שומרה טריפל

שומרה טריפל - ביטוח צד ג' מורחב לרכב

שתפו את העמוד:

אחת מההתלבטויות של נהגים ברכבים ישנים או לא יקרים היא האם לעשות ביטוח מקיף שיכסה אותם בצורה רחבה ומקיפה. אך לעיתים ביטוח זה הופך יקר מידי לעומת עלות הרכב. ביטוח שומרה טריפל מאפשר לנהגים לקבל מענה ביטוחי מקיף למעט נזק עצמי בתאונה. ביטוח זה נקרא "צד ג' מורחב. מה זה אומר והאם זה כדאי? כל זאת בכתבה הבאה:

מהו ביטוח צד ג' מורחב לרכב?

גם לנהגים וגם לסוכני ביטוח ידוע כי קיימים רכבים שלא משתלם לעשות עבורם ביטוח מקיף. נהגים אלו לרוב יסתפקו בביטוח צד ג' שמכסה נזקים ברכב לצד שלישי, אך לא מכסה המון דברים הכרחיים שקיימים בביטוח המקיף ויכולים לשמש גם נהגים עם רכב ישן.

ביטוח שומרה טריפל הוא למעשה ביטוח צד ג' לרכב מורחב המכיל כיסויים שבדרך כלל מצויין רק בביטוח המקיף וכולל כיסויים רחבים, למעט נזקים עצמיים בתאונה. כך למשל, כיסוי לרכב שנגנב או נזק בנסיון פריצה, נזק בזדון לרכב, שריפה או נזקי טבע לרכב יכוסו במסגרת הביטוח.

הצעת מחיר לביטוח רכב שומרה triple
מעוניינים לבטח את הרכב שלכם בגניבה ונזקים לצד ג' בלבד ולחסוך עלויות? פנו לצוות שלנו לקבלת הצעה לביטוח צד ג' מורחב באמצעות שומרה טריפל.​
הכיסויים הכלולים בפוליסה:

מעבר לכיסויים אלו, נכללים בפוליסת שומרה טריפל גם כיסוי גרירה ושמשות בעלות מסובסדת, גבולות אחריות רחבים לצד שלישי עד 1,000,000 שקלים והגנה משפטית במקרה הצורך.

מי יכול להצטרף לפוליסה?

כמו בכל פוליסה, גם לפוליסת ביטוח צד ג' מורחב יש תנאי הצטרפות לפוליסה ותנאים להפעלת הכיסוי הביטוחי.

הרחבות בתשלום נוסף שניתן להוסיף לפוליסה:

כמו בכל פוליסה, גם בביטוח שומרה ניתן להוסיף כיסויים רחבים יותר בתוספת תשלום בניהם:

לסיכום, אם הרכב שלכם הוא רכב ישן וסוכן הביטוח לא ממליץ על ביטוח מקיף עבור הרכב, דעו שקיימת לכם אפשרות נוספת של ביטוח רכב שומרה הכולל כיסויים שקיימים גם בביטוח המקיף. פוליסת ביטוח שומרה תהווה עבורכם הגנה רחבה עבור מקרים רבים שעלולים לקרות. פנו אלינו לסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו ואנו נעזור לכם בהתאמת הפוליסה המתאימה עבור הרכב שלכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח צג ג' מורחב שומרה טריפל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח רכב - אנגלמן סוכנות לביטוח

סוכנות הביטוח שלנו – אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח קיימת משנת 1951. אנחנו מתמחים בענף ביטוח הרכב - ביטוח מקיף, צד ג' וחובה לכל סוגי הרכבים. עם השנים צברנו מומחיות בביטוח לרכבי יוקרה, משאיות, כלים הנדסיים ועוד.

ביטוח רכב שומרה טריפל
מעוניינים לבטח את הרכב שלכם בגניבה ונזקים לצד ג' בלבד ולחסוך עלויות? פנו לצוות שלנו לקבלת הצעה לביטוח צד ג' מורחב באמצעות שומרה טריפל.
דילוג לתוכן