ביטוח נסיעות לקובה

ביטוח נסיעות לקובה

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מחפשים לחזור אחורה בזמן לשנות ה-60, להנות ממוסיקה סוחפת, מתיירות שוקקת חיים לאורך כל היממה וממכוניות ישנות בצבעים מאירי חיים? זוהי קובה המיוחדת. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לקובה.

ביטוח נסיעות לקובה ולקריביים - בהתאם לאופי הטיול

קובה היא למעשה אי בקריביים ששוכן על האוקיינוס האטלנטי וקרוב מאוד לארצות הברית, איים קריביים נוספים ומקסיקו. כאשר מטיילים בקובה ההרגשה היא כאילו הזמן עצר מלכת ונשאר איי שם בשנות ה-60. הסממן הכי בולט לכך, הן המכוניות האמריקאיות הישנות משנות ה-50 וה-60 שמפוזרות ברחבי העיירות של קובה. זוהי צבעוניות מיוחדת שהייתה מאוד נפוצה בשנות ה-60 וניתן לחוות אותה בקובה בדיוק כמו שהיא הייתה בעבר.

האוונה היא בירת קובה והיא נחשבת לעיר הגדולה ביותר באי. זהו המרכז השוקק ביותר שקיים בקובה. בעיר זו תוכלו להנות מאדריכלות ספרדית במיטבה שלא השתנתה מאז שנות ה-50. הבניינים הצבעוניים מתקלפים ויחד עם המכוניות הישנות והצבעוניות תוכלו לחוות את קובה במיטבה.

כשתעברו בערים של האי המיוחד הזה, אתם תרגישו את האווירה השמחה והקסומה בזכות המוסיקה הקובנית שמתנגנת בכל מקום במקצב ספרדי קובני משגע שעושה חשק לרקוד. באווירה הזו ויחד עם החופים הנהדרים שבה, תוכלו להנות מחופש אמיתי.

אחת האטרקציות המצוינות שיש בקובה היא ספורט המים שהיא מציעה. דייגים, שייטים וצוללנים יכולים לחוות בה חוויות מאוד מיוחדות. הטמפרטורה ברוב ימות השנה נעה בין 20 ל-30 מעלות, כך שההרגשה היא ללא ספק קייצית במיוחד.

ביטוח נסיעות להוואנה
הצעת מחיר לביטוח נסיעות לקובה
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בהוואנה ובקובה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.​

ממה כדאי להיזהר בטיול בקובה ואיזה ביטוח מומלץ לרכוש?

ביטוח נסיעות בכלל וביטוח נסיעות לקובה בפרט, הוא ביטוח שדואג לכסות אתכם במידה ותזדקקו לטיפול רפואי במצב חירום בחו"ל. ביטוח זה בא להחליף טיפולי חירום שאתם מבוטחים אליהם בארץ, בעיקר משום שכאשר אנו נוסעים למדינה אחרת, ביטוחי הבריאות שלנו אינם תקפים.

כאשר אנחנו נוסעים לחו"ל, פוקדות אותנו סכנות מגוונות שלא תמיד קשורות במצבי חירום רפואיים ולכן ביטוח הנסיעות הסטנדרטי אינו מספיק ולא מכסה אותנו עבור פעילויות מסוימות שאנו עושים בחו"ל. כדי שנהיה מכוסים בצורה מיטבית, עלינו להוסיף לביטוח הנסיעות שלנו, הרחבות ביטוח בתשלום נוסף המותאמות לפעילויות שנעשה.

כך לדוגמא, אם אתם נוסעים לטיול בקובה ואתם מתכוונים לצלול או להנות מספורט מים מגוון בחופים, מומלץ שתוסיפו לביטוח הנסיעות להוואנה הרחבת ביטוח לספורט אתגרי בחו"ל.

אם אתם מגיעים לקובה לטיול ארוך לכבוד היציאה שלכם לפנסיה, זה הזמן להתריע לסוכן הביטוח שלכם על מחלות כרוניות קיימות ולהוסיף הרחבת ביטוח למצב רפואי קיים שתכסה עבורכם טיפולים רפואיים שדרושים לכם במהלך הטיול ותאפשר כיסוי גם עבור אשפוזים ותרופות מרשם במקרי חירום.

וכמובן שאם לקחתם אתכם לטיול טלפון נייד, זה הזמן לדאוג לביטוח טלפון לכל אותם מקרים שבהם חלילה הטלפון שלכם נגנב.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באזור

יש כיום הרחבות רבות לביטוחי הנסיעות והאתגר הוא להתאים את ההרחבות לפוליסת ביטוח הנסיעות הנכונות והמדויקות לטיול שלכם, על מנת שלא תשלמו בגין הרחבות שאתם לא זקוקים להם.

התאמה טובה של הרחבות לביטוח הנסיעות לקובה מומלץ לעשות בעזרת סוכן ביטוח מיומן שבקיא בתחום הנסיעות. סוכן כזה מכיר היטב את יעדי הטיול השונים, יודע להתאים את ההרחבות המתאימות וגם למצוא עבורכם את הצעות הביטוח המשתלמות ביותר.

אנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, מכירים היטב את תחום ביטוחי הנסיעות. סוכני הביטוח המעולים שלנו ישמחו לשבת אתכם ולהציע לכם ביטוחי נסיעות משתלמים במיוחד.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לקובה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח לטיול בקובה
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בהוואנה ובקובה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן