במסגרת פוליסת "מסע עולמי" כוללים חבילת כיסויים ושירותים זהים אשר כלולים בברירת המחדל הבסיסית של הפוליסה. כיסוים אלה הם:

 • כיסוי הוצאות רפואיות עד 5 מיליון דולר.
 • מוקד שירות ותביעות זמין ומאויש 24 שעות.
 • טיפול שיניים בחירום.
 • החזר הוצאות בגין רכישת תרופות.
 • כיסוי הוצאות טיסה ושהייה של מלווה.
 • איתור חיפוש וחילוץ.
 • ללא השתתפות עצמית.
 • כיסוי גבוה במקרה מוות או נכות קבועה מתאונה.
 • כיסוי הוצאות מלווה, טיסה + שהייה.
 • חבות כלפי צד שלישי.
 • כיסוי העברת גופה לישראל.
 • כיסוי הוצאות פינוי בגלל תאונה.
 • כיסוי והחזר הוצאות בגין קיצור ו/או ביטול הנסיעה לחו"ל מסיבה רפואית
 • תמיכה מלאה באפליקציה מגדל PAY להגשת תביעות ולקבלת החזר כספי מהיר.

הרחבות הניתנות לרכישה בתוספת תשלום:

במסגרת ביטוח הנסיעות של מגדל, ישנן תוספות אשר ניתן לרכוש בתוספת תשלום. להלן רשימת התוספות:

 • כיסוי כבודה – גניבה, אובדן או איחור בהגעת הכבודה.
 • ספורט חורף
 • ספורט אתגרי
 • טלפון נייד, לפטופ ומצלמה בפני גניבה.
 • מצב רפואי קיים
 • הרחבה לכיסוי הריון
 • כיסוי תאונות אישיות -פיצוי כספי בגין מוות או נכות קבועה.
ביטוח נסיעות לחו

מגדל ביטוח תרמילאים

חברת הביטוח מגדל דואגת גם לתרמילאים/ החברה מציעה ביטוח נסיעות ייחודי מסוגו המיועד לכל התרמילאים הנוסעים לתקופה מעל 30 יום. הביטוח כולל כיסוי איתור וחילוץ מחברת מגנוס, החברה המובילה בישראל לאיתור ולחילוץ ישראלים בכל מקום בעולם. הפוליסה לתרמילאים מבטיחה שקט נפשי וכיסוי רחב ומקיף לתרמילאי וראש שקט גם לבני המשפחה שנשארים בארץ. 

התוכנית כוללת את כל הכיסויים הבסיס של פוליסת מסע עולמי ובנוסף נותנת מגוון הרחבות הכלולות במחיר אחיד ומוזל:

 •  
 • כיסוי איתור וחילוץ על ידי חברת מגנוס.
 • כיסוי לספורט חורף.
 • כיסוי לספורט אתגרי.
 • כיסוי ייחודי לנפגעי סמי הזיה ללא תשלום נוסף.
 • הרחבה לכיסוי הריון
 • כיסוי תאונות אישיות -פיצוי כספי בגין מוות או נכות קבועה.

אפליקציית מגדל pay

החזר כספי מהיר

קבלת החזר מהיר ישירות לכרטיס האשראי שלכם

פיצוי מידי עבור איחור בכבודה

המזוודה לא הגיעה? כנסו לאפליקציה, צלמו אישור מחברת התעופה וקבלו 150 דולר.

איתור מהיר של רופאים בחו"ל

חיפוש במאגר רופאים עצום בכל העולם, ובחירת רופא מקצועי ומומלץ ביעד בו אתם שוהים.

אפליקציית מגדל pay

למידע נוסף על אפליקציית ביטוח הנסיעות של מגדל, יש להכנס לעמוד הבא: אפליקציית מגדל PAY

התייעצות עם רופא

ניתן לקבל יעוץ מרופא בכל שלב במייל ובטלפון.

מצב תביעה

באמצעות האפליקציה תוכלו להתעדכן בתביעתכם בלחיצת כפתור

צפיה במידע ביטוחי חשוב

מידע חשוב בנושאים של תביעות, מספרי טלפון חירום ועדכונים למבוטח.

שאלות ותשובות

ביטוח מסע עולמי מחברת מגדל מתאים לרוב המבוטחים, גם לנשים בהריון ולבעלי מצב רפואי קיים. עם זאת, חברת הביטוח עשויה להגביל את תקופת הביטוח בהתאם לגיל המבוטח ומצבו הרפואי. ביטוח פלטינום הוא הפתרון שמתאים לכל המבוטחים בכל מצב רפואי.

מומלץ לרכוש את הפוליסה בעזרת סוכן הביטוח האישי שלכם כיוון שיש מספר מסלולים, ובהתאם לצורך עליכם לעבור חיתום רפואי, לרכוש הרחבות וכדומה.

ביטוח מגדל מסע עולמי פלטינום מיועד גם לנשים בהריון, אך יש לרכוש הרחבה ייעודית. ניתן לרכוש הרחבה להריון שאינו בסיכון עד לשבוע 32. הפוליסה מכסה החמרה בלתי צפויה במהלך ההריון השגרתי המחייבת את המבטחות לקבל טיול רפאי בחו"ל, כל עוד היא רכשה את ההרחבה להריון והביטוח בתוקף.

מגיל 66 ומעלה תקופת הביטוח המירבית שניתן לרכוש קצרה יותר והחברה מגבילה את תקופת הביטוח גם לנשים בהריון ולמבוטחים הרוכשים הרחבה למצב רפואי קיים.

ניתן לרכוש את הפוליסה לתקופה של החל מיום 1 ועד לתקופה של 365 ימים, בכפוף למגבלות ועל פי מדיניות החברה, אופי הטיול, גיל המבוטח ומצבו הרפואי. 

לפני כל נסיעה לחו"ל עליכם לרכוש ביטוח נסיעות, מומלץ להשוות בין חברות הביטוח כדי לקבל החלטה נכונה, אך אין לרכוש את הפוליסה רק לפי המחיר, אלא יש להתייחס לפרמטרים נוספים כגון: מדד השירות, גבול אחריות המבטח, הרחבות אפשריות ועלותן, השתתפות עצמית, זמינות מוקד שירות ותביעות, נוחות ושירות.

חברת הביטוח מציעה מוקד זמין ומאויש מסביב לשעון, המוקד פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. באפשרותכם להתקשר ישירות למוקד השירות והתמיכה, אפשר לפנות למוקד גם באמצעותה אפליקציה ובאזור האישי באתר.

לאחר השיחה עם מוקד השירות נציג חברת הביטוח יסייע לכם לפעול נכון כדי לקבל שירות רפואי איכותי תוך זמן קצר וליהנות מכיסוי מלא, בהתאם לתנאי הפוליסה והמקרה. 

ביטוח מגדל מסע עולמי מציע מגוון כיסויים והרחבות, עליכם לרכוש הרחבה לספורט חורף או לספורט אתגרי, בהתאם לפעילות שאתם מתכננים במהלך הטיול בחו"ל. לכן, אם אתם מתכננים לטוס לחופשת סקי עליכם לרכוש מראש הרחבה לספורט חורף, ואם אתם מתכננים פעילויות אקסטרים כמו טיפוס, גלישה, סנפלינג, רפטינג וכיוצא בזה – אל תשכחו לרכוש הרחבה לספורט אתגרי.

לאור החלטת המחוקק הישראלי, חברות הביטוח מחויבות כיום לכלול בביטוחי הנסיעות כיסוי איתור וחילוץ. יחד עם זאת, כל מבוטח רשאי להודיע לחברת הביטוח על רצונו להסיר את הכיסוי. אנחנו, באנגלמן ובניו, ממליצים לא להסיר את הכיסוי החשוב, עלותו זניחה, ועדיף לטוס לחופש או לטיול בחו"ל עם כיסוי רחב יותר הכולל בין השאר איתור וחילוץ.

בכל שאלה, בעיה ובקשה תוכלו ליצור קשר עם חברת הביטוח מגדל בדרכים הבאות:

 • פנייה אונליין באמצעות טופס דיגיטלי באתר החברה.
 • בוט לשירות עצמי באתר מגדל חברה לביטוח בע"מ.
 • שליחת מייל ל-mokedbi@migdal.co.il.
 • שיחת טלפון למוקד שירות לקוחות – 8865866 – 076.
 • שליחת מסרון (SMS) לטלפון: 700083 – 055.
 • קבלת קהל בסניפי החברה בימים א' – ה', בין השעות 08:00 – 15:00.

אם רכשתם ביטוח מגדל לחו"ל דרכנו, עליכם לפנות לסוכן הנסיעות האישי שלכם והוא ידאג לייצג אתכם מול חברת הביטוח ולארגן את התביעה והמסמכים הנדרשים.

 

לאחר שרכשתם פוליסה של מגדל ביטוח חו"ל תוכלו להיכנס לאזור האישי באתר של חברת הביטוח המובילה כדי לבצע פעולות שונות, לרבות הגשת תביעה. יש אפשרות להגיש תביעה בקלות ובמהירות באמצעות אפליקציית מגדל PAY, עליה נרחיב בהמשך.

להגשת תביעה באתר עליכם להכנס לעמוד "שירות לקוחות ותמיכה" בעמוד זה עליכם לבחור את נושא התביעה, יש שתי אפשרויות – תביעה בגין הוצאות רפואיות, ביטול או קיצור נסיעה, או הגשת תביעה בגין כבודה או שחזור מסמכים.

מבוטחי מגדל ביטוח חו"ל רשאים להגיש תביעה בגין החזר הוצאות רפואיות או בגין ביטול או קיצור נסיעה, בכפוף לתנאי הפוליסה. יש למלא את טופס התביעה במלואו ולחתום עליו, לצרף מסמכים כמו תצלום כרטיס טיסה או תצלום הדרכון עם חותמות כניסה ויציאה מהארץ, וחשוב לצרף דו"ח אשפוז או דו"ח רפואי מהרופא שטיפל בכם בחו"ל, חשבון וקבלות תשלום שביצעתם, טופס ויתור על סודיות רפואית, ואם אתם מגישים תביעה בגין נכות עליכם לצרף אישורים ומסמכים רלבנטיים מביטוח לאומי או חוות דעת מרופא מומחה.

כאשר אתם מגישים תביעה בגין ביטול או קיצור נסיעה עליכם למלא את הטופס ולחתום עליו, ויש לצרף מסמכים בהתאם להנחיות, למשל קבלות עבור הנסיעה, מלון וכדומה, העתק של תוכנית הנסיעה, דו"ח עם אישור רפואי המעיד כי אינך יכול לטוס, דו"ח אשפוז או הודעת פטירה אם הנסיעה בוטלה או קוצרה בגלל אירוע רפואי שקרה לבן משפחה קרוב.

את המסמכים, בצירוף פרטים אישיים, עליכם לשלוח למגדל חברה לביטוח בע"מ, בכתובת ת.ד. 3063 קרית אריה, פתח תקווה (מיקוד: 4951106). אפשר לשלוח את הטופס והמסמכים השונים לתיבת הדואר האלקטרוני: tviotnesiot@migdal.co.il.

אנחנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, ממליצים ללקוחות הרוכשים ביטוח נסיעות מגדל להגיש תביעה באמצעות אפליקציית PAY. האפליקציה נוחה וידידותית למשתמש, לאחר התקנתה בטלפון הנייד עליכם לבצע רישום מהיר ואז תוכלו להגיש את התביעה בקלות ובמהירות. את האפליקציה אפשר להוריד בחנות גוגל פליי או ישירות מחנות ה-App Store של אפל, בהתאם למכשיר שלכם. כמו כן, לאחר רכישת הפוליסה תקבלו מייל או הודעת SMS עם קישור להורדת האפליקציה.

האפליקציה מאפשרת לכם לקבל החזר כספי במהירות, כאשר פיצוי עד 150 דולר יועבר ישירות לכרטיס האשראי שלכם. באמצעות האפליקציה תיהנו ממעטפת שירותים מתקדמת ומגוונת כמו איתור מהיר של רופאים בחו"ל, ייעוץ רפואי (בעברית) אונליין, מספרי חירום חשובים בכל העולם ובמדינה אליה נסעתם, פיצוי בגין איחור בקבלת הכבודה, החזר הוצאות מהיר גם עבור הילדים, ההחזר יועבר ישירות לכרטיס האשראי שסיפקתם. למידע נוסף על האפליקציה היכנסו לכאן:

אפליקצית מגדל pay

 

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות מגדל מסע עולמי - סוכנות ביטוח אנגלמן

מאמרי ביטוח נסיעות שאולי יעניינו אתכם (מהבלוג שלנו)

ביטוח נסיעות להודו
בביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות להודו

לאחר שהזמנתם כרטיס טיסה להודו, התחסנתם ורכשתם תיק תרמילאים גדול (מוצ'ילה), לבטח אתם עסוקים בתכנון הטיול ובחירת היעדים. רגע לפני שאתם אורזים את התיק עליכם

קראו עוד:
אפליקציית Air Doctor הפניקס
בביטוח נסיעות לחו"ל

אפליקציית הפניקס חו"ל – Air Doctor

לאחרונה השיקה הפניקס Smart Travel אפליקציה מיוחדת לטיפול במבוטחים השוהים בחו"ל וזקוקים לטיפול רפואי. האפליקציה נועדה לתת לרוכשי ביטוח הנסיעות של הפניקס מענה בזמן אמת

קראו עוד:
ביטוח נסיעות בסיני
בביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לסיני

בסיני אפשר ליהנות מחופשה נפלאה במחיר אטרקטיבי, חלק מהנופשים מתמקדים בחופשת בטן גב בעוד אחרים מטיילים ומנצלים את החופשה לפעילויות אתגריות שונות וכמובן לצלילה. כדי

קראו עוד:
שינוי גודל גופנים