שירותים לרכב

כיסויים והרחבות נוספות בביטוח רכב

שתפו את העמוד:

בישראל קיימת "פוליסה תקנית לביטוח רכב". משמעות הדבר היא שהפוליסה הסטנדרטית לביטוח הרכב זהה בכל חברות הביטוח השונות בכל הנושא של הגדרת מקרה הביטוח וה"אותיות הקטנות". בכל חברות הביטוח אין בפוליסת הרכב כיסוי לשירותי דרך כמו גרירה, שבר שמשות, רכב חלופי וכד'. 

את שירותים אלה ניתן לרכוש כהרחבה לפוליסת ביטוח רכב דרך חברת הביטוח או לחלופין לרכוש את הכיסוי בנפרד מחברות שנותנות שירות בתחום.

החשיבות להכרות עם הכיסויים

כאשר אנו רוכשים פוליסת ביטוח בתחום הרכב, עלינו לדעת היטב מה מכסה הפוליסה ואילו כיסויים נוספים קיימים ויכולים להיות שימושיים עבורנו בעתיד. 

אנו כנהגים מעוניינים בנסיעה בטוחה ולהגיע ליעד שלנו, אך לעיתים, הרכב שלנו מחליט אחרת ואנו נתקעים בכביש או חלילה נקלעים לתאונה בה נשברו לנו שמשות הרכב ועוד כל מיני דברים לא צפויים. לשם כך עלינו להכיר היטב את הכיסויים הנוספים ולחשוב היטב יחד עם סוכן הביטוח אילו כיסויים נחוצים לנו ומה כדאי להוסיף לפוליסה.

כיסוים והרחבות בביטוח רכב:

שירות בסיסי בנוסף לביטוח הרכב, מאפשר לגרור את הרכב עקב תאונה או תקלה.

הרחבה לביטוח הרכב שתספק לכם תיקון לשבר או לסדקים בשמשת הרכב באמצעות זגגים מוסמכים.

כתב שירות מהפכני שנותן לכם שירות של עורך דין צמוד בכל הנושאים הקשורים לרכב ושימושו.

שירות המאפשר קבלה של רכב חלופי למספר ימים מוגדר מראש או עד לאחר תיקון הנזק במוסך.

החשיבות של סוכן ביטוח כאשר עושים ביטוח רכב

סוכן ביטוח הוא אדם אשר בקיא מקצועית בתחום ביטוחי הרכב, יש לו ניסיון רחב והוא רואה לנגד עיניו את טובת הלקוח. 

סוכן הביטוח מבין ויודע כי ההרחבות הן בתוספת תשלום ועל כן הוא יוכל לייעץ לכם אילו כיסויים והרחבות כדאיות לכם ולצרכים שלכם, על מנת שתהיו בטוחים וגם תשלמו רק עבור מה שאתם באמת זקוקים לו. לכן במקרה של ביטוח רכב יש חשיבות גדולה לפניה לסוכן ביטוח מקצועי.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב
בישראל כלי הרכב הוא כמו זוג רגליים וכפי שאנו צריכים לדאוג לעצמנו כך גם לרכבנו באמצעות ביטוח. קבלו הצעה לביטוח שיגן על הרכב במקרים של תאונה, גניבה, נזק לצד ג' ועוד.

חבילת הרחבות לביטוח רכב – מדוע ולמה?

בין אם רכשתם ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף לרכב, חשוב שתדעו שביטוח הרכב הינו בסיסי ולא מכסה בהכרח שירותים נוספים כמו גרירה במצבים שנתקעתם בדרך עם הרכב או שנגרם שבר שמשות בעת תאונה ועוד כיסויים נוספים.

כיסויים כמו אלו שהזכרנו, הם בעצם הרחבות לפוליסה שניתן לרכוש בתוספת תשלום באמצעות חברות שנותנות שירותים בנושאים אלו. בחלק מחברות הביטוח ניתן לרכוש את השירותים בנפרד וחלקן יקבעו את הפרטים הללו עבור המבוטחים.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בענף ביטוח הרכב - ביטוח מקיף, צד ג' וחובה לכל סוגי הרכבים. עם השנים צברנו מומחיות בביטוח לרכבי יוקרה, משאיות, כלים הנדסיים ועוד.

דילוג לתוכן