מנורה ביטוח רכב

מנורה ביטוח רכב

שתפו את העמוד:

חברת הביטוח המובילה מנורה מבטחים מעמידה לרשותכם מגוון ביטוחי רכב במחירים אטרקטיביים ובהתאמה לצרכים ולדרישות שלכם.

החוק בישראל מחייב אתכם לרכוש רק ביטוח חובה אך בגלל הסיכונים הרבים בכביש ועקב הסיכונים האפשריים לרכבכם בכל מקום אחר, מומלץ לרכוש גם ביטוח מקיף או ביטוח צד שלישי, בהתאם לגיל ולשווי הרכב.

ביטוח רכב מנורה מעכשיו גם בדיגיטל

חברת הביטוח המובילה מנורה מבטחים מעמידה לרשותכם מגוון ביטוחי רכב במחירים אטרקטיביים ובהתאמה לצרכים ולדרישות שלכם. 

החוק בישראל מחייב אתכם לרכוש רק ביטוח חובה אך בגלל הסיכונים הרבים בכביש ועקב הסיכונים האפשריים לרכבכם בכל מקום אחר, מומלץ לרכוש גם ביטוח מקיף או ביטוח צד שלישי, בהתאם לגיל ולשווי הרכב.

צריכים ביטוח צד ג', מקיף או חובה לרכב? לאחרונה החלה חברת מנורה לספק שירות חדשני בדיגיטל, ובתוך כ-4 דקות בלבד גם אתם יכולים לקבל הצעת מחיר משתלמת בהתאם למאפייני הביטוח המתאים ביותר עבורכם, ולאחר מכן אתם יכולים לרכוש ביטוח רכב מנורה בדיגיטל בתעריף מוזל.

בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את כל המידע החשוב על מנורה מבטחים ביטוח רכב

ביטוח רכב דיגיטלי מנורה – כל מה שחשוב לדעת

עד לאחרונה חברת מנורה פעלה רק באמצעות סוכנים וסוכנויות ביטוח באופן מסורתי הכולל בירוקרטיה הצורכת מסמכים רבים זמן רב ותסכול. 

כעת כפתרון לעידן הדיגיטלי הנוכחי, כל אחד יכול לרכוש פוליסת ביטוח רכב מנורה באתר המקוון, את הביטוח אפשר להזמין ולבצע גם דרכנו וחשוב לדעת כי עלות הביטוח זהה, בין אם תבצעו את הפוליסה ישירות באתר מנורה מבטחים ובין אם תבצעו את הפוליסה בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו בע"מ.

רכישת ביטוח דיגיטלי במנורה דרך סוכנות הביטוח שלנו לא רק שתבטיח לכם מחירים חסרי תחרות, אלא גם שירות של סוכן ביטוח בעל ותק של למעלה מ60 שנה בענף הרכב. רכישת ביטוח באמצעותינו תעניק לכם את הטוב משני העולמות – מחיר ישיר ושירות אישי.

באתר המקוון תוכלו להזמין תוך דקות ספורות ביטוח חובה ומקיף, ביטוח חובה וצד ג' או רק אחד משלושת הביטוחים. 

חשוב לדעת, ניתן לקבל הצעת מחיר בלחיצת כפתור וללא התייחבות הפוליסה מיועדת לבעלי רכב לשימוש פרטי בלבד, לנהגים מעל גיל 19 עד שלילה אחת בשלוש שנים האחרונות, עבר פלילי או סירוב מחברות ביטוח אחרות. 

הביטוח בדיגיטל אינו מתאים לבעלי רכבים מסחריים, ניתן לרכוש ביטוח מתאים דרך הסוכן שלכם.

מסלולים וסוגי פוליסות של ביטוח רכב במנורה:

ביטוח חובה בלבד

ביטוח חובה מעניק כיסוי ביטוחי לנזקי גוף שנגרמו לנהג, לבעל הרכב או לאדם אחר כתוצאה מהשימוש ברכב המבוטח. החוק מחייב אתכם לרכוש ביטוח חובה לרכב, הפוליסה מיועדת לרכב פרטי, מסחרי ולכל רכב מנועי.

מסלול דיגיטלי טופ ליין - ביטוח חובה + מקיף מוזל

במסלול זה תיהנו מביטוח רכב מקיף הכולל את כל הכיסויים של מנורה אוטוטופ, באפשרותכם לקבל הצעה מיידית באתר, לשלם ולהפיק את הפוליסה באופן עצמי. תנאי המסלול זהים לאוטו טופ בתוספת הנחה לרכישה בדיגיטל דרכנו.

מסלול אוטוטופ

זהו מסלול ביטוח רכב משתלם במיוחד, במחיר אטרקטיבי, הפוליסה כוללת מבחר כיסויים ושירותים המבטיחים לכם מענה מקיף והולם לצרכים הביטוחיים שלכם. הפוליסה מופקת על ידי סוכנות הביטוח בלווי החברה.

ביטוח רכב "מסלול רגיל"

במסלול רכב רגיל התמחור מתבצע מול סוכן הביטוח באופן אישי ובהתאמה לסוג הרכב הפרטני שלכם. למידע נוסף ולהזמנות צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים באתר.

מסלול ביטוח הרכב לפי שימוש של מנורה לנהגים שנוסעים מעט. הביטוח מתאים לנהגים שנוסעים פחות מ-10,000 ק"מ בשנה ומציעה הנחות משמעותיות.

מיועד לרכבים בשווי בעלי רכב בשווי מעל 350,000 ש"ח. התוכנית מציעה מחירים מעולים לרכבי יוקרה ותנאי קבלה ומיגון נוחים במיוחד.

תכנית אוטו טופ וטופ ליין מבית מנורה מבטחים

מסלול הביטוח של מנורה, טופ ליין ואוטוטופ נחשבים לייחודיים בענף, בעלי כיסוים רחבים ומשתלמים במיוחד, המבטיחים שקט נפשי ורגוע בכל הקשור לרכבכם:

חשוב לדעת כי במוצרי הביטוח אוטו TOP ו-TOP LINE, חבילת תוספות לביטוח רכב הכוללות שירות דרך וגרירה, רכב חלופי ושבר שמשות, נכללים בפוליסה – ללא כל עלות למבוטח. אם אינכם מעוניינים בהטבות אלו באפשרותכם לבטל את כתבי השירות. 

כדי לבצע זאת עליכם לפנות לסוכן הביטוח ולעדכן אותו מראש, אפשר גם לפנות למוקד מנורה מבטחים ביטוח רכב, למחלקת אוטו TOP/ TOP LINE ולאחר קבלת הסבר קצר והבנת משמעות הביטול, תוכלו לדרוש את הורדת ההרחבה מהפוליסה.

בעלי רכב בשווי מעל 350,000 ש"ח – היכנסו לכאן וקבלו הצעת מחיר לביטוח רכבי יוקרה של מנורה.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב מנורה
בישראל כלי הרכב הוא כמו זוג רגליים וכפי שאנו צריכים לדאוג לעצמנו כך גם לרכבנו באמצעות ביטוח. קבלו הצעה לביטוח רכב במסלול מנורה Topline - בדיגיטל.

הרחבות וכיסויים הכלולים במחיר ביטוח הרכב

שאלות ותשובות - ביטוח רכב מנורה אוטו טופ וטופ ליין

במסלולי הביטוח לרכב של מנורה ניתן לבטח נהג יחיד, שני נהגים נקובים שלושה נהגים נקובים, או כל נהג בעל ותק נהיגה מעל 24 חודשים, העלויות משתנות בהתאם. גיל הנהגים לא יהיה פחות מ19 שנים. חשוב לציין כי מסלול אוטו טופ מיועד לנהגים מכל גיל בעלי ותק נהיגה ורישיון בתוקף (בישראל), לפחות 24 חודשים.

בביטוח הרגיל של מנורה ניתן לבטח כל נהג, גם נהגים צעירים וחדשים, עלות הביטוח משתנה בהתאם לגיל ומאפייני הנהג, ובהתאם לפרמטרים נוספים כמו שווי הרכב, עבר ביטוחי ועוד.

לתמחור פרסונלי במידה ואתם מעוניים בפוליסה שלא בתנאי אוטו טופ / טופ ליין השאירו פרטים וניתן לכם הצעת מחיר בהתאם.

במסלולי הביטוח אוטוטופ וטופליין אין דרישת מיגון ספציפית כל עוד שוויו של הרכב הפרטי עד 200,000 ₪, למעט דגמים מסוימים.

חשוב לציין שעל פי רוב, דרישת התקנת המיגון הנדרש מותאמת ומסונכרת עם יבואן הרכב החדש (בדרך כלל) וסביר להניח שהמיגון שקיבלתם עם רכבכם החדש תואם את דרישות המיגון.

להלן פירוט של דרישת המיגון של מנורה:

 • מיגון מסוג 40 – שולל תנועה מקורי, מערכת איתור חצי פעילה.
 • מיגון סוג 45 – שולל תנועה מקורי, עלוקה ולוח מקשים, כספת אלומיניום על מחשב הרכב, איתור חצי פעיל.

לרכבים מדרישת רמת מיגון 40 ומעלה עליכם להעביר לסוכן הביטוח או ישירות לחברה אישור מיגון תקין ועדכני בהתאם לדרישת המיגון של מנורה (חשוב לציין שבדיקת המיגון ללא תשלום). 

לרכבים מדרישת מיגון 20 עד 45 יש לבצע בדיקת מיגון חדשה כל 34 חודשים, ולרכבים מרמת מיגון 50 ומעלה יש לעבור בדיקת מיגון אחת ל-22 חודשים.

כך לדוגמה, לרכב ברמת מיגון 45 יש להציג טופס אישור מיגון תקין (משויך לפוליסה של מנורה מבטחים), הטופס חייב להיות חתום ומאושר על ידי מתקין מאחת הרשתות הבאות: איתוראן, סייפקאר, פוינטר, סקיילוק, טרפילוג או NET-I.

טופס דרישת המיגון מועבר למבוטח דרך הסוכן. 

בטופס המיגון מפורטים תחנות המיגון השונות העובדות בשיתוף פעולה מול חברת מנורה. 

ניתן להתקשר לטלפונים השונים הרשומים מטה ולבחור את בודק / מתקין המיגון הקרוב אליכם.

חשוב לציין, כל עוד לא ביקשתם מאותו ספק השירות להתקין לכם רכיב כלשהוא ברכב, לא תחול עליכם עלות כלשהי ובדיקת המיגון תשולם במלואה על ידי חברת הביטוח. 

להלן קישור לרשימת נותני שירות והבדיקה של מנורה מבטחים.

עליכם להעביר את האישורים הנדרשים והרלוונטיים, למשל אישור תקינות מיגון ואישור העדר תביעות, ישירות אלינו, לסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו. דרכים להעברת האישורים:    

בפקס 09-9007335

במייל office@engelman-ins.co.il

בעת רכישת ביטוח מקיף או צד ג' עליכם לצרף אישור עבר ביטוחי מוכח מחברת ביטוח מאושרת על ידי המפקח על הביטוח, על שם בעל הרכב המופיע כבעלים ברישיון הרכב ו/או בן או בת הזוג. אם אתם רוכשים פוליסה עם נהגים נקובים, יש לצרף אישור עבר ביטוחי לכל אחד מהנהגים. 

ניתן לספק אישור עבר ביטוחי של ההורים עבור הילדים בהתקיים תנאים מסוימים כמו גיל נמוך מ-35, מגורים אצל ההורים והצהרת ההורים כי הילד נוהג ברכבם כדרך קבע ובהתאם לוותק הנהיגה.

חשוב לדעת כי  אישור עבר ביטוחי ללא תביעות בכיסוי צד שלישי בלבד ללא תאונה מזכה בהנחה על פי התנאים הבאים:

 • ותק של 3 שנים רצופות מזכה בהנחת עבר ביטוחי תקין לשנתיים.
 • ותק של 4 שנים ומעלה רצופות מזכה בהנחת עבר ביטוחי ל-3 שנים.
 • אישור עבר ביטוחי ל-3 שנים רצופות בביטוח צד ג' עם מינימום עבר ביטוחי מקיף של שנה אחת מזכה ב-3 שנים של ותק ביטוחי.

חשוב לציין כי אם הרכב היה מבוטח בכיסוי חלקי (כגון ביטוח מקיף ללא תאונה) או צד שלישי בשנה האחרונה – אינכם יכולים להצטרף למסלול אוטוטופ בביטוח מקיף.

באפשרותכם ליצור קשר ישיר עם חברת הביטוח מנורה ביטוח בדרכים הבאות:

מוקד רכב ורכוש (ימים א'-ה' בין השעות 09:00 – 18:00) – טלפון 9699*, פקס:  03-5663969 או 03-7604033, דואר אלקטרוני: servicetop@menoramivt.co.il.

מרכז דיווח תאונות, רכב ורכוש – טלפון 9699*, פקס:  03-7602085 או במייל: servicetop@menoramivt.co.il.

ביטוח רכב מנורה במסלול אוטוטופ ו-TOP LINE מתאים לכל נהג מגיל 19 ומעלה, בעל ותק נהיגה ורישיון נהיגה בתוקף לא פחות מ- 24 חודשים. 

ביטוח חובה, צד ג' ומקיף ממנורה מיועד לרכבים פרטיים ומסחריים עד 3.5 טון, כל עוד גיל הרכב עד 14 שנים.

אם אינכם מתאימים לתנאי הפוליסה במסלול אוטוטופ או TOP LINE תקבלו על כך התראה במערכת הדיגיטלית או ישירות מסוכנות הביטוח.

במקרה זה תוכלו לרכוש ביטוח רכב מנורה במסלול רגיל ובהתאמה אישית עם הרחבות וכיסויים נוספים בהתאם לצורך.

לפרטים נוספים יש ליצור איתנו קשר.

נהגים:

הפוליסה של במסלול Auto top / Top line אינה מתאימה לנהגים שגילם פחות מ19 שנה ללא ותק ורישיון נהיגה בתוקף של לפחות 24 חודשים. נהגים ללא עבר ביטוחי תקין אינם מורשים לרכוש את הפוליסה האטרקטיבית.

אילו רכבים לא בכיסוי:

רשימת סוגי הרכבים שלא ניתן לבטח במסלול אוטו TOPו-TOP LINE מתעדכנת אחת לתקופה, לכן חשוב לבדוק את הרשימה לפני הצטרפות ורכישת הביטוח אונליין או דרך סוכן. נכון להיום לא ניתן לבטח את הרכבים הבאים:

 • מוניות
 • רכב הסעות בשכר
 • רכב קבריולט עם גג נפתח
 • רכב עם מנוע טורבו (רכבי ספורט למינהם)
 • רכב מסחרי במסלול כל נהג
 • רכבי השכרה
 • רכבי ליסינג תפעולי
 • רכב ביבוא אישי
 • רכב בבעלות או שימוש חברה במסלול כל נהג
 • רכבים של נציגויות זרות או רכבים של האו"ם (קונוליסה, לוחיות רישוי לבנות)

במידה ורכבם אינו משתייך לתנאים הנ"ל ניתן לבטח במסגרת המסלול הרגיל.

לפרטים נוספים פנו אלינו.

לאחר הדיווח על אירוע ביטוחי למוקד השירות הזמין של מנורה, או דיווח לסוכן הביטוח שלכם, יש לצרף את המסמכים הנדרשים ולשלוח אותם במהירות האפשרית למחלקה. 

הצוות של מוקד רכב ורכוש במנורה ישלח לכם מכתב המאשר את פתיחת התביעה לאחר קבלת מסמכי התביעה או דיווח על נזק לרכב ולרכוש. המכתב כולל את שם הנציג המטפל בתביעה שלכם ודרישה למסמכים נוספים להמשך הטיפול, בהתאם לצורך.

טלפון מוקד השירות של תביעות רכב: 03-7107107 / במייל שלנו.

נא לכתב וליידע את סוכנות הביטוח בכל מקרה תביעה. 

באפשרותכם לעקוב אחר הטיפול בתביעה שהגשתם באתר האינטרנט של מנורה מבטיחים ביטוח רכב, לכן כדאי להירשם לשירות מידע אישי באתר החברה. 

בעמוד מידע אישי באתר מנורה מבטחים תוכלו לעקוב בקלות אחר סטטוס הפניה שלכם לחברה, לצפות במסמכי התביעה שהגשתם, לבדוק האם עליכם לספק מסמכים נוספים להשלמת תהליך התביעה וקבלת הפיצוי ועוד.

אם רכשתם את הפוליסה באמצעות סוכן ביטוח תוכלו לפנות אליו כדי לקבל עדכון על סטטוס התביעה.

מוסך הסדר הוא מוסך מורשה אשר עובד מול חברת הביטוח באופן תדיר, לעיתים זהו מוסך מורשה מטעם היבואן. מוסך הסדר נבחר על ידי מנורה מבטחים בהליך קפדני ומחמיר, באפשרותכם לתקן את הרכב במוסכי הסדר עצמאיים שנבחרו על ידי מנורה מבטחים.

חשוב לדעת כי תיקון באחד ממוסכי ההסדר המופיעים ברשימה העדכנית מקנה לכם שורת הטבות משתלמת במיוחד, בין היתר רכב חלופי מיידי, תשלום ישירות למוסך ולשמאי על ידי מנורה מבטחים ועוד (כפוף לתנאי החברה).

כיסוי שבר שמשות מכסה שמשות קדמיות, אחוריות וצדדיות, כל עוד הסדק או השבר פולשים דרך עובי השמשה של הרכב.

במקרה של נזק לשמשות הרכב עליכם לפנות למוקד השירות של מנורה או לסוכן הביטוח דרכו רכשתם את הפוליסה. ניתן להרחיב את הכיסוי עם שירות החלפת שמשות בבית הלקוח.

ספק השרות בנזק לשמשות הינו:

 • אילן זגגות
 • אוטו גלס
 • דרכים

מסלולי הביטוח האטרקטיביים והמוזלים לרכב של מנורה מבטחים כוללים חבילת שירותים נוספים לרכב המבוטח. החבילה האטרקטיבית כוללת בין היתר:

 • שירותי גרירה וחילוץ – לרבות גרירת הרכב למוסך, התנעת רכב, תיקוני דרך קלים, חילוץ רכב, בכפוף לתנאי השירות.
 • שירות רכב חלופי – הרחבה משתלמת למבוטח בכיסוי מקיף מלא או חלקי, או בכיסוי צד ג', במקרה של תאונה או גניבה. ניתן לקבל עד 7 ימים רכב חלופי במקרה של תאונה ובמקרה טוטלוס, במקרה של גניבה אפשר לקבל רכב חלופי החל מהיום ה-8 להודעת הדיווח ועד 23 ימים, בכיסוי צד ג' ההטבה ניתנת החל מהיום ה-8 ועד 14 ימים.
 • שירות עדיף במקרה תאונה – הגעת נציג מטעם נותן השירות לרכב, הסעת הלקוח ממקום התאונה, טיפול בגרירת הרכב. השירות בכפוף להרחבת שירותי דרך וגרירה, ללא עלות נוספת.
 • שירות הסעת נכים – שירות ייעודי להסעת נכים במקרה של תאונה או גניבה, בכפוף לתנאי הפוליסה.

בשלב זה לא ניתן לבטח רכבי יוקרה דרך המסלול הדיגיטלי טופ ליין וניתן לבטח דרך מסלול הרגיל. 

ביטוח רכבי היוקרה של מנורה מציעה מחירים משתלמים במיוחד., לקבלת מידע נוסף היכנסו לקישור הבא:

ביטוח רכבי יוקרה מנורה

למה לקנות ביטוח דרך סוכן ולא דרך חברת ביטוח ישירה?

חברות הביטוח משווקות כיום מגוון מסלולי ביטוח רכב בדיגיטל, גם חברת הביטוח מנורה מזמינה אתכם לרכוש ביטוח חובה,ביטוח צד ג' וביטוח מקיף בדיגיטל וליהנות מהטבות רבות ומפוליסה רחבה במיוחד במחיר מוזל ואטרקטיבי. 

כאשר אתם רוכשים את הפוליסה לבד עליכם לעיין בחוזה, לבדוק גבולות כיסוי, השתתפות עצמית, הרחבות כלולות ולהתאים את הביטוח למאפייני רכבכם ולצרכים הביטוחיים הייחודיים שלכם. זהו תהליך מורכב ועליכם לוודא כי רכשתם את הביטוח המתאים ביותר עבורכם.

אם תחליטו לרכוש את הביטוח בדיגיטל, בכל בעיה והפעלת הביטוח תיאלצו להתמודד מול נציגי החברה המיומנים, ולהתמודד עם מערכת גדולה וחזקה. 

לכן, אנחנו בסוכנות הביטוח אנלגמן ובניו ממליצים לכם לרכוש את הביטוח לרכב דרכנו, עלות הפוליסה ממנורה מבטחים זהה עבורכם בין אם תזמינו את הביטוח באתר מנורה ובין אם תרכשו את הפוליסה דרכנו.

הניסיון המצטבר שרכשנו, והכוח הרב שלנו מול חברת הביטוח, כל אלו ועוד מבטיחים לכם שירות מהיר ויעיל בכל בעיה ובקשה, ואנו נדאג לייצג אתכם מול מנורה ביטוח רכב בכל אירוע ביטוחי כדי לוודא שתקבלו את מלוא הפיצויים והכיסויים המגיעים לכם, בכפוף לתנאי הפוליסה שבחרתם.

למידע נוסף, להצעת מחיר משתלמת ולרכישת ביטוח רכב מנורה – צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות הטלפון או המייל או טופס צור הקשר באתר.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב מנורה אוטו טופ | Top Line

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בענף ביטוח הרכב - ביטוח מקיף, צד ג' וחובה לכל סוגי הרכבים. עם השנים צברנו מומחיות בביטוח לרכבי יוקרה, משאיות, כלים הנדסיים ועוד.

הצעה לביטוח רכב מנורה
בין אם מדובר בביטוח חובה, צד ג' או מקיף, אין ספק שביטוח הרכב של מנורה נותן מענה מעולה. צרו קשר לקבלת הצעה במסלול אוטוטופ / טופ ליין.
דילוג לתוכן