ביטוח נסיעות לפי מקומות בעולם

המלצות ביטוח לפי יעדים בעולם

שתפו את העמוד:

ביטוח נסיעות לפי מדינות בעולם

רבים מאיתנו יוצאים לחו"ל למטרת נופש והכרות עם מדינות בעולם, כל מדינה היא למעשה הכרות חדשה עם תרבויות, נופים, מסלולי טיול, אוכל וגם חיי היום יום של המקומיים. 

אחד הדברים החשובים ביותר בעת יציאה לחו"ל הוא למעשה ביטוח הנסיעות לחו"ל אשר מופעל בעת יציאתנו מהארץ, שכן כל ביטוח בריאות שנעשה בארץ אינו תקף בחו"ל. 

תפקידו של ביטוח הנסיעות לחו"ל הוא לתת לכם מענה בעת מקרים לא צפויים שאתם עלולים להיתקל בהם כמו בעיה רפואית וצורך בסיוע רפואי, שירות חילוץ והצלה או כיסוי ביטוחי בעת גניבה. 

אלו רק מספר דוגמאות לדברים לא צפויים שעלולים לצוץ בחו"ל ומצריכים ביטוח נסיעות לחו"ל. אך מה שיותר חשוב בעת רכישת פוליסת ביטוח כזו, היא לוודא שסעיפיה מתאימים למדינה בה אתם מבקרים ולאופי הטיול. 

בעמוד זה תוכלו למעשה לבחור לכם את היעד בו אתם הולכים לטייל ולקבל מידע על הסעיפים והדגשים שכדאי לכלול בתוך הפוליסה.

להלן סקירה של המלצות ביטוח נסיעות לפי יעדים בעולם:

להלן סקירה של המלצות ביטוח נסיעות יבשות:

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לחו"ל
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

מדוע צריך להכיר את היעד שאליו נוסעים מבחינת הביטוח?

כל טיול וכל מדינה יש לה את המאפיינים שלה וכמו כן גם את הסיכונים של השהייה בה. אם אנו נוסעים לדוגמא לארה"ב, עלינו לדעת כי שם עלות הטיפול הרפואי היא מאוד גבוהה, ולכן בפוליסת הביטוח נכלול כיסוי מלא של הוצאות רפואיות בארה"ב. 

דוגמא נוספת יכולה להיות נסיעה למדינות עולם שלישי אשר שם ניתן להיתקל בכייסים ובגניבות, במקרה זה, אם יש לכם פוליסת ביטוח שמדויקת ליעד הטיול, תוכלו למעשה לקבל כיסוי מלא על הציוד שנגנב. 

לכן לפני כל טיול מומלץ לקרוא ולהכיר את המדינה אליה אתם נוסעים, לפי זה תוכלו יחד עם סוכן הביטוח ליצור לכם פוליסה שמתאימה לאותה מדינה ולכלול כיסויים בביטוח נסיעות רלוונטיים וכך להיות סמוכים ובטוחים שבעת כל צרה שלא תהיה אתם מוגנים.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
בחירת ביטוח נסיעות לפי מיקום בעולם
כל יעד בעולם הוא מיוחד במינו וישנן המלצות ביטוח שונות באותו היעד צרו קשר עם צוות המומחים שלנו לקבלת הצעה לביטוח נסיעות לפי יעד הנסיעה ותוכנית הטיול שלכם.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן