ביטוח מקיף

ביטוח מקיף

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח אשר מטרתו לכסות הוצאות על נזקים שנגרמו לרכב שלכם בעת מצבים של תאונה, התנגשות, התהפכות הרכב, גניבה של הרכב ואירועים של מזג אויר קיצוני כמו שלג, ברד או שברים ושריטות שנגרמו על ידי קריסה של עצים או דברים שפגעו ברכב בעת סערה. כמו כן, הביטוח המקיף מכסה אחריות כלפי בעל הרכב, אדם מטעמו שנוהג בו וכלפי צד שלישי אשר חלילה היה מעורב בתאונה.

זהו ביטוח שחשוב לעשות עבור רכבים חדשים בעיקר או רכבים שעלותם גבוהה מאוד והוצאות בעת תאונה או נזקים מסוגים שונים עלולים לעלות לבעל הרכב כסף רב.

בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את כל המידע החשוב בנושא ביטוח מקיף:

מה זה ביטוח מקיף לרכב ואילו כיסויים הוא מכיל?

ביטוח מקיף לרכב מיועד לבעלי רכבים פרטיים ומסחריים עד 3.5 טון, שמעוניינים לבטח את הרכב שלהם מפני מגוון רחב של נזקים, הביטוח כולל גם את האחריות שלהם כלפי נזקי רכוש הנגרמים לצד שלישי (פוליסת ביטוח צד ג' לרכב).

הפוליסה מכסה נזקים הנגרמים לרכב המבוטח כתוצאה מאירועים כמו: נזקי תאונה שונים, גניבה, נזקים הנגרמים עקב ניסיון פריצה וגניבה, התפוצצות, התלקחות, אש, מעשה זדון ונזקים המכוסים בביטוח צד ג', נזקים הנגרמים מאיתני הטבע כמו פגיעת ברק, סערה, שיטפון, רעידת אדמה, שלג, ברד כבד וכדומה.

ביטוח רכב מקיף הוא ביטוח רשות, החוק אינו מחייב אתכם לרכוש אותו אך הפוליסה מעניקה לכם שקט נפשי והגנה מקיפה מפני מגוון אירועים ונזקים העלולים להיגרם לרכבכם או לרכוש צד שלישי.

את הביטוח חשוב להתאים לצרכים הייחודיים ולדרישות ספציפיות שלכם, לכן כדאי לדעת כי חברות הביטוח מציעות מבחר הרחבות נוספות, כמו כן יש חברות ביטוח המציעות מספר מסלולים גמישים לכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי על מנת לבחור בפוליסה המתאימה ביותר עבורכם.

ביטוח מקיף כולל את את הכיסויים הבאים:
לקבלת הצעת מחיר לביטוח מקיף
הסיכוי "להשתמש" בביטוח המקיף הינו אחד השכיחים בתביעות הביטוח בישראל. אל תתפשרו על האיכות והשירות. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר לביטוח חובה + מקיף במחיר משתלם.

השוואת ביטוח מקיף - על מה חשוב להקפיד?

ישנם כיסויים רבים ומגוונים בביטוח מקיף לרכב, חשוב להכיר את ההבדלים בין הכיסויים ובפוליסות השונות ובכך לבצע השוואת ביטוח נכונה. להלן עיקרי הנושאים שחשוב לבדוק:

גבול אחריות מספיק רחב לכיסוי צד ג':

ביטוח מקיף נקרא מקיף מאחר והוא מכיל גם ביטוח צד ג' בתוך הכיסויים. חשוב לוודא שסכום הביטוח בפרק צד שלישי מכיל סכום גבוה מספיק לתרחיש בו נגרם נזק עצום לצד ג'.

לדוגמה – במידה וסכום הביטוח בפרק צד ג' בביטוח המקיף הוא נמוך ולא מספק, במקרה של תאונה בה המבוטח גרם לטוטל לוסט לרכב יוקרה של צד שלישי, ישנו סיכוי שסכום הביטוח "יגמר" וכך המבוטח ישאר חשוף לתשלום סכומים גבוהים מכיסו הפרטי.

גובה השתתפות עצמית ואפשרות לרכוש ביטוח ללא השתתפות עצמית:

בכל הפוליסות של ביטוח מקיף לרכב מופיע סעיף קבוע שנקבע על ידי המפקח על שוק ההון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר, זהו סעיף ההשתתפות העצמית. בעת הפעלת הביטוח עליכם לשלם השתתפות עצמית כפי שנקבע בתנאי הפוליסה שרכשתם.

קיימים 2 סוגים של השתתפויות עצמיות:

  • נזק שנגרם לצד ג'
  • נזק שנגרם לרכב המבוטח עקב תאונה או גניבה.

כיום ניתן לרכוש ביטוח רכב מקיף עם הרחבה לביטול ההשתתפות העצמית. יש חברות ביטוח המאפשרות להגדיל את דמי ההשתתפות העצמית כדי להוזיל על עלות הביטוח, וחברות שונות מציעות השתתפות עצמית נמוכה יותר למי שמתחייב לתקן את הרכב במוסך הסדר המאושר על ידי החברה המבטחת ולא במוסך פרטי.

מחיר ביטוח מקיף מושפע מביטוח החובה שלכם:

חשוב לדעת שברוב חברות הביטוח היום בשוק תוכלו לקבל "הנחת חובה" במידה ותרכשו ביטוח חובה באותה החברה בה תרכשו את הביטוח המקיף.

יכול להיות מצב בו ביטוח החובה מאוד יקר בהשוואה לחברות ביטוח אחרות אך אובדן הנחת החובה תהיה כלכך משמעותית שיהיה משתלם יותר לבצע את החובה ואת המקיף אצל אותו מבטח.

חבילות נוספות ושירותי דרך:

בנושא לרכישת הביטוח, מומלץ לבחור הרחבות וכיסויים נוספים בהתאם לצורך. יש מגוון כיסויים נוספים וחבילות דרך שונות, לדוגמה שירותי דרך וגרירה, רכב חלופי, הגנה משפטית, ביטוח שבר לשמשות ועוד.

חשוב לדעת – מאחר השירותים שמבצעים את ההרחבות הללו הן חיצוניות, ניתן לרכוש באמצעות סוכן הביטוח את החבילה לא דרך חברת הביטוח אלא באמצעות ספקי חבילות דרכים חיצוניים בעלי שירות שלרוב נחשב כאיכותי יותר.

דרישות מיגון ברכב:

חברת הביטוח יכולה לדרוש מכם להתקין אמצעי מיגון נוספים כדי להקשות על גניבת הרכב. כדאי לבדוק נושא זה מראש כיוון שהתקנת אמצעי מיגון נוספים משפיעה על עלות הפוליסה וכדאיות רכישתה.

לדוגמה – יכול להיות שקיבלתם הצעה מאוד זולה לביטוח מקיף לרכבכם אך עליכם לבדוק את האותיות הקטנות בהצעה ולבדוק מהם המיגונים הנדרשים בפוליסה. 

מיגונים אלה לרוב עולים לא מעט כסף להתקנה ויכול להיות שיהיה שווה לכם לבטח את הרכב בחברת ביטוח הדורשת מיגונים מופחתים לרכב בעלות קצת יותר גבוהה ובסך הכל לחסוך המון כסף.

העדר תביעות בביטוח הרכב

נהגים שהיה להם תביעות ביטוח ב3 שנים האחרונות יאלצו לשלם מחיר יקר יותר. מומלץ לבקש מסוכן הביטוח לבצע סקר שוק בין כל חברות הביטוח מאחר ומחיר ביטוח המקיף מושפע באופן גבוה מהעבר הביטוחי שלכם. 

כאשר תבטחו את רכבכם תתבקשו לשלוח לחברת הביטוח אישור העדר תביעות שמאשר את ההצהרה שלכם.

ישנה בעיה קשה מאוד בענף הביטוח כיום סביב נושא התביעות שכן נהגים בעל 2 תביעות ומעלה ב-3 שנים האחרונות מתקשים מאוד למצוא חברת ביטוח שתסכים לבטח אותם.

מדדים המשפיעים על מחיר ביטוח מקיף לרכב

חברות הביטוח נוהגות לחשב תעריפי ביטוח מקיף לרכב עד 3.5 טון לפי הרכיבים הבאים:
לקבלת הצעת מחיר לביטוח מקיף
הסיכוי "להשתמש" בביטוח המקיף הינו אחד השכיחים בתביעות הביטוח בישראל. אל תתפשרו על האיכות והשירות. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר לביטוח חובה + מקיף במחיר משתלם.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח רכב אצל סוכן הביטוח

כאשר אתם עושים ביטוח לרכב בכלל וביטוח מקיף בפרט, תמיד תעמוד בפניכם ההתלבטות האם לגשת לסוכן ביטוח אישי או לפנות לביטוחים ישירים.

כאשר אתם פונים לסוכן ביטוח אישי, אתם למעשה פונים לאיש מקצוע בעל רישיון מטעם משרד האוצר המתמחה בתחום ביטוח הרכב.

בחברות ביטוח הישירות נציגי המכירות לרוב עוברים הסמכה קצרה בחברת הביטוח ומתמחים במכירות ולא תביעות כך שבמקרה ויהיה לכם אירוע נזק, תאלצו לעבור מנציג לנציג באופן מתסכל.

סוכן הביטוח ילווה אתכם בתהליך רכישת הפוליסה, יבדוק איתכם איזה הרחבות אתם צריכים ומה פחות מתאים עבורכם, יבצע "מכרז" בין כל חברות הביטוח שאיתו הוא עובד על מנת לתת ללקוח את המחיר הטוב ביותר בכל שנה מחדש.

כמו כן, כאשר עושים ביטוח אצל סוכן ביטוח אישי הוא יהיה זמין עבורכם בטלפון אחד ודיי מהר, למעשה אתם חוסכים המתנה של זמן רב על הקו כאשר ממתינים לנציג שירות. מלבד יתרונות אלו, קיים יתרון נוסף חשוב שהוא כוח מסחרי מול חברות הביטוח, כך שסוכן הביטוח יוכל להשיג עבור הלקוחות שלו פוליסות טובות במחירים משתלמים, להילחם עבור הלקוח במקרה שחברת הביטוח מסרב לשלם תביעה ועוד.

אנחנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, עורכים מכרז בין חברות הביטוח המובילות כדי להתאים ללקוחותינו את הפוליסה הטובה והמתאימה ביותר. סקר שוק מאפשר לכם הוזיל את הפוליסה, אך כאמור חשוב להתייחס לא רק למחיר אלא גם לכיסויים, גבולות אחריות, השתתפות עצמית, איכות השירות וכדומה.

אם אתם מעוניינים לבטח את הרכב שלכם בביטוח מקיף במחירים משתלמים ובתנאים אשר מדויקים לכם, צרו עימנו קשר ואנחנו נדאג שתקבלו שירות איכותי ללא פשרות.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח מקיף לרכב

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בענף ביטוח הרכב - ביטוח מקיף, צד ג' וחובה לכל סוגי הרכבים. עם השנים צברנו מומחיות בביטוח לרכבי יוקרה, משאיות, כלים הנדסיים ועוד.

דילוג לתוכן