איך ביטוח הראל סוויץ' יחסוך לכם כסף?

ביטוח הראל סוויץ' יחסוך לכם כסף רק על ידי כך שהוא ידרוש ממכם לשלם לחברת הביטוח רק לפי הקילומטרים שאתם נוסעים. ביטוח רכב איכותי יכול לאפשר לכם ליהנות. ביטוח זה הוא ביטוח חובה והוא יכול לאפשר לנהגים רבים לחסוך כסף רב מדי חודש. בסופו של דבר חשוב לחסוך כסף איפה שאפשר והרי כל נהג חייב שיהיה לו ביטוח לרכב – אז הידיעה שאנחנו יכולים לחסוך כסף על הוצאה שהיא חובה יכולה לסייע לנו מאוד ולאפשר לנו ליהנות יותר מהרכב שלנו.

יתרונות של ביטוח הראל סוויץ'

לביטוח הראל סוויץ' יש הרבה יתרונות. ביטוח זה מתאים ל:

  • אנשים שרוצים לשלם על ביטוח הרכב שלהם רק לפי המרחק שהם נוסעים
  • אנשים שגרים בקרבת מקום העבודה שלהם ולא נוסעים מרחק גדול כל בוקר לעבודה
  • אנשים שנוסעים בעיקר ברכבת ובאמצעי תחבורה אחרים חוץ מרכב

היתרון המרכזי של ביטוח זה לכל ציבור הנהגים הוא בתפיסה החדשה שלו לפיו אנחנו צריכים לשלם אך ורק על המרחק שאנחנו נוסעים לא יותר ולא פחות. שיטה זו היא הוגנת מאוד והיא יכולה לאפשר לנו לדעת בוודאות אם אנחנו רוצים לחסוך כסף על הוצאות הביטוח והרכב שלנו לעשות זאת בקלות רבה יותר על ידי נסיעה באמצעי תחבורה אחרים חוץ מהרכב הפרטי שלנו.

ביטוח הראל סוויץ' – בחירה חכמה בביטוח

ביטוח הראל סוויץ' הוא בחירה חכמה בביטוח הרכב הפרטי הטוב ביותר שיש כיום בישראל. היתרונות של הביטוח הבה הם רבים והם יכולים לאפשר לנו להגיע לחיסכון משמעותי מדי חודש ומדי שנה בהוצאות הכספיות שלנו. חיסכון כספי יכול לאפשר לנו להוציא כסף על דברים אחרים כמו חופשות בחוץ לארץ או חיסכון ללימודים גבוהים או קנייה של דירה. מומלץ מאוד להתייעץ עם סוכן ביטוח על איזה סוג ביטוח הכי מתאים והאם ביטוח הראל סוויץ' כולל גם ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'.

הבחירה לעלות על הכביש ולנהוג היא בחירה חשובה שכל נהג מקבל בחיים שלו. כאשר אנחנו בוחרים לנהוג אנחנו מתחייבים לשמור על הבטיחות שלנו ושל כל שאר משתמשי הדרך. חשוב מאוד לבחור ביטוח לרכב שמתאים לנו מבחינת ההוצאה הכספית שאנחנו יכולים לעשות ומבחינת התנאים של הפוליסה.

פנו עוד היום לסוכן הביטוח שלכם ובקשו לדעת עוד פרטים על ביטוח הראל סוויץ'.

 

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים