ביטוח רכב שלמה

ביטוח רכב שלמה | AppToYou

שתפו את העמוד:

ביטוח רכב שלמה לפי שימוש - AppToYou

לראשונה בישראל, חברת שלמה ביטוח השיקה ביטוח רכב דיגיטלי המבוסס על תשלום לפי מספר הקילומטרים שהמבוטח ביצע בפועל ועל פי איכות הנהיגה, כלומר מבוטחים הנוהגים באופן זהיר זוכים להנחה בעלות הפוליסה. 

חברת שלמה ביטוח מצטרפת לחברות ביטוח נוספות בישראל שהחלו לשווק ביטוחי רכב מבוססי איכות וכמות נהיגה.

תכנית הביטוח החדשה מבית שלמה ביטוח תלוית שימוש, ומבוססת כאמור על כמות ואיכות הנהיגה, לעומת תכניות ביטוח תלויות שימוש של חברות מתחרות המבוססות רק על אחד מהפרמטרים: כמות או איכות נהיגה. 

כדי לרכוש את הפוליסה החדשה של שלמה ביטוח יש להוריד את אפליקציית AppToYou, אך כדי להצטרף למסלול החדש והאטרקטיבי יש לפנות לסוכן הביטוח שלכם כל עוד הוא משווק את שלמה ביטוח, וכמובן אנחנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו יכולים לרכוש עבורכם את הפוליסה ולייצג אתכם מול החברה בעת הצורך, ולדאוג לאינטרסים שלכם.

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח רכב שלמה:
לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב שלמה
בישראל כלי הרכב הוא כמו זוג רגליים וכפי שאנו צריכים לדאוג לעצמנו כך גם לרכבנו באמצעות ביטוח. קבלו הצעה לביטוח שיגן על הרכב במקרים של תאונה, גניבה, נזק לצד ג' ועוד.

למה צריך פוליסת ביטוח רכב מותאמת קילומטרז' ואיכות נהיגה?

ענף ביטוחי הרכב עובר שינויים מרחיקי לכת בתקופה האחרונה, וישראל נחשבת לאחת המדינות המתקדמות בתחום הפוליסות המבוססות על איכות וכמות נהיגה. 

הפוליסה החדשה מבית שלמה ביטוח מתחרה בביטוחים מותאמי שימוש המשווקים על ידי חברות כמו הראל, AIG והפניקס, אך הביטוח הדיגיטלי החדיש של שלמה הוא היחידי כרגע שמשלב בין כמות נהיגה (קילומטרז') לבין איכות והתנהגות הנהיגה של המבוטח.

לכן, כדאי לכם לבדוק את הפוליסה ולהשוות אותה לפוליסות המתחרות. כדאי לדעת כי ביטוח רכב המבוסס על כמות ואיכות הנהיגה נחשב למודל החדש בעולם ביטוחי הרכב, נציגי שלמה ביטוח טוענים כי הפוליסה החדשה יכולה להוזיל את עלויות הביטוח לרכב שלכם (מקיף וצד ג') בעשרות אחוזים, בהתאם לכמות ולאיכות הנהיגה שלכם. 

לכן, אם אינכם מרבים להשתמש ברכב, וכל עוד אתם נוהגים עד 15,000 ק"מ בשנה, וכמובן אם אתם נהגים זהירים והעבר הביטוחי שלכם נקי, תוכלו להוזיל באופן משמעותי את הביטוח המקיף לרכבכם ולחסוך מאות שקלים בשנה ולמעלה מכך.

ענף ביטוחי הרכב עובר שינויים מרחיקי לכת בתקופה האחרונה, וישראל נחשבת לאחת המדינות המתקדמות בתחום הפוליסות המבוססות על איכות וכמות נהיגה. 

הפוליסה החדשה מבית שלמה ביטוח מתחרה בביטוחים מותאמי שימוש המשווקים על ידי חברות כמו הראל, AIG והפניקס, אך הביטוח הדיגיטלי החדיש של שלמה הוא היחידי כרגע שמשלב בין כמות נהיגה (קילומטרז') לבין איכות והתנהגות הנהיגה של המבוטח. לכן, כדאי לכם לבדוק את הפוליסה ולהשוות אותה לפוליסות ביטוח רכב לפי שימוש של חברות ביטוח המתחרות.

כדאי לדעת כי ביטוח רכב המבוסס על כמות ואיכות הנהיגה נחשב למודל החדש בעולם ביטוחי הרכב, נציגי שלמה ביטוח טוענים כי הפוליסה החדשה יכולה להוזיל את עלויות הביטוח לרכב שלכם (מקיף וצד ג') בעשרות אחוזים, בהתאם לכמות ולאיכות הנהיגה שלכם. 

לכן, אם אינכם מרבים להשתמש ברכב, וכל עוד אתם נוהגים עד 15,000 ק"מ בשנה, וכמובן אם אתם נהגים זהירים והעבר הביטוחי שלכם נקי, תוכלו להוזיל באופן משמעותי את הביטוח המקיף לרכבכם ולחסוך מאות שקלים בשנה ולמעלה מכך.

למעשה, חברות הביטוח, וביניהן גם חברת שלמה ביטוח, החלו להקשיב לטענות ולתלונות המבוטחים שמשלמים פוליסה יקרה למרות הקילומטרז' הנמוך שהם מבצעים ועל אף הנהיגה הזהירה שלהם. 

מבוטח המקפיד על נהיגה זהירה לא צריך לשלם את אותן העלויות כמו נהג שאינו זהיר, מעורב בתאונות, מבצע עבירות תנועה חמורות או מרבה לנהוג. 

חשוב לזכור כי ככל שהרכב מבלה יותר זמן ומרחק בכבישי הארץ, הסיכוי למעורבות בתאונה גבוה בהרבה, לכן אין הצדקה לכך שמבוטחים שכמעט ואינם נוהגים ברכבם ישלמו מחיר דומה בביטוח הרכב.

אחד החידושים בפוליסה החדשה מבית שלמה ביטוח הוא ההנחה בסוף השנה. מבוטחים יכולים לקבל החזר של 2% עד 8% על פי ציון הנהיגה שלהם. מבוטח הזוכה לציון נהיגה של 70-80 יזכה להנחה בשיעור 2%, בעוד מבוטח הזוכה לציון נהיגה של 80-90 יזכה בסוך השנה להנחה בשיעור 4%. 

נהגים הזוכים לציון נהיגה מעל 90 יזכו להנחה משמעותית בשיעור 8%. מבוטחים יכולים לצפות באמצעות האפליקציה הייעודית מהי איכות הנסיעה שלהם, האפליקציה המתקדמת כוללת מגוון שירותים נוספים, מידע חשוב וחיוני, התראות חשובות ודיווחים עדכניים בזמן אמת על איכות הנהיגה.

מהאפליקציה אפשר להזמין בקליק מהיר שירותי דרך וגרירה, וניתן ליצור קשר מיידי עם מוקד השירות הזמין של שלמה ביטוח ועם סוכן הביטוח האישי. במקרה שהרכב המבוטח היה מעורב בתאונה, ניתן לצפות בתיעוד החכם שנשמר על ידי הרכיב המותקן ברכב המבוטח, יתרון חשוב למבוטחים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב שלמה
פוליסת הרכב של שלמה מציעה כיסויים נרחבים ואיכותיים. באמצעות שימוש בעזרים טכנולוגיים מתקדמים ניתן להוזיל את ביטוח הרכב באופן ניכר. פנו אלינו לקבלת הצעה.​

למי מתאים ביטוח רכב שלמה APPTOYOU?

תכנית הביטוח החדשה של שלמה ביטוח מתאימה לישראלים רבים, ובמיוחד במקרים הבאים:

מסלול ביטוח רכב AppToYou מיועד רק לבעלי רכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון, כל עוד שוויו של הרכב עד 350,000 ₪ ורק עבור מי שרוכש ביטוח מקיף. ראוי לציין כי רכישת פוליסה במסלול AppToYou כפופה לחיתום, כמו כן יש להתקין רכיב ייעודי ברכב המבוטח ולהתקין את האפליקציה בטלפון הנייד החכם.

מאפיינים כלליים והסבר על תכנית הביטוח החדשה

ביטוח רכב שלמה AppToYou מהווה פריצת דרך בענף הביטוח לרכב פרטי או מסחרי עד 3.5 טון. זהו מסלול המתאים לרוכשי ביטוח מקיף, התכנית מיועדת לכל הנהגים, בכל הגילים וללא תלות בוותק רישיון הנהיגה שלהם.

תשלום הביטוח מבוסס על שני רכיבים – רכיב קבוע ורכיב משתנה בהתאם לקילומטרז' בפועל. כלומר, מבוטחים משלמים בפועל רק לפי מספר הקילומטרים שהרכב עבר, לכן החל מהחודש הראשון ניתן לחסוך כסף ולהוזיל את עלויות הביטוח לרכב. 

לאחר ההצטרפות למסלול החדש יש להתקין את הרכיב החכם, להוריד את האפליקציה לסמארטפון, וכמובן חשוב להקפיד על נהיגה זהירה כדי לקבל את ההנחה האטרקטיבית הנוספת בסוף שנת הביטוח.

האפליקציה החדשה AppToYou מחשבת את איכות הנהיגה שלכם באופן אוטומטי, ובהתאם לאיכות הנהיגה התעריף של הפוליסה מתעדכן ללא התערבות חיצונית. לכן כדאי לכם להקפיד יותר מתמיד על נהיגה זהירה.

חשוב לדעת כי אין אפשרות לרכוש את הביטוח הדיגיטלי ישירות משלמה, החברה מאפשרת למצטרפים חדשים לרכוש את הפוליסה האטרקטיבית רק באמצעות סוכני ביטוח המשווקים את שלמה ביטוח.

כמו כן, ההצטרפות למסלול זה מחייבת התקנת רכיב חכם ברכב המבוטח, ההתקנה נעשית בחינם בכל אחת מתחנות ההתקנה של חברת איתוראן, ללא כל תשלום על הרכיב. התקנת הרכיב החכם מבית איתוראן נמשכת כעשר דקות בלבד. 

אגב, חברת שלמה ביטוח מתחייבת בפני המבוטחים לא לחשב עלות נוספת גם אם המבוטח חצה את רף הקילומטרים, כל עוד לא עוברים 17,000 ק"מ בשנה. כפי שציינו קודם, בסוף תקופת הביטוח (12 חודשים) המבוטח זכאי להנחה משתלמת נוספת בהתאם לציון הנהיגה שלו.

חברת שלמה ביטוח קבעה את ההנחה הנוספת בסוף השנה לפי הציונים הבאים:

את הפוליסה החדשה מבית שלמה ביטוח ניתן לרכוש דרך סוכנות הביטוח המובילה אנגלמן ובניו בע"מ, התשלום בכרטיס אשראי בלבד.

אפליקציית שלמה AppToYou

האפליקציה המתקדמת מציגה נתוני אמת בכל רגע נתון, לרבות סך הנסועה, עלות הביטוח לפי הנסיעה בפועל שביצעתם, חסכון בעלויות בהשוואה למסלול ביטוח רגיל (CAR), התנהגות הנהג וציון איכות הנהיגה שלו ופירוט חיובים. 

כמו כן, יש אפשרות להזמין שירותי גרירה בקליק מהיר, לצפות בתיעוד תאונות וחניות, וליצור קשר מהאפליקציה עם מוקד שלמה ביטוח, סוכן הביטוח האישי ומוקד איתוראן.

יצירת קשר עם החברה

בשעה של משבר תוכלו ליצור קשר ומסיביב לשעון.

סטטיסטיקת נהיגה

ציון נהיגה, כמות בלימות, תאוצות, עקיפות ומידע על הנהיגה.

תיעוד תאונה

צילום הרכב בשעת תאונה ורשימת הנחיות לביצוע בעת תאונה.

אפליקציית שלמה
מידע על הפוליסה

מידע אודות פוליסת הביטוח שלך, תאריך תחילה, סיום ועוד.

הזמנת שירותי גרירה

הזמנת גרר בלחיצת כפתור בפשטות וביעילות מבלי לחפש את הפוליסה.

יומן נסיעות

מעקב אחר כמות הנסיעות ברכב (להתחשבות בנושא כמות הנהיגה).

שאלות ותשובות ביטוח רכב שלמה

כדי להצטרף למסלול האטרקטיבי יש לפנות לסוכן ביטוח המשווק את שלמה ביטוח, להתקין רכיב חכם מבית איתוראן, להוריד ולהתקין את האפליקציה בנייד, ומרגע זה מתחילים לשלם רק על הקילומטרז' שמבצעים בפועל.

המסלול החדש מתאים למי שנוהג פחות מ-15,000 ק"מ בשנה, לבעלי רכב שני בבית, לסטודנטים, לפנסיונרים, לישראלים המרבים לטוס לחו"ל וכיוצא בזה.

אם אינכם נוהגים הרבה ברכב כדאי לכם לרכוש את הביטוח, לאחר בדיקות והשוואות לפוליסות אחרות.

הפוליסה החדשה מבית שלמה ביטוח מתאימה לכל נהג, ללא תלות בוותק הנהיגה שלו. 

יחד עם זאת, הביטוח מתאים למבוטחים שאינם מרבים להשתמש ברכבם וכל עוד הם מקפידים על נהיגה זהירה. יודגש כי ניתן להוסיף לפוליסה גם נהג צעיר וחדש זמני.

התקנת הרכיב החכם מבית איתוראן אינה כרוכה בתשלום, יש להגיע לאחד הסניפים של איתוראן, ההתקנה נמשכת כעשר דקות בלבד.

אם נהגת מעל 15,000 ק"מ וכל עוד לא חצית 17,000 ק"מ בשנה החברה אינה מחשבת עלות נוספת.

חשיבותו של סוכן ביטוח בתהליך רכישת הפוליסה

עולם ביטוחי הרכב צועד קדימה ומתפתח במהירות, מפוליסות המתאימות לכולם ביטוחי הרכב מתחילים להיות מותאמים אישית. ביטוח רכב שלמה AppToYou מתאים בעיקר לנהגים זהירים שאינם מרבים לנהוג, וניתן לחסוך עלויות ולהוזיל את ההוצאות בגין הביטוחים לרכב. 

יחד עם זאת, הביטוח אינו מתאים לכל אחד ואחת, יש לבצע בדיקות מקדמיות ולהשוות תנאים ועלויות לפוליסות אחרות המבוססות גם הן על כמות ואיכות נהיגה.

לכן, מומלץ לפנות לסוכנים המקצועיים והמנוסים של סוכנות הביטוח אנגלמן ובניו. אנו נבדוק האם הפוליסה החדשה מבית שלמה ביטוח מתאימה לכם, האם יש פוליסה מחברת ביטוח אחרת העשויה להתאים לכם יותר, נשקלל עלויות, יתרונות וחסרונות, ורק אז נתאים עבורכם את הביטוח.

זו בדיקה מקצועית המחייבת ניסיון וידע רב, כמו כן כדאי תמיד לרכוש את הביטוח לרכב דרך סוכן מנוסה כיוון שהוא ישמור על האינטרסים שלכם בעת הפעלת הביטוח. 

סוכן הביטוח האישי שלכם דואג לכם מסביב לשעון, הוא מייצג אתכם מול חברות הביטוח הדורסניות ומוודא כי תקבלו את הפיצוי המגיע לכם על פי תנאי הפוליסה שרכשתם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב שלמה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בענף ביטוח הרכב - ביטוח מקיף, צד ג' וחובה לכל סוגי הרכבים. עם השנים צברנו מומחיות בביטוח לרכבי יוקרה, משאיות, כלים הנדסיים ועוד.

הצעה לביטוח רכב בשלמה
פוליסת הרכב של שלמה מציעה כיסויים נרחבים ואיכותיים. באמצעות שימוש בעזרים טכנולוגיים מתקדמים ניתן להוזיל את ביטוח הרכב באופן ניכר. פנו אלינו לקבלת הצעה.
דילוג לתוכן