ביטוח נסיעות מנורה top travel

ביטוח נסיעות לחו"ל מנורה Top Travel

שתפו את העמוד:

חברת מנורה מבטחים ביטוח בע"מ נמנית על ארבע חברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל. חברת הביטוח מציעה תוכנית ביטוח נסיעות לחו"ל מודולרי ומשתלם הכולל הטבת טרקלין מיוחדת במינה.

למדו מדוע כדאי להזמין פוליסת מנורה ביטוח חול TOP TRAVEL לקראת הנסיעה הקרובה שלכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל מנורה

רגע לפני שאתם ממהרים לשדה התעופה כדי לטוס לחו"ל לחופשה, לטיול, לנסיעת עסקים או לביקור משפחתי, עליכם לדאוג בין היתר גם לרכישת ביטוח מנורה לנוסעים לחו"ל. 

הפוליסה מורכבת משני חלקים – ביטוח לכיסוי הוצאות רפואיות (ביטוח בריאות לחו"ל בסיסי), והחלקים הניתנים להרחבה בתוספת תשלום בהתאם לסוג ואופי הנסיעה, מטרת הנסיעה ולמצב הרפואי.

כדאי לדעת כי מבוטח הרוכש ביטוח נסיעות לחו"ל של מנורה מבטחים ביטוח בע"מ זכאי לקבל "הטבת טרקלין". בעיכוב של שעתיים רציפות במועד ההמראה, מכל שדות התעופה ברחבי העולם.

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח הנסיעות מנורה Top Travel. לחצו לגישה מהירה:
הצעת מחיר לביטוח נסיעות מנורה טופ טרוול
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

כיצד לבחור ביטוח נסיעות בין הפוליסות השונות?

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מבטיחה לכם שקט נפשי וטיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר בכל מקרה של אירוע רפואי בחו"ל, עם או ללא אשפוז.

הביטוח נועד לכסות מקרים הדורשים טיפול רפואי, חשוב לזכור כי תושבי ישראל נהנים מביטוח בריאות ממלכתי, אך הביטוח תקף רק בגבולות המדינה, לכן בעת קבלת טיפול רפואי בחו"ל עליכם לשלם מכיסכם הפרטי.

עלויות הטיפולים הרפואיים בחו"ל הן גבוהות ויקרות, במיוחד במדינות כמו ארה"ב וקנדה, לכן חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לפני הטיסה. הביטוח מקיף ורחב, ולאחר שקיבלתם טיפול רפואי בחו"ל ושילמתם – תקבלו החזר כספי מחברת הביטוח, בכפוף לתנאי הפוליסה.

בעשור האחרון רוב הישראלים הפנימו והבינו מהי חשיבות ביטוחי הנסיעות לחו"ל, ורבים הפסיקו להסתמך על הפוליסות החינמיות ששווקו דרך חברות כרטיסי האשראי.

כאמור, ביטוח בריאות ממלכתי אינו מכסה הוצאות טיפול רפואי במהלך השהות בחו"ל, לכן יש לרכוש ביטוח נסיעות רחב ומקיף המכסה מגוון אירועים ומקרים העלולים לקרות לכל אחד ואחת במהלך הנסיעה, הטיול, החופשה והביקור בחו"ל.

ביטוח נסיעות מכסה בין השאר אשפוז בחו"ל, ניתוחי חירום, הוצאות פינוי לבית חולים קרוב, פינוי אווירי לישראל, טיפולי חירום בשיניים ועוד. מאחר ויש היצע גדול ומגוון של ביטוחי נסיעות לחו"ל – הבחירה אינה פשוטה. 

לכן מומלץ לבחור בחברת ביטוח אמינה וכן להקפיד שהביטוח האישי שלכם יתאים לאופי הנסיעה, למצבכם הרפואי, ליעד ולצרכים הייחודיים שלכם. את הביטוח ניתן להרכיב בקלות ויעילות באמצעות תוכנית הביטוח Top Travel של מנורה.

תכנית TOP TRAVEL מבית מנורה מבטחים

ביטוח נסיעות לחו"ל של מנורה מבטחים מבטיח לכם יתרונות רבים, ביניהם:

מנורה ביטוח חול TOP TRAVEL נחשבת לתכנית ייחודית בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל. הפרמיה של הפוליסה נקבעת על פי יעד הנסיעה, והכיסוי הרחב מבטיח שקט נפשי למבוטח בעת שהותו מחוץ לגבולות ישראל. 

חשוב לציין כי ביטוח מנורה לנוסעים לחו"ל כולל כיסוי למגוון הוצאות לא צפויות, מעבר לכיסוי הוצאות טיפול רפואי, למשל הטסה רפואית, הטסת מלווה למקום בו המבוטח מאושפז ועוד.

כמו כן, הפוליסה כוללת כיסויים והרחבות לביטוח נסיעות כמו איתור וחילוץ וחבות כלפי צד שלישי, אלו כיסויים הניתנים להסרה, אך מומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח שלכם כדי לקבל החלטה שקולה ונכונה.

טופ טרוול - מחירים

מנורה מבטחים משווקת בהצלחה את תכנית TOP TRAVEL המבוססת על פרמיה יומית הנקבעת בהתאם ליעד הנסיעה. זהו מוצר ביטוחי חדש ופורץ דרך המשקף את העידן החדש בענף ביטוחי הנסיעות לחו"ל.

המוצר החדש משקף את תפיסת העולם וחזון חברת מנורה מבטחים ביטוח, החברה ידועה בחדשנותה והמבוטחים זוכים לכיסוי רחב ולפרמיה העומדת ביחס ישר לעלויות הצפויות של ההוצאות הרפואיות ביעד אליו טסים.

לכן, מנורה מבטחים ביטוח לחו"ל קובעת את הפרמיה לפי דמי ביטוח יומיים על פי יעד הנסיעה. החברה הכינה תעריפון ביטוח לכל העולם למעט קנדה וארצות הברית ותעריפון ייעודי לביטוח בארצות הברית וקנדה, המדינות בהן עלויות הטיפולים הרפואיים הן מהיקרות בעולם.

רצוי להוסיף את הכיסויים הבאים בנוסף לרשום מטה – כיסוי איתור חיפוש וחילוץ (0.43 דולר ליום) + כיסוי צד שלישי (0.08 דולר ליום נסיעה).

הטבת לאונג' - יחודי ללקוחות TOP TRAVEL
הטיסה מתעכבת? אין בעיה, מגיע ללקוחות מנורה טופ טרוול כניסה חינם לטקלין בכל רחבי העולם ללא תוספת תשלום. הטבה זו יחודית לחברת ביטוח מנורה.

הטבת כניסה חינם לטרקלין

אם רכשתם ביטוח נסיעות לחו"ל TOP TRAVEL כדאי לכם להירשם לפחות 24 שעות לפני ההמראה באתר https://menora.flyzen.co, למימוש הזכאות להשתתף במבצע כניסה חינם לטרקלין.

ההטבה ניתנת למבוטחים שרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל מבית מנורה מבטחים ביטוח בע"מ, כל עוד הטיסה מתעכבת לפחות שעתיים רציפות ממועד ההמראה המתוכנן. מיד לאחר רכישת הפוליסה תקבלו מיסרון ואימייל אשר מפנה אתכם לרישום להטבה.

לכן, לפני רכישת הפוליסה ממנורה מבטחים כדאי לבדוק האם המבצע עדיין בתוקף, ובמידה וכן אין לשכוח להירשם באתר הייעודי לצורך מימוש הזכאות. ההטבה האטרקטיבית אינה כרוכה בעלות נוספת, היא חלה באופן אוטומטי ואין צורך להגיש קבלות.

הטבת הכניסה חינם לטרקלין כפופה לקיומו של לאונג' (טרקלין) בטרמינל או בנמל התעופה. ראוי לציין כי בטרמינל 1 בנמל התעופה בן גוריון אין טרקלין, לכן לא ניתן לממש את ההטבה.

למעשה, הטבת הכניסה והשהייה בטרקלין אפשרית רק אם יש טרקלין זמין בנמל התעופה ובהתאם לשעות הפעילות והזמינות של הטרקלין במקום (יש לקרוא את התקנון).

ניתן לממש את ההטבה רק בעבור טיסות סדירות ולא טיסת שכר (צ'רטר), פעם אחת בלבד ורק בנמל התעופה בו אירע העיכוב בהמראה, השהייה בטרקלין מוגבלת בזמן בהתאם למדיניות החברה המפעילה את הטרקלין.

שאלות ותשובות ביטוח נסיעות מנורה

כדי לממש את הטבת הכניסה חינם לטרקלין בנמל התעופה בו אתם שוהים, וכל עוד הטיסה מתעכבת במשך שעתיים רציפות ממועד ההמראה המתוכנן, עליכם להירשם באתר https://menora.flyzen.co. את הרישום למימוש ההטבה עליכם לבצע לפחות 24 שעות לפני הטיסה המתוכננת.

חשוב לציין כי ההטבה האטרקטיבית חלה באופן אוטומטי בעיכוב הנמשך מעל שעתיים. במקרים בהם ספקי צד שלישי שולחים הודעות בזמן אמת למבוטחים ההודעה תתקבל בטלפון הנייד שהמבוטח סיפק, לכן כדאי לוודא כי ניתן לקבל מסרונים למכשיר הסלולרי בעת השהות בחו"ל. קבלת המסרון עלולה לגרור חיוב בהתאם לחבילת התקשורת שלכם.

הטבת הכניסה לטרקלין מיועדת רק למבוטחים שרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל מחברת מנורה מבטחים ביטוח, בכפוף לתנאים.

כמו כן, ניתן לממש את ההטבה אם יש טרקלין זמין בנמל התעופה, ובהתאם למדיניות ולקשרים העסקיים של הספק מול גורמים המפעילים את הטרקלינים השונים בשדות התעופה ברחבי העולם ובישראל.

ניתן לממש את ההטבה רק בעבור טיסות סדירות ולא טיסת שכר (צ'רטר), יש להרשם להטבה מראש (לפחות 24 שעות לפני הטיסה).

מיד לאחר רכישת פוליסת נסיעות לחו"ל ישלח הודעה עם קישור לרישום להטבה (גם במייל וגם במסרון).

בהחלט כן, ישנם מקרים בהם לא ניתן לממש את הטבת הכניסה לטרקלין, בהתאם למדיניות החברה. המקרים בהם לא תוכלו לממש את הטבת הכניסה לטרקלין הם:

  • טיסת שכר (צ'רטר).
  • שביתה או עיצומים.
  • קרינה מייננת או רדיואקטיבית מכל סוג, לרבות ביקוע או היתוךגרעיני.
  • במקרי מלחמה, מרד, מרי אזרחי, מהומות, מעשי איבה, פלישה, מעשי חבלה וטרור וכדומה.
  • עיכוב צפוי במועד הטיסה טרם הרשמה להטבה.
  • עיכוב במועד ההמראה כתוצאה מהנחיה רגולטורית.
  • מקרים בהם המבוטח או אדם מטעמו גרם לעיכוב מכוון במועד ההמראה.

הרחבה זו מעניקה למבוטח, עד גיל 70, כיסוי עבור הוצאות רפואיות ותאונות אישיות כתוצאה מאירוע שחל במהלך השתתפות בפעילות ספורט אתגרי. 

חשוב לדעת כי ההרחבה של פוליסת Top Travel אינה מכסה ספורט אתגרי במסגרת תחרויות, אימונים במסגרת איגוד/קבוצת ספורט או במסגרת התאחדות כלשהי בתשלום.

המבוטח נדרש לנהוג בהתאם לכללי הבטיחות באתר בו הוא מבצע את הפעילות, כמו כן ההרחבה לביטוח ספורט אתגרי תחול רק אם המבוטח רכש את הכיסוי ושילם תמורתו עלות נוספת.

חשוב להדגיש כי ביטוח ספורט אתגרי מכסה רק פעילויות שאינן מקצועיות, בין השאר ההרחבה מכסה אחת או יותר מפעילויות הספורט האתגרי הבאות: טיפוס הרים, סנפלינג, גלישה וקפיצה מצוקים, טיפוס קירות, בנג'י, רכיבת שטח כולל אופנוע שטח, רכיבה על סוסים, נסיעה בדרכי עפר ברכב 4X4, סקייטבורד, רולרבליידס, צניחה חופשית, טיסה בכדור פורח, גלישה או רחיפה אווירית לא ממונעת, אופנוע ים, גלישה בים, צלילה (המבוטח חייב להיות בעל רישיון צלילה מתאים), רפטינג, קיאקים, סקי מים, שייט ביאכטה, בננות ומצנחי גלישה.

גבולות הכיסוי בהתאם לגבולות האחריות שנקבעו על ידי המבטח, במקרים מסוימים המבוטח נדרש לשלם השתתפות עצמית, כ-30$.

ביטוח נסיעות לחו"ל TOP TRAVEL מתאים לכל תושבי ישראל, עד גיל 85. תקופת הביטוח המרבית נקבעת לפי גיל המבוטח:

  • עד גיל 69 – תקופת הביטוח המרבית היא 180 יום.
  • גיל 70 עד 85 – תקופת הביטוח המרבית היא 45 יום.
  • במקרה של רכישת הרחבה למצב רפואי קיים, תקופת הביטוח המרבית היא 90 יום, ולמבוטח מעל גיל 66 התקופה המרבית הינה 45 יום.


כאמור, דמי הביטוח במסלול TOP TRAVEL נקבעים על פי גיל המבוטח, יעד הנסיעה, מצב רפואי, כיסויים והרחבות. ניתן לרכוש את הפוליסה 100 ימים לפני מועד הנסיעה המתוכננת, חשוב לציין כי לא ניתן להפיק פוליסת ביטוח חדשה כאשר שוהים בחו"ל, אך ישנה אפשרות להאריך את הפוליסה.

הרחבה זו מעניקה כיסוי רחב וחשוב למבוטחים, עד גיל 70, המתכננים לעסוק בפעילויות ספורט חורף במהלך הנסיעה שלהם לחו"ל.

ההרחבה מעניקה כיסוי ביטוחי עד לתקרה הקבועה על פי תגמולי הביטוח שנקבעו בפוליסה, כל עוד הפעילות נעשתה באתר המיועד לכך, במסלולים מיועדים לספורט חורף ובשעות הפעילות של האתר.

ביטוח ספורט חורף מבית מנורה מבטחים מכסה אירועים כמו גלישה או החלקה על שלג או קרח, כמו כן ההרחבה כוללת כיסוי לכל פעילות ספורט אחרת הקשורה לגלישה ולהחלקה בשלג.

הביטוח מכסה בין היתר הוצאות פינוי או העברה בדרך יבשתית, בהתאם למצבו הרפואי של המבוטח וכל עוד אפשר לפנות או להעביר אותו למרפאה קרובה או לבית חולים קרוב.

הרחבת הריון מיועדת לנשים בהריון עד שבוע 32 ועד גיל 42. הכיסוי הביטוחי כולל בין השאר הוצאות רפואיות בעת אשפוז, כיסוי הוצאות רפואיות הקשורות בהריון, כולל לידה מוקדמת וכיסוי עלויות הטיפול בפג, כמו כן ההרחבה מכסה הטסה רפואית.

גבול האחריות של המבטח בגין רכישת הרחבת הריון הוא 300,000$, לתקופה מרבית עד 90 יום. ההרחבה מכסה אירועים רפואיים בלתי צפויים המחייבים טיפול רפואי בחו"ל במהלך ההריון של המבוטחת.

יש לציין שפוליסת הבסיס מכסה הריון שהתגלה לראשונה בחו"ל עד שבוע 12.

הרחבה למחשב נייד מעניקה כיסוי באירועי גניבה או אובדן הלפטופ בחו"ל, גבול האחריות המרבי הינו 1,200$. 

יש להצהיר על סוג המחשב הנייד בעת ההצטרפות, לרבות שם היצרן ודגם. חשוב לוודא כי ברשותכם תעודת אחריות מקורית או קבלה חוקית. במקרה של הגשת תביעה המבוטח נדרש להשתתפות עצמית בסך 100$.

ניתן לרכוש הרחבה זו גם לטאבלטים. חשוב לדעת, במסגרת הרחבת ביטוח כבודה יש כיסוי של 300 דולר. בשביל כיסוי מורחב יותר יש לרכוש את הסעיף שציינו.

חשוב לציין, שהכיסוי ניתן למקרי גניבה ואובדן בלבד. במידה ונגנב המכשיר המבוטח, יש לשלוח לחברת מנורה אישור הגשת תלונה ממשטרה מקומית. אם אינכם משוכנעים אם האישור שלכם מתאים פנו אלינו ונשמח לסייע.

באירוע חירום בבית חולים, חברת מנורה מבטחים ביטוח בע"מ מתערבת מהרגע הראשון, והמבוטח אינו נדרש לשלם השתתפות עצמית. 

(יש לפנות למוקד חברת מנורה במועד האשפוז) אם המבוטח זקוק לבדיקה או לטיפול אצל רופא מזדמן, ישנה השתתפות עצמית סמלית בסך 30$.

בקרות מקרה הביטוח המבוטח או מי מטעמו נדרש להודיע על כך בהקדם האפשרי לחברת הביטוח. ההודעה עצמה לחברת הביטוח אינה מהווה אישור התביעה ולכן אין לראות בכך אישור לתשלום תגמולים כפי שנקבע בפוליסה.

יש להמציא לידי המבטח את המסמכים הרלוונטיים לפי המקרה, לדוגמה טופס אשפוז בבית חולים בחו"ל הכולל אישור וסיכום מהלך האשפוז, מסמכי אבחון וטיפול מרופא מקצועי שלא בעת אשפוז עם קבלות כדי לקבל את תגמולי הביטוח, מרשם רופא יחד עם קבלות בגין רכישת תרופות בחו"ל, כרטיס נסיעה מקורי שלא נוצל בגלל אי יכולתו של המבוטח לטוס במועד המתוכנן וכדומה.

את התביעה אפשר להגיש באתר מנורה מבטחים, בעמוד שירות הלקוחות. כמו כן, אפשר לפנות למוקד השירות הזמין של קבוצת מנורה מבטחים (טלפון: 2000*), חשוב להצטייד מראש בתעודת זהות ובמספר הפוליסה.

אם נרשמתם לאתר המידע האישי של מנורה מבטחים תוכלו להשלים את תהליך הגשת התביעה באזור האישי, לצפות במסמכים שהגשתם, לבדוק האם חסרים מסמכים שעליכם להמציא למבטח ולבדוק מהו סטטוס התביעה שהגשתם.

אם רכשתם את הפוליסה דרך סוכן הביטוח האישי שלכם, עליכם לפנות אליו מיד בקרות אירוע כדי לעדכן אותו בפרטי המקרה, לקבל ייעוץ ראשוני ולפעול בהתאם להנחיות הסוכן המנוסה.

סוכן הביטוח שלכם יטפל בתביעה, יתמודד מול חברת הביטוח ויפעל במקצועיות ובמהירות מול החברה על מנת שתוכלו לקבל פיצוי כספי כפי שמגיע לכם בכפוף לתנאי הביטוח, ועל מנת לשמור על האינטרסים שלכם ולוודא כי תקבלו שיפוי מלא.

לאחר עדכון שנמסר לחברת הביטוח על אירוע ביטוחי, ולאחר הגשת תביעה בכתב בגין תשלום תגמולי ביטוח, החברה תפעל במהירות כדי לברר את פרטי המקרה ולטפל בתביעה. המבוטח נדרש לספק לחברת הביטוח את כל המידע והמסמכים הדרושים לבירור התביעה וחבות מנורה מבטחים.

ראוי לציין כי הגשת תביעה והעברת המסמכים הדרושים מהווה תנאי לתשלום פיצויים ותגמולי ביטוח, בכפוף לתנאים שנקבעו בפוליסה. בהתאם לצורך, המבוטח ימציא לחברת הביטוח כתב ויתור על סודיות רפואית על מנת לאפשר למנורה מבטחים לקבל מידע רפואי הנוגע למבוטח ולאירוע.

אם חברת הביטוח מאשרת את התביעה ואינה דוחה את הבקשה, המבוטח יקבל את תגמולי הביטוח תוך 30 יום, כל עוד יש לחברה את המידע והמסמכים הדרושים לבירור חבותה כלפי המבוטח.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות מנורה Top Travel

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
מנורה ביטוח נסיעות
פוליסת ביטוח הנסיעות מנורה Top Travel מציעה כיסויים איכותיים לשלל פעילויות שונות בחו"ל וכל זה במחיר מעולה. הצטרפו עוד היום וקבלו את הטבת הטרקלין בשדה התעופה הייחודי של מנורה. צרו קשר ונשמח לסייע.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן