ביטוח רכב הכשרה GO / הכשרה גו

ביטוח דיגיטלי לרכב

לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב הכשרה GO - סוכנות ביטוח אנגלמן

ביטוח רכב דיגטלי הכשרה גו

GO מבית הכשרה חברה לביטוח בע"מ הוא מוצר דיגיטלי חדשני שמטרתו לחסוך למבוטחים מאות שקלים בשנה ולשפר את השירות עבורם. כמו כן, רכישת ביטוח רכב אונליין GO מבטיחה יותר זמן פנוי ופחות כאבי ראש עבורכם – בכל הקשור לרכבכם.

השירות החדשני מאפשר לכל אדם לרכוש את מוצרי הביטוח לרכבו, כלומר ביטוח רכב מקיף וביטוח חובה, ישירות באתר הייעודי או באמצעות האפליקציה. חשוב לציין כי תהליך הפקת הפוליסה נעשה באופן דיגיטלי לחלוטין, ולרגל השקת השירות ניתן לקבל הנחה משתלמת וליהנות מפוליסת ביטוח מקיף וחובה במחירים שאסור לפספס. כל זאת ועוד בעמוד הבא:

 

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח הרכב מבית הכשרה. לחצו לגישה מהירה:

מהו ביטוח הרכב של הכשרה GO?

הכשרה חברת לביטוח השיקה לאחרונה את המותג GO, זהו שירות חדשני ומקוון הממציא מחדש את כללי המשחק בעולם ביטוחי הרכב. ביטוח גו (GO) נבחר למוצר השנה בחדשנות בביטוח בתחרות השנתית של "עדיף" ועיתונאי הביטוח והפיננסים. ביטוח go הוא מוצר חדש הכולל ביטוח רכב מקיף וחובה מבית הכשרה חברה לביטוח, המסלול אטרקטיבי וכולל מגוון הרחבות וכיסויים ללא תוספת תשלום, תוך התחייבות החברה לפרמיה משתלמת ביותר.

ביטוח GO הוא למעשה ביטוח רכב אונליין בו המבוטח מפיק את הפוליסה באתר האינטרנט הייעודי, וכל ההתנהלות מול החברה המבטחת מתבצע באמצעות ממשק חדשני, מתקדם וידידותי למשתמש. לכן, אם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות הביטוח של רכבכם, כדאי לכם להזמין דרכנו ביטוח רכב GO מבית הכשרה חברה לביטוח.

כיצד השירותים הדיגיטליים של ביטוח הרכב בהכשרה גו נותנים ערך מוסף?

ביטוח רכב גו מבית הכשרה חברה לביטוח הוא שירות דיגיטלי חדשני ופורץ דרך. השירותים הדיגיטליים של Go מעניקים למבוטחים ערך מוסף חשוב ומשמעותי, ובניהם:

 • רכישת הפוליסה באינטרנט ב-3 צעדים ותוך כ-3 דקות בלבד.
 • הוזלה משמעותית של עלויות הביטוח לרכב.
 • תמיכה מלאה מסביב לשעון.
 • מענה מהיר וטיפול מקצועי בתביעות ללא ביורוקרטיה מתישה.
 • מגוון רחב של כיסויים והטבות ללא תוספת תשלום.
 • מסלול חדש ואטרקטיבי לחיסכון בזמן ובעלויות.
 • שקיפות מלאה בתהליך טיפול התביעה.
 • חבילת "פינוק" הכוללת שירותי דרך וגרירה מבית ממסי/שגריר, כולל הגעת נציג למקום, הסעת המבוטח, שירות אספקת דלק ועוד.
 • עד 5 תשלומים ללא ריבית והצמדה באמצעות כרטיס אשראי בלבד.
 • שקט נפשי למבוטח הזוכה לביטוח רכב מחברה מקצועית ואמינה.
בנוסף, בכל מקרה של תאונה או תקלה בדרך, המבוטח זוכה לשירות מקצועי ולטיפול מהיר, עליו לדווח על המקרה באתר, אפשר לשלוח הודעה גם למוקד המאויש מסביב לשעון. המבוטח נדרש לצלם ולשלוח את הנזקים שנגרמו לרכב, וצוות ביטוח GO דואג לטיפול מהיר בכל הנדרש. כדאי לדעת כי חברת הביטוח שולחת החל מהיום הראשון רכב חלופי, כמו כן היא דואגת לגרירת הרכב למוסך על מנת שהרכב יטופל באופן מקצועי ומלא.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב הכשרה GO - סוכנות ביטוח אנגלמן

מהם תנאי הפוליסה של go?

תהליך ההצטרפות לביטוח רכב go מתחיל באתר הייעודי או באפליקציה, יש להוריד ולהתקין את האפליקציה בנייד. תוך 3 שלבים פשוטים אפשר לסיים את רכישת הפוליסה, לאחר קבלת הצעת מחיר מסודרת ומהירה. הפוליסה מתאימה נכון להיום לנהגים מעל גיל 17, אך רק נהגים מעל גיל 24, כל עוד שהם אינם נהגים חדשים, יכולים לקבל את ההטבה המשתלמת שהחברה מציעה למצטרפים חדשים. כמו כן, רק נהגים בעלי ותק נהיגה של שנה לפחות יכולים להצטרף לביטוח המתקדם והחדשני.

ביטוח גו מיועד לבעלי רכב פרטי בלבד עד 3.5 טון, כל עוד גילו של הרכב המבוטח עד 14 שנה. במסלול זה לא ניתן לרכוש פוליסה לרכבי שטח או רכבים מיוחדים אחרים, ונכון להיום אין אפשרות לבטח רכבים יקרים שהשווי שלהם מעל 250,000 ש"ח.

חשוב לשים לב לתנאים מיוחדים הנדרשים מהמבוטחים, למשל:

 • עבר ביטוחי מלא ב-3 השנים האחרונות (ביטוח מקיף או צד ג').
 • מבוטחים ללא תביעות או שלילות ב-3 השנים האחרונות, או מבוטח עם תביעה או שלילה אחת בלבד.

כדאי לדעת כי חברת הביטוח מחשבת את תעריפי ביטוח GO על פי הפרמטרים הבאים:

 • גיל הנהג הצעיר ביותר.
 • אישור עבר ביטוחי ב-3 השנים האחרונות.
 • ותק הנהיגה של הנהג הצעיר ביותר שכלול בפוליסה.
 • סוג ומאפייני הרכב.
 • מי רשאי לנהוג ברכב המבוטח.

כל מבוטח הרוכש ביטוח גו לרכבו זוכה לחבילת הטבות וכיסויים ללא תשלום. גבול האחריות בגין נזק רכוש כלפי צד ג' הוא עד 2,000,000 ₪. בביטוח גו זוכים המבוטחים להשתתפות עצמית מוזלת ולכיסוי הגנה משפטית עד לתקרה שנקבעה. במקרה של אובדן גמור (טוטאל לוס) וכל עוד עברו עד 12 חודשים ממועד עליית הרכב לכביש, הפוליסה מציעה כיסוי חדש תמורת ישן.

הכשרה Young Go - ביטוח רכב לנהגים צעירים

עולם הביטוח מאוד מקשה על נהגים צעירים בכל הנוגע למתן מחירים הוגנים בביטוח הרכב.

תוכנית הביטוח הכשרה גו יאנג מאפשרת להורים להכניס את ילדיהם תחת הפוליסה הקיימת או לנהגים צעירים להפיק ביטוח לעצמם. go young מיועדת לנהגים מגיל 17 ועד 24. תהליך קבלת הצעת מחיר לוקח פחות מ57 שניות והפקת פוליסה פחות מ120. ההפקה בנויה ב10 צעדים פשוטים וברורים וכך גם תהליך קבלת השירות.

כל מבוטח יקבל גישה לאיזור אישי באתר או באפליקציה אשר באמצעותה יוכל להגיש תביעה, להזמין גרר ושירותי דרך ולבחור שמאי בנזק לרכב.

שאלות שנשאלות לגבי הביטוח

ניתן לפנות למוקד הטלפוני הזמין 24/7 – 8811*. כל מבוטח זוכה למענה מהיר, לטיפול מקצועי יעיל ולשירות אדיב המלווה ביחס אישי וחם.

כמו כן, אפשר לשלוח מייל באתר האינטרנט של ביטוח גו, דואר אלקטרוני: support@go-ins.co.il.

בקרוב, תוכלו לשוחח באמצעות צ'אט, השירות החדשני עתיד לפעול במהרה 24/7, כך תוכלו לקבל תמיכה מלאה בכל בעיה ובקשה, מסביב לשעון.

הכשרה ביטוח רכב go מציעה ביטוח מקיף וחובה לנהגים הבאים:

 • נהגים מעל גיל 17 בלבד.
 • ותק נהיגה מעל שנה.
 • עבר ביטוחי מלא ב-3 השנים האחרונות.
 • נהגים ללא תביעות או שלילות ב-3 השנים האחרונות, או נהגים עם תביעה/שלילה אחת.

כאמור, ביטוח גו לא מיועד לרכבי שטח ולרכבים מיוחדים. גיל הרכב חייב להיות עד 14 שנה, כמו כן לא ניתן לבטח בביטוח זה רכבים בעלי שווי מעל 250,000 ₪.

בכל אירוע המחייב הפעלת הביטוח, ובכל הגשת תביעה, יש לדווח על המקרה באתר המקוון או בשיחת טלפון למוקד השירות הזמין 24/7. לפני הפניה למוקד או שליחת הודעה באתר, מומלץ לצלם את הנזקים שנגרמו לרכב. לאחר הפניה, יש לשלוח את התמונות של נזקי הרכב או הרכבים שהיו מעורבים בתאונה, ונציגי השירות של go יטפלו בכל השאר.

כדאי לדעת כי הכשרה חברה לביטוח משתפת פעולה עם קבוצת הרכב אלבר במותג הביטוח go. לאחר דיווח על התאונה נציגי הכשרה גו דואגים לשלוח רכב חלופי מחברת אלבר ובהתאם לצורך גם גרר. הרכב יטופל באחד המוסכים המורשים, אך המבוטח יכול לדרוש כי הרכב יטופל במוסך לבחירתו, במקרה זה עליו לשלם השתתפות עצמית גבוהה יותר.

תשובה

לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב הכשרה GO - סוכנות ביטוח אנגלמן

מדוע כדאי לרכוש את הביטוח באמצעותנו?

אנו, צוות סוכנות ביטוח אנגלמן ובניו, מתמחים בביטוחי רכב ומציעים שירות מקצועי ומתקדם, מחירים תחרותיים וליווי צמוד. מומלץ לרכוש ביטוח רכב באמצעותנו בגלל הניסיון הרב שצברנו במשך השנים, והכוח שיש ברשותנו מול החברה המבטחת. חשוב להדגיש כי עלות הפוליסה מבית הכשרה go זהה עבורכם – בין אם תרכשו את הפוליסה לבד באתר המקוון או באפליקציה, ובין אם אנו נרכוש אותה ישירות מחברת הביטוח.

יחד עם זאת, כאשר אתם רוכשים את הפוליסה לבד, תיאלצו להתמודד מול נציגי חברת הביטוח בכל בעיה ובקשה. באותו מחיר, תוכלו לבטח את רכבכם בפוליסה החדשנית מבית GO, אך אנו נדאג לכל

ההליך הנדרש לרכישת או לחידוש הפוליסה, ובקרות אירוע ביטוחי נייצג אתכם מול הכשרה GO ונדאג שתקבלו את כל הפיצויים והכיסויים המגיעים לכם בהתאם לחוזה הביטוח.

למידע נוסף, לשאלות ולרכישת ביטוח רכב GO  באינטרנט – צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון או במייל.

 

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בביטוחי נסיעות לחו"ל לכל יעד ולכל מטרה. אל תתביישו להשאיר את פרטי הקשר שלכם ונשמח לסייע.

אנגלמן ביטוח

לשיתוף העמוד:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מאמרי ביטוח רכב שאולי יעניינו אתכם (מהבלוג שלנו)

אישור העדר תביעות בביטוח רכב
ביטוח רכב

אישור העדר תביעות בביטוח רכב – המדריך המלא

אחד הפרמטרים החשובים ביותר ברכישת ביטוח מקיף או צד ג' לרכב הוא הסוגייה של העדר תביעות בביטוח רכב. אישור זה יכול להשפיע על מחיר ביטוח הרכב שלכם במאות אחוזים ולכן, רצוי מאוד שתכירו את הכללים הבאים בכדי להתנהל נכון בביטוח רכבכם.

קראו עוד:
שינוי גודל גופנים