ביטוח נסיעות שנתי

ביטוח נסיעות שנתי

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

אתם מרבים לנסוע לחו"ל עקב העבודה, כי אתם פשוט חובבי טיולים או כי אתם מבקרים קרובי משפחה? היום יש לכם את האפשרות לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לשנה בתעריפים מיוחדים. בכתבה הבאה נעשה סקירה על ביטוח נסיעות שנתי, מה התנאים שלו ולמי הוא מתאים.

תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

מהו ביטוח נסיעות שנתי ולמי הוא מתאים?

ביטוח נסיעות שנתי או בשמו האחר, ביטוח נסיעות לתקופה ארוכה, הוא ביטוח המיועד לאנשים שנוסעים מספר פעמים בשנה לחו"ל. חברות הביטוח פתחו את האפשרות הזו עבור נוסעים על מנת שיוכלו לקבל תעריפים מיוחדים ולהוזיל את עלויות הביטוח השונות בפוליסה אחת. אדם שרוכש פוליסת ביטוח שנתית לא צריך לדאוג לרכישת פוליסה חדשה בכל פעם ולכן, מעבר לחיסכון הכספי, יש כאן גם חיסכון בזמן, שהוא פקטור רציני עבור אנשים שנוסעים לחו"ל בתדירות גבוהה.

ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופה ארוכה

ביטוח נסיעות שנתי מתאים לאנשי עסקים שנוסעים הרבה לחו"ל, ספורטאים שעוסקים בספורט אתגרי מספר פעמים בשנה, אנשים שנוסעים לחו"ל לבקר קרובי משפחה וחובבי טיולים שנוסעים לפחות שלוש פעמים בשנה או יותר לחו"ל. כמו כן, קיימים תנאים ייחודיים ומשתנים בין החברות השונות הקשורים בגיל המבוטח, זמן השהייה בחו"ל וגבולות האחריות בפוליסה.

אילו חברות ביטוח מציעות כיום ביטוח נסיעות שנתי?

יש מספר חברות המציעות פוליסת ביטוח נסיעות שנתי. כל חברה מציעה את התנאים שלה.

פספורט קארד ביטוח שנתי

בחברת פספורט קארד תוכלו לרכוש ביטוח זה לתקופת זמן של 365 ימים בשנה. תקופת הימים המקסימלית לשהייה בחו"ל מתאפשרת ל-30 ימים או 60 ימים לבחירתכם כחלק מתנאי הפוליסה. כמו כן, ניתנות לכם 48 שעות נוספות עבור עיכובים בחזרה מן הנסיעה. מעבר לפרטים אלו, בתוך הפוליסה כלולות גם הרחבות חשובות כמו ביטוח ספורט חורף לחובבנים, ביטוח ספורט אתגרי לחובבנים, ביטוח טלפון, ביטוח מצלמה או מחשב נייד, ביטוח כבודה וביטול נסיעה מיום הוצאת הפוליסה ועד 90 ימים לפני מועד הנסיעה. גבולות האחריות הרפואית בפוליסה היא 5,000,000. כמו כן, לכל הרחבה גבולות אחריות נוספים ויש להתעדכן עליהן עם סוכן הביטוח.

ביטוח חו"ל הראל דרכון פוליסה שנתית

באמצעות ביטוח הנסיעות בהראל תוכלו לרכוש ביטוח נסיעות לשנה. תקופת הימים המקסימלית היא 60 ימים לאדם שלא עבר את גיל 70. בין גיל 71 ל-74 כמות הימים המקסימלית מתקצרת ל-45 ימים. בחברת הראל גבול האחריות הרפואית הוא עד 2.5000,000 ולהרחבות השונות גבולות אחריות משתנים עליהם תוכלו להתעדכן עם סוכן הביטוח שלכם. גם בהראל קיימות ההרחבות לספורט אתגרי, ספורט חורף, כבודה ועוד.

הפניקס טרוול

בפוליסת הפניקס Travel תוכלו לרכוש ביטוח זה לתקופה של 365 ימים בשנה. תקופת הימים המקסימלית היא 30 ימים. הפוליסה מוגבלת בגיל ומתאפשרת לכל אדם שלא עבר את גיל 69. עלות הפוליסה לאדם משתנה עד גיל 60 ומגיל 60. הרחבות נוספות קיימות בדיוק כמו בחברות האחרות וכל הרחבה בתנאים הייחודיים של החברה.

הצעה לביטוח נסיעות לשנה
רכישת ביטוח נסיעות שנתי מאפשר לכם גמישות לטיסות במהלך כל השנה וללא צורך להתעסק בבירוקרטיה. רכשו ביטוח חו"ל לשנה וקבלו הטבות מיוחדות והרחבות ללא תוספת תשלום.

דגשים חשובים שכדאי להכיר כאשר עושים ביטוח נסיעות שנתי

לכל חברה המציעה ביטוח נסיעות שנתי יש את תנאי הפוליסה הייחודיים לה. בשל עובדה זו, יש לשים לב בכל פוליסה מהי כמות הימים המקסימלית עבור נסיעה בכל פעם. יש חברות שהכמות המקסימלית היא של 30 ימים ויש חברות המציעות 45 ימים וכדומה. ההמלצה הטובה ביותר היא לנסות להעריך את מספר ימי הנסיעה השנתיים ולבדוק עם סוכן הביטוח שלכם האם פוליסת ביטוח שנתית תתאים עבורכם או שעדיף לרכוש מסלול ביטוח נסיעות רגיל.

עוד פרמטר שיש לשים אליו לב הוא גיל היעד של הפוליסה. יש חברות שמגבילות את גיל הפוליסה עד 60 ויש חברות שמגבילות לגיל 75. הגבלת הגיל קובעת גם את מחיר הפוליסה בחלק מן החברות, תוכלו לבצע השוואה יחד עם סוכן הביטוח ולבחור בפוליסה המתאימה עבורכם.

במידה ואתם מעוניינים בביטוח ארוך טווח אשר מתאים למגורים ועבודה בחו"ל, חשוב שתדעו שביטוח הנסיעות לחו"ל איננו מתאים למצב זה, לשם כך ניתן לרכוש ביטוח המיועד לרילוקיישן ומגורים בחו"ל.

התייעצות עם סוכן הביטוח לפני רכישה

רכישת ביטוחי נסיעות לחו"ל ובמיוחד ביטוחי נסיעות לחו"ל לטווח ארוך עשויה להיות מעט מבלבלת ועם המון פרטים והשוואות. על מנת שתרכשו את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם, עם גבולות האחריות וההרחבות הנכונות לכם ובמחיר המשתלם ביותר, מומלץ להתייעץ על כך עם סוכן ביטוח העוסק בתחום הנסיעות. סוכן הביטוח המיומן יעשה את ההשוואה עבורכם וגם יסביר לכם את כל פרטי הפוליסה שרכשתם.

אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו נמצאים מיטב סוכני הביטוח העוסקים בביטוחי נסיעות. אנו מחכים לכם עם כל המידע הדרוש על מנת שתרכשו פוליסת ביטוח נסיעות שנתי המותאמת לכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לביטוח נסיעות שנתי

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

פוליסת ביטוח נסיעות שנתית
רכישת ביטוח נסיעות שנתי מאפשר לכם גמישות לטיסות במהלך כל השנה וללא צורך להתעסק בבירוקרטיה. רכשו ביטוח חו"ל לשנה וקבלו הטבות מיוחדות והרחבות ללא תוספת תשלום.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן