מנורה ביטוח רכב

ביטוח רכב מנורה מעכשיו גם בדיגיטל

חברת הביטוח המובילה מנורה מבטחים מעמידה לרשותכם מגוון ביטוחי רכב במחירים אטרקטיביים ובהתאמה לצרכים ולדרישות שלכם. החוק בישראל מחייב אתכם לרכוש רק ביטוח חובה אך בגלל הסיכונים הרבים בכביש ועקב הסיכונים האפשריים לרכבכם בכל מקום אחר, מומלץ לרכוש גם ביטוח מקיף או ביטוח צד שלישי, בהתאם לגיל ולשווי הרכב.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב מנורה - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח רכב מנורה

חברת הביטוח המובילה מנורה מבטחים מעמידה לרשותכם מגוון ביטוחי רכב במחירים אטרקטיביים ובהתאמה לצרכים ולדרישות שלכם. החוק בישראל מחייב אתכם לרכוש רק ביטוח חובה אך בגלל הסיכונים הרבים בכביש ועקב הסיכונים האפשריים לרכבכם בכל מקום אחר, מומלץ לרכוש גם ביטוח מקיף או ביטוח צד שלישי, בהתאם לגיל ולשווי הרכב.

צריכים ביטוח צד ג', מקיף או חובה לרכב? לאחרונה החלה חברת מנורה לספק שירות חדשני בדיגיטל, ובתוך כ-4 דקות בלבד גם אתם יכולים לקבל הצעת מחיר משתלמת בהתאם למאפייני הביטוח המתאים ביותר עבורכם, ולאחר מכן אתם יכולים לרכוש ביטוח רכב מנורה בדיגיטל בתעריף מוזל.

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

ביטוח רכב דיגיטלי מנורה – כל מה שחשוב לדעת

 עד לאחרונה חברת מנורה פעלה רק באמצעות סוכנים וסוכנויות ביטוח באופן מסורתי הכולל בירוקרטיה הצורכת מסמכים רבים זמן רב ותסכול. כעת כפתרון לעידן הדיגיטלי הנוכחי, כל אחד יכול לרכוש פוליסת ביטוח רכב מנורה באתר המקוון, את הביטוח אפשר להזמין ולבצע גם דרכנו וחשוב לדעת כי עלות הביטוח זהה, בין אם תבצעו את הפוליסה ישירות באתר מנורה מבטחים ובין אם תבצעו את הפוליסה בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו בע"מ.

רכישת ביטוח דיגיטלי במנורה דרך סוכנות הביטוח שלנו לא רק שתבטיח לכם מחירים חסרי תחרות, אלא גם שירות של סוכן ביטוח בעל ותק של למעלה מ60 שנה בענף הרכב. רכישת ביטוח באמצעותינו תעניק לכם את הטוב משני העולמות – מחיר ישיר ושירות אישי.

באתר המקוון תוכלו להזמין תוך דקות ספורות ביטוח חובה ומקיף, ביטוח חובה וצד ג' או רק אחד משלושת הביטוחים. חשוב לדעת, ניתן לקבל הצעת מחיר בלחיצת כפתור וללא התייחבות הפוליסה מיועדת לבעלי רכב לשימוש פרטי בלבד, לנהגים מעל גיל 19 עד שלילה אחת בשלוש שנים האחרונות, עבר פלילי או סירוב מחברות ביטוח אחרות. הביטוח בדיגיטל אינו מתאים לבעלי רכבים מסחריים, ניתן לרכוש ביטוח מתאים דרך הסוכן שלכם.

 

קבוצת מנורה מבטחים

קבוצת מנורה מבטחים מתמחה ועוסקת בכל ענפי הביטוח ובתחום הפנסיה והפיננסים.

מנורה

מנורה מבטחים נוסדה בשנת 1935, כיום החברה נמנית על חמש חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל. כחברה חדשנית ומתקדמת העוסקת בכל תחומי הביטוח העיקריים, לרבות ביטוח רכב חובה, צד ג' ומקיף, מנורה מבטחים החלה להציע שירות בדיגיטל כדי לחסוך ללקוחותיה זמן ועלויות. ביטוחי הרכב של מנורה הם מהמשתלמים ביותר בישראל, החברה משווקת פוליסות ביטוח רכב רחבות במיוחד עם שלל הטבות ללא עלות נוספת, וכל אחד יכול לרכוש הרחבות בתוספת פרמיה כדי ליהנות מכיסוי ביטוחי מושלם ומקיף – בהתאמה מדויקת לצרכיו הייחודיים ולמאפייני הרכב המבוטח.
לחץ כאן

ביטוח חובה מנורה

ביטוח רכב חובה ממנורה מבטחים מבטיח לכם תעריפים נוחים ואטרקטיביים, באפשרותכם לרכוש אונליין ביטוח חובה מנורה.

ביטוח חובה

ביטוח חובה מעניק כיסוי ביטוחי לנזקי גוף שנגרמו לנהג, לבעל הרכב או לאדם אחר כתוצאה מהשימוש ברכב המבוטח. החוק מחייב אתכם לרכוש ביטוח חובה לרכב, הפוליסה מיועדת לרכב פרטי, מסחרי ולכל רכב מנועי.
להצעה און ליין

מנורה ביטוח רכב אונליין TOP LINE

חברת מנורה מבטחים מזמינה אתכם לרכוש אונליין ביטוח רכב TOP LINE. באתר המקוון תוכלו לרכוש ביטוח חובה/ צד ג' ומקיף לרכבים פרטיים עד 3.5 טון, בכפוף לתנאי הפוליסה.

מסלול דיגיטלי טופ ליין - מוזל

במסלול זה תיהנו מביטוח רכב מקיף הכולל את כל הכיסויים של מנורה אוטוטופ, באפשרותכם לקבל הצעה מיידית באתר, לשלם ולהפיק את הפוליסה באופן עצמי. תנאי המסלול זהים לאוטו טופ בתוספת הנחה לרכישה בדיגיטל דרכנו.
להצעה און ליין

מנורה אוטוטופ - לרכישה Off-line

פוליסת הביטוח לרכב מנורה אוטוטופ כוללת ביטוח צד ג' / מקיף / חובה, לרכבים פרטיים עד 3.5 טון, המסלול מתאים לנהגים איכותיים מגיל 19 עם ותק נהיגה מעל 24 חודשים ובכפוף לתנאי הפוליסה ועוד.

מסלול אוטו טופ

זהו מסלול ביטוח רכב משתלם במיוחד, במחיר אטרקטיבי, הפוליסה כוללת מבחר כיסויים ושירותים המבטיחים לכם מענה מקיף והולם לצרכים הביטוחיים שלכם. הפוליסה מופקת על ידי סוכנות הביטוח בלווי החברה.
להצעה מול נציג

מסלול רכב רגיל

מסלול רכב רגיל של מנורה מבטחים ביטוח רכב מיועד לכל סוגי הרכבים לשימוש פרטי או מסחרי, כולל וכלי רכב מיוחדים כמו משאיות רכבי אספנות, רכבים חקלאים, ציוד מכני הנדסי ועוד.

ביטוח רכב רגיל

במסלול רכב רגיל התמחור מתבצע מול סוכן הביטוח באופן אישי ובהתאמה לסוג הרכב הפרטני שלכם. למידע נוסף ולהזמנות צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים באתר.
להצעה מול נציג

תכנית אוטו טופ וטופ ליין מבית מנורה מבטחים

מסלול הביטוח של מנורה, טופ ליין ואוטוטופ נחשבים לייחודיים בענף, בעלי כיסוים רחבים ומשתלמים במיוחד, המבטיחים שקט נפשי ורגוע בכל הקשור לרכבכם:

 • מחיר מפתיע ואטרקטיבי, במיוחד לנהגים איכותיים בעלי עבר ביטוחי נקי ושלילות. פרמיה מהזולות הענף הרכב בישראל.
 • אפשרות רכישת הביטוח אונליין ב-4 צעדים פשוטים ובפחות מ-4 דקות.
 • לאחר מענה על מספר שאלות מקבלים הצעת מחיר מיידית ומשתלמת.
 • גבול אחריות גבוה במיוחד כלפי צד שלישי – עד 2,000,000 ₪ (נזקי רכוש).
 • הפוליסה כוללת חבילת שירותי דרך, ללא עלות נוספת עבורכם. ניתן לבחור שירותי דרך וגרירה של ספקי השירות "שגריר", "פמי" או "דרכים", ברירת המחדל היא חברת דרכים.
 • תזכו לשירות עדיף במקרה תאונה, שירות החלפת גלגל, חילוץ מחניון, גרירה ממוסך ומוסך, ורכב חלופי פרטי (ידני או אוטומטי) במקרה של תאונה, גניבה וטוטלוס בכפוף לכתב השירות.
 • כיסוי שבר שמשות, בהתאם לכתב השירות, מחברת "אוטוגלס" (ברירת מחדל), "דרכים זגגות" או "אילן זגגות".
 • כיסוי לווי / ייצוג משפטי עד 12,000 ₪ (הגנה משפטית).
 • שירות פרקליט לטיפול אישי תביעות כנגד צד ג' וחוסכת זמן יקר בהתנהלות מול הרכב הפוגע.
 • רדיו דיסק חלופי, כולל רדיו דיסק 3MP.
 • שירות אספקת דלק עקב עצירה בצד הדרך בגין מחסור דלק ברכב, בכפוף לכתב השירות של הספק שבחרתם לשירותי גרירה וחילוץ.
 • כינון אוטומטי לאחר נזק ראשון בלבד, השירות ניתן בחינם בכפוף לשימוש במוסכי הסדר (המחלקה הראשונה) של מנורה.
 • חדש תמורת ישן - תוספת שווי רכב, עד 10%, בכפוף לתנאי הפוליסה בשנה הראשונה לביטוח ללא תוספת פרמיה.

חשוב לדעת כי במוצרי הביטוח אוטו TOP ו-TOP LINE, שירות דרך וגרירה, רכב חלופי ושבר שמשות, נכללים בפוליסה – ללא כל עלות למבוטח. אם אינכם מעוניינים בהטבות אלו באפשרותכם לבטל את כתבי השירות. כדי לבצע זאת עליכם לפנות לסוכן הביטוח ולעדכן אותו מראש, אפשר גם לפנות למוקד מנורה מבטחים ביטוח רכב, למחלקת אוטו TOP/ TOP LINEולאחר קבלת הסבר קצר והבנת משמעות הביטול, תוכלו לדרוש את הורדת ההרחבה מהפוליסה.

בעלי רכב בשווי מעל 350,000 ש"ח – היכנסו לכאן וקבלו הצעת מחיר לביטוח רכבי יוקרה של מנורה.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב מנורה Auto Top / Top Line- סוכנות ביטוח אנגלמן

הרחבות וכיסויים הכלולים במחיר ביטוח הרכב

 • תוספת שווי רכב – עד 15% משווי הרכב, חדש תמורת ישן, כל עוד הרכב נמצא בשנתו השניה על הכביש, שולמו תמורתו מיסים מלאים והוא בבעלות פרטית ויד ראשונה.
 • כיסוי ביטול השתתפות עצמית בגין ניסיון גניבה שלא צלח.
 • כיסוי מערכת שמע ואביזרים נלווים למערכת השמע (תוספות מיוחדות לרכב) הרחבה חשובה לבעלי רכבים המצוידים במערכת שמע יוקרתית ו/או אבזור עשיר, יש להציג חשבונית או לספק הערכה מקצועית לתמחור מיוחד.
 • ביטוח ביטול השתתפות עצמית במוסך הסדר (מוסכי מחלקה ראשונה) – פטור מתשלום השתתפות עצמית בכל מקרה של נזק עצמי, כל עוד מתקנים את הנזק שנגרם לרכב במוסכי מחלקה ראשונה, ואם הנזק גבוה מסכום ההשתתפות העצמית כפי שנקבע בפוליסה.
 • כיסוי שבר פנסים ומראות צד – הרחבה חשובה המתאימה רק לבעלי רכב שגילו עד 15 שנים, הפעלת הכיסוי מחייבת תשלום השתתפות עצמית מופחתת, אך היא אינה נחשבת כתביעה בחידוש הפוליסה ומשאיר את העבר הביטוחי שלכם נקי.
 • כיסוי פגושים – הרחבה זו מיועדת רק לבעלי רכבים בשווי עד 280,000 ₪, ללא רישום תביעה. עלות ההרחבה 200 ₪ דרך חברת שגריר, בעת הפעלת הכיסוי המבוטח נדרש לתשלום השתתפות עצמית של 390 ₪.
 • הרחבה לנהג מזדמן – הרחבה לכיסוי נהגים צעירים וחדשים ל-4 ימים (. יש לציין, במידה וביטוח החובה גם במנורה הרחבת הכיסוי הינו אוטומטי וללא תשלום.
 • החלפת מפתחות – כיסוי החלפת מפתחות מבטיח לכם שיפוי עבור הסכום ששילמתם לפורץ מנעולים ורכבים כדי לפרוץ את דלת הרכב ולצורך הכנת מפתח חלופי על ידי מנעולן. גבול האחריות להרחבה עד 1,000 ₪ למקרה ועד 2,000 ₪ לכל תקופת הביטוח. יש תשלום השתתפות עצמית בגובה 350 ₪, הפעלת הכיסוי לא נחשבת כתביעה.

שאלות ותשובות - ביטוח רכב מנורה אוטו טופ וטופ ליין

במסלולי הביטוח לרכב של מנורה ניתן לבטח נהג יחיד, שני נהגים נקובים שלושה נהגים נקובים, או כל נהג בעל ותק נהיגה מעל 24 חודשים, העלויות משתנות בהתאם. גיל הנהגים לא יהיה פחות מ19 שנים. חשוב לציין כי מסלול אוטו טופ מיועד לנהגים מכל גיל בעלי ותק נהיגה ורישיון בתוקף (בישראל), לפחות 24 חודשים.

בביטוח הרגיל של מנורה ניתן לבטח כל נהג, גם נהגים צעירים וחדשים, עלות הביטוח משתנה בהתאם לגיל ומאפייני הנהג, ובהתאם לפרמטרים נוספים כמו שווי הרכב, עבר ביטוחי ועוד.

לתמחור פרסונלי במידה ואתם מעוניים בפוליסה שלא בתנאי אוטו טופ / טופ ליין השאירו פרטים וניתן לכם הצעת מחיר בהתאם.

במסלולי הביטוח אוטוטופ וטופליין אין דרישת מיגון ספציפית כל עוד שוויו של הרכב הפרטי עד 200,000 ₪, למעט דגמים מסוימים.

חשוב לציין שעל פי רוב, דרישת התקנת המיגון הנדרש מותאמת ומסונכרת עם יבואן הרכב החדש (בדרך כלל) וסביר להניח שהמיגון שקיבלתם עם רכבכם החדש תואם את דרישות המיגון.

להלן פירוט של דרישת המיגון של מנורה:

 • מיגון מסוג 40- שולל תנועה מקורי, מערכת איתור חצי פעילה.
 • מיגון סוג 45 – שולל תנועה מקורי, עלוקה ולוח מקשים, כספת אלומיניום על מחשב הרכב, איתור חצי פעיל.

לרכבים מדרישת רמת מיגון 40 ומעלה עליכם להעביר לסוכן הביטוח או ישירות לחברה אישור מיגון תקין ועדכני בהתאם לדרישת המיגון של מנורה (חשוב לציין שבדיקת המיגון ללא תשלום). לרכבים מדרישת מיגון 20 עד 45 יש לבצע בדיקת מיגון חדשה כל 34 חודשים, ולרכבים מרמת מיגון 50 ומעלה יש לעבור בדיקת מיגון אחת ל-22 חודשים.

כך לדוגמה, לרכב ברמת מיגון 45 יש להציג טופס אישור מיגון תקין (משויך לפוליסה של מנורה מבטחים), הטופס חייב להיות חתום ומאושר על ידי מתקין מאחת הרשתות הבאות: איתוראן, סייפקאר, פוינטר, סקיילוק, טרפילוג או NET-I. דרישות המיגון בקטגוריה זו הן:

טופס דרישת המיגון מועבר למבוטח דרך הסוכן. 

בטופס המיגון מפורטים תחנות המיגון השונות העובדות בשיתוף פעולה מול חברת מנורה. 

ניתן להתקשר לטלפונים השונים הרשומים מטה ולבחור את בודק / מתקין המיגון הקרוב אליכם.

חשוב לציין, כל עוד לא ביקשתם מאותו ספק השירות להתקין לכם רכיב כלשהוא ברכב, לא תחול עליכם עלות כלשהי ובדיקת המיגון תשולם במלואה על ידי חברת הביטוח. 

להלן קישור לרשימת נותני שירות והבדיקה של מנורה מבטחים.

עליכם להעביר את האישורים הנדרשים והרלוונטיים, למשל אישור תקינות מיגון ואישור העדר תביעות, ישירות אלינו, לסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו. דרכים להעברת האישורים:    

בפקס 09-9007335

במייל office@engelman-ins.co.il

בעת רכישת ביטוח מקיף או צד ג' עליכם לצרף אישור עבר ביטוחי מוכח מחברת ביטוח מאושרת על ידי המפקח על הביטוח, על שם בעל הרכב המופיע כבעלים ברישיון הרכב ו/או בן או בת הזוג. אם אתם רוכשים פוליסה עם נהגים נקובים, יש לצרף אישור עבר ביטוחי לכל אחד מהנהגים. ניתן לספק אישור עבר ביטוחי של ההורים עבור הילדים בהתקיים תנאים מסוימים כמו גיל נמוך מ-35, מגורים אצל ההורים והצהרת ההורים כי הילד נוהג ברכבם כדרך קבע ובהתאם לוותק הנהיגה.

חשוב לדעת כי  אישור עבר ביטוחי ללא תביעות בכיסוי צד שלישי בלבד ללא תאונה מזכה בהנחה על פי התנאים הבאים:

 • ותק של 3 שנים רצופות מזכה בהנחת עבר ביטוחי תקין לשנתיים.
 • ותק של 4 שנים ומעלה רצופות מזכה בהנחת עבר ביטוחי ל-3 שנים.
 • אישור עבר ביטוחי ל-3 שנים רצופות בביטוח צד ג' עם מינימום עבר ביטוחי מקיף של שנה אחת מזכה ב-3 שנים של ותק ביטוחי.

חשוב לציין כי אם הרכב היה מבוטח בכיסוי חלקי (כגון ביטוח מקיף ללא תאונה) או צד שלישי בשנה האחרונה – אינכם יכולים להצטרף למסלול אוטוטופ בביטוח מקיף.

באפשרותכם ליצור קשר ישיר עם חברת הביטוח מנורה ביטוח בדרכים הבאות:

מוקד רכב ורכוש (ימים א'-ה' בין השעות 09:00 – 18:00) – טלפון 9699*, פקס:  03-5663969 או 03-7604033, דואר אלקטרוני: servicetop@menoramivt.co.il.

מרכז דיווח תאונות, רכב ורכוש – טלפון 9699*, פקס:  03-7602085 או במייל: servicetop@menoramivt.co.il.

ביטוח רכב מנורה במסלול אוטוטופ ו-TOP LINE מתאים לכל נהג מגיל 19 ומעלה, בעל ותק נהיגה ורישיון נהיגה בתוקף לא פחות מ- 24 חודשים. ביטוח חובה, צד ג' ומקיף ממנורה מיועד לרכבים פרטיים ומסחריים עד 3.5 טון, כל עוד גיל הרכב עד 14 שנים.

אם אינכם מתאימים לתנאי הפוליסה במסלול אוטוטופ או TOP LINE תקבלו על כך התראה במערכת הדיגיטלית או ישירות מסוכנות הביטוח., במקרה זה תוכלו לרכוש ביטוח רכב מנורה במסלול רגיל ובהתאמה אישית עם הרחבות וכיסויים נוספים בהתאם לצורך.

לפרטים נוספים יש ליצור איתנו קשר. 

נהגים:

הפוליסה של במסלול Auto top / Top line אינה מתאימה לנהגים שגילם פחות מ19 שנה ללא ותק ורישיון נהיגה בתוקף של לפחות 24 חודשים. נהגים ללא עבר ביטוחי תקין אינם מורשים לרכוש את הפוליסה האטרקטיבית.

אילו רכבים לא בכיסוי:

רשימת סוגי הרכבים שלא ניתן לבטח במסלול אוטו TOPו-TOP LINE מתעדכנת אחת לתקופה, לכן חשוב לבדוק את הרשימה לפני הצטרפות ורכישת הביטוח אונליין או דרך סוכן. נכון להיום לא ניתן לבטח את הרכבים הבאים:

 • מוניות
 • רכב הסעות בשכר
 • רכב קבריולט עם גג נפתח
 • רכב עם מנוע טורבו (רכבי ספורט למינהם)
 • רכב מסחרי במסלול כל נהג
 • רכבי השכרה
 • רכבי ליסינג תפעולי
 • רכב ביבוא אישי
 • רכב בבעלות או שימוש חברה במסלול כל נהג
 • רכבים של נציגויות זרות או רכבים של האו"ם (קונוליסה, לוחיות רישוי לבנות)

במידה ורכבם אינו משתייך לתנאים הנ"ל ניתן לבטח במסגרת המסלול הרגיל.

לפרטים נוספים פנו אלינו.

 

לאחר הדיווח על אירוע ביטוחי למוקד השירות הזמין של מנורה, או דיווח לסוכן הביטוח שלכם, יש לצרף את המסמכים הנדרשים ולשלוח אותם במהירות האפשרית למחלקה. הצוות של מוקד רכב ורכוש במנורה ישלח לכם מכתב המאשר את פתיחת התביעה לאחר קבלת מסמכי התביעה או דיווח על נזק לרכב ולרכוש. המכתב כולל את שם הנציג המטפל בתביעה שלכם ודרישה למסמכים נוספים להמשך הטיפול, בהתאם לצורך.

טלפון מוקד השירות של תביעות רכב: 03-7107107 / מייל: 

נא לכתב וליידע את סוכנות הביטוח בכל מקרה תביעה. 

באפשרותכם לעקוב אחר הטיפול בתביעה שהגשתם באתר האינטרנט של מנורה מבטיחים ביטוח רכב, לכן כדאי להירשם לשירות מידע אישי באתר החברה. בעמוד מידע אישי באתר מנורה מבטחים תוכלו לעקוב בקלות אחר סטטוס הפניה שלכם לחברה, לצפות במסמכי התביעה שהגשתם, לבדוק האם עליכם לספק מסמכים נוספים להשלמת תהליך התביעה וקבלת הפיצוי ועוד.

אם רכשתם את הפוליסה באמצעות סוכן ביטוח תוכלו לפנות אליו כדי לקבל עדכון על סטטוס התביעה.

מוסך הסדר הוא מוסך מורשה אשר עובד מול חברת הביטוח באופן תדיר, לעיתים זהו מוסך מורשה מטעם היבואן. מוסך הסדר נבחר על ידי מנורה מבטחים בהליך קפדני ומחמיר, באפשרותכם לתקן את הרכב במוסכי הסדר עצמאיים שנבחרו על ידי מנורה מבטחים. לחצו כאן לרשימה המלאה!

חשוב לדעת כי תיקון באחד ממוסכי ההסדר המופיעים ברשימה העדכנית מקנה לכם שורת הטבות משתלמת במיוחד, בין היתר רכב חלופי מיידי, תשלום ישירות למוסך ולשמאי על ידי מנורה מבטחים ועוד (כפוף לתנאי החברה).

כיסוי שבר שמשות מכסה שמשות קדמיות, אחוריות וצדדיות, כל עוד הסדק או השבר פולשים דרך עובי השמשה של הרכב. במקרה של נזק לשמשות הרכב עליכם לפנות למוקד השירות של מנורה או לסוכן הביטוח דרכו רכשתם את הפוליסה. ניתן להרחיב את הכיסוי עם שירות החלפת שמשות בבית הלקוח.

ספק השרות בנזק לשמשות הינו:

 • אילן זגגות
 • אוטו גלס
 • דרכים

מסלולי הביטוח האטרקטיביים והמוזלים לרכב של מנורה מבטחים כוללים חבילת שירותים נוספים לרכב המבוטח. החבילה האטרקטיבית כוללת בין היתר:

 • שירותי גרירה וחילוץ – לרבות גרירת הרכב למוסך, התנעת רכב, תיקוני דרך קלים, חילוץ רכב, בכפוף לתנאי השירות.
 • שירות רכב חלופי – הרחבה משתלמת למבוטח בכיסוי מקיף מלא או חלקי, או בכיסוי צד ג', במקרה של תאונה או גניבה. ניתן לקבל עד 7 ימים רכב חלופי במקרה של תאונה ובמקרה טוטלוס, במקרה של גניבה אפשר לקבל רכב חלופי החל מהיום ה-8 להודעת הדיווח ועד 23 ימים, בכיסוי צד ג' ההטבה ניתנת החל מהיום ה-8 ועד 14 ימים.
 • שירות עדיף במקרה תאונה – הגעת נציג מטעם נותן השירות לרכב, הסעת הלקוח ממקום התאונה, טיפול בגרירת הרכב. השירות בכפוף להרחבת שירותי דרך וגרירה, ללא עלות נוספת.
 • שירות הסעת נכים – שירות ייעודי להסעת נכים במקרה של תאונה או גניבה, בכפוף לתנאי הפוליסה.

לקריאה נוספת של כתב השירות לחצו כאן:

 

בשלב זה לא ניתן לבטח רכבי יוקרה דרך המסלול הדיגיטלי טופ ליין וניתן לבטח דרך מסלול הרגיל. 

ביטוח רכבי היוקרה של מנורה מציעה מחירים משתלמים במיוחד., לקבלת מידע נוסף היכנסו לקישור הבא:

ביטוח רכבי יוקרה מנורה

לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב מנורה - סוכנות ביטוח אנגלמן

למה לקנות ביטוח דרך סוכן ולא דרך חברת ביטוח ישירה?

חברות הביטוח משווקות כיום מגוון מסלולי ביטוח רכב בדיגיטל, גם חברת הביטוח מנורה מזמינה אתכם לרכוש ביטוח חובה, צד ג' ומקיף בדיגיטל וליהנות מהטבות רבות ומפוליסה רחבה במיוחד במחיר מוזל ואטרקטיבי. כאשר אתם רוכשים את הפוליסה לבד עליכם לעיין בחוזה, לבדוק גבולות כיסוי, השתתפות עצמית, הרחבות כלולות ולהתאים את הביטוח למאפייני רכבכם ולצרכים הביטוחיים הייחודיים שלכם. זהו תהליך מורכב ועליכם לוודא כי רכשתם את הביטוח המתאים ביותר עבורכם.

אם תחליטו לרכוש את הביטוח בדגיטל, בכל בעיה והפעלת הביטוח תיאלצו להתמודד מול נציגי החברה המיומנים, ולהתמודד עם מערכת גדולה וחזקה. לכן, אנחנו בסוכנות הביטוח אנלגמן ובניו ממליצים לכם לרכוש את הביטוח לרכב דרכנו, עלות הפוליסה ממנורה מבטחים זהה עבורכם בין אם תזמינו את הביטוח באתר מנורה ובין אם תרכשו את הפוליסה דרכנו.

הניסיון המצטבר שרכשנו, והכוח הרב שלנו מול חברת הביטוח, כל אלו ועוד מבטיחים לכם שירות מהיר ויעיל בכל בעיה ובקשה, ואנו נדאג לייצג אתכם מול מנורה ביטוח רכב בכל אירוע ביטוחי כדי לוודא שתקבלו את מלוא הפיצויים והכיסויים המגיעים לכם, בכפוף לתנאי הפוליסה שבחרתם.

למידע נוסף, להצעת מחיר משתלמת ולרכישת ביטוח רכב מנורה – צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות הטלפון או המייל.

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בביטוחי נסיעות לחו"ל לכל יעד ולכל מטרה. אל תתביישו להשאיר את פרטי הקשר שלכם ונשמח לסייע.

אנגלמן ביטוח

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מאמרי ביטוח רכב שאולי יעניינו אתכם (מהבלוג שלנו)

ביטוח רכב טכנולוגי
ביטוח רכב

עידן חדש בביטוחי הרכב – מוצרי ביטוח מבוססי שימוש, איכות וטכנולוגיה

ביטוח רכב הינו אחת מהוצאות הגדולות במשק בית ישראלי. בעקבות התחרות הרבה החלו חברות הביטוח לשווק ביטוחים שמתאמים לכמות הקילומטרים, איכות נהיגה, רכבים נוספים בבית ועוד. למדו איך להוזיל את ביטוח הרכב שלכם בעשרות אחוזים. כל זאת ועוד במאמר הבא:

קראו עוד:
אישור העדר תביעות בביטוח רכב
ביטוח רכב

אישור העדר תביעות בביטוח רכב – המדריך המלא

אחד הפרמטרים החשובים ביותר ברכישת ביטוח מקיף או צד ג' לרכב הוא הסוגייה של העדר תביעות בביטוח רכב. אישור זה יכול להשפיע על מחיר ביטוח הרכב שלכם במאות אחוזים ולכן, רצוי מאוד שתכירו את הכללים הבאים בכדי להתנהל נכון בביטוח רכבכם.

קראו עוד:
שינוי גודל גופנים