ביטוח נסיעות לאיי הבהאמה

ביטוח נסיעות לאיי הבהאמה

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מזרחית לארצות הברית נמצאים להם איי הבאמאס. 700 איים ומסביבם האוקיינוס האטלנטי בהדרו. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לאיי הבהמה.

ביטוח לאיי בהאמה - בהתאם לאטרקציות המובילות

ענף התיירות הוא למעשה רשת הכלכלה המרכזית באיי הבאהמאס ולכן תיירים רבים מגיעים לאיים אלו. אל האיים השונים מומלץ להגיע בעזרת קרוז שזו הדרך הכי פופולארית כיום.

מי שאוהב ערי בירה, ישמח לטייל בעיר הבירה של איי הבהאמאס הנקראת נסאו. המוצר הכי נמכר בנסאו הוא כלים שעשויים מקש אותם תוכלו למצוא בשוק המקומי. כמו כן, תוכלו לחזור לימי הביניים ולטייל ברחוב בו נמצאת מצודת שרלוט שבה תוכלו לראות תעלת מים גדולה וגם את אזורי הצינוק והירי ההיסטוריים. מעבר לחוויה ההיסטורית תוכלו להנות מהנמל היפה ומפעילויות צלילה, שייט ודייג. באי נסאו קיימת גם שמורת אלמוגים יפיפייה שניתן לצלול אליה. עוד אי מאוד פופולארי הוא פריפורט שגם בה ניתן לעשות צלילה, שייט ופעילויות חוף מגוונות.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לאיי הבהאמה
ישנם המום פעילויות שניתן לעשות באיי בהאמה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.​

ממה כדאי להיזהר בטיול בבהאמס ואיזה ביטוח צריך לרכוש?

הנושא של ביטוח נסיעות לחו"ל הוא נושא חשוב שלא כולם מכירים. חשוב לדעת שכאשר אתם יוצאים מהארץ לחו"ל כל ביטוחי הבריאות שלכם בארץ לא תקפים ולכן עלות של טיפול רפואי עשויה לעלות לכם הון. בשל כך, לפני שיוצאים לטיול בחו"ל דואגים לביטוח נסיעות למקום שאתם נוסעים אליו. ביטוח זה יקנה לכם טיפול רפואי עבור מצבי חירום, אך חשוב לדעת שזהו ביטוח בסיסי שלא תמיד מספיק עבור פעילויות מסוימות שתעשו בטיול שלכם. אז אם אתם מתכננים טיול לאיי הבהאמאס, חשוב שתוסיפו לביטוח הנסיעות לאיי הבהאמאס הרחבות מתאימות.

אם אתם מתכננים לעשות שייט, ספורט ימי או פעילויות דייג באחד מהאיים, מומלץ כי תוסיפו לביטוח הנסיעות לאיי הבהאמאס גם הרחבת ספורט אתגרי שיכסה אתכם עבור פעילויות אתגריות שנעשות במים.

אם קו הבריאות שלכם אינו בטוב ואתם סובלים ממחלה כרונית המצריכה טיפול נגיש ומיוחד, מומלץ להוסיף הרחבה ביטוחית למצב רפואי קיים. בהרחבה זו תמלאו שאלון על מצבכם הרפואי שיקנה לכם ביטוח רחב המאפשר לכם לקבל תרופות מרשם, תשלום על אשפוזים וטיפול רפואי מותאם.

עוד הרחבה מומלצת היא ביטוח כבודה המקנה לכם ביטחון כספי לרכוש דברים נחוצים לשהייה במידה והמזוודה שלכם טרם הגיעה או אבדה בדרך.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באזור

ביטוח נסיעות לאיי הבהאמאס הוא ביטוח נחוץ מאוד ויש להתאימו לפעילויות שאתם מתכננים לעשות. מומלץ מאוד לפנות לסוכן ביטוח שעוסק בתחום הנסיעות. סוכן מיומן שמכיר היטב את התחום יוכל להתאים עבורכם הרחבות מדויקות ולא תשלמו סתם. אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, נמצאים מיטב הסוכנים בתחום זה שישמחו לשבת אתכם ולהרכיב עבורכם פוליסת ביטוח משתלמת במיוחד.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לאיי הבהאמה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח לטיול בבהאמהס
ישנם המום פעילויות שניתן לעשות באיי בהאמה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן