ביטוח נסיעות כלל

ביטוח נסיעות כלל - מדיכלל עולמי

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

פוליסת ביטוח הנסיעות המתקדמת של כלל ביטוח

חברת הביטוח כלל מציעה פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל הנקראת "מדיכלל עולמי". כלל היא אחת מחברות הביטוח המובילות והאיכותיות בישראל, לכן אם אתם מתכננים לטוס ולצאת מגבולות המדינה מומלץ לרכוש פוליסה של כלל ביטוח חו"ל וליהנות משקט נפשי, משירות יעיל ומקצועי, מכיסוי רחב וממחיר משתלם.

ביטוח נסיעות כלל

ביטוח נסיעות מדיכלל עולמי מבית כלל חברה לביטוח מעניק לכם כיסוי רחב ומקיף. הפוליסה של כלל נועדה להגן עליכם במהלך החופשה או הטיול בחו"ל, הפוליסה כוללת כיסויים רבים מפני מגוון אירועים ומקרים רפואיים במהלך הנסיעה לחו"ל. כמו כן, הפוליסה כוללת החזר מיידי במגוון אירועים רפואיים, תשלום מיידי עקב איחור בהגעת המזוודה, רופא אונליין בעברית 24/7, כיסוי גבוה ונרחב להוצאות רפואיות ואשפוז בחו"ל, מבחר הרחבות וכיסויים בהתאמה אישית ושירות רפואי ייחודי לישראלים הטסים לארה"ב.

בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את המידע החשוב ביותר שצריך להכיר על כלל ביטוח נסיעות לחו"ל.

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח נסיעות מדיכלל עולמי

מדיכלל עולמי

ביטוח נסיעות מבית כלל חברה לביטוח מציע פתרונות ביטוח מקיפים ומתקדמים בהתאמה אישית מלאה ובמחיר אטרקטיבי. מבוטחי כלל אקספרס זוכים לכיסוי רחב ומקיף בזמן החופשה, הטיול, הנסיעה העסקית או הביקור אצל קרוב משפחה וחברים המתגוררים בחו"ל. 

ביטוח כלל Express מעניק למבוטחים הגנה מקיפה, שקט נפשי וביטחון רב. הפוליסה מיועדת לכל אדם עד גיל 70, ליוצאים לחו"ל מעל גיל 70 ניתן לרכוש ביטוח נסיעות של כלל רק דרך מוקד השירות או על ידי סוכן הביטוח האישי.

מבוטחי כלל ביטוח חו"ל זוכים לשירות מהיר ולמעטפת כיסויים רחבה ברובד הראשון כדוגמת הוצאות רפואיות בחו"ל עד 5,000,000$, פינוי ימי או אווירי ממקום האירוע לבית חולים קרוב בהתאם למצבו הרפואי של המבוטח.

טיפול חירום בשיניים, כיסוי הוצאות טיסה, נסיעה ולינה למלווה, החזר מיידי עבור הוצאות רפואיות ו/או איחור בכבודה, שירות רפואי ייחודי בארצות הברית, מוקד שירות ותמיכה 24/7, כולל מוקד רפואי ומקצועי על ידי רופאים מומחים בשפה העברית ומגוון כיסויים נוספים.

מדיכלל וכלל אקספרס
לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות כלל
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

פוליסה של מדיכלל עולמי מציעה למבוטחים יתרונות רבים

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד מעניק לכם יתרונות רבים כגון:

כלל אקספרס | CLAL EXPRESS

לל Express הוא שירות חדשני ומתקדם למבוטחי החברה, זהו שירות מהיר לנוסעים לחו"ל המבטיח את היתרונות הבאים:
ביטוח נסיעות כלל
בעת הצטרפות לתוכנית הביטוח תקבלו SMS עם קישור לשירות. באמעות לינק זה תוכלו להנות מהשירות וכל זאת בקלות וביעילות.

ביטוח לחברי קופות החולים

קופות החולים בדקו וקבעו כי ביטוחי הנסיעות של כלל עדיפות עבורן ועבור המבוטחים שלהן – זו עדות לכיסוי הרחב והמקיף, לשירות איכותי של חברת הביטוח ולטיפול יעיל ומהיר בתביעות.

כלל חברה לביטוח מציעה מספר מסלולים שונים לביטוח נסיעות לחו"ל:

פוליסת מדיכלל עולמי ללקוחות קופת חולים כללית נמכרת על ידי חברת הביטוח כלל, ניתן לרכוש את הפוליסה  החל מ-180 ימים לפני הנסיעה, הרוכשים באתר זוכים לשירות כלל Express באמצעות הטלפון הנייד.

מכבי מדיכלל עולמי מבית כלל חברה לביטוח מיועד ללקוחות קופת חולים מכבי, ניתן להזמין את הפוליסה בטלפון או באתר של חברת הביטוח. יש הטבה לחיילים משוחררים. 

מבוטחי מכבי מדיכלל עולמי נהנים מפוליסה רחבה וממגוון הרחבות וכיסויים בתוספת תשלום, כדי להתאים את הפוליסה לצרכים האישיים, לסוג ולמטרת הנסיעה ולמצב הרפואי הקיים.

כיצד להגיש תביעה? ופרטי קשר של מדיכלל עולמי

האופציה העדיפה להגשת תביעה היא באמצעות הלינק שנשלח אליכם מיד לאחר רכישת הפוליסה. כל שעליכם לעשות זה להתחבר לרשת הWI-FI של המלון וללחוץ על הקישור. בשלב זה יפתח מסך בו תוכלו לבצע מגוון פעולות כמו למשל שיחה עם רופא און ליין, קבלת פיצוי בגין איחור כבודה ועוד.

בנוסף, לרשות מבוטחי מדיכלל עולמי עומד מוקד תשלום תביעות מיידי הפועל מסביב לשעון 24/7. הטלפון של המוקד: 03-5789060.

כמו כן, ניתן להגיש תביעה אונליין באזור האישי באתר כלל ביטוח ופיננסים, בכתובת: https://www.clalbit.co.il/claims/#/home.

באזור האישי אפשר להגיש תביעה, להשלים מסמכים בהתאם לצורך ולדרישה, להתעדכן בסטטוס הטיפול בתביעה שהגשתם, ואפשר להגיש גם תביעה ללקוחות מזוהים במערכת במסלול מהיר.

בעת הגשת תביעה באמצעות האתר יש להוריד את כתב התביעה ולמלא את הטופס בהתאם להנחיות, חשוב לצרף את המסמכים הנדרשים.

לאחר מילוי הטופס ניתן לשלוח את טופס התביעה והמסמכים באחת מ-3 דרכים:

כתובת לשליחת תביעה ו/או מסמכים

ת.ד 37080 תל אביב, מיקוד 6136902

אם רכשתם את הביטוח על ידי סוכן הביטוח שלכם, עליכם לפנות אליו והוא יסייע לכם להגיש את התביעה.

הערות חשובות:

קבלו הצעת מחיר

אנחנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, רכשנו ניסיון רב בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל. אנו משווקים את הפוליסות המובילות כיום בישראל. 

באמצעותנו תוכלו לרכוש את ביטוח הנסיעות המתאים והמקיף ביותר בהתאמה אישית ובעזרת ליווי צמוד של סוכן ביטוח מנוסה, לדוגמה ביטוח נסיעות מדיכלל עולמי, כל זאת ועוד במחיר ישיר ואטרקטיבי.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות כלל - "מדיכלל עולמי"

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח נסיעות כלל
כלל מציעה את תוכנית "מדיכלל עולמי" המאפשרת כיסוי מעולה לשלל פעילויות בחו"ל ותשלום תביעות מיידי באמצעות "כלל אקספרס". צרו קשר עם המומחים שלנו לקבלת הצעה מותאמת אישית.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן