ביטוח רכב הראל

ביטוח רכב הראל סוויץ'

שתפו את העמוד:

איך ביטוח הראל סוויץ' יחסוך לכם כסף?

ביטוח הראל סוויץ' יחסוך לכם כסף רק על ידי כך שהוא ידרוש ממכם לשלם לחברת הביטוח רק לפי הקילומטרים שאתם נוסעים. ביטוח רכב איכותי זה מאפשר ליהנות מפתרון נוח יעיל וחסכוני לנהגים רבים לחסוך כסף רב מדי חודש. 

בסופו של דבר חשוב לחסוך כסף איפה שאפשר והרי כל נהג חייב שיהיה לו ביטוח לרכב – אז הידיעה שאנחנו יכולים לחסוך כסף על הוצאה שהיא חובה יכולה לסייע לנו מאוד ולאפשר לנו ליהנות יותר מהרכב שלנו.

יתרונות של ביטוח הראל סוויץ'

לביטוח הראל סוויץ' יש הרבה יתרונות, ביטוח זה מתאים ל:
איזה רכבים ניתן לבטח ומי יכול להצטרף למסלול?

היתרון המרכזי של ביטוח זה לכל ציבור הנהגים הוא בתפיסה החדשה שלו לפיו אנחנו צריכים לשלם אך ורק על המרחק שאנחנו נוסעים לא יותר ולא פחות. 

שיטה זו היא הוגנת מאוד והיא יכולה לאפשר לנו לדעת בוודאות אם אנחנו רוצים לחסוך כסף על הוצאות הביטוח והרכב שלנו לעשות זאת בקלות רבה יותר על ידי נסיעה באמצעי תחבורה אחרים חוץ מהרכב הפרטי שלנו.

הצעת מחיר לביטוח רכב הראל switch
נוסעים מעט קילמטרים בשנה? למה לשלם ביוקר? קבלו הצעת מחיר לביטוח רכב הראל סוויץ לנהגים שנוסעים מעט ורוצים לשלם מעט בהתאם.

ביטוח הראל סוויץ' – איך זה עובד?

בעת הצטרפות למסלול הביטוח תשלמו פרמיה מינימלית לביטוח הרכב. הפרמיה תיקבע על פי נתוני הנהג והרכב. לאחר תשלום הבסיס תשלמו פרמיה בהתאם למה שנסעתם בחודש שעבר. 

חברת הראל תעקוב אחר מרחה הנסיעה שלכם באמצעות התקנה של שבב חכם ברכבכם על ידי חברת "איתורן". ההתקנה ללא עלות.

במידה ותזדקקו להפעיל את הפוליסה (תביעה) תוכלו להשתמש באפליקציה המתקדמת של הראל סוויץ'. 

הבחירה לעלות על הכביש ולנהוג היא בחירה חשובה שכל נהג מקבל בחיים שלו. כאשר אנחנו בוחרים לנהוג אנחנו מתחייבים לשמור על הבטיחות שלנו ושל כל שאר משתמשי הדרך. חשוב מאוד לבחור ביטוח לרכב שמתאים לנו מבחינת ההוצאה הכספית שאנחנו יכולים לעשות ומבחינת התנאים של הפוליסה.

פנו עוד היום לסוכן הביטוח שלכם ובקשו לדעת עוד פרטים על ביטוח הראל סוויץ'.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב הראל סוויץ'

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בענף ביטוח הרכב - ביטוח מקיף, צד ג' וחובה לכל סוגי הרכבים. עם השנים צברנו מומחיות בביטוח לרכבי יוקרה, משאיות, כלים הנדסיים ועוד.

הצעה לביטוח רכב הראל סוויץ'
נוסעים מעט קילמטרים בשנה? למה לשלם ביוקר? קבלו הצעת מחיר לביטוח רכב הראל סוויץ לנהגים שנוסעים מעט ורוצים לשלם מעט בהתאם.
דילוג לתוכן